Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zbuntowany anioł odc.78.avi

broody / seriale / Zbuntowany anioł - Muneca Brava / Zbuntowany anioł odc.78.avi
Download: Zbuntowany anioł odc.78.avi

245,07 MB

Długość filmu: 37 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zbuntowany anioł odc.19.rmvb play
Milagros chce porzucić służbę w domu rodziny Di Carlo. A ...
Milagros chce porzucić służbę w domu rodziny Di Carlo. Andrea kontynuuje romans z Federikiem, ojcem Iva. Martha, na prośbę kochanka, Damiana, kradnie matce wszystkie oszczędności. Winę zrzuca na Milagros.
Zbuntowany anioł odc.20.rmvb play
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed ...
Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed pokazem. Ivo daje Milagros róże. Dziewczyna zostaje posądzona o kradzież kwiatów, prosi więc Iva o pomoc. Rocky nadal usiłuje zdobyć względy Victorii. Dochodzi do kłótni między Federikiem a Luisą. Ten grozi, że ją zabije, jeśli go zdradzi.
Zbuntowany anioł odc.23.avi play
Ojciec Manuel, zaniepokojony uczuciem Mili i Iva, wysyła ...
Ojciec Manuel, zaniepokojony uczuciem Mili i Iva, wysyła do domu Carlów siostrę Pulchną. Ma ona pilnować i śledzić dziewczynę. Gdy Andrea i Ivo kłócą się z powodu jego nieobecności na kolacji wigilijnej, pojawia się Mili i dziękuje chłopakowi za wspaniały wieczór. Andrea obraża ją, wszczynając bójkę. Andrea zrywa z Ivem.
Zbuntowany anioł odc.24.avi play
Milagros telefonuje do Iva, podając się za piękną niezna ...
Milagros telefonuje do Iva, podając się za piękną nieznajomą. Angelica udziela Mili lekcji dobrych manier. Wie, że Milagros kocha jej wnuka. Wspomina historię nieszczęśliwej miłości swego syna do służącej. Nie wie jednak tego, co siostra przełożona i ojciec Manuel, że Ivo jest bratem Milagros.
Zbuntowany anioł odc.21.rmvb play
Wigilia Bożego Narodzenia. Pablo wyznaje Ivonowi, że jes ...
Wigilia Bożego Narodzenia. Pablo wyznaje Ivonowi, że jest zakochany w Milagros. Ivo jest zazdrosny. Angelica wyrzuca z pracy Federico za nieuczciwość. W dyskotece Ivo występuje w obronie Milagros, która bardzo się o niego martwi
Zbuntowany anioł odc.22.avi play
Ivo zastaje w biurze ojca całującego się z Mileną, matką ...
Ivo zastaje w biurze ojca całującego się z Mileną, matką Bobbiego. Victoria prosi Rocky'ego, żeby nauczył ją tanga. Ramon, chcąc zaimponować Socorro, udaje, że dostał ogromny spadek. Zamiast niej zwraca na niego uwagę jej córka, Marta.
Zbuntowany anioł odc.32.avi play
Federico jest bardzo wzburzony, bo Mili oskarża go o zdr ...
Federico jest bardzo wzburzony, bo Mili oskarża go o zdradę rodziny. Milagros zostaje ponownie przyjęta na służbę u rodziny Di Caprio. Federico będzie startować w wyborach parlamentarnych. Organizuje przyjęcie, na którym Ivo i Andrea próbują ogłosić swoje zaręczyny. Angelica myśli, że Luisa ma romans z Rocky'm. Victoria zastawia pułapkę na Bobby'ego.
Zbuntowany anioł odc.28.avi play
Mili i Ivo tańczą w dyskotece. Mili wraca późno do domu ...
Mili i Ivo tańczą w dyskotece. Mili wraca późno do domu i trafia na Luisę, która chce ją wyrzucić z pracy. Ivo wstawia się za nią. Milagros postanawia zostać aktorką. Ojciec Manuel i siostra przełożona martwią się o swoją podopieczną. Manuel rozmawia z Federico. Mili proponuje Federico, że pomoże mu odnaleźć syna.
Zbuntowany anioł odc.29.avi play
Ojciec Manuel jest zszokowany, słysząc, co mówi Milli. D ...
Ojciec Manuel jest zszokowany, słysząc, co mówi Milli. Damian próbuje zatrzymac Luisę. Ojciec Manuel i matka przełożona bardzo się martwią o Milli. Ramon staje po stronie Liny podczas kłótni z Marthą. Lina mówi Milagros, że rodzice porzucili ją, gdy była małym dzieckiem. Federico namawia Milli, by potępiła związek Iva z Andreą. Ojciec Manuel wyznaje Federico, że jest ojcem Milli.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności