Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
sylwia821
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Sylwia

widziany: 13.12.2017 18:35

 • pliki muzyczne
  2070
 • pliki wideo
  5306
 • obrazy
  10091
 • dokumenty
  1577

19973 plików
2363,66 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
sylwia821
►Aforyzmy, przysłowia, powiedzonka
►Jak pracować nad sobą
Boże Narodzenie
 
Bajki- Boże Narodzenie
Muzyka-Kolędy
KOLĘDY I PASTORAŁKI
Kolędy Polskie - Blue Romantic
The Beach Boys-Christ mas Album
CD 1 - Najlepsze z najlepszych vol.1
Discovery
 
Broń przyszłości
Doskonałość ciała-od poczęcia do narodzin
Różne
Dla dzieci
 
Dla rodziców,ciąża
Dokumenty
 
Ebook
 
ENCYKLOPEDIE
 
Encyklopedie kulinarne
FILMY DOKUMENTALNE
 
FILMYY
 
AKORZY-Najleps ze Filmy
 
AKIRA KUROSAWA
ALL PACINO
ANGELINA JOLIE
ANTHONY HOPKINS
ARNOLD SCHWARZENEG ER
BRAD PITT
BRITTANY SNOW
BRUCE LEE
BRUCE WILLIS
CAMERON DIAZ
CHARLES BRONSON
CHARLIE SHEEN
CHARTLIZE THERON
CHRISTINA MILIAN
CHUCK NORRIS
CLINT EASTWOOD
CYNTHIA ROTHROCK
DANNY GLOVER
DEMI MOORE
 
Niemoral na Propozyc ja
EDDIE MURPHY
ELISHA CUTHBERT
HALLY BERRY
HILARY DUFF
JASON STATHAM
JENIFER LOPEZ
JESSICA ALBA
JETI LI
JIM CARREY
 
Ace Ventura -Zew Natury
Ace Ventura- Psi Dedektyw
JOHN DEPP
JOHN TRAVOLTA
KATE HUDSON
KATHRINE HEIGL
KEANU REEVES
KEVIN COSTNER
KEVIN SPACEY
KRISTEN STEWART
LINDSAY LOHAN
MANDY MOORE
MARK WEHLBERG
MATHEW MCCONAUGHEY
MERYL STREEP
NICOLAS CAGE
Nora Roberts
PATRICK SWAZYZE
RACHEL MCADAMS
RESSE WITHERSPOON
ROBERT DENIRO
ROBERT REDFORD
SANDRA BULOCK
SYLWESTER STALONE
TOM CRUISE
TOM HANKS
VAN DIESEL
WHOOPI GOLDBERG
Ciacho
Dziennik Bridget Jones
Filmy 2010
 
Filmy 2011
 
Filmy Polskie
 
Filmy serie
 
Filmy- top 100 filmweb
KLASYKA KINA
Stare dobre filmy
Galeria
 
Gry
 
Bilard
Warcaby
Gry na PC
Jan Paweł II
 
Beatyfikacja Jana Pawła II
Obrazy
KABARETY
 
(2011) 8 SOPOCKA NOC KABARETOWA
(2011) KABARETOWA SIŁA MIŁOŚCI
(2011) PŁOCKA NOC KABARETOWA
KALENADARZE 2011
KARAOKE
Kody na chomikowe rozmowy
Kuchnia
 
KURS TAŃCA
 
Pokazy
Muzyka
 
Na Chomika
 
ubieranie chomika
NAUKA JĘZYKÓW
 
Playlisty
Praca - Jak szukac, jak rozmawiac, jak pisacCV
Prawo Jazdy
 
Symulator Jazdy
PROGRAMY
 
Prywatne
Przewodnik turystyczny
 
różne
Różności
RZUĆ PALENIE !!!
Seriale
 
POLSKIE
 
ZAGRANICZNE
Dynastia
 
Pilot
Sezon 1(1)
Północ-Połu dnie (Patrick Swayze)
gh
SŁOWNIKI
SZKOŁA
 
Filmy-lektury
 
Lektury+ opracowania
Telenowele
 
TŁA
 
Brokatowe
Świąteczne
Tła tkanina
TWÓJ ŚLUB ZAPLANUJ WSZYSTKO
 
Uroda
 
►Fryzjerstwo
Walki
 
◄-WALKA ADAMEK - KLICZKO
WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU
 
zachomikowane
zchomik
zozolek
Pokazuj foldery i treści
 • 702,8 MB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Osatni już film z mścicielem Paulem Kerseyem. Tym razem ktoś wchodzi w drogę jego narzeczonej. Okaże sie to później dużym błędem bo z Paulem Kerseyem i jego bliskimi nie warto zadzierać.

z chomika runner07

 • 699,0 MB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Paul Kersey po raz kolejny staje do walki z przestępczością. Tym razem córka jego przyjaciela umiera w wyniku przedawkowania - jest to powodem do wytoczenia wojny handlarzom narkotyków.

z chomika runner07

 • 699,9 MB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson) po tragicznych doświadczeniach nie może spokojnie patrzeć, gdy grupy rozwydrzonej młodzieży atakują niewinnych obywateli ze spokojnych przedmieść. Gdy sytuacja staje się nie do zniesienia, przystępuje do wymierzania sprawiedliwości na własną rękę. Wydaje wojnę gangom. Wkrótce udaje mu się zlikwidować kilku wyjątkowo niebezpiecznych osobników. Policja, znając bezwzględność Kerseya, słusznie podejrzewa, że to on stoi za ostatnimi tajemniczymi porachunkami w świecie przestępczym, dlatego aresztuje go.
obrazek

z chomika mozg691

 • 700,0 MB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Paul Kersey przeprowadza się z córką i nową żoną do Los Angeles. Niestety nie udaje mu się rozpocząć nowego życia. Wdaje się w bójki na ulicy, a jego córka zostaje porwana.

z chomika DonWujek

 • 1,41 GB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Nowojorski architekt (Charles Bronson) jest świadkiem okrutnego gwałtu i mordu na swej żonie i córce. Wstrząs psychiczny powoduje zmianę jego liberalnych zasad; postanawia osobiście wymierzyć sprawiedliwość bezkarnym bandytom i gwałcicielom.

z chomika R_100

 • 1,36 GB
 • 6 sty 11 14:13
Image.aspx?id=161032591
Do zagubionego miasteczka gdzieś na południu USA przyjeżdża mieszkający w pobliskich górach Indianin - Apacz o imieniu Chato (Charles Bronson).Sprowokowany przez kilku mieszkańców miasteczka pokazuje że umie władać bronią. Ale społeczność miasteczka jest żądna rewanżu. Mężczyźni pod wodzą kapitana Quinceya Whitmore`a organizują pościg. Są przekonani że będzie to łatwa rozgrywka. Nie biorą jednak pod uwagę że Chato jest na swojej ziemi...

z chomika starczyk

 • 626,4 MB
 • 6 sty 11 14:13
obrazek
Rok 1866. W Meksyku, gdzie trwa wojna domowa, spotykają się dwaj awanturnicy: były major Benjamin Trane (Gary Cooper) i bandyta Joe Erin (Burt Lancaster). Obaj chcą się łatwo wzbogacić. Przystają na propozycję hrabiny Marie Duvarre (Denise Darcel), która podczas podróży do Vera Cruz potrzebuje eskorty. Wkrótce Trane i Erin dowiadują się, że kobieta przewozi złoto przeznaczone dla wojska. Postanawiają je zrabować. Nie wiedzą, że z takimi samymi zamiarami noszą się także markiz de Labordere i generał Ramirez.
P.S.W jednej z ról wystąpił Charles Bronson

z chomika dewujek

 • 707,2 MB
 • 6 sty 11 14:12
Image.aspx?id=161033440
Jest początek lat 30-tych ubiegłego wieku.Albert Johnson (Charles Bronson) jest traperem żyjącym samotnie na dalekiej północy, na terenach graniczących z kręgiem polarnym, w pobliżu rzeki Yukon . Podstępnie zostaje wrobiony przez bandę rabusiów w morderstwo i wkrótce staje się obiektem legendarnego polowania na człowieka. Poszukiwania na kanadyjskich pustkowiach Gór Skalistych prowadzi sierżant Królewskiej Konnej Policji - Edgar Millen (Lee Marvin).Millen jest zgorzkniałym i rozpijaczonym gliną, który odlicza dni do emerytury. Sprawa ujęcia oskarżonego o zabójstwo Johnsona mobilizuje go jednak i zbierając resztki sił i determinacji Millen wyrusza w zimowy pościg. Johnson ucieka przed hordą innych traperów, plemieniem Indian, łowcami głów zwabionymi nagrodą za jego schwytanie, oraz regularną policją. W ciągu 48 dni i w temperaturze -40`C pokonuje 150 mil. Dwaj mężczyźni stają twarzą w twarz...i. razem podejmują poszukiwania prawdziwego zabójcy. Dobry film ze świetną obsadą,.
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

z chomika wn1

 • 746,4 MB
 • 6 sty 11 14:12
obrazek
Leon Alastray jest rebeliantem poszukiwanym przez władze Meksyku. Znajduje on schronienie u starego zakonnika, ojca Josepha. Razem podążają do San Sebastian. Tam Leon, wzięty pomyłkowo za zakonnika, pomaga mieszkańcom w walce z Indianami, zdobywając wdzięczność i przychylność ludzi z San Sebastian. Póki co jest tam bezpieczny, ale na jak długo
mgm-logo-ds.png

z chomika dewujek

 • 1,46 GB
 • 6 sty 11 14:12
div
Arizona około 1870. W pociągu zmierzającym do stolicy USA jedzie ambasador Japonii z bezcennym mieczem - podarunkiem dla prezydenta. Na pociąg napadają jednak gangsterzy, którzy ów miecz rabują. Ambasador wysyła swojego ochroniarza tropem bandytów by ten odzyskał ostrze ...

z chomika runner07

 • 697,7 MB
 • 6 sty 11 14:12
obrazek
Jubal Troop (Glenn Ford)podróżuje po dzikim zachodzie znajdując robotę to tu, to tam, ale nigdzie nigdy na stałe. Pewnego razu dociera do rancha Shepa Horgana, który daje mu pracę. Młoda i szukająca atrakcji żona Shepa, Mea próbuje poderwać Jubala, który jednak jest zainteresowany córką emigrantów osiadłych w sąsiedztwie - Naomi. Tymczasem dawny kochanek Mea postanawia wykorzystać sytuację i doprowadzić do konfrontacji Jubala z Shepem .

z chomika dewujek

 • 699,2 MB
 • 6 sty 11 14:12
obrazekFilm oparty na faktach opowiadający o porwaniu samolotu Air France przez członków Organizacji Wyzwolenia Palestyny.
Na pokładzie samolotu znajdowało się około 100 pasażerów z izraelskim paszportem. Porywacze uprowadzają samolot i zmuszają pilotów do lądowania na lotnisku w Entebbe w Ugandzie. Władze izraelskie nie chcąc negocjować z Palestyńczykami wysyłają specjalną grupę komandosów dla odbicia uwięzionych pasażerów. Precyzyjnie przygotowana operacja zostaje uwieńczona sukcesem: wszyscy pasażerowie odzyskują wolność.
"Atak na Entebbe" otrzymał w 1978 roku amerykańską nagrodę Golden Globes dla najlepszego filmu telewizyjnego a jednym z uczestników tej akcji był izraelski żołnierz Jonathan Netanyahu.

z chomika runner07

 • 700,2 MB
 • 6 sty 11 14:12
obrazek
Jest rok 1870, wśród amerykańskich żołnierzy stacjonujących na wysuniętej placówce w stanie Utah, wybucha epidemia dyfterytu. Dowództwo wysyła pociąg wypełniony żołnierzami mającymi zastąpić ofiary epidemii, lekarzami oraz z aresztowanym karcianym oszustem, którym jest zakonspirowany tajny agent (Ch. Bronson), . Zamiast choroby, odkrywa on tajne porozumienie pomiędzy grupą morderców i szczepem Indian. Równocześnie ginie najpierw jeden, potem jeszcze dwoje pasażerów..... to klasyczny film przygodowy, gdzie liczy się charakter człowieka a nie efekty pirotechniczne. Zaskakujące zakończenie i sprytna intryga zapewnią dobrą rozrywkę i nie znudzą.

z chomika R_100

 • 700,0 MB
 • 6 sty 11 14:12
html>
Los Angeles. Detektyw Jack Murphy (Charles Bronson) ma poważne kłopoty. Grożą mu zarówno gangster Vincenzo jak i psychopatyczna kryminalistka, do której aresztowania kiedyś się przyczynił. W dodatku opuszcza go żona i nawiązuje romans z jego przełożonym. Wkrótce, jego żona i jej kochanek zostają zamordowani. Wina spada na Murphy'ego, który trafia do więzienia.

zachomikowany

 • 1,37 GB
 • 6 sty 11 14:11
Image.aspx?id=179775844
W przeddzień planowanego napadu na bank, dręczony sennymi koszmarami bandyta Graham Dorsey (Charles Bronson) opuszcza swoich towarzyszy. Przestępca zatrzymuje się w posiadłości należącej do pięknej i bogatej wdowy, Amandy Starbuck, w ramionach której spędza intymne chwile. Jego przyjaciele nie zamierzają jednak się wycofać. Niestety, w czasie napadu zostają schwytani. Graham musi także ratować się ucieczką. Po drodze zmusza do zamiany ubrań napotkanego dentystę, który ginie zamiast niego. Czeka go jednak przykra niespodzianka, ponieważ sam trafia na rok do więzienia, zamiast lekarza ściganego za kradzież złotych zębów. Na wiadomość o śmierci kochanka Amanda pada zemdlona. Wkrótce kobieta opowiada historię swego krótkiego romansu młodemu pisarzowi. Intymne zwierzenia pani Starbuck stają się bestsellerem...
mgm-logo-ds.png

z chomika starczyk

 • 37 KB
 • 6 sty 11 14:11

z chomika selula

 • 602,5 MB
 • 6 sty 11 14:11
obrazek
Samotny hodowca melonów Majestyk próbuje wieść spokojne życie, poświęcając się swojej plantacji. Bliższe kontakty utrzymuje z miejscowymi robotnikami i plantatorami pochodzenia meksykańskiego. Trwa to jednak do czasu..., do czasu aż zostanie sprowokowany przez gangstera Franka Rendę i jego ludzi.

z chomika selula

 • 637,1 MB
 • 6 sty 11 14:11
obrazek
W roli głównej: Elvis Presley

z chomika gerda

 • 593,5 MB
 • 6 sty 11 14:11
obrazek
Henry Jarrod zajmuje się rzeźbieniem historycznych figur w wosku. Figury te - mimo że piękne - nie przyciągają jednak wielkich tłumów, na czym zależy najbardziej wspólnikowi Jarreda. Gdy pewnego wieczoru dochodzi do bójki miedzy wspólnikami, muzeum doszczętnie niszczy zaprószony ogień, a sam Jarred znika bez śladu. Po kilku miesiącach dawny wspólnik zostaje znaleziony martwy, a z lokalnej kostnicy zaczynają znikać zwłoki.
Klasyk kina grozy i jeden z najbardziej kasowych filmów 1953 roku.

z chomika Koczis55

 • 1,27 GB
 • 6 sty 11 14:11
obrazek
Film oparty jest na wydarzeniach jakie rozegrały się zimą 1944 r. w Ardenach, kiedy to Hitler postanowił skierować przeciwko Aliantom swoją ostatnią ofensywe. Jej powodzenie zależało od tego czy niemieckiej armii uda się w wyznaczonym czasie zdobyć alianckie zapasy paliwa i czy utrzymująca się wtedy pogoda uniemożliwi wojskom sprzymierzonym loty samolotami.
Obraz ten był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu za muzykę i role drugoplanową Savalasa.

z chomika promodo66

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  19
 • pliki muzyczne
  0

20 plików
16,15 GB
anya-86

anya-86 napisano 10.09.2015 17:11

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 5.10.2015 22:51

zgłoś do usunięcia
--------------------->SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wert4y78uytrew napisano 15.10.2015 21:47

zgłoś do usunięcia

kino-filmy-chomikuj

kino-filmy-chomikuj napisano 27.02.2016 14:57

zgłoś do usunięcia
tekst alternatywny

elena90 napisano 23.03.2016 16:04

zgłoś do usunięcia
obrazek

elena90 napisano 23.03.2016 16:04

zgłoś do usunięcia
obrazek
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 9.07.2016 17:59

zgłoś do usunięcia
obrazek
flagster

flagster napisano 9.07.2016 19:20

zgłoś do usunięcia
Dzięki free counters
HFu.75

HFu.75 napisano 17.04.2018 23:40

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (205)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (205)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności