noc w Chodzieży.jpg
-
3 ruble Mikołaja I z 1834 roku -
5 dolarów 1854 -
a -
Alfred Rosenberg -
Aligator K-52 -
Antiek Porselein -
b -
Bandera i UPA -
Bombowiec B1b Lancester -
Ceramic servicii i garnituri -
Czworak Zygmunta Augusta z 1566 r -
Dukat Jana III Sobieskiego 1676 -
Geneza powstania Klu Klux Klanu -
Grosz głogowski Zygmunta Starego 1605 -
gwałciciel dzieci - ks. Jankowski -
Historia - opowieści z wojny -
historie -
J - 20 (Chiny) -
KAZIMIERZ DOLNY -
Kiedy mamy do czynienia ze stalkingiem -
Kolęda żeglarska -
Konzentrationslager Groß-Rosen -
Krwawy błazen z Ugandy Imi Dada -
Krzyż Wiktorii -
Lenin i Stalin - mordercy -
Medal Purpurowe Serce -
MOCARSTWO - ludobójcy -
Naziści z Klu klux Klanu -
Nieobliczalny Donald Trump -
O d-e -
Order Kawalerów Maltańskich -
Order Legii Honorowej -
Order Virtuti Militari -
Order Złotego Runa -
Ostatnie miesiące -
Pałac w Kozłówce -
Przemilczane zbrodie na Polakach -
Reinhard Heydrich -
Skutki wojny w Wietnamie -
Spływ Dunajcem -
Stany Zjednoczone - Wietnam -
Święty Sylwester - kto to taki -
Talar Gdański Jana Kazimierza z 1650 r -
Tymf Jana Kazimierza 1663-1666 -
Z niemczenie nazwy miasta -
ZABAWA NA WESELACH -
Zamek w Janowcu -
Zamek w Nidzicy -
Zespół Szarotka -
ZYDZI i ich sprawy
PIĄTEK 3 czerwca 2011 r.
godz.12.00 - 21.00 - Przyjazdy uczestników i RECEPCJA (Hol Pływalni DELFIN);
godz.12.00 - 21.00 - Odbiory techniczne łodzi w DEPO;
godz. 20.00 - Spotkanie Organizatorów z Komisarzem UIM i Międzynarodowym Kolegium Orzekającym (PRIMA-BISTRO na Pływalni DELFIN);
godz. 21.00 - Odprawa Komisji Sędziowskiej w miejscu zakwaterowania.
SOBOTA 4 czerwca 2011 r.
godz. 7.00 - 8.00 - Recepcja c.d. Biuro Zawodów na przystani WOPR
godz. 7.00 - 10.00 - Odbiory techniczne w DEPO c.d.
godz. 8.30 - Odprawa zawodników klas JT, OSY oraz T z Sędzią Głównym - przystań HALS
godz. 9.00 - Odprawa zawodników klasy S 550 z Sędzią Głównym oraz Komisarzem UIM - przystań HALS
godz. 9.30 - Odprawa zawodników klasy O 175 z Sędzią Głównym oraz Komisarzem UIM - przystań HALS
Treningi:
godz. 9.30 - 10.00 - trening klasy JT 250
godz.10.00 - 10.30 - trening klasy OSY 400
godz.10.30 -11.15 - trening dowolny klasy S550
godz.11.15 -12.00 - trening dowolny klasy O175
godz.12.00 -12.30 - trening klasy T 400
godz.12.30- 13.00 - trening czasowy klasy S550
godz.13.00 -13.30 - trening czasowy klasy O175
godz.15.00 -15.30 - trening klasy T 550
godz.14.00 - Uroczyste Otwarcie zawodów na terenach przy Pływalni DELFIN - scena letnia MOSiR
Biegi I dnia zawodów:
godz. 15.40 - I bieg O175
godz. 16.05 - I bieg S550
godz. 16.30 - I bieg OSY 400
godz. 16.55 - I bieg T 400
godz. 17.20 - I bieg JT 250
godz. 17.45 - I bieg T 550
NIEDZIELA 5 czerwca 2011 r.
godz. 8.00 - Odrawa Sędziego Głównego i Komisarza UIM z zawodnikami klas mistrzowskich S-550 , O175 (na przystani HALS)
godz. 8.30 - 9.00 - trening klasy O175
godz. 9.00 - 9.30 - trening klasy S550
Biegi II dnia zawodów:
godz.10.00 - II bieg O175
godz.10.20 - II bieg S550
godz.10.40 - II bieg OSY400
godz.11.00 - II bieg T400
godz.11.20 - III bieg O175
godz.11.40 - III bieg S550
godz.12.00 - II bieg JT250
godz.12.20 - II bieg T550
godz.12.40 - IV bieg O175
godz.13.00 - IV bieg S550
godz.13.20 - III bieg OSY400
godz.13.40 - III bieg T400
godz.14.00 - III bieg JT250
godz.14.20 - III bieg T550
godz.16.00 -Uroczyste zakończenie zawodów na terenach zielonych przy Pływalni DELFIN
Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego