Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
sebik3
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Sebastian

widziany: dzisiaj o 19:57

 • pliki muzyczne
  50
 • pliki wideo
  6314
 • obrazy
  1230
 • dokumenty
  27

8105 plików
3750,39 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
American.Pie.6.PL.DVDRip.XviD-PB.WHORES.TEAM.avi play
Przyłącz się do Dwighta Stiflera i jego kuzyna Eryka, pa ...
American.Pie.5.PL.DVDRip.XviD-PB.WHORES.TEAM.avi play
Erik najmłodszy członek rodziny Stiflerów, już niedługo ...
American.Pie.4.PL.DVDRip.XviD-PB.WHORES.TEAM.avi play
Kolejna odsłona kultowego American Pie gdzie akcja filmu ...
American.Pie.3.PL.DVDRip.XviD-PB.WHORES.TEAM.avi play
Kolejna część zabawnych perypetii bohaterów "American Pi ...
American Pie 7 - Księga Miłości 2009 DvDRip.XviD Lektor Pl.avi play
Fabuła koncentruje się na 'tytułowej 'księdze miłości' ...
American.Pie.2.PL.DVDRip.XviD Team Tracker.avi play
W rok po wydarzeniach nocy uwiecznionej w American Pie, ...
Spartakus Krew i Piach - Spartacus Blood and Sand S01E06 2010 HDTV XviD-BTK Lektor PL.avi play
6 odcinek serialu Wersja AVI SPARTAKUS KREW I PIAC ...
Salo, czyli 120 dni Sodomy.avi play
Ostatni film Pier Paulo Pasoliniego, na temat którego kr ...
Zielona Mila Lektor PL.avi play
Paul Edgecomb jest pensjonariuszem domu starców. Obejrza ...
Spartakus Krew i Piach - Spartacus Blood and Sand S01E13 2010 HDTV XviD-BTK Lektor PL.avi play
13 odcinek serialu Wersja AVI SPARTAKUS KREW I PIA ...
komentarzy7
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 699,9 MB
 • 10 kwi 11 23:25
obrazek.
Dokumentalny, Dramat, Wojenny
Po zakończeniu II wojny światowej odnaleziono materiały filmowe, nakręcone przez hitlerowców w getcie warszawskim, w celach propagandowych. Film jest niedokończony, nie posiada dźwięku, a jego treść została zmanipulowana. Kolejne analizy historyków dowiodły, jak przekłamywano codzienne życie w getcie, do wielu scen angażując aktorów lub zmuszając Żydów do odgrywania nieprawdziwych sytuacji. Yael Hersonski ukazuje jak precyzyjnie naziści sterowali i wpływali na masową opinię.
obrazek

zachomikowany

 • 213,2 MB
 • 6 kwi 11 13:59
obrazek
obrazek
Gatunek: dokument
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2011

Dokumentalny film "Lista pasażerów" opisuje katastrofę smoleńską w poruszających wspomnieniach rodzin ofiar.
Katastrofa smoleńska mimo upływu czasu nadal pozostaje ważnym wydarzeniem. Sprawa tragicznego lądowania rządowego samolotu i śmierci 96 Polaków, w tym pary prezydenckiej i wielu znamienitych osób życia publicznego, ma wymiar państwowy, polityczny, także międzynarodowy. Film próbuje zwrócić uwagę widza na jeszcze jeden czysto ludzki i osobisty aspekt tej tragedii. Rozmowy z najbliższymi osobami kilkunastu pasażerów tragicznego lotu to niezwykle poruszający materiał. Bardzo osobiste świadectwa rodzin stanowią przejmujący zapis cierpienia, tęsknoty, ludzkiego i rodzinnego dramatu. Poznając dokonania tych ludzi, oglądając ich prace - pokazujemy to, co nam zostawili, co domaga się kontynuacji. Film jest swoistym testamentem, ale i zobowiązaniem dla nas żyjących.

z chomika HOOLIMAN

 • 709,8 MB
 • 27 mar 11 0:10
obrazek
obrazekobrazek
Gatunek:Dokumentalny
Widok samolotów uderzających w wieże World Trade Center skutecznie zachwiał przekonaniem Amerykanów o ich bezpieczeństwie. Paradoksalnie na taki wstrząs czekała tylko administracja prezydenta George'a Busha. Czy także była za ów zamach odpowiedzialna? Kontrowersyjny dokument "11 września. Pytania bez odpowiedzi" przedstawia w zupełnie nowym świetle zdarzenia, które stały się pretekstem do wypowiedzenia wojny terroryzmowi.


zachomikowany

 • 552,1 MB
 • 7 lut 11 20:29
obrazekobrazekobrazek.
Dokumentalny
Szczere i prawdziwe spojrzenie na polskich turystów odpoczywających w egipskiej Hurghadzie. Czy na pewno szukają tylko słońca i odpoczynku?
Dwie młode, zauroczone Egipcjanami dziewczyny, dojrzała, doświadczona przez życie kobieta, szukający rozrywki mężczyźni - wszyscy spędzają wakacje na Riwierze Egipskiej. Przyjechali tam odpocząć od pracy, opalić się i zabawić. Ale czy na pewno tylko po to? Wakacje okazują się doskonałym momentem, by kogoś poznać, poflirtować, przeżyć romans.
Dokument Anny Błaszczyk przedstawia różnorodnych bohaterów, których dzieli wiek, pochodzenie i światopogląd, a łączy jedno - chęć przeżycia ekscytującej, wakacyjnej przygody, o której trudno będzie zapomnieć po powrocie do kraju. Darling I Lowe Ju to po dokumentach Tahur oraz Atijat, pierwsza żona kolejny film Błaszczyk, w którym reżyserka próbuje zrozumieć świat arabski. Po raz pierwszy zestawia go z mentalnością europejską i trzeba przyznać, że jest to często szokujące porównanie. Film został wyprodukowany przez HBO Central Europe.

zachomikowany

 • 549,4 MB
 • 7 lut 11 11:42
obrazek
obrazekobrazek
Gatunek:Dokumentalny
Pod tafla oceanu 3D", nowa przygoda IMAX® 3D przenosi widzów w egzotyczne i odlegle wody m.in. Australii Poludniowej, Wielkiej Rafy Koralowej czy wysp trójkata koralowego w Papui Nowej Gwinei i Indonezji, pozwalajac im przezyc bezposrednie i zapierajace dech w piersiach spotkanie z tajemniczymi i fascynujacymi mieszkancami oceanów.

zachomikowany

 • 697,8 MB
 • 28 sty 11 17:41
obrazek
obrazekobrazek
Gatunek:Dokumentalny
Film dokumentalny przedstawiający historię życia i kariery Mike'a Tysona, jednego z najlepszych i najlepiej opłacanych bokserów w historii. "Bestia" był na szczycie sławy, miał wszystko, jednak używki i niesamowicie hulaszczy tryb życia, doprowadziły "Żelaznego Mike'a" na dno... Dokument jest historią pełnego wzlotów i upadków życia byłego mistrza świata wagi ciężkiej, opowiedzianą jego własnymi słowami.

zachomikowany

 • 550,0 MB
 • 7 sty 11 22:20
obrazek.
Polski Film o Katastrofie w Smoleńsku
Film "Mgła" opowiada m. in. o współdziałaniu rządów Polski i Rosji w czasie przygotowań do wizyty prezydenta w Katyniu; pokazuje, że zarówno polskiemu rządowi jak i władzom w Moskwie zależało na niedopuszczeniu Lecha Kaczyńskiego do udziału w ceremoniach rocznicowych. Ważny wątek filmu dotyczy wydarzeń wizyty premierów Putina i Tuska w Smoleńsku na miejscu tragedii. Bohaterowie filmu opisują znany dość szeroko fakt, że celowo opóźniano przyjazd Jarosława Kaczyńskiego na miejsce tragedii (poprzez opóźnianie wiozącego autobusu), by "nie psuł" spotkania obu szefów rządów. Film opisuje przejęcie władzy przez marszałka Komorowskiego, a także pogrzeb prezydenta. M. in. pokazuje fakt, że polskie władze rozpoczęły przyjmowanie kondolencji od zagranicznych polityków nie czekając na rodzinę zmarłego tragicznie prezydenta, która przebywała wówczas w krypcie.

z chomika krzychu1001

 • 699,8 MB
 • 26 paź 10 22:50
b3ac2dd1.
DOKUMENTALNY
"Czekając na sobotę" to dokument o nudzie na prowincji. Tam, gdzie młodym ludziom los w spadku zostawił beznadzieję i niechęć do robienia czegokolwiek poza oczekiwaniem na ten jeden dzień - na sobotę. Jak mówią bohaterowie filmu, sobota jest spełnieniem, ładowaniem akumulatorów na kolejny, monotonny tydzień, odstresowaniem się, piciem i oglądaniem w dyskotece erotycznego show. Sensem życia staje się czekanie. I szukanie kumpla, który zgodzi się w sobotę nie pić i zawieźć starym gratem na pobliską imprezę. Bo sobota jest magią, treścią i celem życia. Dotknięcie erotycznej gwiazdki z dyskoteki, nakręcenie jej występu telefonem komórkowym i oglądanie potem filmiku to tematy do rozmów na kolejny tydzień. A ci, którym nie udało się znaleźć trzeźwego w sobotę, przy piwku, w autobusowej wiacie, sączą opowieści o minionych dyskotekach, o bójkach, dziewczynach i planach, które nie sięgają dalej niż kolejna sobota.
obrazek

zachomikowany

 • 348,4 MB
 • 28 wrz 10 22:11

REWELACJA

W Bagdadzie nie rządzą Amerykanie. Zabarykadowani w strzeżonych bazach, oddali stolicę w ręce uzbrojonych bojówkarzy. Wielu funkcjonariuszy sił specjalnych irackiej policji ściśle współpracuje z bojówkami. Każdego dnia w kraju jest znajdowanych około stu zmasakrowanych ciał. To dzieło szyickich szwadronów śmierci, dokonujących w kraju czystek na tle wyznaniowym i etnicznym. Autorzy filmu przedstawiają wstrząsające przypadki tortur, gwałtów i masowych zabójstw popełnianych pod okiem irackich władz i Amerykanów.
Zwycięstwo było szybkie i łatwe. Reżim upadł, runął pomnik dyktatora. Choć od tych wielokrotnie pokazywanych w telewizjach świata wydarzeń minęło zaledwie parę lat, w Bagdadzie nie rządzą już Amerykanie.

Zabarykadowani w pilnie strzeżonych bazach oddali stolicę w ręce uzbrojonych po zęby bojówkarzy. Z okien bagdadzkiego hotelu angielskich dokumentalistów widać siedzibę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Większość Irakijczyków boi się tego miejsca. Tutejsi operatorzy telewizyjni nie chcą go filmować w obawie o swoje życie. To w tym ponurej sławy budynku mieści się kwatera sił specjalnych irackiej policji. Wielu funkcjonariuszy ściśle współpracuje z rozmaitymi bojówkami. Z ich pomocą miejscowe milicje porywają ludzi do swoich tajnych więzień, torturują, zabijają.


zachomikowany

 • 352,6 MB
 • 17 wrz 10 15:08

POLECAM-REWELACJA !!!


Liczne dokumenty potwierdzają, że nazizm nie był zwykłym ruchem politycznym, lecz okultystyczną religią. Adolf Hitler pełnił funkcję nowego mesjasza, najwyższym kapłanem był Heinrich Himmler, a duchowieństwem - żołnierze Dywizji Pancernej SS Totenkopf. Dokument przedstawia przerażającą prawdę o roli okultyzmu w Trzeciej Rzeszy. Tajemna wiedza miała pomóc Niemcom w wygraniu II wojny światowej. Istnieją źródła świadczące o odprawianiu mistycznych obrzędów w związku z podejmowaniem decyzji militarnych, szkoleniem oficerów SS, indoktrynacją niemieckiego społeczeństwa czy wywieraniem politycznego wpływu na aliantów. Fascynujący dokument, pokazujący w jaki sposób narodowi socjaliści zniekształcili tradycję mistycyzmu, aby wykorzystać ją do swych zbrodniczych celów.


zachomikowany

 • 353,4 MB
 • 17 wrz 10 15:08

POLECAM-REWELACJA !!!


Liczne dokumenty potwierdzają, że nazizm nie był zwykłym ruchem politycznym, lecz okultystyczną religią. Adolf Hitler pełnił funkcję nowego mesjasza, najwyższym kapłanem był Heinrich Himmler, a duchowieństwem - żołnierze Dywizji Pancernej SS Totenkopf. Dokument przedstawia przerażającą prawdę o roli okultyzmu w Trzeciej Rzeszy. Tajemna wiedza miała pomóc Niemcom w wygraniu II wojny światowej. Istnieją źródła świadczące o odprawianiu mistycznych obrzędów w związku z podejmowaniem decyzji militarnych, szkoleniem oficerów SS, indoktrynacją niemieckiego społeczeństwa czy wywieraniem politycznego wpływu na aliantów. Fascynujący dokument, pokazujący w jaki sposób narodowi socjaliści zniekształcili tradycję mistycyzmu, aby wykorzystać ją do swych zbrodniczych celów.


zachomikowany

 • 178,3 MB
 • 14 lip 10 22:43
Darmowy hosting zdjęć i obrazków.
Produkcja: Czechy
DOKUMENTALNY

Film dokumentalny produkcji CT Ostrava poswiecony tematyce katynskiej.Opowiada niezwykla historie odnalezienia czaszki jednej z ofiar tragedii katynskiej z 1940 roku, ale nie tylko...
Material w znacznej czesci w jezyku polskim. (Napisy wgrane)
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 697,9 MB
 • 5 lip 10 22:36
ZACHOMIKUJ
MNIE !!!Gatunek: Dokumentalne Religijne LektorKiedy Kod Mojżesza został po raz pierwszy ujawniony Izraelitom, dokonały się największe cuda w historii świata. Krótko potem najwięksi przywódcy orzekli, że jego wewnętrzna moc jest po prostu zbyt wielka i potencjalnie niebezpieczna, by mógł się nią posługiwać ktoś inny niż tylko ludzie ze ścisłego kręgu wtajemniczonych.
Już czas, byśmy wszyscy mogli doprowadzić stosowanie Kodu do perfekcji - nie tylko po to, by wzbogacić własne życie, ale stworzyć świat oparty na zasadach współczucia i pokoju.


obrazek

z chomika bajkowy1

 • 697,9 MB
 • 4 lip 10 21:33
obrazek.
Produkcja: USA
RELIGIJNE

Kiedy Kod Mojżesza został po raz pierwszy ujawniony Izraelitom, dokonały się największe cuda w historii świata. Krótko potem najwięksi przywódcy orzekli, że jego wewnętrzna moc jest po prostu zbyt wielka i potencjalnie niebezpieczna, by mógł się nią posługiwać ktoś inny niż tylko ludzie ze ścisłego kręgu wtajemniczonych.
Już czas, byśmy wszyscy mogli doprowadzić stosowanie Kodu do perfekcji - nie tylko po to, by wzbogacić własne życie, ale stworzyć świat oparty na zasadach współczucia i pokoju. Jeśli będziemy uparcie posługiwać się tym narzędziem jedynie dla własnych korzyści, to grozi nam zagłada. Masz okazję otrzymać najpotężniejsze w dziejach narzędzie kształtowania swej własnej rzeczywistości.
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 698,0 MB
 • 13 cze 10 14:28
obrazek

Filmowa biografia wielkiego rosyjskiego pisarza Lwa Tołstoja, opowiadająca o życiu z miłością jego życia Zofią oraz o człowieku, który próbuje zawłaszczyć sobie prawo do prac wielkiego pisarza.
obrazek

z chomika krzychu1001

 • 699,9 MB
 • 9 cze 10 19:51
obrazek


Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna swiatowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstapi Pan Grozy oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciagnacy za soba iskrzacy się ogon. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastujacej zagładę? A może chodzi o jaka inna planetę? Astronomowie zapowiadaja, że w roku 2012 Słońce ma wejsć w okres hiper aktywnosci, którego szczyt ma przypasć na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o Mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki sa koloru zielonego lub czarnego własnie. Jak na razie, Kosciołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek..


obrazek

z chomika cafaitmal

 • 552,9 MB
 • 2 cze 10 21:25
obrazek Wizyta w teksańskim więzieniu w Huntsville, w którym wykonuje się wyroki śmierci. Autorzy programu spotkają się w nim z trzema skazanymi, czekającymi na egzekucję.
Oryginalny lektor pl

z chomika RICO_05

 • 116,1 MB
 • 1 cze 10 8:45
KONIEC ŚWIATA JUŻ BARDZO BLISKO!!!:)

z chomika tomwer

 • 10,5 MB
 • 1 cze 10 8:23
obrazek

DOKUMENTY DOTYCZĄCE MORDU KATYŃSKIEGO


z chomika adwolan

 • 699,3 MB
 • 18 maj 10 10:50
Przeznaczone do burdelu
Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids
(2004)

Średnia ocena: Bardzo dobry
8,14/10

produkcja: Indie , USA gatunek: Dokumentalny
data premiery: 2005-09-16 (Polska) , 2004-01-17 (Świat)
reżyseria Zana Briski , Ross Kauffman scenariusz Zana Briski , Ross Kauffman zdjęcia Zana Briski muzyka John McDowell czas trwania: 85 dystrybucja: Against Gravity

Dwóch dokumentalistów zapisuje na taśmie filmowej czas spędzony w Sonagchi, w Kalkucie i więzi nawiązane z dziećmi i prostytutkami pracującymi w czerwonej dzielnicy miasta.

*

Jeden z najmocniejszych i najbardziej poruszających dokumentów ostatnich lat, uhonorowany Oscarem.

Nowojorska fotoreporterka Zana Briski przyjechała do Indii po raz pierwszy w 1998 roku z zamiarem uwiecznienia na fotografiach ciężkiego życia tamtejszych kobiet. Przyjaciel zaprowadził ją do znajdującej się w Kalkucie Dzielnicy Czerwonych Latarni, gdzie Briski odkryła nowy, groźny, ale również fascynujący świat i to właśnie jego mieszkańców postanowiła uczynić bohaterami swoich fotoreportaży.

Bardzo szybko okazało się jednak, że widok białej kobiety przemierzającej ulice dzielnicy z aparatem fotograficznym budzi jedynie nieufność a nawet wrogość. Tylko dzieci nie chowały się przed Briski o to im fotoreporter postanowiła poświęcić swoją uwagę.
Przejęta ich ciężkim losem Zana zorganizowała specjalną klasę, w której uczyła je zasad fotografii. Każde dziecko otrzymało od niej aparat fotograficznych i miało za zadanie utrwalić na kliszy wszystko to, co uzna za interesujące. "Przeznaczone do Burdelu" opowiadają historię siedmiorga dzieci z klasy prowadzonej przez Briski.

Pierwsze wrażenie, jakie pozostaje po obejrzeniu dokumentu to szok. Zana Briski i Ross Kauffman w ciągu 85 minut filmu wprowadzają widza w świat, który dla przeciętnego Europejczyka jest po prostu niewiarygodny. Autorzy prowadzą nas brudnymi uliczkami Dzielnicy Czerwony Latarni pokazując nędzę, cierpienie ubóstwo i beznadzieje, z których wydaje się nie być wyjścia. Kiedy w pewnym momencie Briski stara się załatwić swoim podopiecznym szkoły z internatem, aby te mogły opuścić przeklętą dzielnicę, okazuje się, że żadna szkoła nie chce przyjąć do siebie dzieci prostytutek. Mali wychowankowie okazują się być nie tyle przeznaczeni, co skazani na prostytucję.

"Przeznaczone do Burdelu" to nie tylko ponury i dołujący portret upadku człowieka, to również fascynująca opowieść o tym, że zawsze jest nadzieja na lepszy los. Podopieczni Briski, mimo swojego pochodzenia i ciężkich warunków, potrafią być pogodni, otaczają się wzajemną opieką, a przede wszystkim okazują się utalentowanymi fotografami. Wątek 12-letniego Avigita, który zostaje wybrany do udziału w międzynarodowych warsztatach dla młodych fotografów organizowanych w Amsterdami, to jeden z najciekawszych i najbardziej poruszających wątków dokumentu. Na naszych oczach nastolatek odkrywa swój talent a następnie - mimo wielu przeciwności - odbywa podróż, która na pewno stała się dla niego przygodą jego życia. Widok Avigita na lodowisku, gdzie wraz z innymi dziećmi może się zwyczajnie pobawić, na długo pozostanie w waszej pamięci.

zachomikowany

 • 349,7 MB
 • 18 maj 10 10:48

zachomikowany

 • 698,9 MB
 • 18 maj 10 10:48

zachomikowany

 • 698,3 MB
 • 18 maj 10 10:48

zachomikowany

 • 539,2 MB
 • 18 maj 10 10:48

zachomikowany

 • 700,2 MB
 • 18 maj 10 10:47

zachomikowany

 • 542,1 MB
 • 13 maj 10 19:36
Cannibal Holocaust jest klasykiem, o którym każdy fan filmów grozy słyszał. Kultowe dzieło stało się już legendą. Produkcja powstała w 1979 roku, ale nadal budzi kontrowersje. Wiele scen i niepowtarzalny całokształt szokuje widza. Dzieło Rugerro Deodato jest zakazane w większości krajów świata. Zdarzyło się nawet kilka przypadków wpadnięcia w depresje niektórych osób oglądających ten utwór oraz kilka zgonów na zawał. Głośno także było o procesach sądowych związanych z włoską produkcją, o których mówi się często także w ostatnich latach. Biorąc przykład z Cannibal Holocaust stworzono wiele innych godnych uwagi produkcji, jednak żadna nie równa się z oryginałem. Swego czasu nurt kanibalistyczny budził olbrzymie zainteresowanie. Efekty specjalne w Cannibal Holocaust są na bardzo wysokim poziomie. Zdają się niemal być realistyczne. To spowodowało, że niektórzy sądzili, iż przejaw kanibalizmu ukazany w filmie był prawdziwy.

z chomika heliodoros

 • 30 KB
 • 13 maj 10 19:36

z chomika heliodoros

 • 705,7 MB
 • 13 maj 10 19:36
obrazekobrazek

Sieć, gdzie pracuje znana dziennikarka Grace Forsyte upada, a ona zrobiła by wszystko żeby odzyskać uprzejmość widowni. W tym celu przekonuje swój profesjonalny zespół, aby pojechać do dżungli amazońskiej po doskonały materiał o kanibalach.
Podobnie jak "Cannibal Holocaust"- okrutnie, dosadnie, realistycznie...

z chomika heliodoros

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  43
 • pliki muzyczne
  0

45 plików
19,38 GB

witek1005

witek1005 napisano 12.11.2014 17:46

zgłoś do usunięcia
cobcob

cobcob napisano 15.11.2014 12:55

zgłoś do usunięcia
My_word

My_word napisano 19.11.2014 15:38

zgłoś do usunięcia
ISBEN

ISBEN napisano 22.11.2014 10:24

zgłoś do usunięcia
obrazek
BAJKI-2013

BAJKI-2013 napisano 22.11.2014 18:36

zgłoś do usunięcia
NIEDZIELA 14.00 FREE NA CAŁEGO CHOMIKA bajki2013 100 GB!!! ZAPRASZAMY
xpe17kur

xpe17kur napisano 24.11.2014 22:49

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/2c1m

o2m82c3543

o2m82c3543 napisano 24.11.2014 23:06

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/1iy3

gq3e38xq6

gq3e38xq6 napisano 24.11.2014 23:25

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/1kpw

tppc807

tppc807 napisano 25.11.2014 02:06

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/2ooo

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (11943)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (11943)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności