Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
legrant
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna بيتر

widziany: 16.02.2018 18:44

 • pliki muzyczne
  7364
 • pliki wideo
  1597
 • obrazy
  4710
 • dokumenty
  5826

21771 plików
671,14 GB

Ukryj opis
 • 1,7 MB
 • 1 paź 10 18:46
Przydatne narzędzie pokazujące szczegółowe informacje o istniejących w systemie napędach dysków twardych, nagrywarkach, czytnikach CD/CD-R/CD-RW/DVD, combo itp. Szczególnie przydatne informacje, które możemy uzyskać za pośrednictwem Nero InfoTool to typy prędkości napędów, obsługiwane formaty odczytu i ew. zapisu płyt CD/DVD, dzięki czemu bez problemu będziemy wiedzieć czy posiadana przez nas płyta może zostać odczytana i/lub nagrana. Narzędzie wchodzi również w skład pakietu Nero ale jest dystrybuowane przez autora jako samodzielny i bezpłatny program.
 • 3,1 MB
 • 1 paź 10 18:43
Znakomity program prezentujący praktycznie wszelkie informacje o sprzęcie i systemie użytkownika. Program sugeruje również co należy zrobić aby podwyższyć wydajność systemu (włączając w to zmiany sprzętowe). Umożliwia zapis informacji w formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML. AIDA32 zawiera dane porównawcze blisko 30 tys. komponentów. Mimo niesamowitych możliwości obsługa programu jest intuicyjna i pozwala znaleźć informacje o odpowiednim stopniu zaawansowania dla każdego użytkownika. Niestety program nie jest już dalej rozwijany (pod tą nazwą i w tej formie licencyjnej) ze względu na nawiązanie współpracy przez autora z firmą Lavalys Consulting Group.

Główne cechy programu

Szczegółowa baza informacji o prawie 30 tys. komponentów
Pełna informacja o sprzęcie
Pełna informacja o zainstalowanym oprogramowaniu (także informacje o licencjach)
Informacje związane z DirectX
Informacje o sterownikach
Testy wydajności pamięci
Generowanie raportów w formatach: TXT, HTML, MHTML, MIF, INI, CSV oraz XML
Przy okazji prezentacji informacji o komponencie program podaje link do aktualizacji sterownika
Wsparcie baz SQL ADO/ODBC
Kompatybilność z systemem 2003 Server
Rozszerzone wsparcie procesorów 64 bitowych AMD
Audyt sieciowy
Remote Control (TCP/IP)
Prezentacja danych na 85 stronach
Wiele innych...


Uwaga!

W przypadku systemów Windows 95/98/Me może (choć nie musi) pojawić się problem z wyświetlaniem z menu Magazyn -> opcji ATA i SMART. Aby usunąć ten problem należy skopiować plik SMARTVSD.VXD z folderu WindowsSystem do folderu WindowsSystemIoSubSys i zrestartować system. Od tego momentu możemy w zakładce : Magazyn -> ATA zapoznać się z danymi o dysku: ID dysku, nr seryjny, bufor dysku no i o max trybie PIO, UDMA dysku i aktualnym jego trybie pracy, natomiast w zakładce Magazyn -> SMART Dane SMART o naszym HDD.

1 komentarz

 • 2,3 MB
 • 1 paź 10 18:41
Belarc Advisor identyfikuje sprzęt oraz zainstalowane oprogramowanie wraz z informacjami o licencjach.

W skali dziesięciostopniowej ocenia poziom bezpieczeństwa, a także wskazuje na brakujące oraz zainstalowane łatki bezpieczeństwa. Dodatkowo ułatwia dotarcie do szczegółowych informacji na ich temat poprzez linki do materiałów na temat każdej z nich opublikowanych na stronach Microsoft. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość bezpośredniego przejścia z listy zainstalowanych aplikacji do katalogu, w którym się ona znajduje.

Belarc Advisor korzysta z przeglądarki internetowej, współpracuje jednak z praktycznie każdą przeglądarką.
 • 10,2 MB
 • 1 paź 10 18:39
Najbardziej rozbudowana odmiana znakomitego programu do identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych komputera, dedykowana dla firm. Wyświetla szczegółowe informacje m.in. o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach. W edycji Corporate, analogicznie jak w Ultimate, program informuje dodatkowo o zainstalowanym systemie operacyjnym, oprogramowaniu i stanie zabezpieczeń jest jednak dodatkowo rozbudowany o możliwość pracy w sieci i zdalnego skanowania komputerów umożliwiającego np. audyt zainstalowanego oprogramowania. Dzięki intuicyjnemu i polskojęzycznemu interfejsowi, pomimo ogromnej ilości opcji programu jego obsługa jest bardzo prosta. EVEREST jest kontynuacją bardzo popularnego programu AIDA32.
 • 9,8 MB
 • 1 paź 10 18:33
Rozbudowana odmiana znakomitego programu do identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych komputera.

Wyświetla szczegółowe informacje m.in. o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach. W edycji Ultimate program informuje dodatkowo o zainstalowanym systemie operacyjnym, oprogramowaniu i stanie zabezpieczeń. W edycji tej zawarty jest także rozbudowany (w stosunku do wersji Home) moduł diagnostyczny. Dzięki intuicyjnemu i polskojęzycznemu interfejsowi, pomimo ogromnej ilości opcji programu jego obsługa jest bardzo prosta.

EVEREST jest kontynuacją bardzo popularnego programu AIDA32.
 • 2,6 MB
 • 1 paź 10 18:20
Bardzo rozbudowane narzędzie służące kompleksowemu pozyskiwaniu danych o systemie i sprzęcie. Ilość informacji zrobi wrażenie nawet na miłośnikach konkurencyjnych, rozbudowanych programów - jak choćby popularna AIDA. SIW prezentuje bardzo szczegółowe informacje zarówno na temat wszystkich podzespołów jak również systemu, aplikacji, procesów, sterowników czy kodeków. Wyświetla też informacje o procesach uruchamianych automatycznie podczas startu systemu. Za pomocą funkcji "secret" można wydobyć wszelkie hasła zapamiętywane np. przez przeglądarki. SIW podaje również szczegółowe informacje na temat sieci, portów, TCP/IP ruchu itp. Monitoruje obciążenie procesora oraz wykorzystanie pamięci. Aplikacja zawiera dodatkowe narzędzia, m. in. do odczytu zamaskowanych haseł czy zmiany numerów kart sieciowych MAC.

Uwaga!
Program domyślnie instalowany jest w angielskiej wersji językowej. Język polski ustawić możemy z poziomu SIW klikając w menu 'Tools' opcję 'Options', a następnie w sekcji 'Language' wybierając z listy pozycję 'Polish'.


REWELACJA-POLECAM
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

6 plików
29,64 MB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności