Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
piotrekpiter5
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Piotrek

widziany: 15.04.2015 01:37

 • pliki muzyczne
  1843
 • pliki wideo
  13244
 • obrazy
  22629
 • dokumenty
  425

41701 plików
4282,37 GB

Ukryj opis Rozwiń
FolderyFoldery
piotrekpiter5
AudioBooki
 
Bajery
 
Bajki Dla Dzieci
 
Energy 2000 Wszystkie Volume Mixy
 
Filmy
 
Gry
 
Humor xD
 
Muza
 
Programy
 
Programy Dokumentalne
 
1000 Miejsc, Które Trzeba Zobaczyć Przed Śmiercią lektor chomikuj
1000 sposobów na śmierć lektor chomikuj
11 Września - Bliźniacze Wieże lektor chomikuj
11 września - Głosy z eteru
11 września - Opowieści strażaków
11 Września - Stan Wyjatkowy
11 Września Niewygodne Fakty
Afrykańskie Koty
Alfabet Mafii
Amerykański Chopper - Ojciec kontra syn
Broń na Sprzedaż
 
sezon 1
sezon 2
Brzegiem Amazonki
Człowiek Który Przetrwa Wszystko
Czysta Nauka
Detektywi Sądowi
Dwa Oblicza Survivalu
Ed Stafford-Poza cywilizacją sezon 2
Egipt
Fani Czterech Kółek
Fight Quest
Galileo
 
Gorączka Złota
Gorączka Złota 2
Granice Ludzkich Wytrzymałosci
Historia Kolei
Idiota za granicą
Idiota Za Granicą - Sezon 2
Inżynieria Ekstremalna
 
Jak To Jest Zrobione
Katastrofa w Przestworzach
Kolosy Starorzytnosci
Kosmiczne Misje NASA
Kosmos
 
Sezon 1 lektor pl
Sezon 2 lektor pl
Łowcy Okazji
 
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Ludojady
Małżeństwo w Dżungli Man Woman Wild
Mars Ujarzmiony
Miami Ink
Młode i Dzikie
Moja Szokujaca Historia
Najciezsze Wiezienia Swiata
Najniebezpiecz niejszy Zawód Świata
 
O Krok Od Śmierci
Obcy wewnątrz nas
Planeta Ziemia
Polscy Seryjni Mordercy
Prawda czy Fałsz,Pogromcy Mitów
 
Przeżyć w dziczy
Ross Kemp Wszystko o gangach Lektor PL
Seryjni Polscy Mordercy
Szkola Przetrwania
 
Walka o Bagaż
Wielkie Konstrukcie
Wojny Na Stadionach
Z akt FBI, Seryjni Mordercy
Zagadki Kryminalne Zwierzat - National Geographic
Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem
Zaklinacz Psów
Programy Rozrywkowe
 
Seriale Polskie
 
Seriale Zagraniczne
 
Sport
 
Sunrise Festival
 
Sunrise Festival 2011
Tapety
 
Wędkarstwo
Wzory Tatuazy
 
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
 • 206,2 MB
 • 1 lut 11 19:39
Małe miasteczko w południowej Australii o nazwie Snowtown (520 mieszkańców) zyskało złą sławę z powodów, które przez wiele lat nie dadzą spokoju mieszkającym tam ludziom. Nazwa Snowtown już zawsze będzie kojarzyć się z najstraszniejszymi seryjnymi morderstwami w Australii. Niezwykłości i potworności sprawie dodawał fakt, że mordów dokonywano w tak małej i zżytej społeczności.
Wszystko zaczęło się od poszukiwań zaginionej osoby. Wstępne dochodzenie skupiło się na Barrym Lanie, 40-letnim transwestycie i karanym pedofilu, który zniknął w 1997 roku. W 1993 roku zaginął też jego przyjaciel Clinton Trezise, a w 1999 Elizabeth Haydon. Połączenie tych przypadków przywiodło policję do Snowtown i budynku dawnego banku w mieście. W piwnicy banku policjanci odkryli grube drzwi, a za nimi sześć beczek wypełnionych kwasem. W beczkach znaleziono rozkładające się resztki ośmiu rozczłonkowanych ciał. Szokujące było kolejne odkrycie specjalistów ds. medycyny sądowej, stwierdzili oni, że ciała mogły leżeć w piwnicy nawet do trzech miesięcy przed ich makabrycznym odkryciem.

zachomikowany

 • 186,1 MB
 • 1 lut 11 19:39
Grasujący na północy Anglii na przełomie lat 70' i 80' Rozpruwacz z Yorkshire, w ciągu pięciu lat zamordował trzynaście kobiet i zaatakował co najmniej siedem kolejnych. Wiadomości telewizyjne stawały się coraz bardziej intensywne i niepokojące, a Rozpruwacz budził coraz większy strach wśród kobiet z Yorkshire. Śledztwo w sprawie dokonanych przez niego zbrodni było pełne kontrowersji i nieustannych oskarżeń o brak kompetencji pod adresem policji. Wielokrotnie wyprowadzani w pole fałszywymi wskazówkami, stróże prawa nie byli w stanie zapanować nad ogromem sprawy, jaką przyszło im prowadzić. Jednak lekcja wyniesiona z tego, zakrojonego na szeroką skalę, polowania już na zawsze zmieniła działanie brytyjskiej policji.

zachomikowany

 • 210,4 MB
 • 1 lut 11 19:39
Na przestrzeni nieco ponad roku, z ręki Aileen Wuornos, na autostradach Florydy zginęło brutalną śmiercią siedmiu mężczyzn. Według zeznań sprawczyni, morderstwa te dokonane zostały w obronie własnej, gdyż mężczyźni rzekomo usiłowali na nią napaść i zgwałcić. Choć nie była ani pierwszym zabójcą w kraju, ani najgorszym z nich, stała się najsłynniejszą seryjną morderczynią Stanów Zjednoczonych, która zainteresowała nawet Hollywood i doczekała się kasowego filmu na swój temat. Wuornos zawsze budziła kontrowersje. Nie inaczej było, gdy po dziesięciu latach spędzonych w celi śmierci w końcu dokonano egzekucji. Sprawa ta wywołała głośną dyskusję na temat kary śmierci, jako stosownego wyroku dla osób z podejrzeniami o chorobę psychiczną.

zachomikowany

 • 219,0 MB
 • 1 lut 11 19:39
Sprawa Marca Dutroux należy do najbardziej szokujących w historii Belgii. Choć już same jego zbrodnie budzą negatywne emocje, to równie oburzająca jest niewydolność belgijskiego systemu prawnego, który dopuścił do tego, by Dutroux porywał, torturował i wykorzystywał seksualnie nawet ośmioletnie dzieci. Cała Belgia żyła tą największą w historii kraju sprawą, a gdy sposób jej prowadzenia przelał czarę goryczy, przeszło 300 tysięcy Belgów w ciszy przemaszerowało w proteście po ulicach Brukseli.

zachomikowany

 • 174,3 MB
 • 1 lut 11 19:39
Dennis Nilsen był seryjnym mordercą przed którym w latach 70 i 80 drżał cały Londyn. Nilsen twierdził, że nie panuje nad swoimi czynami. W trakcie mordów był rzekomo w transie, po czym budził się, by znaleźć w swoim domu martwego człowieka. Choć utrzymywał, że morderstwa wynikały z zaburzeń osobowości, jego bezwzględne okrucieństwo i sposób, w jaki pozbywał się ciał wskazywały, że kierował nim prawdziwy instynkt zabójcy. Dopiero własne starania Nilsena, by zakończyć to szaleństwo, przyniosły kres brutalnym mordom.

zachomikowany

 • 204,7 MB
 • 1 lut 11 19:39
Arthur Shawcross był sprawcą najokrutniejszych morderstw, jakie kiedykolwiek widziano w stanie Nowy Jork. Jego sprawa obnażyła nieudolne procedury prawne dotyczące resocjalizacji przestępców, dzięki którym sprawcy przestępstw seksualnych mogli dalej działać bez większych problemów. W latach 70' i 80' Shawcross odsiedział piętnaście lat więzienia za brutalne morderstwo dwójki dzieci. Po wyjściu na wolność osiadł w Binghamton, w stanie Nowy Jork i mieszkał tam, dopóki lokalna społeczność nie dowiedziała się o jego krwawej przeszłości. Rozwścieczeni mieszkańcy wygonili go wówczas z miasta. Po tym, jak odrzuciły go dwie kolejne niewielkie społeczności, zdesperowani kuratorzy nocą przeszmuglowali niesławnego obywatela do Rochester w stanie Nowy Jork. Wkrótce w grzęzawiskach, pod lodem i w strumieniach zaczęły pojawiać się kolejne ciała pomordowanych. Niegdyś pedofil i zabójca, teraz zmienił swój sposób postępowania i jako cel obrał kobiety, głównie prostytutki. Dzięki tej przeprowadzce mógł znów działać.

zachomikowany

 • 248,3 MB
 • 1 lut 11 19:39
Aleksander Piczuszkin nanosił swoje zbrodnie na szachownicę, po każdym morderstwie dołączając numer i monetę do poszczególnych pól. Gdy został ujęty, zdążył już zapełnić sześćdziesiąt z sześćdziesięciu czterech pól. Jego ofiarami byli w większości starsi mężczyźni, w tym jego sąsiedzi, których 33-letni Piczuszkin, obiecując im alkohol, zwabiał do Parku Bitsewskiego, w południowo-zachodniej Moskwie. Ponad czterdziestu zginęło po tym, jak wrzucił ich do otworu ściekowego, gdy byli już zbyt pijani, aby stawiać opór. Reszta ofiar poniosła śmierć po uderzeniu młotkiem, lub w wyniku uduszenia.
W transmitowanym przez telewizję wywiadzie Piczuszkin spokojnie chwalił się swoją pasją do zabijania: „Dla mnie życie bez morderstwa jest jak życie bez jedzenia dla was. Czułem się jak ojciec tych ludzi, bo to ja otwierałem przed nimi drzwi do innego świata”.

zachomikowany

 • 219,0 MB
 • 1 lut 11 19:39
Jeszcze żaden seryjny morderca nie miał piękniejszego tła dla realizacji swoich potwornych fantazji. Przez siedemnaście lat Florencja i jej okolice były świadkami siedmiu morderstw dokonanych przez człowieka zwanego Potworem z Florencji. Za każdym razem w mroczną, pochmurną, sobotnią noc lub dzień później, w odległej części wiejskich okolic Toskanii znajdowano ciała pary młodych kochanków. Niejednokrotnie kobiety były ułożone z rozłożonymi kończynami i okaleczonymi genitaliami. Pomimo licznych podobieństw w każdej ze spraw oraz stosunkowo niewielkiego obszaru, w którym znajdowano zabitych, policja nie była w stanie odnaleźć potwora. Zmuszeni presją społeczną policjanci oskarżyli o morderstwa Pietro Paccianiego, niepiśmiennego robotnika rolnego.
W 1994 roku został on skazany za siedem z ośmiu podwójnych zabójstw. Wyrok skazujący został później obalony, jednak Pacciani zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, nie doczekawszy kolejnej rozprawy. Pojawiły się teorie spiskowe, że morderstwa miały związek z praktykami okultystycznymi i angażowały szanowanych obywateli Florencji. Pomimo kilku procesów, ta złożona sprawa nie doczekała się ostatecznego rozstrzygnięcia.

zachomikowany

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  8
 • pliki muzyczne
  0

8 plików
1,63 GB

ALL-VIDEOS

ALL-VIDEOS napisano 9.03.2015 15:03

zgłoś do usunięcia
ⓏⒶⓅⓇⒶⓈⓏⒶⓂ ♀♂ ⓅⓄ ⓃⓄⓌⓄⓈⒸⒾ ②⓪①⑤ ツ ツ
magdalenka95

magdalenka95 napisano 9.03.2015 21:07

zgłoś do usunięcia
obrazek
ALL-VIDEOS

ALL-VIDEOS napisano 10.03.2015 00:01

zgłoś do usunięcia
ⓏⒶⓅⓇⒶⓈⓏⒶⓂ ♀♂ ⓅⓄ ⓃⓄⓌⓄⓈⒸⒾ ②⓪①⑤ ツ ツ
ALL-VIDEOS

ALL-VIDEOS napisano 10.03.2015 07:37

zgłoś do usunięcia
ⓏⒶⓅⓇⒶⓈⓏⒶⓂ ♀♂ ⓅⓄ ⓃⓄⓌⓄⓈⒸⒾ ②⓪①⑤ ツ ツ
Best_up

Best_up napisano 14.03.2015 19:41

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam. Zapraszam
anya.86

anya.86 napisano 15.03.2015 11:01

zgłoś do usunięcia
Z a p r a s z a m obrazek
FILMY-NOWOSCI-2015

FILMY-NOWOSCI-2015 napisano 20.03.2015 21:10

zgłoś do usunięcia
ℙ✪ŽḒ℟ẬШℐẶ♏ Ї ẒẬℙℝẶṦŽẬ♏
ginger.86

ginger.86 napisano 22.03.2015 00:20

zgłoś do usunięcia
Zapraszam obrazek
ALL-VIDEOS

ALL-VIDEOS napisano 27.03.2015 16:01

zgłoś do usunięcia
ⓏⒶⓅⓇⒶⓈⓏⒶⓂ ⓅⓄ ⓃⓄⓦⓄⓈⓒⒾ

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności