Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zbuntowany anioł odc.78.avi

broody / seriale / Zbuntowany anioł - Muneca Brava / Zbuntowany anioł odc.78.avi
Download: Zbuntowany anioł odc.78.avi

245,07 MB

Długość filmu: 37 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zbuntowany anioł odc.01.rmvb play
18-letnia Milagros (Natalia Oreiro) to młoda, śliczna i ...
18-letnia Milagros (Natalia Oreiro) to młoda, śliczna i szalenie żywiołowa dziewczyna, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu u sióstr zakonnych. Temperament i wiek nie pozwalają pozostać jej tam dłużej. Musi znaleźć sobie pracę. Mili spotyka Iva po raz pierwszy na boisku, gdzie sprzedaje napoje, by tym samym pomóc biednym dzieciom. Potem widzą się na dyskotece. Chłopak nie rozpoznaje w Cholito dziewczyny z dyskoteki.
Zbuntowany anioł odc.02.rmvb play
Przez Milagros Ivo trafia do więzienia, z którego potem ...
Przez Milagros Ivo trafia do więzienia, z którego potem wyciąga go Andrea. Chłopak zastawia na nią pułapkę. Mili po spotkaniu z Ivem, który ją upokarza, ucieka. Potrącona przez samochód Federica odrzuca pomoc. Milagros i Gloria rozkręcają nowy "uliczny" interes. Damian negocjuje z senatorem.
Zbuntowany Anioł odc.06.rmvb play
Mili martwi się chorobą Angeliki. Damian prosi Marthę, ż ...
Mili martwi się chorobą Angeliki. Damian prosi Marthę, żeby ukradła medalion, co umożliwi mu spłacenie długów. Wszyscy sądzą, że Mili jest złodziejem. Medalion się znajduje, a Mili zostaje zwolniona. Wraca do zakonu, gdzie uroczyście obchodzi swoje urodziny i planuje zemstę. Ivo odwiedza w zakonie Mili, która jest przerażona.
Zbuntowany anioł odc.03.rmvb play
Matka przełożona i ojciec Manuel informują Milagros, że ...
Matka przełożona i ojciec Manuel informują Milagros, że znaleźli jej pracę w domu Rapallów. Dziewczyna jest zrozpaczona, żegna się z przyjaciółką, Glorią. Kiedy przybywa na miejsce, spotyka Iva. Chłopak jest zaskoczony. Pierwsze spotkanie Milagros z panią Angelicą, której ma dotrzymywać towarzystwa, nie wypada najlepiej. Obie są niezadowolone. Milagros zaprzyjaźnia się z Liną, służącą państwa Rapallów.
Zbuntowany anioł odc.04.rmvb play
Milagros postanawia urządzić urodziny Liny. Ripetti oszu ...
Milagros postanawia urządzić urodziny Liny. Ripetti oszukuje Damiana w sprawie pieniędzy. Damian spotyka włóczęgę odwiedzającego grób jego żony. Wkrótce okazuje się, że tajemniczym mężczyzną jest Pablo. Tymczasem Ivo próbuje pocałować Milagros. Ivo mówi mu o dziewczynie, którą poznał, przypominającą jego zmarłą dziewczynę. Milagros idzie z Liną do dyskoteki. Spotykają tam Iva i włóczęgę.
Zbuntowany anioł odc.05.rmvb play
Włóczęga przeraża Milagros. Angelica łaja Milagros za je ...
Włóczęga przeraża Milagros. Angelica łaja Milagros za jej makijaż. Rocky oskarżony o kradzież pół miliona dolarów, ucieka. Federico przychodzi do Andrei. Czeka go tam niemiła niespodzianka. Luisa przedstawia swoje podejrzenia. Milagros jest przerażona. Ivo dowiaduje się, że Rocky jest niewinny. Angelica opowiada Milagros historię Rosario i jej wnuka. Okazuje się, że obie mają taki sam medalion Matki Boskiej.
Zbuntowany anioł odc.13.rmvb play
Milagros wchodzi do pokoju, w którym znajduje młodego mę ...
Milagros wchodzi do pokoju, w którym znajduje młodego mężczyznę, Pabla. Nie zdaje sobie sprawy, że to jej przyjaciel, malarz. Ivo kłóci się z ojcem na temat pracy i usunięcia go z realizacji projektu. Ojciec Manuel jest przekonany, że Milagros i Ivo są rodzeństwem i nie chce dopuścić do związku między nimi. Ivo postanawia odejść z firmy ojca, chce założyć klub fitness. Wspiera go babcia.
Zbuntowany anioł odc.09.rmvb play
Milagros pyta Angelikę, czy pokojówka może zakochać się ...
Milagros pyta Angelikę, czy pokojówka może zakochać się w synu właściciela domu. Ta opowiada jej historię pewnej pokojówki, która zakochała się w synu chlebodawcy, ale człowiek ten stchórzył. Ożenił się z inną, a ona odeszła z domu, choć była w ciąży. Ivo ogłasza zaręczyny z Andreą, chrześniaczką Angeliki. Damian przekonuje Luisę, że jest w stanie dowieść niewierności Federica. Ma kasetę, na której zarejestrowano chwilę jego słabości.
Zbuntowany anioł odc.10.rmvb play
Bobby przypomina Ivowi o zakładzie. Ten zapewnia przyjac ...
Bobby przypomina Ivowi o zakładzie. Ten zapewnia przyjaciela, że uda mu się zaciągnąć Milagros do łóżka. Dziewczyna podsłuchuje ich rozmowę. Luisa otrzymuje dowody zdrady męża. Federico jest przekonany, że Luisa nie rozwiedzie się z nim, gdyż nie chce stracić syna. Milagros postanawia dać Ivowi nauczkę. Odwiedza koleżanki i siostry z zakonu. Przywozi do domu jedną z sióstr. Przedstawia ją Angelice.
Zbuntowany anioł odc.07.rmvb play
Ivo przeprasza Milagros za fałszywe oskarżenia o kradzie ...
Ivo przeprasza Milagros za fałszywe oskarżenia o kradzież. Dziewczyna informuje go, że się zemści. Mężczyzna zaczyna ją uwodzić, ale tak naprawdę nic do niej nie czuje. Idzie na dyskotekę, żeby spotkać dziewczynę, która mu się podoba. Nie wie, że to Milagros. Angelica przyłapuje Damiana na całowaniu się z Marthą.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności