Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Dla Mediów

Komunikat prasowy
Warszawa, 17 września 2013 r.

Blisko półtora tysiąca opowiadań w Konkursie literackim Chomikuj.pl

W serwisie Chomikuj.pl zakończył się etap zgłaszania prac do Konkursu literackiego na najlepsze opowiadanie. Prawie półtora tysiąca autorów walczy o główną nagrodę, czyli publikację zwycięskiej pracy w formie e-booka z ilustracjami i okładką wykonaną przez profesjonalnych grafików. Zwycięzcy mogą także liczyć na promocję swojego opowiadania w serwisie INTERIA.pl oraz Chomikuj.pl – wartość głównej nagrody to ponad 5 tys. złotych.

Wydane opowiadania będą sprzedawane przez Platformę Wydawców – narzędzie umożliwiające autorom i wydawcom dystrybucję treści wśród użytkowników Chomikuj.pl.

Do 30 września br. użytkownicy serwisu mogą głosować na najlepszą pracę spośród tysiąca przesłanych opowiadań. Zwycięzcę wyłoni jury na podstawie głosów użytkowników, popularności pracy oraz własnej oceny. W jury konkursu zasiada znana blogerka – Katarzyna Czajka, autorka bloga Zwierz Popkulturalny.

W konkursie biorą udział tylko prace debiutujących autorów. Wiele spośród zgłoszonych prac spotkało się z żywym odbiorem czytelników – użytkownicy Chomikuj.pl aktywnie komentowali i głosowali na swoje ulubione prace.

– Chcemy poznać i zaprezentować twórczość naszych użytkowników. Blisko półtora tysiąc zgłoszonych prac dowodzi, jak wiele zdolnych i kreatywnych osób czeka na swoją szansę. Najbardziej cieszy nas jednak żywa reakcja czytelników – emocje, jakie wzbudzają poszczególne prace pokazały jak wielka jest siła społeczności Chomikuj.pl – mówi Piotr Hałasiewicz, członek zarządu operatora serwisu Chomikuj.pl. – Tym razem zdecydowaliśmy się na konkurs literacki. Niewykluczone, że w przyszłości zorganizujemy podobny konkurs poświęcony wideo lub muzyce – dodaje.

Do 30 września br. trwa głosowanie użytkowników na najlepsze prace. Więcej informacji o konkursie, regulamin i zgłoszone prace dostępne są na stronie:

http://chomikuj.pl/konkurs_literacki/info

Linki do pobrania:
Chomikuj.pl Konkurs literacki informacja.pdf
Chomikuj.pl Konkurs literacki informacja.rtf

O Chomikuj.pl

Portal Chomikuj.pl to portal służący do przechowywania i udostępniania plików innym osobom. Jest najszybciej rozwijającym się portalem tego typu w Polsce, na którym można gromadzić oraz udostępniać wszelkiego rodzaju pliki.

Cechą, która znacząco wyróżnia portal Chomikuj.pl spośród innych powstających obecnie dysków internetowych i świadczy o jego ogromnym potencjale, jest skupiająca się wokół plików, silnie zintegrowana społeczność użytkowników. Portal stanowi multimedialną platformę rozrywkową, dzięki której mogą oni wyszukiwać różnego rodzaju materiały zgromadzone na kontach innych użytkowników, a także swobodnie komunikować się między sobą, prowadzić dyskusje na interesujące tematy oraz aktywnie uczestniczyć w życiu sympatycznej i atrakcyjnej społeczności.

Kontakt dla mediów

W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności