Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mietek4412
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

mietek

widziany: 11.08.2012 19:04

 • pliki muzyczne
  399
 • pliki wideo
  1220
 • obrazy
  7789
 • dokumenty
  948

11676 plików
633,53 GB

Ukryj opis Rozwiń
obrazek
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 2,6 MB
 • 9 kwi 11 20:48
obrazek


Program do usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie. Oprócz funkcjonalności systemowego narzędzia Dodaj lub usuń programy Revo Uninstaller ma kilka dodatkowych przydatnych możliwości. Potrafi usuwać niepotrzebne pliki, które zostały na dysku po instalacji programów, może bezpowrotnie kasować wybrane katalogi i pliki, a także usuwać historię z przeglądarek WWW. Przydatny jest również tak zwany tryb łowcy, który podpowiada nam po wskazaniu kursorem ikony lub okna wybranego programu, w jaki sposób go odin
 • 7,3 MB
 • 9 kwi 11 18:17
obrazek


Najnowsza wersja polskiego programu do czyszczenia dysku ze zbędnych plików. Za pomocą Odkurzacza usuniemy wszystkie zalegające dane bez względu na to, gdzie się znajdują. Aplikacja wykasuje zbędne pliki tymczasowe oraz wyświetli dokładne informacje na temat wolnego miejsca. Ustawienie specjalnych filtrów skanowanych plików umożliwi nam wybór rodzaju danych, które program będzie klasyfikował jako śmieci.
 • 0,7 MB
 • 9 kwi 11 16:24
obrazek


hdtune

Narzędzie do sprawdzania wydajności dysków twardych i ich monitorowania. Za jego pomocą możemy na przykład sprawdzić maksymalny i średni transfer zapisu i odczytu plików, przetestować powierzchnię nośnika, sprawdzić i na bieżąco monitorować jego temperaturę.
 • 0,9 MB
 • 9 kwi 11 16:16
Eusing Free Registry Cleaner 1.8 PL

Bezpłatne narzędzie do naprawy i czyszczenia problemów z rejestrem systemowym. Błędy w plikach rejestru zdarzają się w każdym komputerze i są spowodowane np. odinstalowywaniem programów. Dzięki oczyszczeniu rejestru poprawimy min. szybkość uruchamiania się systemu. licencja: Freeware
rozmiar: 908 KB
 • 4,2 MB
 • 9 lis 10 21:45
rozpadajacy-sie-napis-new.gif2310e070f5startupfaster.jpg
Startup Faster! jest tylko w celu rozwiązania tego problemu. Opracowaliśmy unikalną technologię o nazwie "SmartBoot" w celu przyspieszenia procesu uruchamiania. Z "SmartBoot" Startup Faster! Można zoptymalizować sekwencji rozruchu, dostosowując czas realizacji oraz obciążenie dysku. Kontroluje ładowanie systemu Windows i pozwala w znacznym stopniu! przyspieszyć szybkość włączenia komputera o 200% do 500%! Startup Faster! dostaw Interface Manager Startup Włącz / Wyłącz / Usuń dowolny program na liście Autostart, usunięcie zbędnych programów z uruchamiana automatycznie będzie poprawić szybkość uruchamiania.

zachomikowany

 • 2,5 MB
 • 9 lis 10 21:43
obrazek

EasyCleaner - program służący do wyszukiwania błędnych wpisów w rejestrze i ich naprawiania, oraz usuwania tych które są zupełnie niepotrzebne. Programos służy również do usuwania zbędnych plików w systemie oraz duplikatów które tylko zajmują niepotrzebnie przestrzeń dysku twardego. EasyCleaner umożliwia również w łatwy sposób zarządzać aplikacjami które są uruchamiane wraz ze startem systemu. Program zwiększa szybkość, stabilność i wydajność systemu.

z chomika Zielistka

 • 1,3 MB
 • 9 lis 10 21:43
obrazek

CachemanXP v1.7.0.1[Full][PL]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CachemanXP jest serwisem systemowym zaprojektowanym w celu polepszenia wydajności komputera przez optymalizację pamięci podręcznej dysku, RAM i inteligentną kontrolę nad ustawieniami systemu.

Program posiada opcję Auto-optymalizacji zaprojektowaną specjalnie dla początkujących użytkowników, którzy nie chcą zagłębiać się zbyt w problemy techniczne.
Wszystkie modyfikacje, które przeprowadzi CachemanXP mogą być anulowane dzięki opcji przywracania ustawień.

Aplikacja specjalnie zaprojektowana do podniesienia wydajności komputera optymalizując pamięć podręczną, samoczynnie odzyskiwując pamięć RAM oraz stosując kilka wzorcowych ustawień systemowych.

Funkcja Auto-Optymalizacja uczyni dogodnym rozwiązaniem dla nowicjuszy.

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa program tworzy kopię zapasową modyfikowanych plików.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zalety Cacheman'aXP:

◊Automatycznie dostosuje optymalne parametry dla istniejącej konfiguracji sprzętowej.
◊ Samoczynne odzyskiwanie pamięci;
◊ Zestaw kilku wzorcowych ustawień dla aplikacji i systemu;
◊Monitoring kilku najważniejszych elementów systemu ;przedstawiając wyniki w formie graficznej;
◊Tworzy/przywraca kopie bezpieczeństwa przed zastosowaniem ustawień;
◊ Nie odzyskuje przy wystarczającej ilości RAM;
◊ Długie przerwy między operacjami odzyskiwania;wględu
◊ Zatrzymanie lub wstrzymanie odzyskiwania przy znacznym użyciu procesora;
◊ Aktywne programy nie są przenoszone do pliku stronicowania.
-Lepsze zarządzanie pamięcią podręczną
-Autoodzyskiwanie RAM z nieaktywnych aplikacji
-Autooptymalizacja systemu (wyłączanie niepotrzebnych usług, optymalizacja sieci)
-Usprawnienia WinXp (niektóre podobne do tych z xp-antiSpy), a także nowe (np. "Przeznacz więcej miejsca dla MTF - NTFS"
-Zarządzanie cache ikon, przeglądarek itp
-Menadżer zadań posiadający trochę więcej funkcji niż systemowy.
-i inne

Zalety:
-Niewidoczność w systemie: aplikacja zajmuje mało pamięci, dodatkowo nie przeszkadza wcale w pracy, działa w tle i po jakimś czasie można nawet zapomnieć że funkcjonuje
-Brak konfliktów z aplikacjami i grami: używałem przez dwa lata poprzednich wersji i ani razu nie wystąpił żaden problem.
-Ogólne przyśpieszenie działania systemu (explorer): o kilka % zwiększa się prędkość działania, jednak nieprzetestowane czy po SP3 w WinXP też występuje przyrost prędkości.

Uwagi:
-Wersja od 1.6 w górę obsługuje WinXp SP3
-Na początku włączyć opcję autooptymalizaji, nie resetować komputera gdy zapyta, następnie w zakładce "usprawnienia" pozmieniać opcje w-g własnego uznania' polecam wyłączyć "wygładzanie czcionek ekranowych" bo mimo iż polepsza to wygląd, pogarsza czytelność.
-W zakładce 'Opcje', można zmienić wygląd ikony w trayu. Domyślnie są 2 ikony pokazujące zużycie procesora i Ramu, ja osobiście jedną wyłączyłem, a drugą zamieniłem na zwykłą statyczną.
-Obsługa programu nie sprawi żadnych problemów ze względu na całkowite spolszczenie programu.

Platforma: Windows® XP™ 32-bit/Windows® NT™ 4.0/Windows® 2000™

z chomika Zielistka

 • 2,1 MB
 • 27 paź 10 20:09
obrazekPrawdziwa szczotka do dysku twardego, dzięki której bez problemu odzyskasz wolne miejsce zajmowane do tej pory przez śmieci i przyspieszysz działanie komputera. W skład usuwanych plików wchodzą dane tymczasowo zalegające w folderach systemowych, stare kopie bezpieczeństwa, pliki o rozmiarach 0 bajtów, zbędne wpisy w rejestrze, duplikaty bibliotek DLL, źle odinstalowane programy oraz pliki utworzone przez przeglądarki internetowe.Na początku pracy program pokazuje ile wolnego miejsca jest w stanie odzyskać a następnie przystępuje do sprzątania. Użytkownik może od razu wyrzucić wszystko lub poczekać, a program po dwóch tygodniach od skanowania automatycznie wywali śmieci.dodał jerry 33-74

zachomikowany

 • 6,1 MB
 • 17 paź 10 21:21
Glary Utilities to zdobywający sporo pozytywnych komentarzy programu przeznaczonego do optymalizacji pracy komputera działającego w oparciu o system Windows. Narzędzie przyjęto ze sporym entuzjazmem wśród zagranicznych użytkowników nie tylko ze względu na prostotę obsługi, ale przede wszystkim za szybkość i skuteczność działania. Glary Utilities został zaopatrzony w dziesiątki modułów przeznaczonych m. in. do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów, optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych, łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków. Dodatkowo program został wyposażony w menu Konserwacja, w którym za pomocą 2 kliknięć myszką można przeprowadzić pełen proces optymalizacji systemu.

z chomika urszula-kol

 • 2,8 MB
 • 13 paź 10 20:50
Program do zarządzania oraz optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja naprawia automatycznie wiele napotkanych błędów co pozwala na przyspieszenie działania systemu operacyjnego. Registry Winner korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii skanowania twardego dysku i w szybkim czasie podaje kompleksową diagnozę.

zachomikowany

 • 1,3 MB
 • 10 paź 10 20:09
obrazek
Pakiet służący do programowego tuningu komputera i optymalizacji połączenia z siecią Internet.

* Szybsze zamykanie zawieszonych programów
* Szybsze zamykanie zawieszonych aplikacji
* Pokaż konto administratora na ekranie logowania
* Wyczyść pamięć wirtualną z niepotrzebnych bibliotek
* Przyspiesz otwieranie się wszystkich Menu (w tym START)
* Ukryj komputer w otoczeniu sieciowym
* Utwórz na pulpicie skrót do narzedzi administracyjnych
* UsuĹ niepotrzebne pliki DLL (zwolnisz 150 mb na HDD)
* Dodaj do menu pod prawym przyciskiem myszy Wiersz poleceĹ
* Włącz obsługę dysków powyżej 138 GB
* Automatycznie zamykaj zawieszone procesy
* Szybsza obsługa plików w NTFS
* Szybsze uruchamianie się systemu
* Płynniejsze odtwarzanie filmów DivX
* Odblokuj tryb Ultra DMA 66 w celu szybszej pracy dysku LL (zwolnisz 150 mb na HDD)
* Dodaj do menu pod prawym przyciskiem myszy Wiersz poleceĹ
* Włącz obsługę dysków powyżej 138 GB
* Automatycznie zamykaj zawieszone procesy
* Szybsza obsługa plików w NTFS
* Szybsze uruchamianie się systemu
* Płynniejsze odtwarzanie filmów DivX
* Odblokuj tryb Ultra DMA 66 w celu szybszej pracy dysku

Zyskujesz:
*Szybszy komputer bez konieczności wymiany części komputerowych !!
*Szybszy internet bez konieczności zmiany łącza internetowego !!

z chomika Sametime

 • 15,5 MB
 • 7 paź 10 22:07
obrazek


PowerSuite 2010,to zestaw narzędzi poprawiający pracę systemu Windows, v.Uni-buble

RegistryBooster.
Program czyści i optymalizuje Twój system poprzez usunięcie z plików rejestru błędów i pofragmentowanych wpisów. Zaawansowane metody detekcji gwarantują rozpoznawanie skomplikowanych problemów. Aplikacja automatycznie naprawia wszystkie nieprawidłowe elementy. Denerwujące błędne skróty, pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, niedziałające linki, problemy z napędami to tylko niektóre z powodów, dla których warto sięgnąć po ten program.

SpeedUpMyPC.
SpeedUpMyPC jest narzędziem, które pozwoli Ci wycisnąć wszystkie poty z twojego komputera. Nie musisz być przy tym komputerowym specjalistą. SpeedUpMyPC potrafi zoptymalizować twoje połączenie z internetem, oczyścić procesor z niepotrzebnych procesów, przeciwdziałać resetowaniu się komputera i przyśpieszy czas ładowania się systemu Windows.

Driver Scanner.
to narzędzie które pozwala w łatwy sposób zaktualizować wszystkie sterowniki, zapewniając w pełni funkcjonalny system. Aplikacja skanuje i tworzy kopię zapasową wszystkich sterowników. Ponadto program wyszukuje w sieci najnowsze aktualizacje, które następnie pobiera i instaluje. Program posiada przejrzysty interfejs, umożliwiający sprawną obsługą nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

zachomikowany

 • 7,1 MB
 • 7 paź 10 22:05
obrazek

Auslogics BoostSpeed, popularny i ceniony zestaw aplikacji do tuningu Windows, właśnie pojawił się w nowej wersji. Co ciekawe, piąta edycja jako pierwsza została całkowicie spolonizowana. BoostSpeed 5, według zapewnień producenta, jest jeszcze szybszy i jeszcze dokładniejszy w tym co robi.

zachomikowany

 • 60,7 MB
 • 29 wrz 10 21:33
obrazek
Uzyskaj maksymalną wydajność systemu Windows komputerach stacjonarnych, laptopów i notebooków. PerfectDisk Professional 11 jest najbardziej wszechstronną defragmentacji dysku i narzędzie optymalizacji dostępne. Jego innowacyjne funkcje utrzymania komputerów działa jak nowa. Ten wielokrotnie nagradzany prędkości rozwiązanie do przeglądania internetu, wideo / edycja zdjęć i pliki do pobrania muzyki. Jest szybki, łatwy i zachowuje swój kształt dysku w górę automatycznie. PerfectDisk 11 Pro Microsoft Certified for Windows 7, Vista i XP.

zachomikowany

 • 3,1 MB
 • 24 wrz 10 22:52
obrazek

AnyReader jest prostym w obsłudze programem służącym do odzyskiwania plików z fizycznie uszkodzonych nośników takich jak porysowane płyty CD/DVD/Blu-ray, dyskietek, czy też twardych dysków. Program działa na następującej zasadzie: kopiuje pliki, wielokrotnie starając się odczytać uszkodzone sektory. W przypadku napotkania na sektor z którego nie będzie można odczytać danych, program zastąpi je zerami i będzie kontynuował odczyt.

----------------------------------------------------------------------------------

strona producenta: http://www.objectrescue.com/
system operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

----------------------------------------------------------------------------------

- zainstaluj program nie uruchamiaj go
- zawartość folderu "crack" przekopiuj do głównego folderu z programem
- domyślny folder to: C:/Program Files/Essential Data Tools/AnyReader
- zatwierdź zmiany - uruchom program
- zarejestruj kopiując całą zawartość pliku "license.txt"
- skopiuj plik z folderu crack "english.Ing" do głównego folderu z programem
- domyślny folder to: C:/Program Files/Essential Data Tools/AnyReader
- w programie u dołu w Menu wybierz ->Interface Language->english i close
- ciesz się polską wersją

----------------------------------------------------------------------------------

zachomikowany

 • 2,6 MB
 • 24 wrz 10 22:52
obrazek

Registry Defragmentation zoptymalizuje rejestr systemu, poprzez usuwanie pofragmentowanych wpisów, kasowanie nieużywanych wpisów oraz indeksowanie w celu zwiększenia prędkości odczytu. Regularne używanie tego programu, daje gwarancje że nasz rejestr będzie działał w sposób maksymalnie wydajny.

W środku znajduje się key.

zachomikowany

 • 44,4 MB
 • 24 wrz 10 22:51
obrazek

Jest ,to zbiór programów do odzyskiwania skasowanych danych lub uszkodzonych plików z dysku twardego, które można stracić z następujących powodów:

- Formatowanie partycji
- Uszkodzenie lub usunięta struktury partycji
- Nieoczekiwane zamknięcie systemu lub awarii
- Przypadkowe usunięcie pliku
- Infekcji wirusowej
- Różnego rodzaju uszkodzenia plików
- Bad Sektory

Zawartość:
• Digital Media Data Recovery 4.02
• Exchange OST to PST Conversion 4.04.03
• FAT Partition Recovery 4.03
• Foxpro DBF File Recovery 5.01
• IncrediMail Email Recovery 4.02
• Linux Data Recovery 4.03
• Linux JFS Partition Recovery 4.02
• Linux ReiserFS Partition Recovery 4.02
• Macintosh Data Recovery 4.04
• MS Access Recovery 4.04.05
• MS Backup File Recovery 4.05.01
• MS Powerpoint Recovery 4.05.01
• MS Publisher Recovery 4.04.01
• MS Word Recovery 4.03
• NFTS Partition Recovery 4.03
• Novell NSS Partition Recovery 4.03
• Novell Traditional Partition Recovery 4.03
• Outlook Express DBX Mail Recovery 4.02
• Outlook Express Password Recovery 4.02
• Outlook PST Password Recovery 4.02
• Palm Pilot Database File Recovery 4.03
• Paradox Database File Recovery 4.03
• SCO OpenServer Data Recovery 4.01
• Solaris Intel Data Recovery 4.04.01
• SPARC Data Recovery 4.01
• SQL Server Password Recovery 4.02
• Tape File Recovery 4.02
• Undelete 4.02
• VBA Password Recovery 4.02
• Universal Keygen LineZer0

zachomikowany

 • 7,0 MB
 • 22 wrz 10 21:11
obrazek

WinUtilities to kolekcja narzędzi przeznaczonych do optymalizacji Windows oraz usuwania niepotrzebnych plików i śladów obecności w Internecie. Program pozwala na znalezienie błędnych wpisów w rejestrze systemowym, odinstalować wybraną aplikacją, czy zarządzać plikami cookies. Dzięki WinUtilities mamy możliwość łatwego dostępu do uruchamianych wraz z systemem procesów/programów oraz selektywnego wybrania tych, których używamy. Więcej, program zawiera funkcje wyszukujące duplikaty plików, naprawiające/usuwające błędne skróty, dzielące i łączące pliki, narzędzia do tworzenia kopii rejestru itd.

zachomikowany

 • 19,8 MB
 • 22 wrz 10 21:11
obrazek

TuneUp Utilities 2010 to pakiet, w składu którego wchodzi szereg narzędzi pozwalających na zarządzanie i optymalizację pracy systemów Windows. Wśród nich znaleźć można aplikacje odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią komputera, bezpieczne kasowanie i odzyskiwanie danych, czyszczenie rejestru i kasowanie niepotrzebnych plików systemowych, odinstalowywanie aplikacji, zmianę boot screena, ikonek przypisanych do konkretnych rozszerzeń itp. Kilkanaście aplikacji dostępnych w TuneUp Utilities 2010 oferuje właściwie wszystkie narzędzia potrzebne do zoptymalizowania pracy systemu.

Nowa wersja programu TuneUp przeniesie Cię w całkiem nową erę optymalizacji Windows, ponieważ TuneUp Utilities 2010 nie jest już tylko pakietem do optymalizacji – to Twój Komputerowy Expert w domu!
Odkryj proste sposoby optymalizacji, aby Twoja praca była szybsza, a doświadczenia z gier lepsze! Zarówni dla początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom komputerów, TuneUp gwarantuje więcej zabawy i koniec kłopotów z komputerem.

Wyciągnij wszystko z Twojego komputera!
Przygotuj się na lepszą wydajność, lepszą stabilność, oraz więcej opcji optymalizacji Twojego PC. TuneUp Utilities 2010 pozwoli Ci zoptymalizować Windows łatwiej i szybciej z wieloma nowymi i ulepszonymi narzędziami.

Nowości w wersji 2010:
- Łatwiejsze użytkowanie: nowa wersja Start Center
- Skoncentrowana wydajność: Turbo Mode
- Automatyczne i w czasie rzeczywistym: nowa Optymalizacja na żywo
- Bardziej efektywny i inteligentny: Automatyczne zarządzanie

zachomikowany

 • 6,8 MB
 • 22 wrz 10 21:09
obrazek

Advanced SystemCare (dawna nazwa Advanced WindowsCare) jest programem dbającym o bezpieczeństwo i wydajność systemu. Program dokonuje sprawdzenia wszystkich ważniejszych elementów systemu, po którym można przejrzeć dokładny raport wykrytych problemów i je naprawić. Przed zmianą ustawień systemowych warto wykonać punkt przywracania (Restoration point) za pomocą modułu Restore Center.

Program umożliwia:

* Skanowanie i usuwanie programów typy spyware i adware (Spyware Scan).
* Ochrona przed instalacją programów szpiegowskich (Security Defense).
* Skanowanie i usuwanie niepotrzebnych/nieprawidłowych wpisów w rejestrze systemowym (Registry Scan).
* Optymalizację i naprawę konfiguracji systemu (System Analysis).
* Zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu (Startup Scan).
* Usuwanie informacji o odwiedzanych stronach, otwieranych plikach itp. (Privacy Sweep).
* Skanowanie i usuwanie plików tymczasowych (Temporary Files Scan).

W menu Tools dostępne są kolejne narzędzia-programy instalowane razem z Advanced WindowsCare V2 Personal. Są to:

* Startup Manager - zarządza programami uruchamianymi przy starcie systemu.
* Memory Cleaner - program monitorujący wykorzystanie pamięci i procesora, a także umożliwiający zwalnianie zajętej pamięci.
* Add Ons składa się z modułów:
o Process Manager - wyświetla listę uruchomionych procesów i umożliwia ich usuwanie ("zabijanie").
o System Services - zarządza uruchomionymi usługami systemowymi.
o TCP/UDP - wyświetla listę otwartych portów TCP/UDP.
o Software Uninstaller - umożliwia deinstalację programów, usuwanie uszkodzonych wpisów.
o Cookie Manager - umożliwia usuwanie ciasteczek HTTP.

System: Win 2000/XP/2003/Vista

Producent : IObit

zachomikowany

 • 3,0 MB
 • 22 wrz 10 21:08
obrazek

Driver Updater Pro jest użyteczną aplikacją, która zoptymalizuje system poprzez aktualizacje wszystkich sterowników do urządzeń komputera. Najnowsze sterowniki pozwolą na lepsze wykorzystanie twojego sprzętu. Narzędzie da ci szybki dostęp do ponad miliona sterowników.

zachomikowany

 • 1,3 MB
 • 22 wrz 10 21:08
obrazek


Porządkowanie dysku, usuwanie zbędnych plików. Program pozwoli szybko zlokalizować pliki najstarsze, największe, duplikaty, pliki bez rozszerzeń, archiwa oraz zbiory o zerowej pojemności. Aplikacja, przeszukując zasoby, może uwzględniać wybrane typy plików, np. może wskazać miejsca, gdzie zgromadzone są filmy, muzyka czy niepotrzebne pliki tymczasowe. Skanowane mogą być dyski lokalne oraz sieciowe. Pełna wersja DiskAnalyzer Pro nie wymaga rejestracji. Producent przygotował narzędzie tak, aby po zainstalowaniu można było z niego korzystać bez ograniczeń.

zachomikowany

 • 17,2 MB
 • 22 wrz 10 21:08
obrazek

Advanced Uninstaller PRO to narzędzie optymalizujące działanie komputera poprzez szybką i skuteczną deinstalację programów zainstalowanych na twardym dysku. Program zawiera 14 bardzo przydatnych oraz bezpiecznych narzędzi pozwalających na: odinstalowywanie programów, wyłączanie aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu Windows, chowanie skrótów umieszczony w Menu Start, automatyczne wyszukiwanie niedziałających skrótów, szybkie usuwanie pasków narzędziowych w przeglądarkach internetowych oraz wiele innych. Producent zapewnia również, że Advanced Uninstaller PRO jest bardzo prosty w obsłudze.

zachomikowany

 • 6,2 MB
 • 22 wrz 10 20:58
obrazek Usuwa wszystkie spamy i inne smieci, ktore same sie zainstalowaly podczas przegladania interentu, bardzo sie zdziwisz ile tego masz na twardzieluobrazek

zachomikowany

 • 264 KB
 • 6 lip 10 19:38
TurboXP - jest to niepowtarzalny program który przyspieszy Twój komputer i internet. Posiada ogrom funkcji i przyjazny interfejs- wszystko robi się 1 kliknięciem myszy! Program został zaprojektowany z myślą o systemie Windows XP!

z chomika barc1349

 • 5,2 MB
 • 2 mar 10 19:29
- szybkie otwieranie stron WWW,
- szybkie pobieranie plik�w,
- maksymalne transfery;
- przyspieszenie pracy calego systemu..
WYCIŚNIE WSZYSTKO CO SIĘ DA Z TWOJEGO ŁĄCZA

dsl-box-180.jpg

zachomikowany

 • 2,7 MB
 • 2 mar 10 19:22
Program narzędziowy służący do usuwania zbędnych plików z dysku twardego, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce i przyspieszymy działanie systemu. Za jego pomocą możemy również zatrzeć większość śladów naszej pracy na komputerze. Polską wersję językową CCleanera wybieramy w czasie instalacji.PL - obrazek

z chomika pogoda

 • 2,0 MB
 • 2 mar 10 19:21
MagicTweak to bardzo przydatny program przeznaczony do optymalizacji i personalizacji
systemu (Windows XP/2000/Me/98). Program posiada bardzo prosty, dobrze rozwiązany
interfejs dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy będą mogli swobodnie
ingerować w ustawienia Windows. Funkcji jest olbrzymia ilość i nie sposób przy okazji
krótkiego opisu dokładnie je opisać jednak na pewno program może sprawić, że Windows
stanie się dla użytkownika bardziej przyjazne i wygodniejsze w obsłudze - zarówno w
przypadku początkujących jak i zaawansowanych użytkowników okienek.
Z pośród bardzo wielu możliwości programu można wymienić choćby: odinstalowywanie
programów, usuwanie plików tymczasowych (także ciasteczek - cookies), ukrywanie
napędów i folderów, ukrywanie paska zadań i menu "Start", konfigurowanie paska zadań,
przyporządkowywanie do określonych aplikacji określonych plików, dodatkowy panel
sterowania, czyszczenie wszelkich "historii" - także IE, informacje o aktualnie
zachodzących procesach - uruchomionych aplikacjach, wygodna kontrola nad autostartem i
wiele, wiele innych, a także funkcje umożliwiające kontrolowanie urządzeń w naszym
systemie (prędkość odczytu napędów, blokada autostartu z CD i inne...), sterowanie
zamykaniem systemu itd... Ustawienia można oczywiście zabezpieczyć hasłami.

z chomika Rodan

 • 5,4 MB
 • 1 mar 10 23:02
obrazek

Przydatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows. Program rozwiązuje problemy związane z rejestrem systemowym dzięki czemu system jest stabilniejszy i szybszy. Registry Mechanic jest bezpieczny dzięki możliwości stworzenia kopii przed dokonaniem zmian. Dodatkowo naprawia uszkodzenia rejestru oraz usuwa błędne skróty.

z chomika Zielistka

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

65 plików
497,96 MB
Dante._ napisano 5.06.2015 19:42

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam
InnerCircle

InnerCircle napisano 11.06.2015 07:25

zgłoś do usunięcia
obrazek
tomik321

tomik321 napisano 11.06.2015 18:14

zgłoś do usunięcia
My_word

My_word napisano 2.07.2015 22:43

zgłoś do usunięcia
darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 9.07.2015 21:13

zgłoś do usunięcia
Tekst alternatywny

anya.86 napisano 14.07.2015 13:47

zgłoś do usunięcia
SERIALE 2015 FILMY 2015 ZAPRASZAM
wrobiawr

wrobiawr napisano 7.03.2016 06:21

zgłoś do usunięcia
Kod Bogactwa
HDFULLHD

HDFULLHD napisano 13.05.2016 19:47

zgłoś do usunięcia
Ania.2626

Ania.2626 napisano 14.09.2017 04:20

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności