Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zbuntowany anioł odc.78.avi

broody / seriale / Zbuntowany anioł - Muneca Brava / Zbuntowany anioł odc.78.avi
Download: Zbuntowany anioł odc.78.avi

245,07 MB

Długość filmu: 37 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Mili bagatelizuje wyznanie Ivona. W gazecie pojawiają się niepochlebne opinie na temat firmy Di Carlo. Federico podejrzewa, że to sprawka Ripettiego. Planuje zemstę. Damian informuje o wszystkim senatora. Ten przygotowuje zasadzkę na Federica. Chamuco mówi Mili, że podoba mu się Gloria. Federico odwiedza grób matki Milagros. Spotyka go tam Mili.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
101-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Vicky jest zła na Rocky'ego za poprzedni wieczór. Ivo je ...
Vicky jest zła na Rocky'ego za poprzedni wieczór. Ivo jest zaskoczony faktem, że Pablo stracił pamięć. Andrea próbuje wytłumaczyć, dlaczego od razu nie przyprowadziła Pabla do domu Di Carlów. Ivo każe jej to natychmiast zrobić. Mili wraca z Włoch. Wszyscy podziwiają przywiezioną koszulkę Batistuty. Ramon i Socorro w końcu się godzą. Ojciec Manuel wyznaje Milagros, że Gloria ma matkę. Rocky i Ramon postanawiają założyć fitness club. Ivo obiecuje Mili, że będzie jej wierny, ale ona mu nie wierzy. Andrea przyprowadza Pabla do domu.
102-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Pablo zakochuje się w Milagros, chce się z nią ożenić, z ...
Pablo zakochuje się w Milagros, chce się z nią ożenić, zanim odzyska pamięć. Luisa próbuje go odwieść od tego pomysłu. Ivo jest załamany obojętnością Mili. Pablo chce się dowiedzieć, dlaczego Ivo go nienawidzi. Ivo udaje ból zęba, żeby zwrócić na siebie uwagę Mili. W końcu przekonuje ją do wspólnego pójścia do dentysty.
105-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Bernardo zawiadamia Mili, że została zwolniona. Lina i G ...
Bernardo zawiadamia Mili, że została zwolniona. Lina i Gloria pakują się, gdyż solidarnie chcą odejść z przyjaciółką. Milagros postanawia porozmawiać z szefem. Federico przyznaje, że to żona kazała mu ją zwolnić. Bernardo wstawia się u Luisy za Mili i mówi jej, że Milagros jest jego siostrzenicą i córką Federica. Sugeruje także, ze może ujawnić kilka jej tajemnic. Po takim postawieniu sprawy, Luisa jest zmuszona nie zwalniać Mili. Bernardo mówi Mili, że kocha ją jak siostrzenicę. Luisa soptyka się potajemnie z Ripettim i prosi go o pomoc. Damian i Ripetti każą pobić ochronie jednego z gości kasyna, który jest sekretarzem przeciwnika politycznego Federica. W odwecie Federico zostaje pobity i ląduje w szpitalu. Ivo zastaje Pabla z dziewczyną i jest przekonany, że to Mili, choć w rzeczywistości to była Pilar. Ivo jest wściekły na Mili i mówi jej wiele przykrych rzeczy.
103-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Milagros nokautuje Ivona w gabinecie dentystycznym. W kl ...
Milagros nokautuje Ivona w gabinecie dentystycznym. W klasztorze pojawia się matka Glorii, ale nie ma odwagi powiedzieć córce prawdy. Pilar zrywa z Ivonem. Luisa wytrąca tacę z rąk Mili, czym naraża się na groźby Bernarda. Federico pragnie przedłużenia kadencji na czele zarządu firmy, ale nie wie, czy może ufać Damianowi. Milagros urządza w rezydencji urodziny Gamuzy. Andrea i Ivo próbują manipulować Pablem, wykorzystując jego zaniki pamięci.
104-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Andrea i Pilar nie rezygnują z prób odzyskania Ivo, star ...
Andrea i Pilar nie rezygnują z prób odzyskania Ivo, starają się przy tym wykorzystać Pabla. Ten natomiast nadal pragnie ożenić się z Mili. Milagros nie ukrywa zazdrości o Ivona. Psuje mu kolejną randkę z Pilar. Luisa stawia mężowi warunek: wyrzuci Mili albo utraci jej poparcie w wyborach do zarządu. Ojciec Manuel nie zgadza się zabrać Milagros z rezydencji.
106-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Milagros i Ivo zawierają układ - nie będą ze sobą rozmaw ...
Milagros i Ivo zawierają układ - nie będą ze sobą rozmawiać ani wchodzić sobie w drogę. Luisa prosi Ripettiego o pomoc w zlikwidowaniu Bernarda. Ramon przekonuje Chamuco, że spotykanie się z Glorią to zły pomysł bo może spowodować zwolnienie chłopaka z pracy. W domu Di Carlo zjawia się Lidia, mówi Mili całą prawdę i prosi ją o pomoc w odzyskaniu Glorii. Mili uważa, że byłoby to zdradą pzryjaciółki i odmawia. Bobby żąda aby Damian zlikwidował konto, które założył na jego nazwisko. Grozi, że powie o tym Federicowi. Odbywją się wybory nowego prezesa firmy i Ivo zdecydowanie wygrywa czym doprowadza Federica do wściekłości. Ramon i Rocky próbują zdobyć majątek grając na wścigach konnych. Najpierw wygrywają znaczą sumę a potem ją przegrywają. Gloria słyszy przypadkowo rozmowę Liny i Mili o swojej matce i jest wściekła na Mili. Uważa, że przyjaciółka ją zdradziła o niczym jej nie mówiąc. Ivo kłóci się z Pablem o to, że widział w jego łóżku Milagros. Słyszy to Mili i mówi obu aby wreszcie przestali ją ranić.
111-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
vo chce lepiej poznać tajemniczą kobietę, ale ona go uni ...
vo chce lepiej poznać tajemniczą kobietę, ale ona go unika. Wraca do domu znając tylko jej wymyślone imię Mgiełka. Milagros jest wściekła na Luisę za jej fałszywe oskarżenia a także na Martę, która twierdzi, że widziała jak Mili piła. Mili mści się za to na Marcie a Gloria i Lina jej pomagają. Pilar kocha się z Pablem a potem unika Iva. Ivo i Luisa pozują do zdjęć. Ramon mówi Chmuco, że kobiety nie mają mózgu a ich miejsce jest w kuchni. Słyszy to Soccoro i jest wściekła na Ramona. Milagros płata Ivo figla, co kończy się dla niego boleśnie.
110-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Ivo po raz kolejny sprawia olbrzymią przykrość Mili i ła ...
Ivo po raz kolejny sprawia olbrzymią przykrość Mili i łamie jej serce. Chamuco ma za złe Ramonowi, że odsunął go od Glorii. Victoria zdaje sobie sprawę, że jest zakochana w Rockym i jest przerażona tym faktem. Ivo chce pokazać Mili kto tu rządzi, wzywa ją do biura i każe jej czekać kilka godzin. Bobby namawia Iva by spędził jakiś czas poza miastem i odpoczął. Luisa wrzuca do filiżanki Milagros tabletki usypiające. Będąc pod ich wpływem, Mili zostaje oskarżona przez nią o pijaństwo. Ivo przylatuje nad morze i spotyka tutaj tajemniczą kobietę.
107-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Ripetti umawia się z Bernardem i zdradza mu, że Luisa ch ...
Ripetti umawia się z Bernardem i zdradza mu, że Luisa chce go zabić. W zamian chce poznać sekrety rodziny Di Carlo. Gloria nie chce znać swojej matki i wykrzykuje jej to w twarz. Bobby opowiada Federicowi o kasynie, które prowadzi Damian. Bernardo ostrzega Luisę, że spisał wszystko co wie i w wypadku jego nagłej śmierci, adwokat ujawni jego zeznania. Pablo mówi Ivo, że to nie Mili była z nim w łóżku. Obaj ją pzrepraszją, ale Milagros i tak z nimi zrywa. Postanawia zostać damą aby zemścić się na wszystkich mężczyznach. Ramon i Soccoro nadal romansują w tajemnicy przed Martą. Federico z zemsty każe pobić Damiana. Mili i Ivo mają zostać rodzicami chrzestnymi córeczki właściciela dyskoteki. Bernardo namawia Angelicę na wyjazd z Mili. Federico mówi ojcu Manuelowi, że nie może znieść widoku Mili w fartuchu służącej i musi coś zrobić.
109-Zbuntowany anioł-Muneca Brava.avi play
Mili zakłada się z Ivem. Jeśli wygra on - Mili zje z nim ...
Mili zakłada się z Ivem. Jeśli wygra on - Mili zje z nim kolację, jeśli ona - Ivo zastąpi Bernarda na jeden dzień. Milagros postanawia zrobić kawał Luisie i zemścić się za upokorzenia i przykrości. Zamienia zaproszenia na chrzciny córki właściciela dyskoteki i przyjęcie Luisy. Federico jest dumny z Iva za to, że zwolnił pracowników i stwierdza, że tworzą wspaniały duet. Mili jest oburzona postępowaniem Iva jako szefa firmy. Stwierdza, że poddaje się presji otoczenia zamiast postępować w zgodzie ze swoim sumieniem. Znajomi Luisy trafiają do dyskoteki a goście zaproszeni na chrzciny przychodzą do Di Carlo. Luisa jest oburzona widząc w swoim salonie ludzi z przedmieść. Federico jednak zaprasza ich do stołu. Mili i Ivo zostają rodzicami chrzestnymi. Ivo zaprasza Mili na kolację służbową, ale przekonany przez Bobbego i Damiana, mówi, że nie może jej zabrać.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności