-
514 -
166 -
2958 -
117
3947 plików
119,15 GB
Water of Change
Time Machine
Bardzo dobre wejście. Utwór dostojnie kroczy w umiarkowanym tempie. Wokalista proponuje przyjemne melodie, które śpiewa stanowczym głosem. Bardzo podoba się współbrzmienie dwóch podstawowych dla utworu motywów: organowego i gitarowego. W środku solo gitarowe, a potem organowe. W kilku miejscach przytomne wejścia melotronu, który użyto bez przesady.
Lament
Krótki przerywnik organowy, w którym Park do złudzenia naśladuje szkockie kobzy. W tle werbel.
I've No Idea
Przez pierwsze dwie minuty zespół raczy nas miłą i melodyjną piosenką folk opracowaną w pasującym zespołowi brzmieniu organowym. Organy dominują, co wyraża się także długą solówką. Około 4:30 bardzo sympatyczny fragment współpracy melotronu i organów. Na tym tle wokalista rozpoczyna spokojną, nastrojową partię wokalną. Potem tempo zwiększa się i zespół wraca do początkowych motywów. Na zakończenie solówka gitarowa Gardinera oraz finał z melotronem i fortepianem.
Nimbus
Bardzo spokojny, pełen czaru utwór instrumentalny. W tle gitara akustyczna. Na czele wykwintna i subtelna gitara. Nastrój pogłębia melotron.
Festival
Żywy początek z wpływami folk. Potem tempo spada, by wrócić w trzeciej minucie bardzo sympatycznym motywem gitarowym. Potem blok popisów solowych gitarzysty i organisty. Ostatnia minuta zaskakuje od strony muzycznej. Jedyny utwór na płycie, w którym grał jeszcze Erskine, wymieniony przez Sellara.
Silver Peacock (Intro)
Wstęp do kolejnego utworu. Melotron i deklamacja.
Silver Peacock
Srebrny gołąb wraca klimatem do pierwszego albumu. Brzmienie oparte jest na organach, grających bardzo klasycznie. W okolicach drugiej minuty udana próba muzycznego opisu gołębia. Park będzie to powtarzał jeszcze kilkakrotnie. W środku nieco bardziej liryczny fragment z melotronem.
Impromptu
Przerywnik. Gitara akustyczna i wioloczela. Trochę klimatu muzyki dawnej.
The Fox
Bardzo oryginalna kompozycja. Składa się z kilku fragmentów o różnym tempie i klimacie. Od żywych, melodyjnych folkowych kawałków, przez progresywne momenty z użyciem melotronu, do rockowych fragmentów opartych na riffach. Końcówka bardzo szybka. Perkusja w galopie.
Nie ma plików w tym folderze
-
0 -
0 -
0 -
0
0 plików
0 KB