Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zbuntowany anioł odc.78.avi

broody / seriale / Zbuntowany anioł - Muneca Brava / Zbuntowany anioł odc.78.avi
Download: Zbuntowany anioł odc.78.avi

245,07 MB

Długość filmu: 37 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zbuntowany anioł odc.03.rmvb play
Matka przełożona i ojciec Manuel informują Milagros, że ...
Matka przełożona i ojciec Manuel informują Milagros, że znaleźli jej pracę w domu Rapallów. Dziewczyna jest zrozpaczona, żegna się z przyjaciółką, Glorią. Kiedy przybywa na miejsce, spotyka Iva. Chłopak jest zaskoczony. Pierwsze spotkanie Milagros z panią Angelicą, której ma dotrzymywać towarzystwa, nie wypada najlepiej. Obie są niezadowolone. Milagros zaprzyjaźnia się z Liną, służącą państwa Rapallów.
Zbuntowany anioł odc.05.rmvb play
Włóczęga przeraża Milagros. Angelica łaja Milagros za je ...
Włóczęga przeraża Milagros. Angelica łaja Milagros za jej makijaż. Rocky oskarżony o kradzież pół miliona dolarów, ucieka. Federico przychodzi do Andrei. Czeka go tam niemiła niespodzianka. Luisa przedstawia swoje podejrzenia. Milagros jest przerażona. Ivo dowiaduje się, że Rocky jest niewinny. Angelica opowiada Milagros historię Rosario i jej wnuka. Okazuje się, że obie mają taki sam medalion Matki Boskiej.
Zbuntowany anioł odc.07.rmvb play
Ivo przeprasza Milagros za fałszywe oskarżenia o kradzie ...
Ivo przeprasza Milagros za fałszywe oskarżenia o kradzież. Dziewczyna informuje go, że się zemści. Mężczyzna zaczyna ją uwodzić, ale tak naprawdę nic do niej nie czuje. Idzie na dyskotekę, żeby spotkać dziewczynę, która mu się podoba. Nie wie, że to Milagros. Angelica przyłapuje Damiana na całowaniu się z Marthą.
Zbuntowany anioł odc.09.rmvb play
Milagros pyta Angelikę, czy pokojówka może zakochać się ...
Milagros pyta Angelikę, czy pokojówka może zakochać się w synu właściciela domu. Ta opowiada jej historię pewnej pokojówki, która zakochała się w synu chlebodawcy, ale człowiek ten stchórzył. Ożenił się z inną, a ona odeszła z domu, choć była w ciąży. Ivo ogłasza zaręczyny z Andreą, chrześniaczką Angeliki. Damian przekonuje Luisę, że jest w stanie dowieść niewierności Federica. Ma kasetę, na której zarejestrowano chwilę jego słabości.
Zbuntowany anioł odc.10.rmvb play
Bobby przypomina Ivowi o zakładzie. Ten zapewnia przyjac ...
Bobby przypomina Ivowi o zakładzie. Ten zapewnia przyjaciela, że uda mu się zaciągnąć Milagros do łóżka. Dziewczyna podsłuchuje ich rozmowę. Luisa otrzymuje dowody zdrady męża. Federico jest przekonany, że Luisa nie rozwiedzie się z nim, gdyż nie chce stracić syna. Milagros postanawia dać Ivowi nauczkę. Odwiedza koleżanki i siostry z zakonu. Przywozi do domu jedną z sióstr. Przedstawia ją Angelice.
Zbuntowany anioł odc.13.rmvb play
Milagros wchodzi do pokoju, w którym znajduje młodego mę ...
Milagros wchodzi do pokoju, w którym znajduje młodego mężczyznę, Pabla. Nie zdaje sobie sprawy, że to jej przyjaciel, malarz. Ivo kłóci się z ojcem na temat pracy i usunięcia go z realizacji projektu. Ojciec Manuel jest przekonany, że Milagros i Ivo są rodzeństwem i nie chce dopuścić do związku między nimi. Ivo postanawia odejść z firmy ojca, chce założyć klub fitness. Wspiera go babcia.
Zbuntowany anioł odc.14.rmvb play
Bobby zaprasza Linę na randkę. Namawia ją, żeby zaprosił ...
Bobby zaprasza Linę na randkę. Namawia ją, żeby zaprosiła przyjaciółkę, a on przyjdzie z Ivem. Federico nie chce się zgodzić, żeby Victoria pracowała jako modelka. Chce wyrzucić Milagros z pracy, ale w czasie rozmowy wychodzi na jaw, że niegdyś Federico kochał służącą i miał z nią dziecko.
Zbuntowany anioł odc.15.rmvb play
Lina i Milagros kłócą się o randkę, na którą poszły z Bo ...
Lina i Milagros kłócą się o randkę, na którą poszły z Bobbym i Ivem. Federico po sprzeczce się z żoną biegnie do Andrei; zostaje u niej na noc. Telefonuje incognito do Ivona z informacją, że Andrea go zdradza. Angelika nie chce pozwolić Milagros odejść z domu. Federico dowiaduje się, że Ivo odchodzi z firmy i z pomocą babci zakłada własną.
Zbuntowany anioł odc.18.rmvb play
W domu rodziny Di Carlo trwają przygotowania do świąt Bo ...
W domu rodziny Di Carlo trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Luisa ostatecznie postanawia nie jechać z Alfredo do Rzymu. Milagros zbliża się do Pablo.
Zbuntowany anioł odc.20.rmvb play
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed ...
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed pokazem. Ivo daje Milagros róże. Dziewczyna zostaje posądzona o kradzież kwiatów, prosi więc Iva o pomoc. Rocky nadal usiłuje zdobyć względy Victorii. Dochodzi do kłótni między Federikiem a Luisą. Ten grozi, że ją zabije, jeśli go zdradzi.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności