Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zbuntowany anioł odc.78.avi

broody / seriale / Zbuntowany anioł - Muneca Brava / Zbuntowany anioł odc.78.avi
Download: Zbuntowany anioł odc.78.avi

245,07 MB

Długość filmu: 37 min

0,0 / 5 (0 głosów)
Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zbuntowany anioł odc.12.rmvb play
Ojciec Manuel rozmawia z Angeliką na temat pochodzenia M ...
Ojciec Manuel rozmawia z Angeliką na temat pochodzenia Milagros. Kobieta bardzo się wzrusza, lekarz zabrania jej dalszej rozmowy. Luisa wyjaśnia ojcu Manuelowi, że wnuk Angeliki jest dzieckiem Federika, a nie Luisy. Gdyby wyszło na jaw, że wnuk żyje, mogłoby dojść do tragedii. Ojciec Manuel postanawia nie wyjawiać prawdy. Milagros wyjaśnia Ivowi ich wzajemne relacje. Chłopak ma wyrzuty sumienia i całuje dziewczynę. Widzi to Andrea.
Zbuntowany anioł odc.15.rmvb play
Lina i Milagros kłócą się o randkę, na którą poszły z Bo ...
Lina i Milagros kłócą się o randkę, na którą poszły z Bobbym i Ivem. Federico po sprzeczce się z żoną biegnie do Andrei; zostaje u niej na noc. Telefonuje incognito do Ivona z informacją, że Andrea go zdradza. Angelika nie chce pozwolić Milagros odejść z domu. Federico dowiaduje się, że Ivo odchodzi z firmy i z pomocą babci zakłada własną.
Zbuntowany anioł odc.16.rmvb play
Ivo przeżywa zdradę Andrei. Przy wszystkich mówi jej, że ...
Ivo przeżywa zdradę Andrei. Przy wszystkich mówi jej, że muszą ze sobą zerwać i że jest zakochany w Milagros. Ta bardzo się z tego cieszy, choć nie wie, że Ivo tak naprawdę jej nie kocha, a tylko mści się na Andrei. Cała rodzina jest w szoku. Tylko babcia chce szczęścia Iva. Rozwija się romans Luisy i ojca Bobbiego.
Zbuntowany anioł odc.17.rmvb play
Ivo publicznie upokarza Milagros. Komplikują się sprawy ...
Ivo publicznie upokarza Milagros. Komplikują się sprawy w rodzinie Di Carlo. Federico odkrywa, że jego żona jest kochanką lekarza, Alfreda i zamierza wyjechać z nim do Rzymu. Ten związek zagraża interesom Federica; robi więc wszystko, aby temu przeszkodzić.
Zbuntowany anioł odc.18.rmvb play
W domu rodziny Di Carlo trwają przygotowania do świąt Bo ...
W domu rodziny Di Carlo trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Luisa ostatecznie postanawia nie jechać z Alfredo do Rzymu. Milagros zbliża się do Pablo.
Zbuntowany anioł odc.19.rmvb play
Milagros chce porzucić służbę w domu rodziny Di Carlo. A ...
Milagros chce porzucić służbę w domu rodziny Di Carlo. Andrea kontynuuje romans z Federikiem, ojcem Iva. Martha, na prośbę kochanka, Damiana, kradnie matce wszystkie oszczędności. Winę zrzuca na Milagros.
Zbuntowany anioł odc.20.rmvb play
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed ...
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed pokazem. Ivo daje Milagros róże. Dziewczyna zostaje posądzona o kradzież kwiatów, prosi więc Iva o pomoc. Rocky nadal usiłuje zdobyć względy Victorii. Dochodzi do kłótni między Federikiem a Luisą. Ten grozi, że ją zabije, jeśli go zdradzi.
Zbuntowany anioł odc.22.avi play
Ivo zastaje w biurze ojca całującego się z Mileną, matką ...
Ivo zastaje w biurze ojca całującego się z Mileną, matką Bobbiego. Victoria prosi Rocky'ego, żeby nauczył ją tanga. Ramon, chcąc zaimponować Socorro, udaje, że dostał ogromny spadek. Zamiast niej zwraca na niego uwagę jej córka, Marta.
Zbuntowany anioł odc.23.avi play
Ojciec Manuel, zaniepokojony uczuciem Mili i Iva, wysyła ...
Ojciec Manuel, zaniepokojony uczuciem Mili i Iva, wysyła do domu Carlów siostrę Pulchną. Ma ona pilnować i śledzić dziewczynę. Gdy Andrea i Ivo kłócą się z powodu jego nieobecności na kolacji wigilijnej, pojawia się Mili i dziękuje chłopakowi za wspaniały wieczór. Andrea obraża ją, wszczynając bójkę. Andrea zrywa z Ivem.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności