Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
atman_project
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Sannyasin

widziany: 11.01.2016 07:44

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  259
 • pliki wideo
  23
 • obrazy
  500
 • dokumenty
  158

995 plików
14,42 GB

Ukryj opis
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

1 plików
1,18 MB

DajKaku

DajKaku napisano 3.09.2011 12:19

zgłoś do usunięcia
Słowa, które wypowiadamy, należy dobierać starannie, gdyż usłyszą je ludzie, na których podziałają one korzystnie lub niekorzystnie. Jeśli umysły nasze są pełne życzliwości i współczucia, nie zaszkodzą nam złe słowa, które usłyszymy. Nie możemy pozwalać, aby z naszych ust padały słowa gwałtowne, gdyż wywołują one uczucia złości i nienawiści. Słowa, które wypowiadamy, powinny wyrażać życzliwość i mądrość./Budda/
desiderata

desiderata napisano 6.09.2011 19:37

zgłoś do usunięcia
obrazek
desiderata

desiderata napisano 21.10.2011 21:14

zgłoś do usunięcia
obrazek
DajKaku

DajKaku napisano 4.12.2011 20:08

zgłoś do usunięcia
Oby wszystkie istoty były szczęśliwe, zadowolone i spełnione. Oby wszystkie istoty były uzdrowione i pełne. Oby wszyscy otrzymali, czego pragną i potrzebują. Oby wszyscy uchronieni zostali od krzywd i uwolnieni od lęków. Oby wszystkie istoty mogły się cieszyć wewnętrznym spokojem i swobodą. Oby wszyscy byli przebudzeni, wyzwoleni i wolni. Oby na tej ziemi i wszędzie we wszechświecie nastał pokój.
desiderata

desiderata napisano 13.12.2011 18:46

zgłoś do usunięcia
obrazek
DajKaku

DajKaku napisano 11.01.2012 14:14

zgłoś do usunięcia
Na skutek swych nawykowych skłonności i pomieszania stale jesteśmy pochłonięci szukaniem powierzchownych przyjemności, bawimy się pozorami szczęścia. Zabiegamy o popularność i sławę, gromadzimy dobra materialne i uważamy to wszystko za źródło szczęścia. Tymczasem Budda zwrócił uwagę na fakt, że aspekty relatywnego świata zjawisk nieustannie podlegają zmianom, są zwodnicze i przemijające. W efekcie, choć udaje nam się przez chwilę dobrze bawić czy trochę rozerwać, stale napotykamy jakieś przeszkody i ograniczenia w tym pościgu za krótkotrwałą przyjemnością. Płynie to stąd, że nie potrafimy ukierunkować wysiłków na rozwikłanie problemu własnego pomieszania i dezorientacji./Goszir Gjaltsab Rinpocze/
Chomikolubik

Chomikolubik napisano 8.10.2012 15:43

zgłoś do usunięcia
Chomikolubik.WITA I ZAPRASZA.
Antyteista

Antyteista napisano 14.10.2012 10:24

zgłoś do usunięcia
http://chomikuj.pl/Antyteista/Filmy+RELIGIJNO+-DOKUMENT-NAUKOWE/format*3b+AVI
Rozwin_sie

Rozwin_sie napisano 3.06.2013 21:33

zgłoś do usunięcia

„W dzisiejszym świecie dominuje konkurencja pomiędzy sobą, a nie z samym sobą. W świecie pogoni za pieniędzmi, karierą, rozumianą tak, aby piąć się wyżej, coraz wyżej w hierarchii służbowej, w pogoni za realizacją planów sprzedaży, często brakuje czasu, aby zadbać o siebie, o najbliższych. W biznesie prywatnym i każdym innym dzisiejszym biznesie osiąganie jak najwyższego zysku, walka z konkurencją to priorytet. Takie dążenia, działania i cele sprzyjają odsuwaniu na plan dalszy zarówno potrzeb własnych, jak i potrzeb pracowników, ludzi. Czasem również potrzeb najbliższych. Rożnych potrzeb. Nie tylko finansowych.

(…)

Zastanawiają mnie wypowiedzi wielu ludzi z otoczenia, z którymi nieraz rozmawiam. Gdy poruszamy tematy dotyczące pasji, marzeń, okazuje się, że moi partnerzy tak naprawdę, gdyby tylko mogli, robiliby całkiem coś innego. Praca tu, gdzie są zatrudnieni, w bardzo wielu przypadkach jest niechcianą koniecznością. Przypadkowym wyborem, wywołanym okolicznościami. Tak oni sadzą. Jest koniecznością. Dlaczego koniecznością?

Przecież są pasje. Różnorodne, wyjątkowe. Gdy o tym mówią moi rozmówcy, iskrzy im się wzrok. Pierś wypina się do przodu. Wykazują się wielką wiedzą. Opowiadają bez końca, jak korzystają z każdej okazji, aby w tej właśnie wybranej dziedzinie wiedzieć jak najwięcej. Aby wyrwać się choćby na moment z tej niechcianej pracy i realizować to, co jest pasją.

Widziałem wyraźnie, że własne pomysły bardzo często nie zostają sformułowane w konkretny plan ze względu na brak czasu. Wybór pracy jest często przypadkowy, wynikający z pewnego zbiegu okoliczności, a nie ze świadomego, przemyślanego przygotowania i planu.”

Fragment ebooka ”Inżynieria umysłu”

SANTE-BONIFACY-VII

SANTE-BONIFACY-VII napisano 15.01.2014 15:20

zgłoś do usunięcia

Ponieważ jego Miłość został poproszony o recenzję książki „TRZY DNI ”, więc kilka słów o tej publikacji. Cała książka jest napisana w formie lirycznej, przez naszego brata – użytkownika „pi7” z dodatkiem doświadczeń z życia autora ( fakty autentyczne ). Autor co prawda przyznaje że jest poświęcona ludziom świeckim , choć według Jego Miłości służy (ma służyć) poszerzeniu własnej wiedzy ludzi konstytutywnie Kościoła, to znaczy intersubiektywnemu poznaniu spektrum analizy BIBLIA – KOŚCIÓŁ. Czytałem ją wczoraj w nocy, nie jest wcale taką ostatnia, dlatego nie jest elukubracją. Dotyczy podstawowych prawd wiary, życia współcześnie wierzących , krytycznych uwag dotyczących życia duchowieństwa wraz z alternatywnymi przykładami ich postępowania , moralności, etyki, trochę konkretnych cytatów biblijnych oraz uproszczonej historii Kościoła. Dodatkowo kilka rysunków własnego autorstwa .

Wyjaśniam iż NIE jest ona autorstwa Jego Miłości a prawa autorskie należą do użytkownika, „pi7” ( z motylem na zdjęciu) dlatego interesantów odsyłam bezpośrednio do tego użytkownika. Autorowi życzę sukcesów, bądź płodny literacko, a przede wszystkim staraj się być zawsze obiektywny, wtedy będziesz miał większe szanse okazać się frapujący. - Jego Miłość

Image and video hosting by TinyPic

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności