REGIO (Trzebinia - Oświęcim) 20.05.2016.MP4
-
Aletta Ocean Live -
ALF -
ALS Scan -
Anal Only -
Ask Your Mother -
Autostopowicz -
Bang Surprise -
Bellesa Blind Date -
Blurred Media -
Brat Tamer -
Cuck 4K -
Dream Stash -
Dzika orchidea -
Fem Joy -
Futanari -
Girl Girl XXX -
Got Filled -
House Humpers -
It's Anal -
Jerk Pay -
Kama Oxi -
Let's Post It -
Love Her Films -
Lubed -
Mad Bros -
Many Vids -
Milf AF -
Mommy's Little Man -
Monger Cash -
Nookies -
Oh! My Holes -
Only Taboo -
Oops Family -
Oye Mami -
Pie 4K -
S3xus -
Sex Selector -
Sezon 1 -
Sticky Dollars -
TadpoleX Studio -
Team Skeet Labs -
Team Skeet X Harmony Films -
Ted -
Teen From Bohemia -
Toy With Me -
Trike Patrol -
Tube 8 Vip -
Up Close -
Use POV -
Uwolnić orkę
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg REGIO 43308 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- CHAŁUPKI - Rudyszwałd - Olza - Bełsznica - Czyżowice - Wodzisław Śl. Wodzisław Śl. Radlin - Radlin Obszary - Rybnik Rymer - Rybnik Towarowy Rybnik - Rybnik Paruszowiec - Leszczyny - Czerwionka Dębieńsko - Czerwionka - Orzesze Jaśkowice - Orzesze - Łaziska Górne Brada Łaziska Górne - Mikołów - Mikołów Jamna - Katowice Piotrowice Katowice Ligota - Katowice Brynów - KATOWICE Linie nr 158, 140, 139 (75,795 km). Video: 4K (2160p)
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg (najprawdopodobniej towarowy) na odcinku: --------------------------------------------------------------------- KATOWICE - Gliwice - CHAŁUPKI Linie nr 137, 681,151 (112,627 km).
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg IC 65100 KORMORAN na odcinku: --------------------------------------------------------------------- KATOWICE - Sosnowiec Gł. - Będzin Miasto - Dąbrowa Górn. Zawiercie - Myszków - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - WARSZAWA WSCHODNIA Linie nr 1, 2 - 322,632 km.
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK na odcinku: --------------------------------------------------------------------- OSTRZESZÓW - Wieruszów Miasto - Wieluń - TARNOWSKIE GÓRY Linie nr 272, 813, 181, 131 (153,748 km).
Przejazd w kabinie EZT obsługującego pociąg KD 69267 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- WAŁBRZYCH GŁÓWNY - Boguszów Gorce Wsch. - Boguszów Gorce Boguszów Gorce Zachód - Witków Śląski - Sędzisław - Marciszów Ciechanowice - Janowice Wlk. - Trzcińsko - Wojanów - Jelenia Góra Jelenia Góra Zachodnia - Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra Orle Jelenia Góra Sobieszów - Piechowice Dolne - Piechowice - Górzyniec Szklarska Poręba Dolna - Szklarska Poręba Średnia - SZKLARSKA PORĘBA GÓRNA Linie nr 274, 311 (72,210 km).
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 68155 ŚWIATOWID na odcinku: --------------------------------------------------------------------- ZELONA GÓRA - Rzepin - Kostrzyn Chojna - Gryfino - SZCZECIN GŁÓWNY Linie nr 273, 821, 822, 273 (201,380 km).
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 68155 ŚWIATOWID na odcinku: --------------------------------------------------------------------- WROCŁAW GŁÓWNY - Brzeg Dolny Wołów - Ścinawa - Rudna Miasto Głogów - Nowa Sól - ZIELONA GÓRA Linia nr 273 (Nadodrzanka) - 153,858 km.
Przejazd w kabinie maszynisty pociągiem Stadler Flirt3 jako IC 1821 BRONIEWSKI na odcinku: --------------------------------------------------------------------- POZNAŃ GŁÓWNY - Szamotuły - Wronki - Krzyż - Choszczno Stargard - Szczecin Dąbie - SZCZECIN GŁÓWNY Linia nr 351 (213,500 km).
Przejazd w kabinie maszynisty pociągu spółki "Arriva RP" na odcinku: --------------------------------------------------------------------- TORUŃ WSCHODNI - Chełmża - Unisław Pomorski Bydgoszcz Wschód - Bydgoszcz Leśna - BYDGOSZCZ GŁÓWNA Linie nr 207, 209, 18 (65,935 km).