Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
zzziomek
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Ziomas

widziany: 6.12.2017 18:46

 • pliki muzyczne
  179
 • pliki wideo
  1709
 • obrazy
  1347
 • dokumenty
  447

10682 plików
3729,73 GB

Ukryj opis
 • 5,9 MB
 • 21 mar 10 14:51
obrazek
Multimedialny program uczący uwodzenia, zawierający niezwykle skuteczne techniki z dziedziny hipnozy, neurolingwistycznego programowania (NLP), manipulacji oraz psychologii!.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie przekazywać podprogowe polecenia dla podświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne? Gdybyś potrafił ruchem ręki sprawić, by ona zafascynowała się tobą, a nawet zakochała do szaleństwa?

Czy interesująca byłaby umiejętność czytania w umyśle kobiety, na podstawie mowy jej ciała i ruchu oczu? A może kobieta, za którą szalejesz, ma partnera i nie wiesz jak za sprawą kilku zdań i jednego ruchu ręki spowodować, że się rozstaną? Jak bardzo byłoby to fascynujące?

zachomikowany

 • 8,0 MB
 • 21 mar 10 14:51
obrazek

Free Internet TV to internetowy tuner telewizyjny, dzięki któremu możemy oglądać 750 kanałów. Nie musimy posiadać karty telewizyjnej, aby z niego korzystać, wystarczy połączenie z Internetem. Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Po lewej stronie mamy listę stacji, należy ją wybrać i poczekać na połączenie. Istnieje możliwość oglądania audycji na pełnym ekranie. Interfejs programu możemy dowolnie zmieniać dzięki skórką.

Aby korzystać z programu należy mieć zainstalowane programy RealPlayer oraz Microsoft Media

zachomikowany

 • 11,7 MB
 • 21 mar 10 14:51
obrazekobrazek*
!!! JUŻ JEST !!!
Nowy RegistryMechanik - Portable !!!

Zwalnia i muli Ci komputer ??? Źle działają programy ???
Nie musisz od razu przeinstalowywać SYSTEMU... jest na to prostszy sposób.
"Registry Mechanik"
Prosty w obsłudze, i zrobi wszystko za Ciebie... Sam spróbuj...
Jest to jeden z Najlepszych programów do czyszczenie Rejestru Systemowego oraz usuwania starych i zbędnych wpisów oraz zmian dokonywanych w Rejestrze przez inne programy...

z chomika malychomiczek_

 • 11,8 MB
 • 28 lut 10 11:09
Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

Program testujący wydajność i stabilność systemu. Poprzez uruchomienie forsownych testów potrafi wykryć słabe komponenty komputera, które w przyszłości mogą powodować problemy. Program ma możliwość przetestowania procesora, karty graficznej, pamięci, dysków twardych, stacji dysków, CD-ROM-u, drukarki i sieci. Dla każdego z tych komponentów wykonywanych jest kilka różnych rodzajów testów z zadaną liczbą powtórzeń.

------------------

strona producenta: http://www.passmark.com/
system operacyjny: Windows 2000, XP, 2003 Server, Vista, 2008 Server, Windows 7


instalacja / aktywacja:

- zainstaluj program
- uruchom program
- w oknie aktywacyjnym w pole "Username and key" wklej cały tekst z pliku "licencja.txt"
- kliknij na "Continue" - następnie na "OK"
- enjoy

z chomika exmotomxe

 • 2,2 MB
 • 28 lut 10 11:09
Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

Shadow Defender jest programem, który oferuje pełną wirtualizacje dysków (nie tylko partycji systemowej ale również pozostałych partycji widocznych w systemie, a nawet dysków USB typu pendrive).
Po uruchomieniu/włączeniu trybu Shadow Mode (tryb Ochrony), dla wybranych partycji Shadow Defender pokazuje swój potencjał - od tego momentu cokolwiek zrobisz, skasujesz, dodasz, zainstalujesz etc, zostanie usunięte przy kolejnym restarcie komputera i system będzie pracował tak samo jak w momencie gdy włączałeś tryb wirtualizacji (tryb Ochrony).

Dodatkowo program ten posiada Listę wyjątków (exclusion list), która pozwala wybrać te foldery i pliki które nie będą poddane wirtualizacji - np w przypadku AV który aktualizuje swoja bazę sygnatur, gdy dodasz wyjątek, będzie ona w systemie pomimo restartu.
Aby włączyć tryb Ochrony nie trzeba restartować komputera, tylko przy wychodzeniu z trybu wirtualizacji ta czynność jest konieczna.
Będąc "zawirtualizowanym" możesz nawet usunąć cały katalog WINDOWS, zainstalować masę niebezpiecznych plików - wystarczy restart i masz system w takim stanie w jakim był w momencie wprowadzania go w tryb wirtualizacji (ochrony).

Ponadto, program ma funkcjonalność o nazwie "Zastosuj Teraz" - jest ona dostępna zarówno w oknie głównym programu jak i poprzez klikniecie PPM (prawy przycisk myszy) na dany plik lub folder. Użycie opcji "Zastosuj Teraz" podczas trybu Ochrony, daje nam możliwość fizycznego zapisania określonego przez nas pliku lub katalogu na dysku/partycji - po wyjściu z trybu Ochrony plik zapisany w ten sposób nadal będzie obecny fizycznie na określonym dysku/partycji.
Jest to przydatne w przypadku np. zapisywania dokumentów tworzonych w trybie Ochrony, gdy mamy pewność ze dany plik/folder jest pewny/zaufany, tzn. nie zawiera w sobie żadnego złośliwego kodu.

z chomika exmotomxe

 • 27,2 MB
 • 28 lut 10 11:08
------------------------------------------------------------
Wymagania sprzętowe:
Komputer PC z Windows 98/Me/NT4/2000/XP i Internet Explorer 5.5 lub nowszy.
------------------------------------------------------------
W poniedziałek 8 lutego i we wtorek 9 lutego razem z "Rzeczpospolitą" ukaały się płyty (2 części) z programem "Mała Księgowość".

Program jest przeznaczony dla małych i średnich firm rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadach ogólnych lub na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego, a także dla płatników VAT. Umożliwia on m.in fakturowanie, prowadzenie magazynu, ewidencję środków trwałych, kartotek pracowniczych i sporządzanie listy płac.
------------------------------------------------------------
Po pobraniu nagraj na płytę za pomocą programu Nero lub zamontuj w wirtualnym napędzie.

Rozmiar pliku jest śmieszny ale to rzeczywista kopia 2 płyt . Niestety wydawca jest materialistą i na każdej płycie umieścił kilkanaście mega danych :D
Dobrze ze nie zrobili z tego programu 8 części :D

Polecam.

z chomika exmotomxe

 • 5,2 MB
 • 28 lut 10 11:08
Bardzo dobry program służący do edycji, konwersji oraz tworzenia plików obrazu. Program jest w stanie tworzyć pliki obrazu nie tylko w formacie *.ISO, ale również m.in. CloneCD czy CDRwin.
Obsługiwane formaty:
Alcohol 120% (*.MDF/*.MDS), Apple(*.DMG), BlindWrite (*.BWI/*.BWT,*.B5I/*.B5T), CDSpace (*.LCD), CDRWin (*.BIN/*.CUE), CloneCD (*.IMG/*.CCD), DiscJuggler (*.CDI), Duplicator (*.TAO/*.DAO), Easy CD Creator(*.CIF), Farstone Virtual Drive (*.VCD), Gamejack(*.XMD/*.XMF),Gear (*.p01/*.md1/*.xa), Instant Copy (*.pdi), Nero - Burning ROM (*.NRG), Noum Vapor CDROM (*.VaporCD), NTI CD-Maker (*.NCD), PlexTools(*.PXI),Prassi (*.GCD), RecordNow (*.GI), Virtual CD-ROM (*.FCD), Virtual CD (*.VC4/ *.000), Virtuo CD Manager (*.VDI), WinISO(*.ISO), WinOnCD (*.C2D). Obsluguje obrazy DVD o maksymalnej wielkości 10GB, obsługuje też płyty audio/video/mixed mode/CD Extra/multi-session CD, obrazy (.IMA) oraz (.ISZ)

z chomika exmotomxe

 • 34,1 MB
 • 28 lut 10 11:08
Jest to słynny Pakiet zabezpieczający nasz komputer przed wszelkim niebezpieczeństwem czyhającym w sieci. Działa oparciu o silnik Kaspersky Anti-Virus 7. Aplikacja posiada własną zaporę - firewall.

Dodatkowo program może ukryć nas w sieci - ukrywając nasze IP, posiada filtry antyspamowe, oraz moduł kontroli rodzicielskiej.

Opis funkcji przez producenta:
Funkcje główne
- Zintegrowana ochrona przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi
- Zintegrowana ochrona antywirusowa:
1) automatyczna aktualizacja baz danych co jedną godzinę;
2) wstępna analiza zachowania aplikacji;
3) ciągła analiza zachowania aplikacji. Nowość!

- Skanowanie antywirusowe wiadomości e-mail, ruchu internetowego oraz plików w czasie rzeczywistym
- Zapora sieciowa z systemem IDS / IPS. Udoskonalona!
- Ochrona przed wyciekami poufnych danych. Nowość!
- Kontrola rodzicielska. Nowość!
- Ochrona przed spamem oraz phishingiem

Funkcje dodatkowe
- Ochrona przed wirusami, trojanami oraz robakami
- Ochrona przed aplikacjami spyware oraz adware

z chomika exmotomxe

 • 6,8 MB
 • 28 lut 10 11:08
Zemana AntiLogger To dobry (choć mało znany w Polsce) dodatkowy program zabezpieczający nasz komputer przed wszelakiej maści keyloggerami,logerami,Screenloggerami i tp.

Program działa w tle.

---------------

strona producenta: http://www.zemana.com/
system operacyjny: Windows XP/Vista/7

---------------

Instalacja:UWAGA !!!
1.Uruchom program
2.Uruchom keygen jako administrator
3.Wyłącz całkowicie program - ikonka w tray-u -> "Wyjdź",ale nie wyłączj "Keygena"
4.Dopiero teraz uruchom program
- kliknij na "GEN"
- w lewym dolnym rogu okna programu kliknij na "Za 15 dni licencja wygaśnie"
UWAGA !!!
- w keygenie klucz z pola "H-ID" Ciebie nie interesuje
- z keygena z pola "Key" wklej klucz w oknie aktywacyjnym programu w pole "Wprowadź licencje"
- kliknij na "Odnów licencje" - następnie na "OK"
- gotowe licencja będzie ważna przez 365 dni od dnia aktywacji

z chomika exmotomxe

 • 376 KB
 • 28 lut 10 11:08
Adblock Pro 2.8 [PL] [SERIAL] [KEYGEN]

Program rewelacja zabije wszystkie reklamy POLECAM!!!!!!!

Adblock Pro jest to mały, efektywny i bardzo inteligentny program pomagający rozprawić się w bardzo skuteczny sposób z różnego rodzaju reklamami (pop-upy, banery, reklamy flash). Adblock diagnozuje w trakcie wczytywania danych strony, czy mogą pojawić się jakieś niepożądane reklamy i zanim je zobaczysz – są usuwane, w taki sposób, że użytkownik nie widzi pustego pola w którym normalnie zostałaby wyświetlona reklama. Co się z tym wiąże poprawia twoją szybkość surfingu. Uruchamia się jako dodatek do IE, widoczny jest na pasku stanu przeglądarki.

Changelog: Adblock Pro 2.8:
- add Windows 7 Support,
- add Internet Explorer 8 Support,
- optimize Filter List,
- optimize Element Hide Helper,
- fix Bugs Lead To Crash.

Producent: Adblock Pro
Strona producenta: http://www.adblockpro.com/
System: Windows NT/2000/XP/Vista/7
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 6/7/8

Podczas rejestracji do wyboru serial z pliku "serial.txt" lub keygen.

Program rewelacja zabije wszystkie reklamy POLECAM!!!!!!!

z chomika exmotomxe

 • 0,5 MB
 • 28 lut 10 11:08
Tunatic 1.0.1b

Tunatic to narzędzie identyfikujące utwory muzyczne. Przydaje się w przypadku plików nieotagowanych i niemających nazwy informującej o tytule i wykonawcy. Program analizuje dźwięki nagrywane przez kartę dźwiękową. W zależności od ustawień w systemie może więc odbierać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego lub systemowego miksera. W celu identyfikacji należy odtworzyć nieznany utwór. Tunatic połączy się wtedy ze swoim serwerem gdzie nastąpi porównanie odbieranego dźwięku z bazą utworów. Baza tworzona jest przez społeczność użytkowników, którzy umieszczają w niej utwory wzorcowe.

licencja: Freeware
waga: 530kb
język: ENG

Strona producenta na której znajdziecie też wersję pod Mac
http://wildbits.com/tunatic/

z chomika exmotomxe

 • 2,0 MB
 • 28 lut 10 11:07
Security Administrator to bardzo ciekawy program, który pozwala nam na pełne zarządzanie dostępnością do niemal wszystkich komponentów naszego systemu operacyjnego. Aplikacja pozwala na zablokowanie dostępu do właściwości pulpitu, paska narzędzi, panelu sterowania, sieci, kont, drukarek i opcji internetowych. Możemy również ukrywać poszczególne ikony na pulpicie i pasek zadań, a dodatkowo monitorować lub całkowicie zablokować dostęp do Internetu. Program sprawdzi się nie tylko w publicznych komputerach, ale również wtedy gdy będziemy chcieli ograniczyć korzystanie z komputera naszym pociechom czy pracownikom. Security Administrator tworzy również statystyki, które później możemy swobodnie przeglądać, a dzięki temu, że jego interfejs jest bardzo intuicyjny każdy powinien poradzić sobie z obsługą i konfiguracją.

---------------------

strona producenta: http://www.softheap.com/
system operacyjny: Windows 9x/ME/NT4/2000/XP/2003/Vista/Seven


Aktywacja: do wyboru keygen lub plik "serial.txt"

z chomika exmotomxe

 • 11,6 MB
 • 28 lut 10 11:07
Aplikacja jest potężnym narzędziem dzięki któremu przyspieszymy, naprawimy oraz zabezpieczymy nasz system operacyjny. Program został podzielony na łącznie 19 modułów które zostały przyporządkowane do następujących kategorii: “Czyszczenie”, “Optymalizacja”, “Prywatność”, “Pliki & Foldery”, “Narzędzia systemowe”.

Glary Utilities PRO 2.20 zawiera w sobie funkcje czyszczące system z niepotrzebnych i zalegających na dysku plików, potrafi również wyczyścić oraz naprawić rejestr systemowy z błędnych kluczy. Dzięki programowi sprawdzimy również zajętość dysku przez inne programy za sprawą wbudowanego analizatora przestrzeni dyskowej, możliwe jest również przeskanowanie dysków w celu odnalezienia duplikatów plików.

Glary Utilities przeprowadzi optymalizacje pamięci, naprawi lub usunie błędne skróty do programów. Aplikacja blokuje spyware, trojany i adware.

Program wydawany jest w dwóch wersja: Free oraz Pro. Wersja Professional dodatkowo posiada funkcję sprawdzającą nasz system w tle oraz dodatkowe moduły optymalizacyjne.


Program działaniem i wyglądem przypomina znany TuneUp Utilities

--------------------

Language: Czech, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, PortugueseBR, Russian, SimpChinese, Spanish, TradChinese, Turkish.

--------------------

strona producenta: http://www.glaryutilities.com/
system operacyjny: Windows 2000, XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Seven 32/64bit

z chomika exmotomxe

 • 540,9 MB
 • 28 lut 10 11:07
Wymagania sprzętowe:
Komputer PC z Windows 98/Me/NT4/2000/XP i Internet Explorer 5.5 lub nowszy.
--------------------------------------------------------------------------------
Opis Programu:

W poniedziałek 8 lutego "Dziennik Gazeta Prawna" dołączył do części wydań niezbędnik przedsiębiorcy - Programy finansowo-księgowe: Faktura i PKPiR.

Płyta zawiera programy przydatne w prowadzeniu własnej firmy (Księga przychodów i rozchodów, Fakturowanie oraz Delegacje).

Ponadto na płycie znajdują się wyjaśnienia ekspertów dotyczące fakturowania i prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz baza powiązanych tematycznie aktów prawnych, baza wskaźników i stawek oraz ułatwiająca korzystanie z materiałów wyszukiwarka. Płyta zawiera również materiały na temat najnowszych zmian w VAT.
--------------------------------------------------------------------------------
Zawartość Płyty:

- Programy do prowadzenia ewidencji sprzedaży i uproszczonej księgowości.

- Program do rozlicznia wyjazdów służbowych

- Zestawienie zmian w VAT

- Wyjaśnienia Expertów

- Akty Prawne

- Wyszukiwarka
--------------------------------------------------------------------------------
Po pobraniu, nagraj na płytę za pomocą programu Nero lub zamontuj w wirtualnym napędzie.

z chomika exmotomxe

 • 161,4 MB
 • 28 lut 10 11:07
Expressivo v1.4.2

UWAGA! NAJNOWSZA WERSJA W SIECI! NOWOŚĆ!!! - INTEGRACJA ZE SKYPE!

EXPRESSIVO – TWÓJ OSOBISTY LEKTOR!!! - innowacyjny program komputerowy opracowany przez polską firmę IVO Software.


Aplikacja pozwala na automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu!. Expressivo Twój Osobisty Lektor umożliwia każdemu na słuchanie książek, dokumentów, artykułów, wiadomości, e-maili nie tylko na komputerze, ale także zabieranie ich ze sobą na przenośnym odtwarzaczu MP3 i słuchanie np. na spacerze czy w samochodzie!.

Aplikację można równie dobrze wykorzystywać do czytania napisów w formie lektora dla filmów. Expressivo wprowadza wiele innowacji i zawiera bardzo dobry silnik mowy IVONA, zapewniający wysoką realistykę czytanego tekstu. Dodatkowo program oferuje wbudowany agregator kanałów RSS (Really Simple Syndication), wyświetlający i czytający nowe informacje.

Cechy i możliwości programu:

Otwórz plik i czytaj - Expressivo umożliwia wczytanie tekstu z wielu formatów (doc, eml, html, pdf, rtf, sxw, txt, odt) i odczytanie go głośno niemal ludzkim głosem!.

Nagraj plik dźwiękowy - istnieje możliwość nagrania czytanego tekstu bezpośrednio do plików dźwiękowych (mp3, wav, ogg), a następnie odsłuchanie go w dowolnym momencie!.

Korzystaj z integracji z innymi programami - program ma możliwość współpracy z szeroką gammą innych aplikacji:

- przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Firefox) co daje możliwość odczytania zawartości stron WWW.
- programy pocztowe np.(Thunderbird).
- menu kontekstowe Windows.
- NOWOŚĆ!: integracja ze skype!.

Załaduj dodatkową wtyczkę - w celu wzbogacenia funkcjonalności Expressivo istnieje możliwość dołączania różnorodnych wtyczek takich jak zegarek, przypominacz, głosowy powiadamiacz poczty, czytanie wiadomości RSS.

Stwórz własny plugin - ponadto programiści (zarówno amatorzy jak i profesjonaliści) mają możliwość, dzięki dołączonemu do produktu API, stworzenia własnej wtyczki wedle własnych upodobań i inwencji twórczej!.

Zintegrowanie Expressivo z iPodem z pewnością ucieszy rzesze ponad 100 milionów użytkowników tego najpopularniejszego na świecie przenośnego odtwarzacza plików muzycznych. Do tego dochodzi także prawie milion użytkowników iPhonów. Teraz - dzięki Expressivo - mogą oni swoją ulubioną książkę lub nawet całą bibliotekę mieć zawsze przy sobie i odsłuchać w dowolnym momencie, np. na spacerze lub w samochodzie.

iPod z Expressivo pomoże także w pracy (np. odczytując e-maile, wiadomości RSS, czy zaplanowane wydarzenia z kalendarza) i nauce (np. odczytując wykłady czy wspomagając naukę obcego języka). Program można także wykorzystać np. jako głos lektora do czytania napisów w filmach. Tworzone przez Expressivo materiały można słuchać także na innych odtwarzaczach MP3, telefonach komórkowych czy palmptopach!.

Prezentacja video:http://www.youtube.com/watch?v=3KWA3GJW3aw

z chomika exmotomxe

 • 61,8 MB
 • 28 lut 10 11:07
Kaspersky Virus Removal Tool-jest programem , który służy do leczenia komputerów z różnego rodzaju infekcji. W swojej pracy Kaspersky Virus Removal Tool wykorzystuje efektywne algorytmy unieszkodliwiania złośliwych aplikacji z arsenału Antywirusa Kaserskiego i AVZ.
Program-charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem
-usuwa lub leczy komputer z wirusów, trojanów, rootkitów, spyware, adware (w trybie ręcznym lub automatycznym).

SO: Windows

z chomika exmotomxe

 • 4,6 MB
 • 28 lut 10 11:07
VNC Enterprise Edition to rozbudowana wersja standardowego VNC, zaprojektowana do używania w środowisku korporacyjnym. Program ten to solidne narzędzie z łatwym zarządzaniem bezpieczeństwem.
•zintegrowane bezpieczeństwo sesji – ochrona przed podsłuchiwaniem połączenia, ataków z trzeciej strony, przechwytywaniem pakietów, dzięki:
•uwierzytelnianie serwera, używa 2048-bitowych kluczy RSA do zweryfikowania torzsamości.
•uwierzytelnianie użytkownika obsługuje nazwy i hasła aż do 256 znaków
•bezpieczna komunikacja – 128-bitowe szyfrowanie AES – wybór ekspertów w celu zapewnienia wydajnego szyfrowania
•Naturalna identyfikacja zapobiega potrzebie osobnych haseł systemowych i VNC. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do komputera stacjonarnego, za pomocą tego samego hasła, którym logują się do systemu na tym komputerze
•Jeden port VNC i HTTP umożliwia serwerowi VNC obsługę VNC Viewer dla Java i sesji VNC przez jeden port TCP, ułatwiając konfigurację NAT i firewall.
•Skalowanie desktopów – do zadanego rozmiaru, pod dowolnym kątem, lub dynamicznie do dowolnie wybranego rozmiaru.
•Darmowe aktualizacje – przez pierwszych 12 miesięcy

z chomika exmotomxe

 • 3,2 MB
 • 28 lut 10 11:07
Hamachi to program, który umożliwia stworzenie sieci wymiany plików pomiędzy kilkoma komputerami (w internecie lub sieci LAN). Dzięki specjalnej technologii możliwe jest nawiązanie połączenia z komputerami z wewnętrznym adresem IP lub tymi, które mają zainstalowany firewall.

Program strzeże dostępu do stworzonej sieci dzięki czemu wymiana plików jest całkowicie bezpieczna.

Pracę z programem ułatwia kurs obsługi który wyświetla się wraz z pierwszym uruchomieniem. Użytkownik uzyska z niego wszystkie niezbędne informacje. Każdy z użytkowników sieci ma swój unikalny adres hamachi, nick oraz klucz dostępu.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na szybkość działania aplikacji. Jest to interesująca alternatywa wobec standardowych programów typu P2P.

z chomika exmotomxe

 • 10,4 MB
 • 28 lut 10 11:07
cFosSpeed v5.00(build 1560)x32&x64[POLSKA WERSJA][Serial]
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""Przyspieszenie połączenia z Internetem przez zarządzanie ruchem!
Nowa wersja 5.00!!!

Czym jest cFosSpeed?

cFosSpeed jest sterownikiem sieciowym, który podpina sie pod istniejące łącza do internetu. Dzięki temu jest w stanie optymalizować transfer danych poprzez Traffic Shaping.

Traffic Shaping jest metodą optymalizacji ruchu w sieci internet. Pozwala otrzymać najwyższą prędkość zachowując niski ping.

Możesz używać cFosSpeed wraz z routerem lub/oraz modemem kablowym lub DSL. Możesz także używać cFosSpeed z innymi typami łącz internetowych.
cFosSpeed obsługuje szeroki zakres typów łącz, takich jak DSL, kablówki, ISDN, UMTS, itp.

cFosSpeed ma dwa cele:

1.Utrzymywanie opóźnień (czas ping) na jak najniższym poziomie aby aplikacje korzystające z internetu działały jak najszybciej.
2.Zwiekszanie szybkości przepływu danych poprzez zapobieganie zapychaniu się łącza!.

Możesz używać cFosSpeed z połączeniami, które używasz tylko ty albo dzielisz z innymi na kilku komputerach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta:http://www.cfos.de/index2_pl.htm

Wymagania systemowe:

Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 2000
32bit / 64bit (x64)
połączenie z internetem

z chomika exmotomxe

 • 6,1 MB
 • 28 lut 10 11:07
Program pozwalający na wykorzystywanie dysków z komputerów Macintosh w komputerach klasy PC.Dzięki temu narzędziu otrzymamy możliwość kopiowania plików z dysków twardych i nośników wymiennych formatowanych przy użyciu systemu plików wykorzystywanego w Mac OS.

----------------------

strona producenta: http://www.mediafour.com/
system operacyjny: Windows 7 (32-bit & 64-bit), Vista (32-bit & 64-bit), XP Service Pack 2 lub nowszy (32-bit)

z chomika exmotomxe

 • 1,8 MB
 • 1 maj 09 19:16
obrazek Wygaszacz ekranu z gadająca papugą o imieniu "Vina". Jak każdą gadającą papugę, tak i tą można nauczyć mówić własnych zwrotów, także po polsku (ale uważaj, bo zapamiętuje wszystko, co powiesz) :D

zachomikowany

 • 12,6 MB
 • 29 kwi 09 22:21

z chomika Dartenheit

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

23 plików
0,91 GB
tukaz

tukaz napisano 28.10.2015 09:50

zgłoś do usunięcia
tukaz

tukaz napisano 23.12.2015 12:58

zgłoś do usunięcia

Quin1234 napisano 14.02.2016 21:02

zgłoś do usunięcia

VmaxEr

VmaxEr napisano 17.02.2016 13:13

zgłoś do usunięcia
DTS7

DTS7 napisano 22.02.2016 15:30

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam

elena90 napisano 21.03.2016 14:44

zgłoś do usunięcia
obrazek
radmatuszewski

radmatuszewski napisano 4.06.2016 15:16

zgłoś do usunięcia
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 1.02.2017 17:50

zgłoś do usunięcia
obrazek
anya-filmy-2018

anya-filmy-2018 napisano 14.04.2018 13:50

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności