Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
lilek7
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Karola

widziany: 17.12.2016 18:04

 • pliki muzyczne
  160
 • pliki wideo
  908
 • obrazy
  1680
 • dokumenty
  331

3401 plików
454,99 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 376,6 MB
 • 27 lip 11 17:41
obrazek.obrazek
Wymagania sprzętowe:

Pentium II 300MHz
64MB RAM
8MB akcelerator 3D

Zabawa z Kubusiem Puchatkiem to gra zręcznościowo-familijna oparta na niezwykle popularnych bajkach dla dzieci z Kubusiem Pucharkiem w roli głównej. Autorzy gry zawarli tu szereg postaci, które dzieci mogą poprowadzić do odnalezienia zaginionego skarbu – są to m.in.: Kubuś Puchatek, Królik, Prosiaczek, Sowa, a nawet brykający Tygrysek. Cała rozgrywka składa się z szeregu różnorodnych etapów/mini gier. Nasze dzieci mogą między innymi pomóc zbierać Prosiaczkowi dynie, wziąć udział w wyścigu na Króliczych kartach, a nawet zagrać w Kubusiowy pinball. Rzecz jasna podczas przygody naszym bohaterom przeszkadzać będą Woozle i Heffalumpy. Gra posiada przyjemną oprawę graficzną utrzymaną w charakterystycznym stylu bajek animowanych pochodzących z wytwórni Disney’a.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 128,5 MB
 • 27 lip 11 17:41
obrazek

Wymagania sprzętowe:
Pentium 166 MHz, 32 MB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX 2MB,

Przejście przez Stumilowy Las nie należy do najłatwiejszych zadań, gdyż Tygrysek będzie musiał pokonać wiele przeszkód, a także nauczy się latać.
Gra uczy rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 184,3 MB
 • 27 lip 11 17:40
obrazek.obrazek
Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 800 MHz
128 MB RAM
karta grafiki 32 MB

Zapraszamy na fascynujące wyścigi, których głównymi uczestnikami są zabawne i nieco szalone strusie.Zwycięża ten, który w najkrótszym czasie zbierze jak największą ilość jaj. Podczas wyścigu zawodnicy mogą skakać, unikać pułapek i przeszkód, zbierać przedmioty bonusowe oraz walczyć ze swoimi rywalami.

Gra charakteryzuje się trójwymiarową, rysunkową grafiką, a jej obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu w zabawie mogą wziąć udział nawet najmłodsi gracze.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 215,8 MB
 • 27 lip 11 17:01
obrazek.obrazekRozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 150MHz (lub kompatybilny)
16 MB RAM
karta graficzna zgodna z DirectX
Windows 95/98se/Me/XP


„Kubusiowe Przedszkole Maluchy” to gra familijna dla najmłodszych dzieci (od 3 lat) firmy Disney Interactive.Odwiedzając ciekawe zakątki Stuwiekowego Lasu, dziecko może zagrać w ulubioną zabawę jego mieszkańców - "Kto lubi..?", dzięki której rozwinie umiejętność obserwacji i uważnego słuchania oraz pozna nowe słowa. W zabawie "Wesołe baloniki" dziecko nauczy się rozpoznawać litery, cyfry, kolory i kształty geometryczne. Mały gracz może także zajrzeć do przytulnej chatki Kubusia i poznać ukryte tam przeciwieństwa, a razem z Kubusiem i jego przyjaciółmi zaśpiewa zabawne piosenki o przyjaźni, kształtach geometrycznych i porach roku. A dzięki zabawie "Megajęzykofon Pana Sowy" dziecko nauczy się wielu przydatnych słówek w języku angielskim i francuskim.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 467,0 MB
 • 27 lip 11 17:01
obrazek.obrazekWymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 90 MHz (lub kompatybilny)
16 MB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX
Windows 95/98se/Me/XP

Kubuś obudził się z zabawnym uczuciem w brzuszku. To oznacza, stwierdził miś, że zapomniałem o czymś bardzo ważnym - a ponieważ ostatnią bardzo ważną rzeczą, o której zapomniał, były urodziny Kłapouchego, pomyślał, że na pewno przypadają one właśnie dzisiaj! Urodzin nie można obchodzić bez wspaniałego przyjęcia i ślicznych prezentów! Tak właśnie zaczyna się wielka przygoda z Kubusiem i jego przyjaciółmi. Twoje dziecko musi odwiedzić wszystkich mieszkańców Stuwiekowego Lasu, aby zawiadomić ich o przyjęciu na cześć Kłapouchego i pomóc im przygotować piękne urodzinowe prezenty! Organizując przyjęcie urodzinowe, dzieci uczą się rozpoznawania liter i kojarzenia ich z głoskami, rozpoznawania cyfr i przeliczania w zakresie 20, ćwiczą także umiejętność porządkowania przedmiotów według wybranych cech oraz poznają przydatne słówka w języku angielskim i francuskim. Zabawa z Kubusiem i jego przyjaciółmi pomaga także poznać kolory i zachęca do własnej twórczości. Programy z serii Disney Edukacja, przygotowane we współpracy z pedagogami i metodykami nauczania zintegrowanego, odpowiadają programowi nauczania w polskich przedszkolach.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 284,0 MB
 • 27 lip 11 17:00
obrazek
Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 90MHz (lub kompatybilny)
Pamięć: 16 MB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX
System operacyjny: Windows 95/98se/Me/XP

Kiedy Krzyś poszedł po raz pierwszy do szkoły, Kubuś i jego przyjaciele także zapragnęli się uczyć.Gracz podąża razem z nimi, uczestnicząc w zabawnych, rozwijających zajęciach, zrealizowanych w formie mini-gierek. Dziecko szlifuje swoje umiejętności, takie jak: klasyfikowanie obiektów według cech, rozpoznawanie liter i głosek na początku wyrazu, liczenie w zakresie 20. Uczestnicząc w zabawie z Tygryskiem

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 334,2 MB
 • 27 lip 11 17:00
obrazek.
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 450 MHz, 128 MB RAM, 16MB akcelerator 3D.

Modi i Nanna charakteryzuje się dużą dynamiką akcji, rozbudowanym światem gry oraz starannie dopracowaną grafiką, taką która odzwierciedli baśniową (z legend i podań ludów skandynawskich) i magiczną stronę środowiska. Przede wszystkim jednak wiele pracy włożono w kreację zabawnej animacji postaci. Do dyspozycji oddano 32 zróżnicowane poziomy (w tym 8 ukrytych), których sposób przejścia zależy od wyboru bohatera. Można zatem wcielić się w Modiego lub Nannę. Podczas wykonywania kolejnych zadań, będziemy obserwować stopniową ewolucję bohatera. Umożliwi ona graczom na wykorzystanie nowych możliwości i specjalnych umiejętności bliźniąt.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 372,3 MB
 • 27 lip 11 16:59
obrazek.obrazekWymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 300 MHz (lub kompatybilny), 64 MB RAM, 4MB karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98/Me/2000/XP

Piotruś Pan: Wielki Powrót to gra zręcznościowa, w której gracz może samodzielnie uczestniczyć w przygodach jednego z najsłynniejszych bohaterów bajek dla dzieci. Fabuła gry jest stosunkowo luźno związana z wydarzeniami mającymi miejsce w filmie animowanym o tym samym tytule. Zadaniem gracza jest przede wszystkim wykonywanie przelotów Piotrusiem Panem (lub Dzwoneczkiem, nad którym od czasu do czasu gracz również zyskuje kontrolę) przez wszelkiego rodzaju tunele i pieczary, omijanie pułapek naturalnych albo będących dziełem podkomendnych Kapitana Haka, a wszystko to po to by wyprzedzić Haka w poszukiwaniach zaginionego skarbu.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 27,4 MB
 • 27 lip 11 16:59
obrazek

z chomika Megena

 • 300,0 MB
 • 27 lip 11 16:59
obrazek

z chomika Megena

 • 300,0 MB
 • 27 lip 11 16:58
obrazek

z chomika Megena

 • 300,0 MB
 • 27 lip 11 16:58
obrazek

z chomika Megena

 • 300,0 MB
 • 27 lip 11 16:58
obrazek

z chomika Megena

 • 300,0 MB
 • 27 lip 11 16:58
obrazek.obrazek
Wymagania sprzętowe:

Core 2 Duo 1.6 GHz
1 GB RAM
karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
2 GB HDD
Windows XP SP2/Vista SP1

Zabawna i kolorowa gra akcji na podstawie filmu animowanego Pixara. Wcielamy się zarówno w staruszka Carla i skauta Russella, którzy wyruszają w niezwykłą podróż po świecie.
Podczas zabawy zwiedzamy wiele egzotycznych miejsc na całym świecie. Gra została podzielona na kilka rozdziałów. Wśród dostępnych lokacji pojawia się przede wszystkim południowoamerykańska dżungla. Na poszczególnych poziomach poznajemy szereg barwnych i zabawnych postaci (psa Duga oraz prehistorycznego ptaka Kevina) oraz przeciwników (np. węże). Tych drugich unieszkodliwiamy wykorzystując specjalne umiejętności obu bohaterów - przykładowo chłopiec Russell wykorzystuje szkło powiększające do przypalania przeciwników. Starszemu Carlowi przydaje się natomiast jego laska, umożliwiająca chociażby wspinaczkę.
Wszystko to dostępne jest również w trybie rozgrywki kooperatywnej. Cały czas dwójka bohaterów biega razem, więc możemy bez przeszkód bawić się z innymi graczem. Gdy gramy samemu otrzymujemy opcję zmiany postaci, aby przykładowo wykorzystać jej specjalne cechy. Współpraca polega również między innymi na pomaganiu sobie przy wspinaniu się na trudniej dostępne skały oraz wspólnym zbieraniu zdjęć i przedmiotów.Autorzy przygotowali całkiem ciekawą oprawę audiowizualną, oczywiście korelującą z tym co oglądamy w animowanym dziele Pixara.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 197,3 MB
 • 27 lip 11 16:57
obrazek.obrazekZabawa z Prosiaczkiem i przyjaciółmi to wędrówka przez kolorowy świat, który znasz z bajek o Kubusiu, piękna opowieść z mnóstwem niespodzianek (klikaj na ekranie, aby znajdować miejsca, w których kryją się zabawne animacje!), niełatwe minigry oraz zagadki i zadania, z którymi poradzi sobie tylko ktoś tak zręczny, sprytny i spostrzegawczy jak TY! A na koniec weźmiesz udział w przyjęciu wraz z ulubionymi postaciami ze Stu Wiekowego Lasu. Czy Tygrysy najbardziej lubią osty? A może miód? Przekonasz się sam!

* W grze występują znani i lubiani bohaterowie: m.in. Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek
* Gra ze zróżnicowanymi elementami, zarówno zręcznościowymi, jak i logicznymi
* Poziom trudności dostosowany do umiejętności najmłodszych dzieci
* Ciekawa fabuła związana z nowym filmem z wytwórni Disneya
* Wspaniała kolorowa grafika

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 376,6 MB
 • 27 lip 11 16:57
obrazek.obrazek
Wymagania sprzętowe:

Pentium II 300MHz
64MB RAM
8MB akcelerator 3D

Zabawa z Kubusiem Puchatkiem to gra zręcznościowo-familijna oparta na niezwykle popularnych bajkach dla dzieci z Kubusiem Pucharkiem w roli głównej. Autorzy gry zawarli tu szereg postaci, które dzieci mogą poprowadzić do odnalezienia zaginionego skarbu – są to m.in.: Kubuś Puchatek, Królik, Prosiaczek, Sowa, a nawet brykający Tygrysek. Cała rozgrywka składa się z szeregu różnorodnych etapów/mini gier. Nasze dzieci mogą między innymi pomóc zbierać Prosiaczkowi dynie, wziąć udział w wyścigu na Króliczych kartach, a nawet zagrać w Kubusiowy pinball. Rzecz jasna podczas przygody naszym bohaterom przeszkadzać będą Woozle i Heffalumpy. Gra posiada przyjemną oprawę graficzną utrzymaną w charakterystycznym stylu bajek animowanych pochodzących z wytwórni Disney’a.

Zachomikuj Mnie

z chomika Megena

 • 483,2 MB
 • 25 lip 11 12:49
„Wesołe Przedszkole Reksia”

„Wesołe Przedszkole Reksia” to jeden z tytułów wchodzących w skład serii edukacji przedszkolnej dla najmłodszych dzieci. Program ten jest opracowany według założeń dydaktycznych wychowania przedszkolnego i jest programem zawierającym gry bez przemocy. Adresowany jest do dzieci w wieku 4-8 lat. Wraz z synkiem przetestowałam go dokładnie.

„Wesołe Przedszkole Reksia” rzeczywiście jest wesołe: atrakcyjna, kolorowa grafika i animacja, interesujące gry i zabawy, motywujące do rozwiązywania postawionych zadań, sympatyczny dowcip bawiący zarówno dziecko, jak i towarzyszącego mu rodzica, oraz ulubieniec Reksio i jego znajomi z podwórka — „gospodarze” przedszkola.

I tak:

tutaj klocki mówią — możemy np. ułożyć krokodyla, który zaraz schowa się wśród zarośli, albo rakietę, która odleci w kosmos;
zabawki znikają z półek — a przedszkolak ma za zadanie przypomnieć sobie, jak były one ustawione, w miarę upływu gry poziom trudności wzrasta;
pomalowany na zielono Reksio dziwi się takiemu doborowi kolorów — zabawa pomaga nauczyć się rozpoznawać i nazywać kolory, a kolorowanki można wydrukować;
możemy pograć w kolorowe i oczywiście mówiące memo — łączymy elementy w pary, gra świetnie ćwiczy pamięć i zawiera elementy współzawodnictwa;
układanki — puzzle — niektóre elementy poruszają się, a postacie wyczyniają różne śmieszne figle; dla obrazka można wybrać różne rodzaje puzzli — różne stopnie trudności;
można także zostać mistrzem strzelnicy — gra zręcznościowa dla przedszkolaka wprawionego już nieco w posługiwaniu się myszką — ufoludki czy klauni pojawiają się coraz szybciej;
pociąg czeka na maszynistę, by zawieźć pasażerów do stacji głównej — zabawa nieco trudniejsza: maszynista musi zabrać wszystkich pasażerów i dojechać z nimi na stację końcową, uważając jednocześnie, by nie zderzyć się z drugą lokomotywą.

z chomika mseko

 • 469,5 MB
 • 25 lip 11 12:48

z chomika staniol72

 • 608,5 MB
 • 25 lip 11 12:48

z chomika Deryl1993

 • 454,0 MB
 • 25 lip 11 12:47

z chomika Deryl1993

 • 542,3 MB
 • 25 lip 11 12:32
obrazek.
Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe Przyjęcie to gra zręcznościowo-familijna oparta na niezwykle popularnych bajkach dla dzieci z Kubusiem Pucharkiem w roli głównej. Autorzy gry zawarli tu szereg postaci, które dzieci mogą poprowadzić do odnalezienia zaginionego skarbu – są to m.in.: Kubuś Puchatek, Królik, Prosiaczek, Sowa, a nawet brykający Tygrysek. Cała rozgrywka składa się z szeregu różnorodnych etapów/mini gier. Nasze dzieci mogą między innymi pomóc zbierać Prosiaczkowi dynie, wziąć udział w wyścigu na Króliczych kartach, a nawet zagrać w Kubusiowy pinball. Rzecz jasna podczas przygody naszym bohaterom przeszkadzać będą Woozle i Heffalumpy. Gra posiada przyjemną oprawę graficzną utrzymaną w charakterystycznym stylu bajek animowanych pochodzących z wytwórni Disney’a.

z chomika Violence_up

 • 447,4 MB
 • 23 lut 11 20:58

z chomika BeliefInLove

 • 739,2 MB
 • 23 lut 11 20:56


Info:

Wymagania Sprzętowe:

Pentium III 800 MHz
256 MB RAM
Karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza)
250 MB HDD

Opis:

Kolejna część przygód sympatycznego trolla imieniem Hugo. Tym razem, nasz bohater postanowił wcielić się w rolę agenta wywiadu i niczym słynny James Bond rozwikłać zagadkę żądnej władzy organizacji. Przygód sympatycznego trolla imieniem Hugo ciąg dalszy. Tym razem, nasz bohater postanowił wcielić się w rolę agenta wywiadu i niczym słynny James Bond rozwikłać zagadkę żądnej władzy organizacji. Oczywiście najpotężniejszą bronią Hugo, jest humor.
Przestępczą siatką o nazwie SUSPECTRA kieruje diaboliczny Dr. Nogo. To na skutek jego zbrodniczej aktywności, czarne chmury zawisły nad miastem Aquapolis. Co więcej, istnieje realna groźba, iż Dr. Nogo w swych planach ma także dominację nad całym światem. Nie widząc innego rozwiązania, agencja wywiadowcza R.I.S.K. (Risky Intelligent Spy Knights) na pomoc wzywa właśnie Hugo. Wcielony w trybie natychmiastowym do służb specjalnych, już pierwszego dnia przywdziewa stosowny, czarny garnitur i rusza do akcji. Jego zadaniem jest powstrzymanie despotycznych zapędów Dr. Nogo i wyjaśnienie tajemniczych okoliczności zaginięcia Agenta 01. Całą akcję, torpeduje zatrudniony w charakterze kreta człowiek SUSPECTRY.
Jak na szpiega przystało, Hugo do swojej dyspozycji ma niezbędne w takiej pracy kieszonkowe gadżety, jak np. okulary rentgenowskie, po założeniu których każdy posiadacz broni zostanie natychmiast zdemaskowany. Jeszcze inne dostarczą mu cennych informacji na temat niedostępnych lokacji lub sparaliżują na pewien czas sługusów Dr. Nogo. Oczywiście samemu też należy uważać na podobne niespodzianki, bowiem nie raz nadarzy się okazja do utraty przez Hugo jedynego zęba. W walce z wrogiem, nasz śmiałek może ponadto wykorzystać sztukę kamuflażu zamieniając się w roślinę czy też hydrant. W trakcie wypełniania głównego zadania, na Hugo czekają pełne niespodzianek misje poboczne, gdzie zazwyczaj należy się zmierzyć z mniejszym ale i tak wymagającymi sporego wysiłku złem. Typową rozgrywkę urozmaicają wszelkiego rodzaju pojazdy, które nasz podopieczny jest w stanie kontrolować. Nie są to jednak żadne zwykłe środki transportu, tylko prawdziwe bestie wyposażone w takie zabawki jak wyrzutnie rakiet, torpedy, zamrażacze, a nawet miniaturowe bomby nuklearne.
Agent Hugo to bez wątpienia pozycja dla najmłodszych, co zresztą sugeruje producent ustalając zakres wieku od pięciu do dwunastu lat. Podkreśla to

z chomika BlackDragon30

 • 187,3 MB
 • 23 lut 11 20:52
2005062014562750.jpg

z chomika Sylwia_1995

 • 665,1 MB
 • 23 lut 11 20:50


obrazekobrazek
wymagania sprzętowe:
Pentium III 450 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 16MB

Trójwymiarowa zręcznościówka skierowana raczej w stronę młodszych użytkowników komputerów. „Shark Tale” (w Polsce „Rybki z ferajny”) to komputerowa adaptacja kolejnego filmu animowanego zrealizowanego przez Dreamworks Pictures. Gra pozostaje w zgodzie z fabułą filmu i opowiada o losach Oscara (głosu tej postaci użyczył Will Smith), niewielkiej acz niezwykle gadatliwej rybki, której marzy się wielka kariera. Pewnego dnia zamordowany zostaje syn lokalnego rekina-mafioso a winą obarczony zostaje główny bohater, który przypadkiem znalazł się na miejscu zbrodni. Oscar w bardzo szybkim tempie zyskuje sławę nie zdając sobie przy tym sprawy z czyhających na niego niebezpieczeństw. Całość przypomina parodię słynnego „Ojca chrzestnego”, warto też dodać, iż głosy głównym bohaterom filmu użyczyły same hollywoodzkie sławy - Robert De Niro, Renee Zellweger, Angelina Jolie czy Michael Imperioli (Christopher z „Rodziny Soprano”). PeCetowy „Shark Tale” jest konwersją z konsol nowej generacji.

zachomikowany

 • 483,8 MB
 • 23 lut 11 20:50
obrazekobrazek.
Madagascar to niezbyt skomplikowana zręcznościówka stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Gra ta bazuje na filmie animowanym wytwórni DreamWorks Studios.
Głównymi bohaterami programu są zwierzęta spędzające swój nudny żywot na pobycie w nowojorskim ogrodzie zoologicznym. Akcja nabiera rozpędu, kiedy jedno z nich – zebra o imieniu Marty – postanawia wyzwolić się z oków niewolnictwa i korzystając z pomocy grupy pingwinów wydostaje się poza obręb placówki. Wraz z nim wymykają się inne zwierzęta, które niedługo potem zostają złapane. W trakcie transportu statkiem do Afryki, gdzie zwierzęta miały zostać zwrócone naturze, dochodzi do porwania okrętu przez nieloty, a całe towarzystwo ląduje na tytułowej wyspie, gdzie czekają oczywiście zupełnie nowe i fascynujące przygody. Gra podzielona jest na jedenaście etapów, do których dostęp uzyskujemy kolejno, wraz z rozwojem fabuły. W każdym scenariuszu prowadzimy na zmianę jedno ze zwierząt i staramy się wykonać powierzone przez program cele misji. Nie są to skomplikowane czynności, ale oprócz typowo zręcznościowych zadań, w Madagaskar znajdziemy również proste zagadki o charakterze logicznym.

Wypakuj i zamontuj obraz płyty np. Deamon Toolsem i zainstaluj grę. Skopiuj crack do folderu z grą
(u mnie C:\ Program Files\ Activision\ Madagaskar\ Game)

z chomika Violence_up

 • 176,3 MB
 • 23 lut 11 20:49

z chomika Zmykus

 • 248,0 MB
 • 23 lut 11 20:49

z chomika Zmykus

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

37 plików
11,48 GB
dark53

dark53 napisano 26.03.2015 10:29

zgłoś do usunięcia

Boleslaw3333 napisano 13.04.2015 13:51

zgłoś do usunięcia
FILMY-NOWOŚCI-2015 zαρяαѕzαм

SixPower1 napisano 17.04.2015 22:22

zgłoś do usunięcia
Zapraszam także na mój kanał: YouTube
Na kanale znajdziesz:
Let's play, Prezentacje gier i wiele więcej.
VmaxEr

VmaxEr napisano 30.04.2015 15:50

zgłoś do usunięcia

anya.86 napisano 25.08.2015 19:32

zgłoś do usunięcia
SERIALE 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wadem-film napisano 30.08.2015 22:21

zgłoś do usunięcia
ginger.86

ginger.86 napisano 9.09.2015 11:05

zgłoś do usunięcia
SERIALE 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM :
anya-86

anya-86 napisano 11.09.2015 09:34

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM :
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 3.10.2015 14:42

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 29.01.2016 00:15

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności