Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 27.01.2015 11:10

 • pliki muzyczne
  2532
 • pliki wideo
  1841
 • obrazy
  4532
 • dokumenty
  365

9762 plików
1036,03 GB

Ukryj opis Rozwiń
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  11

12 plików
53,16 MB

gabinek

gabinek napisano 26.01.2015 15:27

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Boże, potrzebuję Ciebie w swoim życiu,chcę Ciebie i uznaję Twojego Syna Jezusa Chrystusa, który oddał swoje życie dla mnie na Krzyżu, na Kalwarii.Panie Jezu, przybądź w moje życie teraz!Panie, zamieszkaj w moim sercui bądź moim Królem, moim Zbawicielem!Panie, przebacz mi i przyjmij moją ofiarę, od tego dnia będę kontrolować swój grzech, własne pragnienia,i pójdę za Tobą przez wszystkie dni mojego życia.Chcę być w Twoich rękach i kroczyć z Tobą do Ciebie wzdychać, śmiać się i płakać w Święte Imię Twoje, Jezusa Chrystusa. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
MAJER47

MAJER47 napisano 27.01.2015 09:25

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!..... Cieszmy się przyjaźnią jak pięknym darem Niech nas przenika niech tkwi Idźmy z nią zawsze przez życie Przez lata pięknych dni... Ona przychodzi też skrycie I wówczas po nocach się śni... Twe myśli gdzieś w dal ulatują Przez wszystkie lata i dni ... I serca już wiedzą, co czują I wówczas piękniejszy jest świat Wiec dbajmy o to by z nami była Nie ważne ile liczysz już lat ... By w naszych sercach tak żyła kwitła jak piękny kwiat … Pozdrawiam Marta.
gabinek

gabinek napisano 27.01.2015 15:51

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Panie, pozwól mi ze spokojem ducha spotkać wszystko, co mi niesie każdy dzień.Pomóż mi poddać się Twojej świętej woli.W każdej chwili dnia ucz mnie i podtrzymuj we wszystkim. Objawiaj swoją wolę dla mnie i dla otaczających mnie ludzi. Jakiekolwiek otrzymałabym dzisiaj wieści, spraw niech je przyjmuję ze spokojem i mocnym przekonaniem,że we wszystkim dzieje się Twoja święta wola. Kieruj wszystkimi moimi myślami,słowami, czynami i uczuciami. We wszystkich nieprzewidzianych wypadkach daj,abym pamiętała, że wszystko pochodzi od Ciebie,i że Ty jesteś Panem wszystkiego. Naucz mnie rozumieć ludzi i z prostotą postępować z każdym członkiem mojej wspólnoty, nikogo nie zasmucając i nie wnosząc w jego duszę zamętu. Panie, dodaj mi sił do znoszenia trudów każdego dnia i do przyjmowania tego, co się wydarzy.Ty sam kieruj moją wolą, przyciągając ją do siebie, i ucz mnie co dzień, jak mam wierzyć w Ciebie,jak cierpieć i jak przebaczać z miłością Twoją w moim sercu. Panie, wierzę, że zawsze jestem Twója i dziękuję Ci za tę wiarę każdego dnia. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
MAJER47

MAJER47 napisano 28.01.2015 10:30

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… Teraz daje mi Bóg poznanie całego ogromu swej miłości, jaką mnie kochał jeszcze przed wiekami, a ja Go zaczęłam kochać w czasie dopiero. Jego miłość była wielka, czysta i bezinteresowna, a moja miłość ku Niemu jest z poznania Go. Im Go więcej poznaję, tym goręcej i mocniej kocham i czyn mój doskonalszy jest (Dz. 231). Myśl z "Dzienniczka" Święta Faustyna Kowalska … Pozdrawiam Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 29.01.2015 16:02

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… Posyłam Wam Pokój; Wszystkim i każdemu z osobna; Tobie Siostro i Tobie Bracie, abymy się wzajemnie miłowali i z serca, szanowali. Dzielmy się Pokojem w Miłości, niechaj gości w Nas ciepło uśmiechu, pośród trosk tego świata i gorzkich łez. Otaczajmy się szczęściem blasku Pokoju, a Jego Światło niech oświeca Wasze serca, pragnące stąpać drogami pełnej Radości... … Pozdrawiam Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 30.01.2015 10:03

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… 'Panie nasz, Jezu Chryste, naucz nas z pokorą wnikać w tajemnice zbawienia. Niech Twoje słowo wydaje owoc w naszym życiu nawet wtedy, gdy błądzimy. Spraw, abyśmy powracali do Ciebie z wiarą, ufając, że w swoim miłosierdziu darujesz nam grzechy i winy." … Pozdrawiam Marta.
gabinek

gabinek napisano 30.01.2015 12:37

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Gdy szukasz Boga, popatrz na kwiaty, Popatrz na góry i ciemny las. Z każdej wędrówki wrócisz bogaty, I nową treścią wypełnisz swój czas. Bo cały świat jest pełen śladów Boga I każda rzecz zawiera jego myśl. Wspaniały szczyt, błotnista wiejska droga - To Jego znak, który zostawił ci. Gdy szukasz Boga, popatrz na ludzi: Spójrz, jak taternik zdobywa szczyt, Zobacz, jak matka w domu się trudzi, Spójrz w oczy dziecka, a powiedzą ci, Że każdy z nas stworzony jest przez Pana, I w każdym z nas zamieszkać pragnie Bóg, By dobra wieść była przekazywana, By miłość Swą objawić przez nas mógł.
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w PONIEDZIAŁEK. Z Panem Bogiem i Maryją!
MAJER47

MAJER47 napisano 31.01.2015 13:22

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… Póki żyjesz - niechaj w sercu ogień płonie, niech wyciągają się ku Tobie życzliwe dłonie. Niech Przyjaciele szukają Twej obecności, niech zawsze płomień w Twym sercu gości. Bądź zawsze ozdobą każdej przyjaźni. Niech fałsz i kłamstwo osobę Twą drażni, miej zawsze szczęście we dnie i w nocy, a wszystko co dobre niech przy Tobie kroczy. … Pozdrawiam Marta.
freeeeeeee

freeeeeeee napisano 31.01.2015 14:59

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMIKA PO FREE FILMY!!!!!!!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności