Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
evunia_s
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Ewa

widziany: 22.04.2017 14:04

 • pliki muzyczne
  1
 • pliki wideo
  3091
 • obrazy
  2545
 • dokumenty
  7021

13603 plików
1400,35 GB

Ukryj opis
 • 1,2 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazek
Jacinda tęskni za wolnością i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką - potomkinią smoków, mającą zdolność do przybierania ludzkiej postaci.
Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie ludzi, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są myśliwymi, których za wszelką cenę powinna unikać. Smocza natura Jacindy powoli usycha, a jeżeli umrze, pozostanie jej tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dragonka stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

zachomikowany

 • 1,6 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekobrazek Co do krwi- ah, krew, cały temat mnie fascynuje. Lubię ją, ciepłą i kapiącą, gdy jestem spragniona. A często jestem spragniona..."

Alisa była pod kontrolą swoich pragnień przez pięć tysięcy lat bycia wampirem. Karmiła się, lecz nie zabijała, i żyła swoim życiem na obrzeżu by zachować swój sekret. Jednak gdy zakochuje się w Riley'u nagle ma więcej do stracenia niż jej własne życie...

tłumaczenie TranslationsClub_Reading

z chomika skarlet21

 • 1,6 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazek Jest seksowna i niebezpieczna.

Niepokonana w obliczu zła i bezradna wobec niepokojącej przepowiedni… i nieziemskiej namiętności.

Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumowin nawiedzających świat śmiertelników.

Teraz musi odnaleźć nastolatkę uprowadzoną w zaświaty. I staje się celem najgroźniejszych paranormali. Wprawdzie posługuje się z równą wprawą różdżką jak pistoletem, ale potrzebuje sojuszników – i znajduje ich: w uwodzicielskim czarowniku i olśniewająco przystojnym zmiennokształtnym. Lecz żaden z nich nie ocali jej przed największym niebezpieczeństwem - jakie kryje się w samej Eugenie. I w mrocznych mocach, które budzą się w niej do życia…

z chomika madabob

 • 2,3 MB
 • 4 lip 11 2:14
okładka Poznaj Nyx. To pół-ludzka, pół-elfia prywatna detektyw, która w ciągu dnia prowadzi biuro, a nocą razem z elitą tropicieli zajmuje się demonami. Preferuje pracowanie solo i zgrywanie twardzielki. Kiedy więc przerażająca siła zaczyna mordować niewinnych ludzi i nadnaturalnych, zostawiając dziwne demoniczne symbole wypalone w ich budynkach, staje się to sprawą, którą Nyx bierze bardzo osobiście...

W międzyczasie, koledzy Tropiciele Nyx są zabijani jeden po drugim - a nowy, seksowny tropiciel o imieniu Torin, jak cień podąża za każdym jej ruchem. Torin ma moce, których Nyx nie potrafi zrozumieć i czasami zastanawia się, po której on jest stronie. Tymczasem instynkty Nyx mówią jej, że coś nadprzyrodzonego wrzy w najbardziej lichych miejskich uliczkach i że jest gotowe do rozpętania piekła na ziemi. Komu może zaufać? Zostało pięć minut do permanentnej północy... i do ostatniej szansy Nyx, oznaczającej zaryzykowanie wszystkiego - nawet własnego życia.TŁUMACZENIE DZIĘKI GRUPIE BADASSGIRLS.


PLIK ZAWIERA EBOOKA I MBOOKI I NALEŻY ROZPAKOWAĆ GO PROGRAMEM WINRAR.

zachomikowany

 • 1,5 MB
 • 4 lip 11 2:14
okładkaCzy to gorący chłopak jest przywiązany do łóżka Lissianny Argeneau? Nie jest deserem - jest głównym daniem! Lissianna spędziła wieki usychając z tęsknoty za Panem Właściwym, i to nie tylko dla szybkiej przekąski, a ten seksowny facet, którego znalazła w swoim łóżku wyglądał jakby mógł być potencjalnym kandydatem. Ale była też inna, bardziej natarczywa kwestia: jej skłonność do mdlenia na widok krwi... szczególnie denerwujące dziwactwo jak na wampira. Jej matka myśli, że zna idealne rozwiązanie i serwuje jej terapeutę na srebrnej tacy (albo co najmniej żelaznym, kutym łóżku). Oczywiście nic nie szkodzi, że ten psycholog ma przepysznie wyglądającą szyję.

Ale która zimnokrwista wampirzyca mogłaby odpuścić sobie ugryzienie takiego kąska? Doktor Gregory Hewitt całkiem szybko wraca do siebie po szoku wywołanym obudzeniem się w obcej sypialni, gdzie widzi piękną kobietę chętną zafundować mu dziką noc namiętności. Czy to jednak możliwe, by niezły lekarz znalazł prawdziwą miłość z hemofobiczną wampirzą lisicą, czy będzie raczej smacznym posiłkiem? To pytanie w które doktor Greg może być skłonny zatopić swoje zęby... jeśli tylko sprawi, by Lissianna go ugryzła.

TŁUMACZENIE DZIĘKI GRUPIE BADASS GIRLS

PLIK ZAWIERA EBOOKA I MBOOKI I NALEŻY ROZPAKOWAĆ GO PROGRAMEM WINRAR.

zachomikowany

 • 1,7 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazek
Przenieś się do mitycznego Partholonu...
Elphame od zawsze czuła się inna. Namaszczona przez największą boginię, otoczona jest przez swój lud czcią i szacunkiem. Wyjątkowość jest jednak dla dziewczyny nieznośnym ciężarem. Samotna, pozbawiona przyjaciół oraz namacalnego wsparcia bogów i duchów boi się, że nigdy nie pozna smaku prawdziwej miłości...
Wewnętrzny impuls pcha Elphame w kierunku ruin zamku MacCallan. Decyzja o odbudowie tej twierdzy całkowicie odmienia jej losy. Zyskuje cel w życiu, wiernych przyjaciół oraz zdolność kontaktu ze światem nadprzyrodzonym. Na jej drodze staje również tajemniczy Lochlan, z którym połączy ją o wiele więcej niż tylko namiętność.
Wielka miłość tych dwojga zostanie wystawiona na ciężką próbę. Nad ruinami zamku MacCallan unosi się bowiem ponad stuletnia krwawa przepowiednia...

z chomika zolzarenata

 • 0,7 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekMB
Coś dziwnego i groźnego dzieje się w szkole w Ellerton.
Jonas, Arizona, Summer, Phoenix. Wszyscy zginęli w ciągu jednego roku.
Jonas Jonson był pierwszy, zmarł na skutek wypadku motocyklowego.
Pogrążona w żałobie po stracie chłopaka Darina nie potrafi uporać się z cierpieniem ani uciec od wizji, w których pojawiają się ci, którzy zginęli.
Ale czy są to tylko wizje, czy rzeczywistość?
Jeżeli rzeczywistość, to dlaczego wrócili?
I ten przerażający odgłos trzepotu skrzydeł odbijający się echem w jej głowie…

z chomika Manija.B

 • 1,9 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekPiękna i młoda doktor historii Diana Bishop studiuje alchemiczne księgi w oksfordzkiej Bibliotece Bodlejańskiej. Jeden manuskrypt promieniuje dziwnym lśnieniem. Brakuje mu kilku stron. A spod pisma wyłania się niemożliwy do odczytania inny tekst.
Diana wie, że by go odczytać, musiałaby użyć swoich magicznych mocy. Pochodzi bowiem z potężnej rodziny o wielowiekowych czarnoksięskich tradycjach. Z rodziny pierwszej czarownicy straconej w Salem. Diana boi się swojej magii. Broni się przed nią.
Wraca jednak do księgi. Ale okazuje się, że manuskryptu nie ma w bibliotece, bo zaginął przeszło sto lat wcześniej…
Tymczasem Oksfordem wstrząsają tajemnicze morderstwa. A Bibliotekę Bodlejańską zaludniają niebezpieczne czarownice, czarnoksiężnicy, demony i wampiry. Wszyscy poszukują księgi…
Wśród tych istot, których nie sposób odróżnić od ludzi, jest urzekający Matthew Clairmont – tajemniczy światowej sławy profesor biochemii i neurologii.
Diana wie, że nie wolno jej złamać zakazu wchodzenia w intymne związki z przedstawicielami innych ras. Wie, że tę miłość może przypłacić życiem.
Tak rozpoczyna się przebogata opowieść o zakazanej potężnej miłości, wśród walki o tajemnicę, która być może zmieni świat…

dzięki Wioluś - xeo222

zachomikowany

 • 445 KB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekobrazek Elain Pardie ciężko pracowała, aby zostać reporterką telewizyjną.
Gdy ogromny czarny wilk z zielonymi ślepiami wskoczył
do jej redakcyjnego vana kobieta nie miała pojęcia, jak gwałtownie zmieni się jej życie.

Aindreas, Brodey i Cailean Lyall nie są tylko trojaczkami, to zmiennokształtni, w dodatku wilki Alfa, zamieszkujący ranczo na Florydzie. Nigdy nie znaleźli tej jedynej, kobiety przeznaczonej im na partnerkę, aż do dnia corocznych zawodów Arcadia Highlands. Wtem, gdy dwóch z nich Brodey i Cailean zwęszy jej zapach Brodey pod wpływem przemiany ruszy w pościg by przekonać się czy Elain jest własnie tą kobietą. Tymczasem, gdy główny Alfa Aindreas przypadkowo bierze Elain za mężatkę i stanowczo odmawia oznaczenia jej jako ich partnerki Brodey oraz Cailean muszą uciec się do podstępu, dowiedzieć się prawdy o stanie cywilnym Elain i przekonać ją, że wpadając w ich ramiona bardzo łatwo znaleźć się w siódmym niebie....

zachomikowany

 • 1,0 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekobrazek Seksowna zabójczyni wampirów Candace Steele jest ponownie na szlaku Las Vegas i jest zdeterminowana by pozostać z dala od Asha, uwodzicielskiego wampira, którego nieodparty urok błaga ją o poddanie się ciemnej stronie. Ale determinacja może nie wystarczyć, gdy praca Candace w ostentacyjnym kasynie Szeherezada zaprowadzi ją prosto w śmiertelną strefę Asha, ponieważ krąży plotka o ataku wampirów na kasyno, który ma nastąpić w sylwestra i tylko Candace może to zatrzymać.
Gdy zegar odmierza czas do rozstrzygającej nocy, Candace nie jest pewna czy potrafi się oprzeć niezaprzeczalnemu pragnieniu, jakie czuje do Asha, ale nie ma wyboru. Musi poprosić Asha o pomoc, nawet jeśli wie, że cena, którą zażąda w zamian nie będzie niczym innym jak jej ciałem i duszą.CAŁOŚĆ!!!

tłumaczenie martusia1060

z chomika skarlet21

 • 0,6 MB
 • 4 lip 11 2:14
obrazekSprzedana przez jej chciwego wuja, aby żyć jak prostytutka, niewinna Gisella Trelain znajduje więźnia w ciemnym i złowieszczym lochu. Przykuty łańcuchami do ściany, umięśniony, nagi mężczyzna nazywa się Tristan i mówi jej, że jest obłożony klątwą. Co miesiąc skazany jest na wyzbycie się człowieczeństwa i stanie się żarłoczną bestią – bestią z potrzebami, które są zbyt dzikie, aby były zaspokojone przez zwykłą kobietę. Aby złamać klątwę Gisella musi całkowicie poddać się bestii i dobrowolnie zaoferować siebie, aby zaspokoić jego gwałtowne, seksualnie żądze. Ale stawka w tej bajce jest wysoka i jeśli Gisella nie będzie zdolna całkowicie się otworzyć na pożądanie Tristana może stracić życie, próbując oswoić bestię.

z chomika ms.dandelion

 • 6,3 MB
 • 4 lip 11 2:14
Tłumaczenie: Mikka
Beta: paola_3
* * *
obrazek
Solie zostaje porwana i użyta jako przynęta na niebezpiecznego Bitewnego Sylfa zwanego Heyou, ale walczy i przejmuje kontrolę nad nim, bezgranicznie potężnym zmiennokształtnym. Solie i Heyou uciekają śmierci w poszukiwaniu azylu, a Heyou zaczyna napełniać Solie pragnieniem, które może zmienić świat.

z chomika Endless.Violet.Dream

 • 0,9 MB
 • 4 lip 11 2:14
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco będą się pojawiać powiadomienia o nowych chapach, a także gdzie można porozmawiać o ulubionych książkach itp. :)

z chomika Translate_Team

 • 2,7 MB
 • 4 lip 11 2:14
Noc Wilka
obrazek

Tekst z okładki:
Rewelacyjny horror z elementami fantasy w stylu Wywiadu z wampirem.

Prequel do Srebrnej wilczycy


Zawiła intryga i hipnotyzująca narracja rzucają czar, któremu trudno się oprzeć.
Gdy Dryas, wojowniczkę z Kaledonii, wysłano do Galii, by zgładziła tajemniczego wilka przybierającego ludzką postać, nikt się nie spodziewał, że zwierzę i kobieta zawrą przymierze. Sława Dryas dotarła do Rzymu i możni tego miasta zapragnęli zobaczyć ją na arenie. Pojmana, zostaje przewieziona do Wiecznego Miasta. Jednakże żaden z przeciwników, których wystawiono przeciw niej - olbrzymi dzik, tygrys, nauczyciel gladiatorów - nie sprostał jej w walce. Przeżyła nawet wtedy, gdy podstępny Marek Antoniusz wbił jej miecz w plecy. Przeżyła, by spotkać wielką miłość.

Alice Borchardt, podobnie jak jej siostra Annę Rice, trafiła na listy bestsellerów. Po polsku ukazała się jej książka Srebrna Wilczyca.

[Libros 2001]

Dodała:tigrisek

z chomika tigrisek

 • 126 KB
 • 4 lip 11 2:14
obrazek
Hej, witam wszystkie panie, które znalazły się pod urokiem Anando (ja również nie pozostałam obojętna na jego pomysły, jak widać ;P). Tym razem dowiecie się jak to się wszystko zaczęło. No, nasza „niewinna” Virginia przychodzi do klubu po raz pierwszy i spotyka seksownego wampirka. Potem przenoszą się w bardziej odosobnione miejsce, gdzie nie istnieje cos takiego jak wstyd i zaczyna się realizacja najbardziej intymnych fantazji. Pierwsze opowiadanie z seri Out of the Box (czyli dosłownie „Po wyjęciu z pudełka”). I teraz mój apel do wszystkich czytelników. Zauważyłam, że pobrań jest sporo, ale w sumie nie wiem, czy opowiadania wam się podobają, bo tylko nieliczni dzielą się swoimi spostrzeżeniami, więc:
a)mam tłumaczyć całą serię dalej?
b)tłumacze to dla Was, bo sama mogłabym sobie tylko przeczytać, więc miło by mi było jakbyście dodali jakiś komentarz
c)jak ktoś chciałby zostać powiadomiony (przed nami jeszcze 5 opowiadań, chyba, że znajdę więcej ;P) pisze słówko pod obrazkiem na dole i ja niezwłocznie po dodaniu informuję, że taka rzecz się stała
d) zmotywujcie mnie jakoś, bo zaczynam się utwierdzać w przekonaniu, że jestem tak beznadziejna w tłumaczeniu, że nie chcecie, abym to robiła; jeśli tak jest nie ma sprawy, słowo i zaprzestaje swojej haniebnej działalności… No w związku z tym, że opowiadania mają charakter wpisu do pamiętnika, to wygląda to tak, a nie inaczej
No to się wygadałam. Teraz zapraszam do czytania i KOMENTOWANIA ;)

z chomika Idocrase

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  16
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

19 plików
28,6 MB

albin121

albin121 napisano 28.06.2012 18:15

zgłoś do usunięcia
windrunner_

windrunner_ napisano 23.11.2012 21:41

zgłoś do usunięcia
obrazek

Klan Zaprzysiężonych ma jeden główny cel. Priorytetem jest ochrona tych, na których zesłani są najwięksi wrogowie - Łowcy, powołani do tego, by zabijać. Wampiry i zmiennokształtni też są dobrzy, tylko... Kto w to uwierzy? Nadszedł czas, by Zaprzysiężeni wzięli sprawy w swoje ręce, ochronili niewinnych i pokazali światu, że czasem to, co wydaje się złe, tak naprawdę jest dobre.

Ever Sommers, pomimo młodego wieku, straciła już w życiu bardzo wiele - rodzinę, dzieciństwo, wiarę w ludzi. Gdyby nie ukochany wujek i kontynuowanie rodzinnej tradycji, zatraciłaby samą siebie, pogrążając się w nienawiści względem zabójców najbliższych. Co stanie się jednak, gdy dziewczynie i jej najgorszemu wrogowi zostanie powierzone życie niewinnych istnień? Czy wspólny cel pomoże im we współpracy? A co jeśli okaże się, że nienawiść i miłość tak naprawdę dzieli bardzo cienka granica?

Tego wszystkiego dowiecie się czytając "Zaprzysiężonych".

Serdecznie zapraszam, Windrunner_.

esanub4709

esanub4709 napisano 25.05.2013 14:29

zgłoś do usunięcia
smok_z

smok_z napisano 26.08.2013 23:29

zgłoś do usunięcia
obrazek Zapraszam na całość Storm's Heart.
DirtyBlack_

DirtyBlack_ napisano 2.09.2013 14:33

zgłoś do usunięcia
obrazek Zapraszam na 7 rozdział nieoficjalnego tłumaczenia " The Goddess Test " Blacky
DirtyBlack_

DirtyBlack_ napisano 2.09.2013 14:34

zgłoś do usunięcia
obrazek Zapraszam na 7 rozdział nieoficjalnego tłumaczenia " The Goddess Test " Blacky

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności