Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
tomaszek8122
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna tomek

widziany: 25.12.2014 20:45

 • pliki muzyczne
  12359
 • pliki wideo
  7340
 • obrazy
  779
 • dokumenty
  382

24402 plików
5434,62 GB

FolderyFoldery
tomaszek8122
- ! ● JAK BEZPROBLEMOWO POBIERAĆ PLIKI Z CHOMIKA
 
!!!!!!Darmowe pkt!!!!!
- ! ● FREE ●
- ▧ ▍- FILMY - DOKUMENTALNE 2014
- NOWOSCI FILMOWE
- ♛ Boks 2013 ♛
- ♛ Multimedialne Poradniki 2013 PL
- ♛♛ Euro 2012 ♛♛
- ♛ Programy Telewizyja
- ! Kliczko - Wach
- Prawdziwe historie
! ▣ AUTOMAPA 6.12 POLSKA FINAL [CRAKED]
! ● Weekend - Ona tańczy dla mnie (Wszystkie wersje) ● !
!! HITLER wszystko o HITLERZE
~~ Iluzje ~~
 
1) Iluzje
23 Triki Iluzjonistyczn e
4) Iluzje
▣▣ RANCZO sezon 8
► TOMEK I PRZYJACIELE -fajne filmiki dla małych dzieci
◄Mein Kampf. Anatomia Hitlerowskiej Zbrodni
█ Szkoła przetrwania. Bear Grylls ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
▛ FILM RMVB HD
413 do Katowic (2011) tomaszek8122 2
Aerosmith
Akwarystyka
aranże 2014
 
Bolton - podkłady
---Aranże-Podkład y nowości i nie tylko !!!
 
---BAJKI - ANIMACJE
 
Bajki dla Jasia
Baśka - Perfekcyjna Pani Domu
Baśka Blog
CeZik
CeZik! KlejNuty! mp3
Chwytak
Cool Edit v2,00+crack
-COUNTRY
 
disco 2014
 
disco polo 2014
DISCO POLO MIX 2014
dla chłopa oczepiny
Dla nowych chomików
---Dokumentalne-m uzyczne
 
DOMY
-DŻEM
 
Dżem - Muza
Dżem-2007-Pamieci Pawla Bergera
 
Dżem-2010-Muza
Filmy 2014
FILMY DOKUMENTALNE
 
dokumentalny rmvb
Propaganda PRL-u zabawne kroniki polecam
Filmy Polskie rmvb
 
Filmy warte obejrzenia
 
---FILMY-rmvb-div x-hd-nowości 2013 i nie tylko!!!
 
! American Horror Story [RMVB] [LEKTOR PL]
!!! GANGSTER !!!
# Rambo I II III HD
# Terminator Komplet HD
▨ ! Misja Afganistan (POLSKA)
▨ Bitwa pod Wiedniem Polski Film
▨ Chińczyk na wynos Lektor
▣ Hitler - Anegdoty, mity i kłamstwa lektor chomikuj
▨ Lincoln
◙ APOCALYPTO LEKTOR PL
✦✦✦FILMY RMVB A-Z✦✦✦ ❒❒❒❒❒❒❒❒❒❒❒❒
American Gangster
Czas honoru- wszystkie sezony
 
filmy-2013-pre miery
historyczny rmvb
Kompania Braci 2013
Ojciec Chrzestny 1
Ojciec Chrzestny 2
Ojciec Chrzestny 3
Prawdziwa historia rodu Borgiów 2011 - Bez cenzury +18
Ranczo wszystkie sezony!!!
 
TOP 25 NAJLEPSZYCH HORRORÓW ŚWIATA!!!
Galeria
 
dokumentacja potrzebna do wesela
---GRY PC !!!
 
HISTORIA POLSKI NA CD
Janusz Radek
Jarmark Europa
Klejnuty HD
Kuchnia- przepisy
Kwiecień 2014
Liga Mistrzów
mapy Mazury WJM
Mieszanka śmiechu [ Kabarety, Parodie ]
Muzyka Country
---MUZYKA-nowości i nie tylko !!!
 
-------najnowsze aranże
 
podkłady Mp-3
Nasi Politycy
Pectus-Barcelona
pokłosie.tomaszek 8122
---Polski film
Poradnik domowy sam to zrobie
---Programy PC 2013 itp
 
Prywatne
Przpisy McDonald's,KFC i PizzaHut
Ratownictwo medyczne- szkoła, materiały, nauka, programy
SPORT na wesoło
super 123
SUPER SPRYCIARZE
Szablony na ściane
---Teledyski
Virtual DJ + CRACK
---Wędkarstwo
 
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
obrazek
Włochy, rok 1492. Papież Innocenty VIII stoi nad grobem. W oczekiwaniu na konklawe, kardynałowie, reprezentujący głowy najsilniejszych włoskich rodzin, zaczynają już walkę o wpływy i popleczników.
Koniec XV wieku to czasy lokalnej anarchii, niekończących się wojen i bezprecedensowej deprawacji. Włoscy książęta kierują się mottem "exitus acta probat" - cel uświęca środki. Jego autor Niccolo Machiavelli znał osobiście Cezarego Borgię, zachwycał się nim i uczynił bohaterem "Księcia". W tym amoralnym świecie kwitnie jednak na niespotykana dotąd skalę nauka i sztuka. Leonardo da Vinci pracuje dla Cezarego, doradza mu przy ulepszaniu twierdz. Znajdując szczodrych mecenasów, tworzą w tym czasie Michał Anioł, Rafael, Botticelli. Na uniwersytety zjeżdżają łaknące wiedzy młode umysły z całej Europy.
W sercu światowego porządku jest Watykan, który pełni funkcję sędziego w konfliktach pomiędzy świeckimi królestwami i cesarstwami. W Watykanie rządzi Rodrigo Borgia, człowiek którego imię stało się synonimem okrucieństwa i którego panowanie pozostało w pamięci potomnych jako jeden z najsmutniejszych rozdziałów historii Kościoła katolickiego. W bezpardonowej walce o władzę wykorzystywał czwórkę swoich dzieci: pierworodnego Juana, rozdartego miedzy wiarą, której sam nie wybierał i swoją ponurą i porywczą naturą Cezara, pełną ideałów Lukrecję i Goffreda, niewinne dziecko, dorastające na łonie rodziny pustoszonej konfliktami.
Serial opowiada o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. W tym celu musiał nieustannie udaremniać spiski kolegów kardynałów i świeckich władców, a także prowadzić sprytną grę, by powstrzymać rywalizację pomiędzy braćmi, grożącą rozbiciem rodziny. "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to opowieść o intrygach i władzy, przemocy i zbrodni, pożądaniu i kazirodztwie, polityce i religii, zdradzie i odkupieniu. To historia urzekająca, pouczająca i bardzo współczesna.

 • 368,5 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 12.
WĄŻ PODNOSI GŁOWĘ
Pragnąc ustanowić pokój w Rzymie, Aleksander VI utrzymuje kardynalstwo Della Rovere, obłaskawiając w ten sposób jego sprzymierzeńców. Brzemienna Lukrecja opuszcza klasztor. Juan zostaje zamordowany. Wstrząśnięty śmiercią syna Aleksander przysięga posłuchać ostrzeżenia Boga i raz na zawsze skończyć z przekupstwem w Kościele. Śledztwem kieruje Cezar, choć przez niektórych jest uważany za podejrzanego. Udaje mu się nakłonić ojca, by pozwolił mu zrezygnować z kardynalstwa i budować imperium Borgiów jako żołnierz.

z chomika G02

 • 368,8 MB
 • 15 lut 13 12:58
BOSKI POTWÓR
ODCINEK 11
Karol VIII niespodziewanie umiera, a nowy król wygania ze dworu kardynała Della Rovere, którego czeka proces w Rzymie. Lukrecja zakochuje się w hiszpańskim żołnierzu, którego na jej drodze postawił ojciec, by udowodnić, że jej powołanie nie jest dostatecznie silne. Juan przypisuje sobie bohaterskie czyny pewnego hiszpańskiego generała, co zwiększa nienawiść Cezara do brata. Aleksander wysyła Cezara do Florencji, aby zaproponować stanowisko kardynalskie Savonaroli. Ten odmawia i jest ekskomunikowany. Cezar zawiera przeciw niemu przymierze z franciszkanami.

z chomika G02

 • 369,9 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 10.
CUDA
Po wymknięciu się oddziałom francuskim, Cezarowi udaje się przedostać do Spoleto. Lukrecja pomaga Marii Enriquez uciec z miasta z dzieckiem, co sprawia, że Juan traci panowanie nad sobą. Dla Aleksandra nadszedł czas, by przyznać, że Lukrecja stała się silną i niezależną osobowością. Wciąż chce zostać mniszką, jednak on już znalazł dla niej nowych kandydatów na mężów. Neapol wpada w ręce Francji, Karol VIII decyduje się na powrót do kraju. Aleksander VI organizuje święte przymierze z Hiszpanią, Niemcami, Wenecją i Mediolanem. Po przybyciu do Rzymu, oddziały hiszpańskie są witane przez lud okrzykami radości. Cezar w końcu dołącza do rodziny.

z chomika G02

 • 369,9 MB
 • 15 lut 13 12:58

NAJAZD NA RZYM
Borgiowie barykadują się w zamku Świętego Anioła, podczas gdy Karol VIII wkracza triumfalnie do Rzymu. Podejmuje z papieżem pertraktacje pokojowe. Chce, by Aleksander VI koronował go na króla Neapolu. Uwolniony Cezar przysięga zemstę, Mąż Lukrecji, Giovanni Sforza, dowiaduje się, że jego małżeństwo zostanie anulowane z powodu impotencji. Szerzy plotkę, że papież wykorzystuje seksualnie córkę. Aby ustabilizować kruchy sojusz z Francją, Cezar jest ponownie oddany jako zakładnik, tym razem Francuzom.

z chomika G02

 • 368,8 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 8.
POCZĄTEK APOKALIPSY
Francja wypowiada wojnę Włochom. Włoskie księstwa opowiadają się po stronie francuskiej. Aleksander VI gromadzi wojska tureckie i neapolitańskie, mając nadzieję, że zapewnią one obronę Rzymu. Lukrecja żąda rozwodu ze Sforzą. Archidiakon zdradza zatem papieża i opowiada się po stronie Francuzów. Gulia zostaje zatrzymana przez oddziały francuskie podczas próby ucieczki z Rzymu. Po raz pierwszy Aleksander jest naprawdę zrozpaczony. Zgadza się na wydanie Cezara Colonnom w zamian za ich lojalność. Przekupiona przez Francuzów straż papieska zostawia Rzym na pastwę nadchodzących oddziałów.

z chomika G02

 • 368,8 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 7.
MANEWRY
Lukrecja błaga ojca, by pozwolił jej skonsumować małżeństwo, ale w kluczowym momencie Sforza nie staje na wysokości zadania. Juan, po miesiącu miodowym, powraca do Rzymu z żoną Marią Enriquez de Luna, pierwotnie zaręczoną z zamordowanym zmarłym przyrodnim bratem Juana, Pedrem Luisem. Zostaje szefem straży papieskiej. Inwazja francuska zdaje się być nieunikniona. Cezar, który nie wierzy w wojskowe talenty Juana, błaga ojca, by mógł zamienić kapelusz kardynalski na hełm i miecz. No próżno. Goffredo zostaje ożeniony z księżniczką Neapolu, ale Juan uwodzi ją, zanim młodociany brat ma okazję sprawdzić się jako mąż. W pałacu apostolskim Giulia wydaje na świat dziewczynkę.

z chomika G02

 • 368,8 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 6.
LEGITIMACY
Krzysztof Kolumb właśnie odkrył Amerykę. Aleksander VI musi rozstrzygnąć spór między Hiszpanią a Portugalią. W tym czasie Della Rovere przekonuje króla Francji, Karola VIII, by najechał Włochy i usunął papieża. Alessandro Farnese i Cezar są mianowani na kardynałów. Wkrótce Aleksander VI, pod naciskiem Vanozzy, uznaje trojkę swoich dzieci.

z chomika G02

 • 368,8 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 5.
WIĘZY MAŁŻEŃSKIE
Panowanie papieża Aleksandra VI rozpoczyna się od serii reform, mających na celu walkę z korupcją, która szerzy się w Watykanie. Della Rovere udaje się do Genui, by rozsądzić spór między Neapolem i Francją. Aleksander VI musi opowiedzieć się po jednej ze stron. Sprowadza z Hiszpanii Juana, by powierzyć mu dowództwo wojsk papieskich. Cezar ma pozostać odizolowany w Spoleto, co doprowadza go do wściekłości. Zaręczyny Lukrecji są odwoływane po raz drugi. Teraz ma poślubić Giovanniego Sforzę, ale bez konsumowania małżeństwa.

z chomika G02

 • 370,3 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 4.
MĄDROŚĆ DUCHA ŚWIĘTEGO
Rodrigo przekupuje wszystkich kardynałów i dobija targu ze Sforzą, obiecując mu stanowisko archidiakona. Zostaje wybrany papieżem i przyjmuje imię Aleksandra VI. Lukrecja, po cudownym wyjściu z ostrej gorączki i majaków, pragnie zostać zakonnicą.

z chomika G02

 • 370,3 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 3.
PRZYSIĘGA
Po pogrzebie papieża, kardynałowie zamykają się na konklawe. Borgia, który po raz trzeci ubiega się o papieską tiarę, zwalcza przymierze między Della Rovere i Colonną. Ascanio Sforza, który także pragnie zawładnąć Stolicą Apostolską, nastawia obie strony przeciw sobie. Pierwsze tury głosowania konklawe nie pozwalają na wyłonienie nowego papieża, ale faworytem jest Della Rovere. Cezar dowiaduje się, że Rodrigo obiecał go Bogu w zamian za papieską tiarę. Postanawia poświecić nowonarodzonego syna, aby Borgia wygrał konklawe.

z chomika G02

 • 370,3 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 2.
FALA UPAŁÓW
W Rzymie panuje śmiertelna gorączka, której ofiarą jest papież Innocenty VIII, ale także Lorenzo de Medici i Vanozza Catanei. Zaręczyny Lukrecji zostają odwołane - Borgia znalazł dla niej lepszą partię. Przeciwnicy Borgiów - Della Rovere i Colonna - snują już plany na konklawe. Papież po raz kolejny zmienia testament, co powoduje wściekłość Rodriga Borgii. Kardynał postanawia potajemnie przenieść złoto z watykańskiego skarbca, by nie wpadło w ręce Della Rovere, który jest beneficjentem nowego testamentu. Wkrótce znajduje też z pomocą synów sposób, by dokument został zniszczony.

z chomika G02

 • 338,9 MB
 • 15 lut 13 12:58
ODCINEK 1.
1492
Juan Borgia wraca z Hiszpanii przynosząc ojcu wiadomość o śmierci Pedro Luisa, nieślubnego syna kardynała. Zrozpaczony Rodrigo postanawia wziąć sprawy pozostałych dzieci w swoje ręce. Nastoletniej Lukrecji obiecuje zamążpójście, Juan ma zostać księciem Gandii, a Cezar - wbrew woli - biskupem Walencji. Rywalizacja pomiędzy braćmi przybiera na sile.

z chomika G02

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  12
 • pliki muzyczne
  0

12 plików
4,3 GB

magdalenka95

magdalenka95 napisano 28.10.2014 18:39

zgłoś do usunięcia
obrazek
zolty6

zolty6 napisano 28.10.2014 19:12

zgłoś do usunięcia
ginger.86

ginger.86 napisano 31.10.2014 17:21

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM NA 1000 GB FREE,DZISIAJ GODZ.20.00 Pozdrawiam
snakegrzes

snakegrzes napisano 10.11.2014 11:32

zgłoś do usunięcia
Pracownik do dyrektora: - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ intersują się mną trzy firmy. - A moge wiedzieć jakie? - pyta dyrektor. - Elektrownia, gazownia i wodociągi.
obrazek
Szef do pracownika: - Miarka się przebrała, zwalniam pana! - Zwalniam? Jestem naprawdę mile zaskoczony szefie, bo zawsze myślałem, że niewolników się sprzedaje!
Wesołego tygodnia chomikom życzy Grzegorz
magdalenka95

magdalenka95 napisano 12.11.2014 19:32

zgłoś do usunięcia
obrazek
My_word

My_word napisano 22.11.2014 17:27

zgłoś do usunięcia
PROMETEUSZ123

PROMETEUSZ123 napisano 20.12.2014 19:24

zgłoś do usunięcia
obrazek
BAJKI + 3D + ...
wiedzmin_XXXs

wiedzmin_XXXs napisano 25.01.2015 09:19

zgłoś do usunięcia
skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 27.01.2015 22:28

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do mnie Tekst alternatywny

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności