ASTERIX - GALL.rmvb
►AudioBook W pustyni i w puszczy -
AVG PC Tuneup 2011 PL+Cracked -
CIEKAWOSTKI DNIA -
Collin Macreally Grid -
Człowiek ringu - Cinderella Man [2005] -
Filmy kostiumowe -
Filmy 2003 i starsze -
Filmy 2004 -
Filmy 2005 -
Filmy 2006 -
Filmy 2007 -
Filmy 2008 -
Filmy 2009 -
Filmy 2010 -
Filmy 2011 -
FILMY 2012 -
FILMY 2013 -
FILMY 2014 -
FILMY 2015 -
FILMY BOLLYWOOD -
FILMY KOMEDIE ROMANTYCZNE -
Filmy Polskie -
FRYZURY -
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2 i inne -
HISTORIA POLSKI -
KWIAT PUSTYNI -KSIĄZKA -
Lord Of The Rings -
Microsoft Office 2007 -
Need For Speed Hot Pursuit 3 -
Need For Speed Most Wanted -
Od Dorci46 -
Prince Of Persia Warrior Within -
RÓZNE PROGRAMY -
SERIAL ,,MAJKA,, -
SERIAL,,BLONDYNKA,, -
serial...Tancerze -
SERIALE Księzniczka z krainy Słoni -
seriale zagraniczne -
Skoki Narciarskie 2007 -
ŚMIESZNE OBRAZKI -
TAŃCE SALSA I INNE -
TAŃCE SALSA I INNE, -
Tombak Michał -
Tony Hawks Pro Skater 2 -
WINDOWS 7 Ultimate 32 - 64 BIT -
ZDJĘCIA PATRICKA SWAYZE -
Zdjęcia Alicji Bachledy Curuś -
ZDJĘCIA Z FILMU,,MAJKA,, -
Zdjęcia z katastrofy pod Smoleńskiem -
zosia225
ANIMACJA,Dubbing Pl
OPIS Barbie przedstawia historię Calineczki. To magiczna historia, którą inspiracją była klasyczna baśń. Calineczka jest maleńkim elfem, który żyje zgodnie z otaczającą go przyrodą. Teraz elfy z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat małych elfiątek, które wyłonią się z kwiatowych pąków za dwa dni. Nagle wielkie zwierzę z ogromnymi żółtymi zębami zaczyna się wgryzać w ich piękną łąkę. Calineczka i jej przyjaciółka trafiają w bardzo dziwne miejsce. To elegancki dom w wielkim mieście. Zaciekawione elfy poznają nowe otoczenie. Odkrywają, że los małych elfiątek spoczywa w rękach rozpuszczonej dziewczyny o imieniu Makena. Czy elfom uda się uchronić zaczarowaną krainę i przyrodę całego świata? Czy małe stworzonka zdobędą się na wielki czyn?
data premiery: 2009-03-27 (Polska) , 2008-12-19 (Świat)
Film zrealizowany na podstawie książki Kate Di Camillo. Jest to zadziwiająca trzymająca w napięciu historia, łącząca elementy przygodowy i fantastyki. Głównym bohaterem to Despero - mała myszka z wielkimi uszami, która wraz z rodziną mieszka we wspaniałym zamku. Jest niezwykłą myszką, uwielbia muzykę, czyta książki, zakochuje się w księżniczce. Zarówno te cechy, jak i wygląd tak różniące ją od innych myszy, sprawiają, że Despero jest odrzucony przez najbliższą rodzinę i otoczenie. Występują też inne niezwyczajne postaci: śliczna księżniczka, nierozgarnięta służąca i całkiem sympatyczny szczur. Wszyscy oni mają wspaniałe marzenia i dążą do czegoś. Piękna i mądra opowieść, w której jest miejsce na żart i dowcip; przypomina baśnie braci Grimm, a ze współczesnej literatury fantastykę Roalda Dahla i Lemony Snicketta, mistrzów dziecięcego horroru.
Animacja, Familijny, Komedia
data premiery: 2008-09-23 (Świat)
Cóż za trudna sytuacja! Niesamowity Krudsky, nieudolny magik, kradnie magiczne światło księżniczce wierzbowych wróżek, a Scooby-Doo i Kudłaty muszą go powstrzymać, inaczej wszyscy zamienią się w przerażające halloweenowe potwory! Nasi bohaterowie wkraczają do fantastycznego świata w Krainie Halloween, aby odzyskać przed północą od Króla Goblinów potężne Berło Goblina. Spotykają również Bezgłowego Jeźdźca i rozbrykane miotły, które zabiorą ich w podróż do życia po życiu. W tej wesołej przygodzie Twój dom wypełni się zaczarowanymi stworzeniami i cudownymi światami!