Key Largo Italian.srt
-
- 💦 𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀𝐋𝐄 𝐍𝐎𝐖𝐄 -
- ◢◤ - FILMY [ - 2023 - ] CHOMIKUJ -
- █ FILMY CHOMIKUJ [ HISTORYCZNE ] -
- █ FILMY CHOMIKUJ [ MELODRAMATY ] -
- █ FILMY CHOMIKUJ [ SCI-FI ] -
- █ FILMY CHOMIKUJ [ THRILLERY ] -
- █ FILMY CHOMIKUJ [ WOJENNE ] -
! chomikuj chomikuj chomikuj -
!!! Filmy westerny - chomika tatraa -
# FILMY OSTATNIO ZACHOMIKOWANE I DODANE -
$ Filmy Telewizji Trwam -2 -
$ starsze kino VHS -
(10) -
(11) -
(8) -
(9) -
● FILMY MEGA BAZA POLECAM MNÓSTWO TYTUŁÓW!!! -
♜♜ - AZAZEL-NOWOŚCI-FILMOWE - 2023 -
♜♜ - AZAZEL-NOWOŚCI-FILMOWE - 2024 -
❄️Nowe odcinki Polskich seriali❄️ -
01,12,2021 -
FILMOTEKA -
Filmy animowane - H.dareckiii -
filmy azjatyckie(1) -
Filmy polskie - H.dareckiii -
Filmy z lektorem - H.dareckiii -
filmy z napisami -
FILMY(4) -
Filmy_ -
HORRORY -
kostiumowe fii -
Manfred_Wielki -
MASSIVE-MX-2019 -
NOWOSCI-AZAZEL-2023 -
nowości -
Pliki dostępne do 01.06.2025 -
pochomikuj_se -
seriale -
SERIALE UPLOAD LUCYNAROZ -
serialowo -
serialowo(1) -
SP0KSIK__I976_oki -
TŁUMACZENIA ! (free) -
Virandie -
x265 -
zachomikowane(14) -
zachomikowane(15) -
zachomikowane(16) -
Zachomikowane(17) -
𝐅𝐈𝐋𝐌𝐘 2025 - CHOMIKUJ NOWOSCI
The Beatles- Noc po ciężkim dniu/1964/Komedia,muzyczny/napisy Pl
produkcja: Wielka Brytania
gatunek: Komedia , Muzyczny
data premiery: 1964-07-06 (Świat)
BARDZO DOBRA JAKOSC KOPII
John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr grają samych siebie w tym filmie okraszonym muzyką The Beatles. Typowo angielski humor z dużą ilością gagów. Lektura obowiązkowa dla fanów The Beatles ale nie tylko.
Film opisuje jeden dzień z życia Beatlesów, którzy swoje codzienne obowiązki muszą pogodzić z opieką nad niesfornym dziadkiem Paula.
Obsada:
John Lennon (I) :John
Paul McCartney :Paul
George Harrison (I) :George
Ringo Starr :Ringo
Wilfrid Brambell :dziadek Paula
Norman Rossington :Norm
John Junkin :Shake
Victor Spinetti :Reżyser w studiu TV
Anna Quayle :Millie
Deryck Guyler :Inspektor
Dzienniki motocyklowe (hiszp. Diarios de motocicleta) – południowoamerykański film z 2004 w reżyserii Waltera Sallesa. Scenariusz napisał Jose Rivera na podstawie pamiętników Ernesta „Che” Guevary i Alberta Granady (Con el Che por America Latina). W rolach głównych wystąpują Gael García Bernal i Rodrigo de la Serna.
Jest to film drogi, który opowiada historię podróży młodego Ernesta Guevary (Gael García Bernal) – studenta medycyny – oraz jego przyjaciela – biochemika – Alberta Granady (Rodrigo de la Serna) z południa na północ kontynentu, od ich rodzinnej Argentyny, przez Chile, Peru i Kolumbię, aż do Wenezueli.
Początkowo poruszają się na Siłaczce ("La Poderosa"), trochę już zdezelowanym motocyklu, który po jakimś czasie zepsuje się zupełnie i zmusi ich do pokonania wielu setek kilometrów na piechotę i łapiąc okazję. Po drodze oglądają biedę i ciężkie życie przygodnie napotykanych ludzi. Dłuższy pobyt zaliczają w ośrodku leczenia trądu na północy Peru, gdyż Ernesto chce się w przyszłości specjalizować w tego typu schorzeniach. Stamtąd, w ostatni etap podróży, wyruszają na tratwie ofiarowanej im przez pracowników tego centrum terapeutycznego.
Pokonując tysiące kilometrów i obserwując świat wokoło Ernesto dostrzega, że w istocie ludzi Ameryki Południowej o wiele więcej łączy niż dzieli, a podziały na narody są sztuczne.
Dr. Jekyll & Mr. Hyde (2008)
Uwspółcześniona wersja klasycznej powieści Roberta Louisa Stevensona. Doktor Henry Jekyll jest szanowanym neurologiem pragnącym odkryć zależność między wewnętrznym złem i dobrem, a powstawaniem i leczeniem chorób. Dzięki substancji z rzadkiego amazońskiego kwiatu, udaje mu się oddzielić własne sprzeczne osobowości.
Starring: Dougray Scott, Krista Bridges, Tom Skerritt
Rysa (Scratch) (2008)
produkcja: Polska gatunek: Dramat, Psychologiczny
data premiery: 2008-09-19 (Polska) , 2008-09-03 (Świat)
SWIETNA JAKOSC KOPII
Joanna i Jan są kochającym małżeństwem z wieloletnim stażem. Pewnego dnia Joanna dostaje od "życzliwego nieznajomego" informacje o rzekomej podłości, której dopuścił się w przeszłości jej mąż. Niepotwierdzone podejrzenia stopniowo kładą się cieniem na ich związku.
reżyseria: Michał Rosa
scenariusz: Michał Rosa
obsada: Jadwiga Jankowska-Cieślak jako Joanna
Krzysztof Stroiński jako Jan
Ewa Telega jako Beata
Ryszard Filipski jako Mirski
Mirosława Marcheluk jako Nastka
Jerzy Schejbal jako Jacek
Teresa Marczewska jako Hanka
Jerzy Nowak jako Leon
Stanisław Radwan jako Iwo
Kinga Preis jako Zosia
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Glitterfy.com - Photo Flipbooks
Pobierz
