Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
La Liga - Real Madrid vs Barcelona - 10th April 2010 - First Half.avi play
Real Madryt przegrał na własnym stadionie 0:2 z FC Bar ...
obrazek Real Madryt przegrał na własnym stadionie 0:2 z FC Barceloną w meczu 31. kolejki Primera Division. W spotkaniu nazywanym mianem „Derbów Europy” bohaterem był Xavi, który miał udział przy obu bramkach dla „Blaugrany”. Zanim zaczęło się spotkanie piłkarze obu drużyn uczcili minutą ciszy tragedię, jaka miała miejsce w Smoleńsku, gdzie rozbił się polski samolot, na pokładzie którego podróżował Prezydent Polski, Lech Kaczyński i wielu oficjeli państwowych. W trakcie meczu zawodnicy mieli na ramionach czarne opaski na znak szacunku dla zmarłych w tej katastrofie. W pierwszej połowie obie drużyny grały ostrożnie i nie stwarzały wielu klarownych sytuacji podbramkowych. Real nie przypominał ekipy, która gromi w lidze, a Barcelona nie grała w swoim stylu, kiedy to wymienia dużą ilość podań. W 33. minucie fantastycznym prostopadłym podaniem popisał się Xavi, który idealnie znalazł w polu karnym Lionela Messiego. Argentyńczyk zgasił piłkę na klatce, położył na ziemi Raula Albiola i strzelił obok bezradnego w tej sytuacji Ikera Casillasa. Do końca pierwszej części wynik nie uległ zmianie, a żadna z ekip nie stworzyła składnej akcji. Po przerwie Real rzucił się do ataku i coraz większa liczba zawodników podchodziła pod pole karne rywali. Gospodarze tak się zapędzili, że zostawili z tyłu luzy napastnikom „Katalończyków”. W 56. minucie Xavi po raz drugi uruchomił świetnym podaniem swojego kolegę, tym razem był to Pedro Rodriguez, który wpadł w pole karne i płaskim strzałem w dolny róg bramki podwyższył na 2:0. Chwilę później Rafael Van der Vaart mógł zdobyć gola kontaktowego, ale w sytuacji sam na sam z Victorem Valdesem musiał uznać wyższość Hiszpana. Swoje sytuacje mieli również Guti i Cristiano Ronaldo, ale bramkarz „Barcy” ciągle był na posterunku. W 71.minucie Messi mógł rozstrzygnąć definitywnie losy meczu. Argentyński snajper po raz kolejny znalazł się w dobrej sytuacji wygrywając pojedynek biegowy z defensorem „Królewskich”, ale mocny strzał wybronił Casillas. Mimo że Messi nie strzelił, to goście zdołali dowieźć dwubramkowe prowadzenie do końca i mogli się cieszyć z objęcia prowadzenia w tabeli Primera Division.
La Liga - Real Madrid vs Barcelona - 10th April 2010 - Second Half.avi play
Real Madryt - Barcelona 0-2 (0-1) Bramki: 0-1 Lione ...
obrazek Real Madryt - Barcelona 0-2 (0-1) Bramki: 0-1 Lionel Messi (33.), 0-2 Pedro (56.). Real Madryt: Casillas - Sergio Ramos, Garay, Albiol, Arbeloa - Xabi Alonso, Gago, Van der Vaart (70. Raul), Marcelo (59. Guti) - Cristiano Ronaldo, Higuain (80. Benzema). FC Barcelona: Valdes - Puyol, Pique, Milito (81. Marquez), Maxwell (64. Iniesta) - Keita, Sergio, Xavi - Alves, Messi, Pedro.
Real Madryt - FC Barcelona 2-6 I połowa.avi play
Barca pokazała Realowi gdzie jest jego miejsce! Najdotkl ...
Barca pokazała Realowi gdzie jest jego miejsce! Najdotkliwsza porażka "Królewskich" w historii:)
Real Madryt - FC Barcelona 2-6 II połowa.avi play