Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 24.07.2015 10:39

 • pliki muzyczne
  2023
 • pliki wideo
  1590
 • obrazy
  4532
 • dokumenty
  335

8886 plików
917,69 GB

Ukryj opis Rozwiń
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

1 plików
91 KB

Hadassa-Esthera

Hadassa-Esthera napisano 20.07.2015 16:56

zgłoś do usunięcia

***WITAM SERDECZNIE***   ~~ Ile szczęścia jest w spotkaniu, A ile w uścisku dłoni, Ile czucia w powitaniu, Ile siły w pulsującej skroni. Ile mocy jest w tęsknocie, Ile w dobrym ciepłym słowie, Ile dać nam może dzień.. Cud przyjaźni-kto mi powie.~~ ***Dobrej i spokojnej Nocy życzę*** ~~~~Dobranoc TOMKU~~~~

obrazek

MAJER47

MAJER47 napisano 21.07.2015 15:33

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…. Jak udźwignąć ten ciężar Jak iść co dzień przed siebie Jak pogodzić się z losem Żadna z matek nas nie wie Jak przekazać mam innym to co czuję, jak boli Jak mam żyć, jak powiedzcie Jak powstawać powoli Jak mam trwać, powiedz Boże Jak mam żyć, pomóż Panie Mój krzyk, moje łzy, moje serce weź w swe ręce, weź moje wołanie Jak mam płakać, gdy łez już zabrakło Jak mam cieszyć się innych radością jak mam Panie nie zgubić Ciebie Jak Mój Boże, jak z tą miłością..….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 23.07.2015 14:42

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... Cokolwiek myślisz o sobie,w oczach Boga masz najwyższą wartość.Niektórzy ludzie nie wiedzą,jak ważne jest to, że istnieją.Niektórzy ludzie nie wiedzą,jak wiele znaczy sam ich widok. Niektórzy ludzie nie wiedzą,ile radości sprawia ich przyjazny uśmiech.Niektórzy ludzie nie wiedzą, jakim dobrem jest ich bliskość.Niektórzy ludzie nie wiedzą,o ile bylibyśmy biedniejsi bez nich. Niektórzy ludzie nie wiedzą,że są darem niebios.Mogliby wiedzieć,gdybyśmy im to powiedzieli. / Bruno Ferrero /….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 24.07.2015 15:31

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!… Kocham Cię Panie Tylko Ty znasz całą prawdę o mojej miłości Ja jej nie oceniam Staram się kochać jak mogę Ty Panie wiesz..Ty wiesz że Cię Kocham..Kiedy jestem ślepy Ty otwierasz mi oczy Kiedy jestem smutny Ty dajesz mi radość Z rzeczy niewielkich (i tu odkrywa wielkość)Kiedy jestem spragniony Ty zapraszasz mnie na ucztę....Idziemy.. Ufam że idziemy razem I kocham Cię Panie I chcę abyś wiedział że Cię pragnę Czasami Cię krzywdzę To bardziej boli Gdy wiem że Ty mnie pragniesz bardziej..…Miłego WEEKENDU! Pozdrawiam… Marta.
Falsix

Falsix napisano 25.07.2015 21:20

zgłoś do usunięcia
MAJER47

MAJER47 napisano 27.07.2015 14:55

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... Tobie, Boże Ojcze, wiarę swoją dam.W Tobie, Synu Boży, ufność swoją mam. Duchu Święty, Boże, w serce moje zstąp I miłości Bożej ziarno rzuć w me serce w głąb. W duszy mojej rozpal żar, siedmioraki dar, Daj mi stać się Bożą rolą....Pozdrawiam…Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 30.07.2015 19:31

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... Jesteś Panie winnym krzewem, A my jego latorośle, Moc czerpiemy tylko z Ciebie Ty w nas żyjesz Swą miłością. Panie, Panie, naucz nas W miłości Twojej trwać. Cóż trwałego poza Tobą, Człowiek zdziała sam ze siebie. Któż potrafi własne dobro Oblec w kształty nieśmiertelne. Panie, Panie ... Ty przyjaźnią nas ogarniasz, Tak wspaniałą i szeroką, Że wyzwala pełną radość W sercu, które Ciebie kocha. Panie, Panie ... Wejdź o Jezu, w nasze życie, Głębią łaski, mocą słowa, Byśmy mogli owoc przynieść Cześć i chwałę Ojcu oddać. Panie, Panie, naucz nas ...….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 31.07.2015 16:44

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!… "Dzięki sumieniu osoba ludzka rozpoznaje dobro lub zło, biorąc odpowiedzialność za swoje czyny. Sumienie kształtowane przez prawo Boże jest prawe i nie z afałszowane". Uwielbiajmy Boga za cuda, jakich dokonuje w życiu ludzi, prowadząc ich do świętości...…Miłego WEEKENDU! Do usłyszenia wreszcie URLOP na dłuższy czas nie będzie mnie do odwołania… Pozdrawiam… Marta.
dunia507

dunia507 napisano 3.08.2015 10:40

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności