Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
serialowicz
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 13.02.2015 23:36

 • pliki muzyczne
  1
 • pliki wideo
  670
 • obrazy
  1
 • dokumenty
  0

719 plików
371,4 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Ekstremalny kurs piękna odc.6.avi play
odcinek 6 Jest nieobliczalny. Duży, silny i wysportowa ...
Anthea Turner kontra karaluchy odc.3.avi play
odcinek 3 Perfekcyjna pani domu – Anthea Turner znow ...
Dopasowani odc.4.avi play
odcinek 4 Dziesięć wolnych kobiet i dziesięciu mężczyz ...
Ekstremalny kurs piękna odc.3.avi play
odcinek 3 Willy Quetglas jest kubańskim uchodźcą. Ja ...
Nocna selekcja odc. 1.mp4
play
oglądaj online
odcinek 1 Ochroniarze klubowi są świadkami bardzo wiel ...
Galeria - Odcinek 149.avi play
odcinek 149 Hubert jest zdenerwowany, bo nie ma z czeg ...
Pijana Brytania odc.3.mp4
play
oglądaj online
odcinek 3 Nowemu pokoleniu Brytyjczyków daleko do el ...
Ekstremalny kurs piękna odc.2.avi play
odcinek 2 Biankha Gonzales całe życie nieskutecznie ...
Ekstremalny kurs piękna odc.1.avi play
odcinek 1 40-letni Joe Alcantara od zawsze miał prob ...
! BarON24-serial 2014 ! Galeria-nowe odcinki ! Gran Hotel sezon 2-serial pl
! Hannibal SEZON 2 napisy pl ! Haven-Sezon 4 Lektor ! Klondike (2014) Miniserial-lektor
! Lęk przed miłością ! No Limit (2012) ! Pod kopułą Lektor
! Pokojówki z Beverly Hills (2013) ! Prawo Agaty sezon 5 ! Przyjaciółki sezon 3
! Ranczo-Sezon 8 ! Sama słodycz-2014 ! Słodkie życie-2014
! Świat według Kiepskich sezon18 ! To nie koniec świata sezon 2 ! True.Detective 2014
! Żywe trupy.The Walking Dead sezon 4 Lektor ⧫ 66-co nas szokuje ⧫ Anthea Turner kontra karaluchy-Perfekcyjna Pani domu
⧫ Barwy Szczęścia ⧫ Bitwa o dom sezon 3 ⧫ Criss Angel.Uwierz w magię
⧫ Cuda się zdarzają ⧫ Dlaczego Ja-2014 ⧫ Domówka
⧫ Dopasowani-2013 ⧫ Dzięki Bogu Już Weekend sezon 3 ⧫ Dzień, który zmienił moje życie
⧫ Efekt Domina ⧫ Ekipa z Newcastle 7 (2014) ⧫ Ekstremalny kurs piękna
⧫ Gliny sezon 4 ⧫ Grzechy Ameryki ⧫ Ice road truckers
⧫ Klinika kontroli wagi ⧫ Klinika urody sezon 5 ⧫ Koszmarna wyprawa
⧫ Kuchenne Rewolucje sezon 9 ⧫ Luksusowe zachcianki ⧫ Must Be The Music sezon 7
⧫ Na językach sezon 3-2014 ⧫ Na krawędzi życia ⧫ Na sygnale 2014
⧫ Nastoletnie matki ⧫ Nieobliczalni lokatorzy ⧫ Niewiarygodne przypadki medyczne
⧫ Niezapomniane chwile ⧫ Nowe przygody starej Christine ⧫ Obsesyjne matki
⧫ Piekielna autostrada ⧫ Pijana Brytania ⧫ Ratunek z powietrza
⧫ Szkoła pod obserwacją ⧫ Wakacyjna kronika wypadków ⧫ Zabójcze wirusy
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 3,8 MB
 • 13 lut 15 23:40
 • 252,2 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 9 obrazekKiedy Christine dowiaduje się, że jej przyjaciółka Barb (Wanda Sykes) wyswatała Richarda i "nową" Christine , pozwala jej zorganizować dla siebie randkę w ciemno. Po serii nieudanych spotkań Christine niespodziewanie doznaje zauroczenia. Tymczasem Matthew zabiera Ritchiego na lekcje pływania.

z chomika enniteleniowe

 • 257,5 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 8 obrazekKiedy Christine dowiaduje się, że jej przyjaciółka Barb (Wanda Sykes) wyswatała Richarda i "nową" Christine , pozwala jej zorganizować dla siebie randkę w ciemno. Po serii nieudanych spotkań Christine niespodziewanie doznaje zauroczenia. Tymczasem Matthew zabiera Ritchiego na lekcje pływania.

z chomika enniteleniowe

 • 254,5 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 7 obrazekKiedy Christine dowiaduje się, że jej przyjaciółka Barb (Wanda Sykes) wyswatała Richarda i "nową" Christine , pozwala jej zorganizować dla siebie randkę w ciemno. Po serii nieudanych spotkań Christine niespodziewanie doznaje zauroczenia. Tymczasem Matthew zabiera Ritchiego na lekcje pływania.

z chomika enniteleniowe

 • 267,5 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 4 obrazekRichard jedzie do studentów. Zamiast domu, zastaje śmietnik i śpiących lokatorów, którzy po jednej z imprez dokonali kilku drobnych napraw na własną rękę. Chris interweniuje w sprawie najemcy, który nie płaci za wodę. Chce sprawdzić, czy pismo, które wysłała dotarło do lokatorki. Kobiety nie ma w domu. Chris zamiast niej zastaje ruinę. Viki i Mary dostają informację o nielegalnej uprawie marihuany w wynajmowanej posiadłości. Podczas interwencji dowiadują się, że osobą odpowiedzialną za hodowlę jest poprzedni lokator. Aby potwierdzić wersję aktualnej najemczyni budynku i znaleźć dowody, przeszukują zagraconą piwnicę.

z chomika enniteleniowe

 • 287,6 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 3 obrazekJurek wykorzystuje znajomości w prasie i zapewnia cukierni szwagra duży rozgłos. Janusz zgadza się wziąć udział w konkursie Eurofriends. Wkrótce w domu zjawia się komisja.

z chomika enniteleniowe

 • 292,0 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 3 obrazekJurek wykorzystuje znajomości w prasie i zapewnia cukierni szwagra duży rozgłos. Janusz zgadza się wziąć udział w konkursie Eurofriends. Wkrótce w domu zjawia się komisja.

z chomika enniteleniowe

 • 554,3 MB
 • 10 mar 14 13:57
obrazek

odcinek 2 obrazekCriss po raz kolejny imponuje tłumom prezentując swoje niezwykłe zdolności magiczne. W swoją sztukę magiczną zaangażował nawet najważniejszą osobę w USA! Jednak Criss mierzy coraz wyżej, stawia sobie coraz większe cele. Tym razem pragnie opracować i zaprezentować publiczności trick, którego nikt do tej pory nie przedstawiał. Inspiracją do tej sztuczki okazało się średniowieczne narzędzie tortur przytrzymujące głowę, dłonie i nogi nieszczęśnika w pozycji uniemożliwiającej ucieczkę. Czy Crissowi uda się uwolnić z tego urządzenia? Czy zaryzykuje? Nawet jeśli porażka oznacza pożarcie przez wygłodniałe aligatory?

z chomika enniteleniowe

 • 5.0
 • 586,0 MB
 • 9 mar 14 23:02
obrazek

Dokument obrazek„Życie jest zbyt krótkie, aby liczyć kalorie” – tę dewizę wyznają uczestniczki międzynarodowego konkursu piękności dla puszystych, jaki od kilku lat organizowany jest na Wyspach Dziewiczych. Aby zgłosić się do konkursu trzeba nie tylko nosić ciuchy w rozmiarze nie mniejszym niż 46, ale nade wszystko trzeba kochać wszystkie swoje krągłości. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyborów miss – w tym konkursie każdy centymetr tłuszczyku na brzuchu i udach oraz cellulit na nogach – są wskazane! Bycie dużą, pulchną i piękną nie eliminuje jednak… wredoty. Wzajemne złośliwości, uszczypliwe uwagi, nerwowa rywalizacja, „wbijanie szpili” przeciwniczkom i masa plotek – oto cechy wspólne wszelkich konkursów piękności!

z chomika enniteleniowe

 • 567,2 MB
 • 9 mar 14 23:02
obrazek

odcinek 6 obrazekCztery rywalizujące ze sobą ekipy holownicze pracują na przełęczy Donner. Przebiega tam jedna z najbardziej zdradliwych i niebezpiecznych dróg. Gdy tylko rozpocznie się zimowy sezon, oznacza to dla nich jedno – mnóstwo pracy i duże zyski. Przełęcz nawiedziła jedna z najsilniejszych zamieci tego sezonu. Pługi śnieżne nie nadążają z odśnieżaniem, ekstremalnie silny wiatr zawiewa biały puch na jezdnie, a samochody jadą jeden po drugim tworząc gigantyczne korki. Sam cieszy się na samą myśl o pracy w tym niebezpiecznym okresie. Właściciele aut po kolizji nie mają wyboru i zapłacą każde pieniądze za odholowanie swojego samochodu z ruchliwej autostrady.

z chomika enniteleniowe

 • 662,0 MB
 • 9 mar 14 10:32
obrazek

odcinek 1 obrazekOchroniarze klubowi są świadkami bardzo wielu intrygujących ale też nieprzyjemnych wydarzeń. Joe jest ochroniarzem w jednym z popularnych klubów w Essex. Co noc jest podrywany przez wiele podpitych kobiet, a mężczyźni próbują przekupić go, by pozwolił im wejść do środka. Jammie z kolei jest ochroniarzem w klubie dla gejów. Przeprowadził się do tętniącego życiem miasta 4 lata temu. Wcześniej mieszkał w spokojnej i cichej miejscowości, więc przyjazd tutaj był dla niego wielkim szokiem. Jak radzi sobie teraz?

z chomika enniteleniowe

 • 588,4 MB
 • 9 mar 14 10:32
obrazek

odcinek 2 obrazekTym razem poznacie dwójkę uczniów o skrajnie różnych osobowościach. Każde z nich – choć z różnych przyczyn – boryka się z prześladowaniem. Gabi to prymuska i przewodnicząca klasy. Swoją doskonałością budzi wrogość, jej mądrość wyjaskrawia braki i niewiedzę innych – dlatego jest nielubiana a dawne przyjaciółki wyżywają się na niej. Sam natomiast jest buntownikiem; wiecznie pakuje się w kłopoty i konflikty z otoczeniem. Zobaczcie, w jaki perfidny sposób dokuczano Gabi, przekonajcie się, dlaczego Sam wciąż lądował na dywaniku w pokoju nauczycielskim. Posłuchajcie mądrych słów wicedyrektora, którego dzieci tak lubią i szanują: „Lubię nastolatków – mówi on – bo nie zawsze zachowują się tak, jak należy. Nie można oczekiwać, że z 11-latka od razu można zrobić dorosłego.

z chomika enniteleniowe

 • 625,8 MB
 • 8 mar 14 21:33
obrazek

odcinek 2 obrazekW dzisiejszych czasach basen stał się symbolem statusu społecznego. Jednak przewidywalny prostokątny kształt odszedł już na zawsze do lamusa. Obecnie jedynym ograniczeniem dla wielkości i wyglądu basenu jest tylko wyobraźnia właściciela. Akwen wody w dzisiejszych czasach przeistacza proste przydomowe podwórko w imponujący pięciogwiazdkowe kąpielisko z widowiskowymi wodospadami, niezwykłymi zjeżdżalniami, przytulnymi miejscami do odpoczynku, kuchniami na świeżym powietrzu i cieszącymi oczy fontannami.

z chomika enniteleniowe

 • 611,1 MB
 • 8 mar 14 21:33
obrazek

odcinek 2 obrazek„Ice road truckers” to podróż przez tundrę razem z kierowcami ciężarówek. To niebezpieczna wyprawa, w której wziąć udział mogą tylko najlepsi i najbardziej odważni. Bohaterami tej serii są kierowcy ciężarówek, którzy pokonują najniebezpieczniejsze na świecie trasy prowadzące przez tundrę. Ich zadaniem jest dostarczenie niezbędnego sprzętu do odległych placówek znajdujących się setki mil na północ od cywilizacji. A to wszystko po sezonowych, trudnych drogach, które powstaja w wyniku zamarznięcia wód mórz, jezior czy rzek. Samotni i nieustępliwi zdobywcy. Ci ludzie ryzykują bardzo wiele, ale robią to w nadziei na równie wielki zysk.

z chomika enniteleniowe

 • 606,5 MB
 • 8 mar 14 18:27
obrazek

odcinek 3 obrazekKilka historii w jednym odcinku. Program pokazuje relacje z wakacyjnych wypadków zarejestrowane amatorską kamerą, do tego relacje świadków i uczestników wydarzeń. W programie zobaczymy: awaryjne lądowanie samolotu, tresera i atak aligatora, wędkarza, który wpada do łowiska pełnego rekinów, nieudany skok na bungee, wypadki podczas offroadów.

z chomika enniteleniowe

 • 588,5 MB
 • 8 mar 14 18:27
obrazek

odcinek 2 obrazekW tym odcinku poznacie kolejne mamy ogarnięte obsesją, nad którą nie potrafią zapanować. Pierwsza z nich, Meldy, to notoryczna imprezowiczka, której nad wiek dorosłe dzieci boją się, że mama zostanie alkoholiczką. Matka każdy wieczór spędza w barach, często wraca do domu nad ranem tak pijana, że trzeba ją rozbierać, myć i kłaść do łóżka. Na tym nie kończą się jej ekstrawagancje – ubiera się wyzywająco, krzykliwie maluje i nie uznaje sytuacji wymagających poważnego stroju i powściągliwego zachowania. Druga z bohaterek, Deb, ma syndrom Piotrusia Pana. Żyje w świecie fantazji i nie chce dorosnąć, choć ma dwójkę prawie dorosłych dzieci! Syn i córka czują się zawstydzeni kiedy ich mama szaleje, wygłupia się, nosi bajkowe stroje, mówi dziecinnym językiem i zaczepia ludzi na ulicy. Wiele osób reaguje nerwowo na widok dorosłej kobiety ubranej w piżamę, strój żaby lub czarownicy.

z chomika enniteleniowe

 • 1,21 GB
 • 8 mar 14 18:27
obrazek

odcinek 2 obrazekMMA to połączenie wszystkich sztuk walki. Rzuty, ciosy, kopnięcia, duszenia, dźwignie - sport dla prawdziwych twardzieli. W Polsce zyskuje coraz większą popularność. 1 marca we wrocławskiej hali Orbita odbyła się gala PROMMAC 1, która była debiutem nowej organizacji MMA.

z chomika enniteleniowe

 • 684,5 MB
 • 8 mar 14 18:27
obrazek

odcinek 1 obrazekMMA to połączenie wszystkich sztuk walki. Rzuty, ciosy, kopnięcia, duszenia, dźwignie - sport dla prawdziwych twardzieli. W Polsce zyskuje coraz większą popularność. 1 marca we wrocławskiej hali Orbita odbyła się gala PROMMAC 1, która była debiutem nowej organizacji MMA.

z chomika enniteleniowe

 • 551,5 MB
 • 8 mar 14 11:06
obrazek

Dokument obrazekBohaterką tego wstrząsającego dokumentu jest 17-letnia mieszkanka Zimbabwe, Tare. Dziewczyna cierpi na rzadką chorobę nowotworową – włókniaka kostniejącego. Przebiega ona u Tare bardzo agresywnie a włókniak przybrał drastyczną postać. Nawet lekarze są zszokowani tempem wzrostu nowotworu. „Nigdy nie widziałem człowieka w tym stanie” – mówi jeden z nich. Tare i jej mama przez 3 lata podróżowały po Zimbabwe, od kliniki do kliniki, próbując wyleczyć nowotwór. Bezskutecznie. Dopiero członkowie organizacji charytatywnych, poruszeni losem Tare, umożliwili jej wyjazd do londyńskiego szpitala specjalizującego się w trudnych operacjach onkologicznych. Czy usunięcie nowotworu pozwoli dziewczynie na spełnienie marzeń; powrót do rodzinnego domu, rozpoczęcie studiów i normalnego życia?

z chomika eniteleniowe

 • 224,1 MB
 • 7 mar 14 23:00
obrazek

odcinek 1855 obrazekBeata chce, by Mikser swoim wdziękiem zawrócił Zośce w głowie i odciągnął ją od Kulczyckiego i jego pieniędzy. Okaże się to dużo łatwiejsze do zrobienia, ponieważ chłopak już wpadł jej w oko i sama planowała trochę się z nim zabawić. Aleks umawia się na romantyczne spotkanie z Marysią, które tradycyjnie w ostatniej chwili odwoła. Jak się okaże, zostanie wezwany do przeprowadzenia pilnej i ważnej akcji dla wydziału AT.

z chomika eniteleniowe

 • 500,0 MB
 • 7 mar 14 23:00
obrazek

odcinek 4 obrazekLata 90. XIX. Billy i Epstein dołączają do rzeszy ludzi podążających nad rzekę Klondike – ówczesną stolicę gorączki złota.

z chomika eniteleniowe

 • 369,1 MB
 • 7 mar 14 22:59
obrazek

odcinek 2 obrazekBaron przyucza Matiego do pracy na stacji, a Sylwia ogarnięta jest szałem rozwiązywania psychotestów. Najbardziej ulubiony to: wymień trzy zwierzęta, a powiem ci jaki jesteś - wyniki są zaskakujące. W międzyczasie z sanatorium przyjeżdża Teresa. Dowiaduje się od Barona że stacja bierze udział w konkursie Głosu Radomia na najlepszą stację roku. Ponieważ pismo przestało się ukazywać 80 lat temu, Baron powierza Matiemu misję wydrukowania na ksero fałszywego numeru gazety. Teresa nie poznaje fałszerstwa i zamawia prenumeratę pisma.

z chomika eniteleniowe

 • 381,4 MB
 • 7 mar 14 22:59
obrazek

odcinek 1 obrazekBarON24”, to nowy serial komediowy. Przedstawia przygody bohaterów, ukazane na stacji benzynowej pod Radomiem. Rodzina Baronów (Mirosław Baron, Sylwia Baron oraz ich córka Paulina) boryka się z trudnościami w interesach. Zjazd do rodzinnej stacji benzynowej nie został wybudowany, co skutkuje brakiem aut i gości. Jak poradzi sobie rodzina, zobaczycie w 26-odcinkowej produkcji.

Baron daje ogłoszenie o pracę, szuka pomocnika. Trwają przygotowania do 19 rocznicy małżeństwa Barona i Sylwii, a w międzyczasie przyjeżdża komornik. Miły, choć przypadkowy prezent w postaci dedykowanego tortu sprawia, że Baron zjednuje sobie komornika. Za miły gest przysługa. Komornik odstępuje od zajęcia stacji w zamian za zatrudnienie jego protegowanego. W tym momencie pojawia się szukający pracy Mati. Baron bierze go za podopiecznego Komornika i natychmiast zatrudnia. Pierwsze zadanie Mati dostaje od Pauli - myje samochód komornika szczotką ryżową. Efekt do przewidzenia.

z chomika eniteleniowe

 • 5.0
 • 298,8 MB
 • 7 mar 14 22:57
obrazek

odcinek 6 obrazekW pewnej klinice jedna z pacjentek zostaje inwalidką w wyniku źle przeprowadzonej operacji. Okazuje się, że chirurg sfałszował swój dyplom i wymyślił bogatą przeszłość zawodową.

z chomika eniteleniowe

 • 210,9 MB
 • 7 mar 14 22:57
obrazek

odcinek 3 obrazekMary staje przed nieprzyjemnym zadaniem. Musi pozbyć się zalegającego z czynszem lokatora. Okazuje się także, że porządki też nie są jego mocną stroną. Matt ściga najemcę, który najprawdopodobniej uciekł z wynajmowanej nieruchomości, pozostawiając zdezorientowanych współlokatorów. Z kolei Sue planuje niezapowiedzianą inspekcję w jednej z nieruchomości, które są pod jej opieką.

z chomika eniteleniowe

 • 204,4 MB
 • 7 mar 14 22:52
obrazek

odcinek 2 obrazekRichard jedzie do lokatora, który zalega z opłatami i musi opuścić wynajmowany dom. Mężczyzna miał wyprowadzić się przed przybyciem Richarda, nadzorce czeka jednak przykra niespodzianka. Sue odwiedza dom, gdzie wbrew woli właściciela, trzymane są dwa pitbulle. Mary pomaga najemcy z chorobą Parkinsona, dla którego wydostanie się z domu to prawdziwe wyzwanie.

z chomika eniteleniowe

 • 214,8 MB
 • 7 mar 14 22:52
obrazek

odcinek 1 obrazekNajemca w stanie wojny z sąsiadami Jedna trzecia Nowozelandczyków mieszka w wynajętych domach. Oznacza to kontakty z ich zarządcami. Ich praca bywa ciężka, gdyż nie rzadko muszą skonfrontować się z dziwnymi, zagubionymi a czasem nawet będącymi „pod wpływem” najemcami. W pierwszym odcinku nasi zarządcy zmierzą się z zaśmiecającą dom i posesję samotną matką. Skonfrontują się także z najemcą, będącym w stanie wojny z sąsiadami, oraz z młodymi ludźmi, którzy najprawdopodobniej zażywają w wynajmowanym domu narkotyki.

z chomika eniteleniowe

 • 647,7 MB
 • 7 mar 14 22:52
obrazek

odcinek 1 obrazekOtyłość w Wielkiej Brytanii jest epidemią, która wyrwała się już z pod kontroli czyniąc z Brytyjczyków trzecią najgrubszą nację na świecie. Zabiegi chirurgiczne na żołądku oferują rozwiązanie możliwie oszczędne i skutecznie ratujące życie.

z chomika eniteleniowe

 • 457,5 MB
 • 6 mar 14 23:18
obrazek

odcinek 1854 obrazekBeata nie może pogodzić się z myślą, że Artur wrócił do Wrocławia ze swoją byłą. Prosi Kingę, by dowiedziała się, o co tak naprawdę chodzi między nimi. Tymczasem Rysiek postanawia zabawić się kosztem Śmiałka. Straszy go, że planują zbombardować jego gospodarstwo. Sabina cały czas wspomina moment, kiedy przed szkołą językową spotkała sobowtóra Igora.

z chomika eniteleniowe

 • 224,1 MB
 • 5 mar 14 22:20
obrazek

odcinek 1853 obrazekBeata nie może zrozumieć dlaczego Artur postanowił wrócić do Wrocławia razem z Zosią i Stasią. Artur informuje znajomych, że oficjalnie podjął decyzję by się ustatkować. Przeprasza Beatę, że narobił jej złudnych nadziei, że coś może być między nimi. Agacie udaje się zwabić Sabinę do saloniku prasowego, w którym kilkakrotnie wpadła przez przypadek na Piotra.

z chomika eniteleniowe

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  395
 • pliki muzyczne
  1

403 plików
204,37 GB

mala-czarna-86

mala-czarna-86 napisano 23.11.2016 16:46

zgłoś do usunięcia
AZAZEL-FILMY-NOWE

AZAZEL-FILMY-NOWE napisano 18.01.2017 09:19

zgłoś do usunięcia
.

.
OnlyBlowJob

OnlyBlowJob napisano 30.01.2017 13:41

zgłoś do usunięcia

anya.filmy.2017 napisano 20.02.2017 19:47

zgłoś do usunięcia

tekst alternatywny

HuRriCane__ napisano 21.02.2017 16:46

zgłoś do usunięcia

NOWOSCI-FILMY-2017

NOWOSCI-FILMY-2017 napisano 26.02.2017 18:16

zgłoś do usunięcia

43333
Rozdarte.Serca

Rozdarte.Serca napisano 28.05.2017 09:33

zgłoś do usunięcia
pozdrawiam życząc miłej niedzieli i zapraszam obrazek
anya.filmy.2018

anya.filmy.2018 napisano 13.08.2017 10:41

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (5343)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (5343)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności