Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
urszulawehrle
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Ewa

widziany: 19.12.2014 20:30

 • pliki muzyczne
  12082
 • pliki wideo
  55287
 • obrazy
  5668
 • dokumenty
  42845

137386 plików
20371,52 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,0
 • 1,10 GB
 • 14 lut 13 16:04


obrazek


Zagubiona walentynka

gatunek: Melodramat
produkcja: USA

Dziennikarka Susan Allison (Jennifer Love Hewitt) poznaje historię o małżeństwie, które rozdzieliła wojna. 14 lutego 1944 roku mąż Caroline, Neil (Billy Magnussen) składa jej obietnicę, że za rok spotka się z nią na stacji dworca kolejowego. Nie dotrzymuje danego słowa. Jego żona (Betty White) od wielu lat czeka w walentynki w umówionym miejscu. Susan postanawia ustalić, co się stało z Neilem.

z chomika Skandalistka

 • 5,0
 • 1,37 GB
 • 12 lut 13 7:44


obrazek

Anna Karenina

gatunek: Melodramat
produkcja: USA

LEKTOR PL

Adaptacja powieści Lwa Tołstoja.
Anna Karenina (Sophie Marceau) podczas odwiedzin u rodziny poznaje młodego oficera husarii hrabiego Aleksego Wrońskiego (Sean Bean). Między Anna i Aleksym wybucha gorące i namiętne uczucie. Dla tej miłości Karenina porzuca starszego od niej o wiele lat męża. Niestety, los kochanków jest przesądzony. Potępienie środowiska i zakaz spotykania się z synem niszczą szczęście Anny, doprowadzając do tragicznego końca.


Najnowszą ekranizacje z Keira Knightley & Aaron Johnson`em
znajdziesz klikając na poster.
obrazek

zachomikowany

 • 5,0
 • 1,39 GB
 • 12 lut 13 7:44


obrazek

Filip i Letycja, miłość i obowiązek

gatunek: Romantyczny, Biograficzny
produkcja: Hiszpania
LEKTOR PL

Opowieść o romansie i miłości Filipa Burbona, następcy hiszpańskiego tronu oraz znanej reporterki telewizyjnej Letizii Ortíz. Film oparty na faktach.

Na przyjęciu w stolicy kraju jedna z najbardziej znanych reporterek telewizyjnych, Letizia Ortíz (Amaia Salamanca, aktorka znana z ról Gran Hotel, Paranormal Xperience 3D), poznaje Filipa Burbona (Fernando Gil), następcę hiszpańskiego tronu. Młody władca szybko się w niej zakochuje, choć wie, że związek z niezależną i nie mającą odpowiedniego pochodzenia kobietą nie zostanie zaakceptowany przez jego rodziców, króla Juana Carlosa (Juanjo Puigcorbé) i królową Zofię (Marisa Paredes), a także przez opinie publiczną. Dziennikarka ma podobne obawy. Oboje decydują się jednak posłuchać głosu serca. Na drodze ich szczęścia wkrótce stają jednak kolejne przeszkody.

zachomikowany

 • 5,0
 • 1,44 GB
 • 10 lut 13 21:44
obrazek" />

Stanley Ipkiss jest nieśmiałym i niepozornym urzędnikiem bankowym. Jego banalne życie ulegnie gwałtownej przemianie w dniu, w którym przypadkowo znajdzie starą i wydawałoby się nikomu już niepotrzebną maskę. Gdy ją nakłada w mgnieniu oka zmienia się cała jego osobowość, i z miłego, acz nudnego młodego mężczyzny Stanley staje się niezniszczalnym, komiksowym herosem

obsada polskiego dubbingu

Maska ------- Tomasz Kozłowicz

Dorian Tyre ------Marcin Troński

Porucznik Kellaway ----- Andrzej Ferenc

Tina ------Agata Gawrońska-Bauman

Charlie --------Cezary Morawski

z chomika mirek36-69

 • 5,0
 • 1,28 GB
 • 21 sty 13 8:44
obrazek
Oficer Unii (Charlton Heston) prowadzi dziwaczną zbieraninę byłych niewolników, rebeliantów i kryminalistów (w tych rolach m.in. Richard Harris czy James Coburn) do Meksyku, do walki przeciwko morderczej bandzie Apaczów. Powstaje jednak pytanie, kto jest bardziej niebezpieczny i sieje większy terror?

Charlton Heston ... Mjr Amos Charles Dundee
Richard Harris ... Kpt. Benjamin Tyreen
Jim Hutton ... Por. Graham
James Coburn ... Samuel Potts

z chomika dewujek

 • 5,0
 • 1,37 GB
 • 21 sty 13 8:44
obrazek
Akcja ma miejsce w porewolucyjnej Francji. Peyrol (Anthony Quinn), dawny pirat poszukiwany przez policję w każdym porcie, porzuca ścieżkę zbrodni i przystępuje do kontrrewolucjonistów. Podczas przenoszenia wiadomości do Portu Commander zostaje zatrzymany przez policję. Podczas ucieczki ratuje młodą kobietę, Arlettę (Rosanna Schiaffino), a w końcu znajduje schronienie w jej domu, w którym mieszka także jej ciotka (Rita Hayworth). Ostatecznie będzie musiał wybrać między miłością do Arletty, a swoimi powinnościami wobec kontrrewolucjonistów.

Anthony Quinn ... Peyrol
Rosanna Schiaffino ... Arlette
Rita Hayworth ... Aunt Caterina
Richard Johnson ... Real

z chomika dewujek

 • 5,0
 • 1,29 GB
 • 21 sty 13 8:43
obrazek
Latem 1832 roku pułkownik huzarów, Angelo Pardi, chłopak rodem z Piemontu, ucieka na południe Francji, aby zbiec austriackim szpiegom. Plany komplikuje epidemia cholery, gdyż nieznajomego przybysza posądzono o szerzenie zarazy poprzez zatrucie studni. Jedynym schronieniem wydaje się opuszczony dom, w którym jednak bohater spotyka również uciekająca z miasta młoda arystokratka Paulina. Para wspólnie wyrusza na poszukiwanie zaginionego męża dziewczyny. Angelo pomaga pięknej Paulinie w realizacji jej zamiaru, chociaż jest coraz bardziej w niej zakochany.

Juliette Binoche ... Pauline de Théus
Olivier Martinez ... Angelo Pardi
François Cluzet ... Lekarz
Gérard Depardieu ... Komisarz policji w Manosque (niewymieniony w

z chomika dewujek

 • 5,0
 • 519,6 MB
 • 21 sty 13 7:16
obrazek
Prawda o Marii Skłodowskiej

gatunek: Dokument, Biograficzny
produkcja: Francja
NAPISY PL

Jedyna do tej pory kobieta, która otrzymała dwie Nagrody Nobla, która została pierwszą kobietą profesorem na paryskiej Sorbonie oraz która spoczęła w paryskim Panteonie w dowód uznania zasług na polu naukowym. Oto portret kobiety wyjątkowej - Marii Skłodowskiej-Curie.

Wybitna fizyczka jest głównym narratorem w filmie Michela Vuillermeta. Reżyser wykorzystał jej liczną korespondencję, notatki, pamiętniki i autobiografię, a także prywatne nagrania i zdjęcia. Widzowie poznają jej życie i pracę od strony emocji i przemyśleń. Z kolei rozmowy z naukowcami i historykami przybliżą wagę odkryć Skłodowskiej-Curie dla nauki i rozwoju świata. Socjologowie i filozofowie opowiedzą, jak wybitna fizyczka radziła sobie z moralną odpowiedzialnością nad wynalezieniem radioaktywnych pierwiastków oraz o jej feministycznej naturze. Ponieważ w Polsce kobietom nie wolno było studiować, Maria wyjechała w wieku 24 lat na uniwersytet do Paryża. W filmie przy okazji została także naświetlona ewolucja w edukacji kobiet i ich pozycji zawodowej od XIX wieku do teraz.

z chomika Skandalistka

 • 5,0
 • 1,31 GB
 • 16 sty 13 0:50
obrazek

Spacer Po Linie

gatunek: Dramat Biograficzny
produkcja: USA

LEKTOR PL

Narodziny legendy amerykańskiej muzyki country.
Opowieść o Johnnym Cashu, legendzie muzyki country,
i jego związku z June Carter.

Historia legendarnego amerykańskiego muzyka - Johnny'ego Casha (Joaquin Phoenix). Już w dzieciństwie, na farmie bawełny w Arkansas, cały wolny czas chłopiec poświęca na słuchanie muzyki country. Sam nie ma tyle szczęścia - po tragicznej śmierci brata - faworyzowanego przez ojca Jacka - Johnny dorasta w poczuciu winy i odrzucenia. Wciąż jednak marzy o scenie i sławie. Jego pierwsza żona, Vivian (Ginnifer Liberto), szybko zaczyna mieć dość muzycznych aspiracji Johnny'ego. Wkrótce jednak nadchodzi przełom - po kolejnym przesłuchaniu w wytwórni Sun Studio w Memphis Johnny podpisuje kontrakt. Tak zaczyna się jego wielka kariera. Podczas jednego z pierwszych koncertów spotyka June (Reese Witherspoon). Dziewczyna nie jest już cudownym dzieckiem, lecz świadomą swojej przeciętności wokalistką. Samotnie wychowuje dwie córki i ma za sobą rozwód, stanowiący poważną rysę na jej wizerunku. Kolejne zakulisowe spotkania zbliżają ich do siebie. Już jako wielka gwiazda Johnny namawia June na wspólną trasę. Wkrótce zostawia dla niej żonę. Dzięki June wychodzi z uzależnienia od narkotyków, które przyszło wraz z kolejnymi sukcesami.

Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon uhonorowani zostali Złotymi Globami. Witherspoon zdobyła też nagrodę BAFTA i Oscara.

z chomika Skandalistka

 • 703,2 MB
 • 29 lis 12 6:50
obrazek
Orginalny Lektor PL
Gatunek ; Dramat , Komedia

Współczesna wersja powieści Jane Austen. Pochodzące z bogatej rodziny siostry Elinor i Marianne Dashwood prowadzą beztroskie i dostatnie życie. Sytuacja zmienia się, gdy ich ojciec zostaje zatrzymany przez FBI, a rodzinna fortuna przepada. Siostry muszą nauczyć się żyć w nowej dla nich rzeczywistości - bez pieniędzy. Znalezienie dobrze płatnej pracy oraz spotkanie właściwych mężczyzn będą stanowić dla nich ogromne wyzwania.

PREMIERA Z POLSKIM LEKTOREM

KLIKNIJ W OBRAZEK
obrazek


z chomika waldijo40

 • 696,4 MB
 • 29 lis 12 6:50
obrazek
Orginalny Lektor PL
Gatunek ; Horror

Kontynuacja zrealizowanego w 1999 roku filmu "Opętanie". Część ta traktuje o żołnierzu powracającym ze służby w Iraku, nie mogącym się pozbyć słyszanych głosów oraz makabrycznych wizji. Nawiedzany przez duchy zmarłych zmaga się z poczuciem winy za śmierć niewinnych ludzi.

PREMIERA Z POLSKIM LEKTOREM

KLIKNIJ W OBRAZEK
obrazek


z chomika waldijo40

1 komentarz

 • 700,5 MB
 • 29 lis 12 6:50
obrazek
Orginalny Lektor PL
Gatunek ; Horror

Film opowiada o człowieku, który pracuje w dużej firmie, prowadzi zwyczajne życie, a gdzieś tam wewnątrz jego duszy drzemie niespełnione marzenie o ... niezwyczajnym życiu.Na jednym z przyjęć zostaje zahipnotyzowany przez swoja szwagierkę. I tu kończy się jego normalne życie. Źle wyprowadzony z hipnozy (o czym wiedzą nawet ci, którzy tą dziedziną medycyny (?) się nie zajmują ) zaczyna mieć dziwne wizje, koszmary, przywidzenia. Jest przerażony, zdziwiony i ... nie jest sam. Pociesza go bowiem kilkuletni syn, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się z jego ojcem. Sam bowiem ma podobne "właściwości", a z duchem dziewczyny która ukazuje się na krótkie chwile ojcu, chłopiec jest zaprzyjaźniony.Kolejne seanse nie przynoszą ulgi, a wręcz przeciwnie - wciągają go w zagadkę niewyjaśnionych zjawisk i odciągają od codziennego życia, które przestaje go zupełnie interesować. Jego głównym celem staje się rozszyfrowanie informacji przekazywanych z innego wymiaru.

KLIKNIJ W OBRAZEK
obrazek


z chomika waldijo40

2 komentarze

 • 5,0
 • 695,7 MB
 • 23 lis 12 22:50
Photo Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
obrazek.

Propozycja - The Proposition (2005)
czas trwania:1 godz. 44 min.
gatunek:Western
produkcja:Australia, Wielka Brytania
premiera:11 maja 2005 (świat) (więcej...)
DVD (Polska, sprzedaż): 24 lipca 2007, Imperial - Cinepix
ocena społeczności: dobry 7,3
2.098 głosów 1.113 osób chce zobaczyć ten film
2868. w rankingu światowym

Propozycja - The Proposition (2005) DVDRip.XviD.Lektor PL

Brytyjski oficer Stanley służący w Australii stawia sobie za cel "ucywilizowanie tej ziemi". Obserwuje jednak wydarzenia będące tego ucywilizowania zaprzeczeniem - najstarszy z braci Burns, miejscowych rzezimieszków, dopuszcza się gwałtu i zbrodni na ciężarnej kobiecie. Złapanie psychopaty staje się obsesją stróża prawa, wiec kiedy zatrzymuje Charliego, młodszego z braci, składa mu diaboliczna propozycję, która zakwestionuje rodzinne więzi - jeśli chłopak sam znajdzie i zabije gwałciciela ocali swoje życie.
reżyseria:John Hillcoat
scenariusz:Nick Cave
Obsada:Ray Winstone-Kapitan Stanley
Guy Pearce-Charlie Burns
Emily Watson-Martha Stanley
David Wenham-Eden Fletcher
John Hurt-Jellon Lamb
Tom Budge-Samuel Stote

Photo Flipbook Slideshow Maker
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
obrazek.

z chomika Goral_spot_samiuckich_Totyr

 • 5,0
 • 693,5 MB
 • 24 paź 12 7:21
obrazekOryginalny Lektor PL
Dramat══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Młody Goethe na polecenie ojca wyjeżdża na prowincję uzupełnić prawnicze wykształcenie. Traci finansowe wsparcie dla swojej twórczości. Niespodziewanie znajduje tam... miłość. Zakochuje się w kobiecie przeznaczonej innemu mężczyźnie. Charlotte Buff staje się jego fascynacją. Żyje wyobrażeniem o ich miłości. To dla niej pisze "I wszystko w nas było do wtóru, I każdem tchnieniem byłem Twój". Jego uczucie jest co prawda odwzajemnione lecz z góry skazane na klęskę.
Rozdzielczość: 640 x 272

z chomika Violence_up

 • 5,0
 • 699,3 MB
 • 6 paź 12 17:02obrazek
gatunek: Biograficzny, Akcja, Dramat historyczny
premiera: 28 kwietnia 2011 (świat)
produkcja: Chiny
Jakość:DVDRip
Format:AVI
obrazekNiedawno zmarły, słynny wojownik Generał Guan Yu był opisywany jako "wilk z duszą człowieka w świecie rządzonym przez wilki". 20 lat wcześniej, będąc w konflikcie z potężnym Cao Cao (Wen Jiang), Guan (Donnie Yen) opuszcza dwór cesarza, aby eskortować Qi Lan (Betty Sun) do konkurencyjnego przywódcy Liu Bei, gdzie Qi Lan ma zostać jego ostatnią konkubiną. Po drodze, wojownik i dziewczyna muszą stawić czoła wielu wyzwaniom i zasadzkom, podczas których niesamowite umiejętności Guana w sztukach walki mogą zaimponować nie tylko jego przyjaciołom.z chomika ROSASS_

« poprzednia stronanastępna strona »
Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  48
 • pliki muzyczne
  0

48 plików
41,07 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności