zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
TRADITION
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Jerzy

widziany: 23.04.2014 21:43

 • pliki muzyczne
  3
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  4
 • dokumenty
  436

443 plików
497,6 MB

Ukryj opis
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  15
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

15 plików
11,01 MB

Chomifan

Chomifan napisano 23.04.2014 21:24

zgłoś do usunięcia
══════════════════════════════════════════════════════════════ „Życie nie po to jest, by brać Życie nie po to jest, by bezczynnie stać I aby żyć siebie samego trzeba dać.” - słowa z piosenki Stanisława Sojki.
Człowiek tyle jest wart ile da z siebie innym. ══════════════════════════════════════════════════════════════
Pozdrawiam Serdecznie Życzę Miłego Wieczoru i Dobrej Nocy ════════════════════ Z Panem Bogiem ════════════════
obrazek
krystian6641

krystian6641 napisano dzisiaj o 07:21

zgłoś do usunięcia
obrazek................... Refleksja na dziś.................. 2014-04-24............... Dotknijcie się Mnie!............Popatrzcie, dotknijcie; rozumiem, że nie bardzo dowierzacie swoim zmysłom – mówi dziś Jezus swoim uczniom. I jakby było tego mało, prosi uczniów o coś do jedzenia. Ta prosta, codzienna czynność w tym niesamowitym przypadku stała się dla uczniów kolejnym dowodem na to, że nie widzieli ducha ani nie postradali zmysłów. On zjadł kawałek pieczonej ryby!„Musisz uwierzyć” – próbują czasem zaklinać rzeczywistość pobożni chrześcijanie w rozmowach z chwiejnymi w wierze. Musisz? Musisz działać na przekór swojemu rozumowi? Jezus od swoich uczniów takiego heroizmu nie wymagał. Pozwolił im najpierw się przekonać: tak to prawda, On naprawdę żyje! Wtedy już bez obaw mogli powierzyć Mu swoje dalsze życie.Bóg rozumiejący ludzkie rozterki, rozumiejący kłopoty z uwierzeniem. Ogólnikowe hasło „Bóg jest dobry” nabiera dziś bardzo konkretnego kształtu… I jeszcze to niepokojące pytanie: może zbyt często zapominamy, że u podstaw wiary nie leży zdobyta wiedza religijna ale doświadczenie spotkanie z Chrystusem? Może jako ojciec czy matka na to powinienem zwrócić szczególną uwagę? ...... Modlitwa.......Dziękuje Ci, Panie, że rozumiesz ludzkie kłopoty z wiarą. Że nie obrażasz się na tych, którzy nie doświadczywszy spotkania z Tobą ciągle się wahają. I dziękuję, że tyle razy w swoim życiu mogłem Cię spotkać. Wiem, gdybym opowiadał niedowiarkowie by mi powiedzieli, że to tylko moja wyobraźnia. Ja, doświadczając Twoich odpowiedzi na moje pytania wiem, że było inaczej….............Życzę miłego i błogoslawionego czwartku pod opieką Zmartwychwstałego Chrystusa i Maryji.
Darmowy3000

Darmowy3000 napisano dzisiaj o 08:06

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO MNIE
Tear01

Tear01 napisano dzisiaj o 08:19

zgłoś do usunięcia
By dostrzec piękno nie trzeba być artystą, wystarczy spoglądać sercem, ciepłym i pełnym czułości... Wtedy całkiem niespodziewanie możemy dostrzec cuda wśród szarej codzienności... Więc spójrz, a znajdziesz te skarby, cichutko drżące w zieleni... malutkie drobiny szczęścia rozkwitłe czułością ziemi...  obrazek
Simoni

Simoni napisano dzisiaj o 09:10

zgłoś do usunięcia
...♥... DZIEŃ DOBRY ...♥...

Wiosenne serduszko dziś Tobie zostawiam.
Dziękuję, że jesteś i miło pozdrawiam.
Niech ten dzień Ci przyniesie wiele radości.
Życzę pięknej aury ♥ a w sercu miłości.
♥♥ Serdecznie Pozdrawiam ... Helena ♥♥

syster65

syster65 napisano dzisiaj o 09:21

zgłoś do usunięcia

"Prawda o zmartwychwstaniu jest kamieniem węgielnym życia, które ma sens, ma moc przejść choroby, trudy, umieranie, i nie zgasnąć w rozpaczy." Witam bardzo serdecznie. Milutko pozdrawiam. Życzę radosnego dnia. Szczęść Boże.

gabinek

gabinek napisano dzisiaj o 16:46

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Zmartwychwstały Jezu Chryste, który jesteś Drogą, Prawdą i Życiem, spraw, byśmy wiernie żyli duchem Twego Zmartwychwstania Odnów nasze serca, naucz nas umierać samym sobie, abyś Ty i tylko Ty w nas pozostał. Uczyń nas znakiem Twojej miłości, co przemienia i przekształca. Zechciej posłużyć się nami w odnowie społeczeństwa, abyśmy głosząc Twoje życie i Twoją miłość doprowadzili wszystkich do Twego Kościoła. Przyjmij te prośby, Panie Jezu, który żyjesz i królujesz z Ojcem, w jedności z Duchem Świętym, jako Bóg na wieki. Amen..
Błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
orenacika

orenacika napisano dzisiaj o 17:43

zgłoś do usunięcia
lorena,,,,obrazek
Adelaida

Adelaida napisano dzisiaj o 18:12

zgłoś do usunięcia
„On sam stanął pośród nich” - Jezus ukazuje się Apostołom *Kliknij*
obrazek Każdego z nas wyróżniają wśród innych jakieś charakterystyczne słowa, gesty, zachowania. Uczniowie poznali Jezusa po łamaniu chleba! Jezus był cały w tym geście, co więcej, był sam gestem, który czynił – Chlebem Życia ofiarowanym i rozdanym za życie świata! Jednak oprócz gestu, także słowa Jezusa, Jego głos, treść wypowiedzi, przenikały głęboko do serc uczniów, sprawiając, że ze skamieniałych stawały się na nowo żywe i pałające, ciepłe i pełne radości. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę Błogosławionego wieczoru i nocy, anielskich snów... SZCZĘŚĆ BOŻE!
Chomifan

Chomifan napisano parę minut temu

zgłoś do usunięcia
══════════════════════════════════════════════════════════════ Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć ani kim jest, ani jaka jest jego właściwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostateczne przeznaczenie. Nie może tego wszystkiego zrozumieć bez Chrystusa. I dlatego Chrystusa nie można wyłączać z dziejów człowieka w jakimkolwiek miejscu ziemi. W Nim stają się dziejami zbawienia. ══════════════════════════════════════════════════════════════
Pozdrawiam Serdecznie Życzę Miłego Wieczoru i Dobrej Nocy ════════════════════ Z Panem Bogiem ════════════════
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności