Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
tomasz842
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna tomasz, tom, GR

widziany: 17.04.2014 07:09

 • pliki muzyczne
  396
 • pliki wideo
  445
 • obrazy
  5154
 • dokumenty
  315

7013 plików
228,93 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
tomasz842
■ Men of War Wietnam (2011) PL-PROPHET
■ Postal 3 RIP PC
■ Wings Of Prey Skrzydła Chwały PL-PROPHET
■ Steel Armor Blaze of War 2011 PC
■ X3 Albion Prelude 2011
■ Assassin's Creed Revelations PC
a F1 2010 (PL)
a ----TWO WORLDS
-a Soldier of Fortune for PC crack. rar
a- --vancouver 2010 gra
a--------Mortyr 2 PL
ANGIELSKI 20 MINUT DZIENNIE
ArcaniA. Gothic. 4. pl
 
Arcania-Gothic 4. -Poradnik Gry chaslo to 1
a--RISEN -Polska Wersja
 
Risen - Poradnik Gry.chaslo to - 1
CHOMIKOWE -ZAPROSZENIA
Czesław Śpiewa - Miłosza [2011] haslo to 1
DLA dzieci
 
DO NAUKI
 
Angielski dobry pr chaslo to 1
EGZAMINY TESTY
Encyklopedia
 
encyklopedia
ESET SMART SECURITY
 
AVG Internet Security Business Edition 2011
Bitdefender. Antivirus. Pro. 2011.Finał
Dr.Web Anti-Virus Space Security Pro 6.0.5.04110 PL 2011
FAJNE
 
KARTKI DLA CIEBIE
ŁADNE I FAJNE
ŚMIESZNE FOTKI
FILMY -2009- 2010
 
Ciacho komedia pl chaslo to 1
FILM DLA DZIECI
PACYFIK cz-1- 2- 3 -4- 5 -6-7-8 -9 -10 CDN
GIFY GIFY
GRECJA
GRY SYMULATORY
 
GRY -Samoloty -- symulator
GRY -SYMULATOR- FARMY
GRY -SYMULATOR SAMOCHODY
 
18Wheels of Steel Across America [PL].rar CHASLO TO - 1
zdy SSumulator Jaamocodem PL setup.exe CHASLO TO -1
Wedkarz
GRY PC
 
Atlantis - Zapomniane opowieści
GRY pc . 2
 
ZWARIOWANA OLIMPIADA BOLEK I LOLEK CHASLO 1
GRY-do -50- MB
KURCZAKI GRY SERIA
SCRABBLE ORIGINAL CHASLO 1
kabarety ,,,,kabarety
 
Kaspersky anti virus 2010 -2011 - nowy
 
Kaspersky Anti-Virus.201 1 (11.0.2.556).P L
Kaspersky.Iint ernet.Security .2011.PL
Kaspersky.Prod ucts.2011.Full
kurs rysowania
 
Kurs rysunku Manga
Malowanie obrazów
Profesionalny kurs rysowania.pdf chaslo to 1
ŁADNE FILMY PRZYRODNICZE
Lekarz Domowy
MUZYKA haslo to 1
NAWIGACJA NA TELEFON
 
NAVIGON MobileNavigato r Europe 1.8 for Iphone 2011
 
AutoMapa 6.7.0 EU .WERSJA FINALNA
Nawigacja TomTom. Mobile Nokia N73. v6. 01. S60v3. SymbianOS9. 1.zip CHASLO TO 1
NOWE TYLKO NA TELEFON
 
Photoshop 7 CE PL
 
Playlisty
 
Kamil Bednarek REGEchaslo to 1
PO PROSTU GOTUJ
 
PRAWO JAZDY
 
PROGRAMY P C
 
FAJNE IKONY NA PULPITN
 
IKONY NA FOLDERY
NAJNOWSZE PROGRAMY
PROGRAMY REMONTOWE
Ramki do foto
 
Nowy folder
szablony malarskie
TAPETY NA PULPIT
 
Wiersze w obrazach
WINDOWS
 
---Wychowanie i Tresura Psów
Wzory do wyszywania
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
Jeden z najlepszych programów do obróbki graficznej. Pozwala tworzyć w bardzo dobrej jakości zdjęcia, gify, i wiele innych. Program posiada przydatną funkcje dla webmastera która umożliwia skonwertowanie pliku graficznego na potrzeby strony www i nie tylko. Wersja oznaczona numerkiem 7 nie należy do najnowszej, ale ma swoich miłośników Photoshop 7 CE PL. obrazekobrazekPACYFIK ODCINKI 1. 2. 3 . 4 .5 .6 .7.8 .9 .10 FOLDER FILMY 2010 -- kurs rysowania -- Lekarz Domowy
MUZYKA NOWE PŁYTY CD ... PHOTOSHOP. 7. CE . PL -Wiersze w obrazach-- DO NAUKI
NOWE FILMY -.- GRY-.- PROGRAMY PC .-- NA TELEFON, -- GRY- -Samoloty -- symulator
Kurs rysowania-- .Do nauki --.Porady i diety ,-- GRY -SYMULATOR-- FARMY
SYMULATOR SAMOLOTU I INNE -- CHOMIKOWE -ZAPROSZENIA -- PO PROSTU GOTUJ --PORADY I DIETY-- PRAWO JAZDY-- Ramki do foto--szablony malarskie-- MUZYKA
CIEKAWE ---------------------PROGRAMY --------------CIEKAWE ---------- ZAPRASZAM
 • 179,8 MB
 • 1 paź 10 19:19
obrazekobrazek
 • 216,0 MB
 • 30 wrz 10 16:34
obrazek
Zajmujemy się przewożeniem ładunków w ekstremalnych warunkach i ciekawych lokacjach, między innymi na obszarach pustynnych i terenach arktycznych.

Extreme Trucker jest kolejną odsłoną bardzo popularnej serii 18 Wheels of Steel, będącej dziełem studia deweloperskiego SCS Software. W trakcie rozgrywki zasiadamy za kierownicami ogromnych ciężarówek, zajmując się rozwożeniem ładunków.

Podstawowym usprawnieniem w stosunku do poprzednich odsłon cyklu jest to, że tym razem zabawa nie ogranicza się do pojedynczego terenu działań. Do naszej dyspozycji oddano pięć zasadniczych lokacji, a cechą charakterystyczną opisywanej gry jest konieczność zabawy w ekstremalnych warunkach. Mowa tu między innymi o dżunglach Ameryki Południowej, pustynnych obszarach Afryki, terenach arktycznych czy wielkich australijskich autostradach.

W zależności od wybranej przez siebie lokacji otrzymujemy nieco inny zestaw maszyn, których w całej grze jest 25. Zwiększono również stopień zróżnicowania przewożonych ładunków. Jest ich w sumie 40 rodzajów, a ponadto niektóre z nich cechują się zwiększonym ryzykiem z uwagi na dużą łatwopalność czy wagę. Model jazdy w dalszym ciągu zakłada konieczność przemieszczania się zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, jak również dbanie o stan paliwa i wiele innych czynników. Nowością jest konieczność stałego monitorowania temperatury silnika, tak by ciągnik się przypadkowo nie przegrzał.

Ważną rolę nadal stanowi konieczność nieustannego rozbudowywania swojego transportowego imperium poprzez wybieranie najlepszych zleceń, kupowanie nowych ciągników, zatrudnianie kierowniców i wyznaczanie im zadań. Producent w pewnym poprawił zachowania konkurencyjnych firm na rynku, które dążą do podebrania nam najlepszych kursów i pracowników.

Oprawa wizualna gry została znacznie poprawiona, a zmiany objęły między innymi ilość detali otoczenia, jakość zastosowanych tekstur czy szczegółowość wykonania kabin poszczególnych ciągników. Kursy odbywają się o różnych porach dnia i przy zmiennych warunkach pogodowych.
 • 59,3 MB
 • 22 wrz 10 1:36
obrazekobrazekobrazekBus Driver jest wirtualnym symulatorem, pozwalającym użytkownikom komputerów osobistych klasy PC na wcielenie się w kierowcę autobusu. Prowadząc więc sporych rozmiarów pojazd musimy mieć na uwadze nie tylko zachowanie bezpieczeństwa na drodze, ale i zapewnienie komfortu podróżowania pasażerom.
Mamy okazję zasiąść za kierownicami szeregu odmiennych maszyn, przystosowanych do przewozu osób. Prowadzimy więc rozmaite autobusy dalekobieżne (głównie trzyosiowe), miejskie (w tym piętrowe), a nawet szkolne i więzienne. Każdy z nich charakteryzuje się oczywiście innymi parametrami, mającymi ogromny wpływ na sposób kierowania. W zależności od upodobań możemy obserwować przebieg akcji z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby.
Podczas zabawy musimy doskonale radzić sobie zarówno w warunkach dziennych, jak i nocnych. Ponadto developerzy wprowadzili zmienną aurę, więc nierzadko przychodzi nam jeździć pośród śniegu i lodu, w deszczu, przy silnym bocznym wietrze etc. Warto zauważyć, iż często przemieszczamy się po gęsto zaludnionych terenach miejskich, gdzie spore wyzwanie stanowi odnalezienie się w mocno natężonym ruchu ulicznym.
 • 59,5 MB
 • 22 wrz 10 1:12
obrazekWirtualny symulator jazdy autobusem, dużo pojazdów i tras, różne warunki atmosferyczne.

1 komentarz

 • 1.0
 • 607,1 MB
 • 22 wrz 10 0:59
obrazekobrazekobrazek
 • 1.0
 • 177,3 MB
 • 21 wrz 10 12:53
obrazek 18 Wheel of Steel: Across America to kolejna, wirtualna symulacja prowadzenia ogromnego, osiemnastokołowego samochodu ciężarowego, przypominająca takie pozycje jak m.in. Hard Truck 18 Wheels of Steel czy Big Mutha Truckers. Gracze po raz kolejny stają się jednym z amerykańskich przewoźników, zaś ich zadaniem jest oczywiście transport rozmaitych dóbr do miast wyznaczonych przez zleceniodawców. Do wyboru oddano 15 zróżnicowanych ciężarówek, którymi przyjdzie nam przewozić ponad 30 towarów (chemikalia, meble, sprzęt elektroniczny, etc.). W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia transportu nie możemy liczyć na najwyższą (obiecaną) wypłatę, zaś doprowadzenie zawartości przyczepy do stanu nieużywalności oznacza dla nas brak pieniędzy, należnych za dokonany kurs. Zniszczenie dóbr to jednak nie jedyny powód do zmartwień - kraksy, zła pogoda, wycieki paliwa, czy kontrole policji to czasem znacznie większe problemy, z jakimi wirtualni kierowcy muszą sobie poradzić. Posiadaną ciężarówką możemy pokonać tysiące mil autostrad ponad 48 amerykańskich stanów. Pojazd prowadzi się bardzo dobrze (zręcznościowy charakter rozgrywki), chociaż istnieje ryzyko wpadnięcia w poślizg czy „nie wyrobienia się” na zakręcie przy zbyt dużej prędkości. Za zdobyte wynagrodzenie możemy upgrade'ować ciężarówki (nowe części), a także doprowadzić je do stanu używalności, jeśli ostatni kurs napotkał na wiele nieprzyjemnych sytuacji.
 • 189,7 MB
 • 20 wrz 10 18:58
obrazek Symulacja, w której prowadzimy własną firmę transportową, zajmującą się rozwożeniem ładunków pomiędzy największymi miastami Wielkiej Brytanii.UK Truck Simulator jest tytułem stawiającym nas przed szansą rozwożenia ładunków z użyciem ogromnych ciężarówek. Podobnie jak w przypadku gier Euro Truck Simulator i German Truck Simulator zabawa skupia się na konkretnym obszarze działań – tym razem jest to terytorium Wielkiej Brytanii.Analogicznie do innych tytułów wyprodukowanych przez SCS Software, główną atrakcją gry jest możliwość założenia i sukcesywnego rozwijania własnej firmy transportowej. Zabawę rozpoczynamy z niewielką ilością funduszy, lecz w miarę pozyskiwania gotówki możemy sobie pozwolić na zakup nowych ciężarówek, wynajęcie powierzchni magazynowej i zatrudnienie pracowników. Kluczem do sukcesu jest naturalnie utrzymywanie dobrych relacji z klientami – musimy właściwie rozplanować trasy przejazdu i zadbać o to żeby rozwożone ładunki dotarły do odbiorców na czas.W trakcie rozgrywki wykorzystujemy kilkadziesiąt różnych modeli ciężarówek, zdolnych do przewożenia różnych typów ładunków. Dostarczanie cennych towarów możemy zlecić zatrudnionym w naszej firmie pracownikom, bądź też w pewnym zakresie zająć się tym osobiście. Model jazdy stanowi kompromis pomiędzy dobrą rozrywką, a symulacją. Ważną rolę odgrywa przemieszczanie się zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Za wszelką cenę musimy unikać stłuczek, gdyż uszkodzenie ciężarówki lub ładunku wiąże się często z dotkliwymi karami finansowymi. Dodatkowo musimy badać temperaturę silnika i uzupełniać poziom paliwa na stacjach benzynowych.W opisywanej grze zawarto kilkadziesiąt największych brytyjskich metropolii. Oprócz Londynu są to między innymi Manchester, Liverpool, Aberdeen, Glasgow, Edynburg i Newcastle. W stosunku do poprzednich części serii tym razem więcej czasu spędzamy na autostradach i skomplikowanych węzłach komunikacyjnych, na których ważne jest śledzenie znajdujących się przy trasie znaków drogowych. Akcja pokazywana jest z kilku ujęć kamery, przy czym najrozsądniejszym wyborem jest widok z wnętrza prowadzonej ciężarówki.
UK Truck Simulator jest tytułem stawiającym nas przed szansą rozwożenia ładunków z użyciem ogromnych ciężarówek. Podobnie jak w przypadku gier Euro Truck Simulator i German Truck Simulator zabawa skupia się na konkretnym obszarze działań – tym razem jest to terytorium Wielkiej Brytanii.
 • 120,0 MB
 • 20 wrz 10 7:43
obrazekobrazek
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

8 plików
1,57 GB
skymaster888

skymaster888 napisano 10.11.2015 18:08

zgłoś do usunięcia
Nowość ze świata gier (fifa 16, fallout 4, Call of duty Black Ops 3) i filmów dostępne na tej stronie

obrazek

Zentorno000

Zentorno000 napisano 13.12.2015 15:24

zgłoś do usunięcia
ej macie tu Battle Field 2140
Pewny_Gosc

Pewny_Gosc napisano 14.12.2015 20:10

zgłoś do usunięcia
Jak coś to tutaj macie lepsze gry i w dodatku oryginalne, pełne wersje i bez wirusów: skroc.to/a9H/ I jeszcze oszczędzacie transfer
Brutus39

Brutus39 napisano 21.01.2016 18:23

zgłoś do usunięcia

MILITARIA, EKSPLORACJA i POSZUKIWANIA, STARE MAPY, FILMY DLA DZIECI

MILITARIA - szeroki wybór publikacji o tej tematyce - okres Napoleoński, Księstwo Warszawskie, Królestwo Polskie, I i II wojna światowa. Uzbrojenie, wyposażenie, oporządzenie i odznaki wojsk II RP, III Rzeszy oraz Armii Czerwonej.

EKSPLORACJA i POSZUKIWANIA - publikacje i filmy.

STARE MAPY, FILMY DLA DZIECI - duży wybór.

Malutki3286

Malutki3286 napisano 15.02.2016 21:04

zgłoś do usunięcia

Gry (pełne wersje) ZA DARMO bez transferu -> adf.ly/qxbYx
znalezisko

znalezisko napisano 21.03.2016 18:07

zgłoś do usunięcia
blakbird34

blakbird34 napisano 1.03.2017 00:28

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do pobrania Audiobooka - póki jeszcze jest dostępny - Lśnienie - S.Kinga - słuchowisko radiowe - zajefajnie się słucha - Dostęp do folderu - Nick bez cyferek [] Zapraszam i Pozdrawiam [] http://chomikuj.pl/blakbird34/Audio+Booki/King+Stephen/L*c5*9bnienie+SUPERPRODUKCJA+*5baudiobook+PL*5d
pijars-filmy-2018

pijars-filmy-2018 napisano 27.02.2018 20:49

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (282)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (282)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności