zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Bella, Bella Donna.avi

ozbyszek / Muzyka / Bella, Bella Donna.avi
Download: Bella, Bella Donna.avi

9,65 MB

Długość filmu: 2 min 38 s

0,0 / 5  (0 głosów)
Bella, Bella Donna,
Wieczór taki piękny !,
Chodźmy więc, nad morze,
Do maleńkiej kawiarenki.

Będziemy w altance,
Pili słodkie wino...
I całując Ją, z uśmiechem,
Powiesz:: Ach!, bambino.

Wszyscy śpią wokoło (..)
(nie budź ich, nie budź ich)

Tylko w starym porcie (..)
-----------------------------------
(w dali, hen!, w dali, hen!)

Nuci pieśń wesołą (..)
--------------------------------------
(słuchaj więc!, słuchaj więc!)

Marynarzy chór !...
(Bella, Bella, Bella, Bella, Bell..)

Bella, Bella Donna,
Wieczór taki piękny !,
Chodźmy więc, nad morze,
Do maleńkiej kawiarenki.

Popatrz, cytrysów gaj,
Kołysze wiatr.
I niesie miłą woń,
Kwiatów i morskich traw.

Na niebie, srebrem lśnią,
Tysiące gwiazd...
Spójrz, jaki urok ma,
Wieczorny świat.

Bella, Bella, Bella, Bella ....

Bella, Bella Donna,
Wieczór taki piękny !,
Chodźmy więc, nad morze,
Do maleńkiej kawiarenki.

Będziemy w altance
Pili słodkie wino...
I całując Ją, z uśmiechem, powiesz::
Ach!, bambino.

Wszyscy śpią w około
(nie budź ich, nie budź ich)
Tylko w starym porcie
(w dali, hen!, w dali, hen!)
Nuci pieśń wesołą
(słuchaj więc!, słuchaj więc!)
Marynarzy chór !
(Bella, Bella, Bella, Bella....)

Bella, Bella Donna,
Wieczór taki piękny !,
Chodźmy więc, nad morze,
Do maleńkiej kawiarenki.

muz...

Bella, Bella Donna,
Wieczór taki piękny !,
Chodźmy więc, nad morze,
Do maleńkiej kawiarenki.

muz. koniec

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Czarny Ali Baba.avi play
Ali Baba, Arab z bajki, Nie chce wina, ani fajki. Ali ...
Ali Baba, Arab z bajki, Nie chce wina, ani fajki. Ali Baba śpi, Choć gra muzyka. Ali Baba, chrapie w barze, Choć arlekin tańczyć każe. Chociaż prosi go W tę noc księżniczka. Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztkę snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. Obudź się Czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Półksiężyc już na niebie zgasł I słychać ptaków gwizd. Kto zatrzyma czas? - Tylko twist. Twist....! Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztki snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. wst.muz. Wtem księżniczka znika blada I skończona maskarada. Na ulicy śnieg i wicher śwista. Ali Baba w paltociku, Bez czterdziestu rozbójników, Idzie sobie w świat I gwiżdże twista. Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztkę snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. Obudź się... czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Półksiężyc już na niebie zgasł I słychać ptaków świst. Kto zatrzyma czas? - Tylko twist. Twist....! Obudź się czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Ali Baba ! (...)
Basia, Basia, Basia.avi play
Sia, Basia, Basia, Ba.., Sia, Basia, Basia, Basia. Sia ...
Sia, Basia, Basia, Ba.., Sia, Basia, Basia, Basia. Sia, Basia, Basia, Ba... Sia, Basia, Basia, Basia. Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Ba. Basia, Basia, Basia, Popatrz co dla Ciebie mam; Słodkie anansy, Ani mgła najcieńszych tkanin, Wachlach strusich piór... Ani kwiat lotosu, Wielki deszcz kokosów, Złotych jabłek wór. Paryż ani Praha Zlata, Żadne skarby świata, I wszechświata też... Nie śnią mi się w nocy. Kto mnie zauroczył ?... ...Wiesz !. Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Ba... Basia, Basia, Basia, Popatrz co dla ciebie mam. (x2) Ciepły wiatr i łąki w kwiatach, Nić babiego lata, Świerszczy wielki chór... Rosa też, być może, Zmierzch i pierwsze zorze, Kalejdoskop chmur. Dam Ci sanie, pełne wiśni, Wszystkie swoje myśli, Słońce, śnieg i deszcz... Zawsze będzie dla nas, Dla syna, Kochana!.... ...Też... Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Basia, Ba... Basia, Basia, Basia, Popatrz co dla ciebie mam. (x3)
Ballada Bieszczadzka.avi play
Mam konia z grzywą rozwianą, Z podkowy błysnęła skra. ...
Mam konia z grzywą rozwianą, Z podkowy błysnęła skra. Gdy wiosną pachnie mu siano, Wesoło rży ha, ha, ha. Mój koń, mój koń, mój koń, Polubił siana woń. Mój koń, mój koń, mój koń, Polubił siana woń. Mam szałas na połoninie, Piękniejszy niż w mieście dom. Już mówią o tym w Wetlinie, I dziwią się ho, ho, ho. Wśród gór, wśród gór, mój dom. I wiatr ze wszystkich stron. Wśród gór, wśród gór, mój dom. I wiatr ze wszystkich stron. Mam pannę w sukni niebieskiej, I oczy niebieskie ma. A mieszka pod samym Leskiem, Odwiedzam ją tra, la, la. Mój koń, co noc, tam gna. A wiatr na grzywie gra. Mój koń, co noc, tam gna. A wiatr na grzywie gra. Ja jadę do niej w ostrogach, I lasso u siodła mam. Popasa koń mój przy stogach, Gdy stąpa z gór tra, ta, tam. Mój koń, mój koń, mój druh, To Bieszczad dobry duch. Mój koń, mój koń, mój druh, To Bieszczad dobry duch. Gdy księżyc wyjdzie na drzewa, Poświeci i zaraz wiem, Że troche bujam, gdy śpiewam, Bo panny nie mam. Bo nie!. Tak tak, tak tak, tak tak, Dziewczyny ciągle brak. Tak tak, tak tak, tak tak, Dziewczyny ciągle brak. O la la iiiiiiii , o lala liiiiiiiii, Dziewczyny ciągle brak. O la la iiiiiiii , o lala liiiiiiiii, Dziewczyny ciągle brak.
Jak dobrze nam.avi play
Jak dobrze nam, zdobyć góry, I młodą piersią wchłaniać ...
Jak dobrze nam, zdobyć góry, I młodą piersią wchłaniać wiatr. Prężnymi stopy deptać chmury I palce ranić ostrzem Tatr. Hejże hej!, hejże ha!, Żyjmy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2) Jak dobrze nam, głęboką nocą, Wędrować jasną wstęgą szos. Patrzeć, jak gwiazdy niebo złocą I czekać, co przyniesie los. Heje hej!, hejże ha!, Żyjemy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2) Jak dobrze nam, Po wielkich szczytach, Wracać w doliny, progi swe. Przyjaciół jasne twarze witać, O młoda duszo, raduj się!. Heje hej!, hejże ha!, Żyjemy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2)
Upływa szybko życie.avi play
Upływa szybko życie, Jak potok płynie czas. Za rok, ...
Upływa szybko życie, Jak potok płynie czas. Za rok, za dzień, za chwilę, Razem nie będzie nas. Za rok, za dzień, za chwilę, Razem nie będzie nas. I nasze młode lata, Popłyną szybko w dal. A w sercu pozostanie: Tęsknota, smutek, żal. A w sercu pozostanie: Tęsknota, smutek, żal. Więc póki młode lata, Póki wesołe dni, To niech przynajmniej teraz, Nie płyną gorzkie łzy. To niech przynajmniej teraz, Nie płyną gorzkie łzy. wst.muz. Choć pamięć po nas zginie, Już za niedługi czas, Niech piosnka w dal popłynie, Póki jesteśmy wraz. Niech piosnka w dal popłynie, Póki jesteśmy wraz. A jeśli losów koło, Złączy zerwana nić, Będziemy znów, pospołu, Śpiewać, i marzyć. Śnić. Będziemy znów, pospołu, Śpiewać, i marzyć. Śnić.
Stokrotka polna.avi play
Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła Maj, Sokr ...
Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła Maj, Sokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. Sokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. Zielony gaj. W tym gaju tak ponuro, Że aż przeraża mnie. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej żle. Samotnej źle. Wtem harcerz idzie z wolna, Stokrotko witam cię !. Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą, czy nie?!. Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą, czy nie. Czy nie, czy nie. Stokrotka się zgodziła, I poszli w ciemny las. A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. Po pas, po pas. Glori, glori, alleluja. Glori, glori, alleluja. Glori, glori, alleluja... Czy chcesz być mą, Czy nie, czy nie, czy nie. (x7)
Wspomnienie.avi play
Mimozami jesień się zaczyna, Złotawa, krucha i miła. ...
Mimozami jesień się zaczyna, Złotawa, krucha i miła. To Ty, to Ty jesteś Ta dziewczyna, Która do mnie, na ulicę, wychodziła. Od Twoich listów pachniało w sieni, Gdym wracał zdyszany ze szkoły. A po ulicach, w lekkiej jesieni, Fruwały, za mną, jasne anioły. Mimozami, zwiędłość przypomina, Nieśmiertelnik żółty. Październik. To Ty, to Ty, moja jedyna, Przychodziłaś wieczorem do cukierni. Z przemodlenia, z przeomdlenia senny, W parku płakałem, szeptanymi słowy. Młodzik z chmurek prześwitywał jesienny, Od mimozy złotej. Majowy. Ach, czułymi, przemiłymi snami, Zasypiałem z nim, gasnącym o poranku. W snach dawnymi bawiąc się wiosnami, Jak tą złota, jak tą wonną, wiązanką....
Dzika plaża.avi play
Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ...
Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ahaaa. Morza szum, ptaków śpiew, Złota plaża pośród drzew. Wszystko to, w letnie dni, Przypomina Ciebie mi... Przypomina Ciebie mi. Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ahaaa. Szłaś przez skwer, z tyłu pies, "Głos Wybrzeża" w pysku niósł. Wtedy to, pierwszy raz, Uśmiechnęłaś do mnie się... Uśmiechnęłaś do mnie się. Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ahaaa. Odtąd już, dzień po dniu, Upływały razem nam. Rano skwer, plaża lub.. Molo, gdy zapadał zmierzch... Molo, gdy zapadał zmierzch. Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ahaaa. Płynął czas, letni czas, Aż wakacji nadszedł kres. Przyszedł dzień, w którym już, Rozstać musieliśmy się... Rozstać musieliśmy się. Sia la la la la la aaa ahaaa... Sia la la la la la aaa ahaaa. Morza szum, ptaków śpiew, Złota plaża pośród drzew. Wszystko to w letnie dni Przypomina Ciebie mi. Przypomina Ciebie mi. Sia la la la la la aaa ahaaa, Sia la la la la la aaa ahaaa. Sia la la la la la aaa ahaaa, A a ha!, sia la la la la! A... sia la la la laaa...........
Żółte kalendarze.avi play
Czy znasz, morza brzeg, Bez poszumu fal ?. Czy znasz ...
Czy znasz, morza brzeg, Bez poszumu fal ?. Czy znasz, rzeki nurt, Co nie płynie w dal ? Czy znasz ? Jeśli nie, To dlaczego chcesz zatrzymać: Prąd rzek, szum fal, Twoje łzy. Mój płacz... Żal, nic tu nie pomoże, Łzy twoje i mój płacz. Nikt nie uciszy morza, Nie zatrzyma biegu fal. wst muz. długa Czy znasz, taki wiatr, Co w bezruch trwa ?. Czy znasz, taką noc, Która nie ma dna ?. Czy znasz, taki dzień, Co nie kończy się zmierzchaniem. Gdy sen, ma przyjść, Słyszę znów, twój głos. Wróć do krainy marzeń, Gdzie zawsze wiosna trwa. Spal, żółte kalendarze, Żółte kalendarze... spal.
Bella, Bella Donna.avi play
Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy wię ...
Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy więc, nad morze, Do maleńkiej kawiarenki. Będziemy w altance, Pili słodkie wino... I całując Ją, z uśmiechem, Powiesz:: Ach!, bambino. Wszyscy śpią wokoło (..) (nie budź ich, nie budź ich) Tylko w starym porcie (..) ----------------------------------- (w dali, hen!, w dali, hen!) Nuci pieśń wesołą (..) -------------------------------------- (słuchaj więc!, słuchaj więc!) Marynarzy chór !... (Bella, Bella, Bella, Bella, Bell..) Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy więc, nad morze, Do maleńkiej kawiarenki. Popatrz, cytrysów gaj, Kołysze wiatr. I niesie miłą woń, Kwiatów i morskich traw. Na niebie, srebrem lśnią, Tysiące gwiazd... Spójrz, jaki urok ma, Wieczorny świat. Bella, Bella, Bella, Bella .... Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy więc, nad morze, Do maleńkiej kawiarenki. Będziemy w altance Pili słodkie wino... I całując Ją, z uśmiechem, powiesz:: Ach!, bambino. Wszyscy śpią w około (nie budź ich, nie budź ich) Tylko w starym porcie (w dali, hen!, w dali, hen!) Nuci pieśń wesołą (słuchaj więc!, słuchaj więc!) Marynarzy chór ! (Bella, Bella, Bella, Bella....) Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy więc, nad morze, Do maleńkiej kawiarenki. muz... Bella, Bella Donna, Wieczór taki piękny !, Chodźmy więc, nad morze, Do maleńkiej kawiarenki. muz. koniec
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności