Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
karoltina
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta ♥Karolina♥

widziany: dzisiaj o 15:34

 • pliki muzyczne
  1132
 • pliki wideo
  1995
 • obrazy
  1295
 • dokumenty
  1519

9224 plików
1692,47 GB

Ukryj opis
W 2009 roku, najbogatsi ludzie świata posiadali 44% całego majątku, który wzrósł o kolejne 4 punkty procentowe w 2014 roku. Teraz oficjalnie można powiedzieć, że jeden procent ludności posiada dokładnie 50,4% bogactw. Raport wskazuje, że bogaci stają się jeszcze bardziej bogaci, podczas gdy ludzie biedni mają coraz mniej. Połowa najbiedniejszych ludzi posiada tylko 1% światowego bogactwa. Rozwarstwienie rośnie z roku na rok w dramatycznym tempie. Mark Goldring, prezes organizacji pozarządowej Oxfam która zajmuje się walką z głodem na świecie powiedział, że jeśli nie podjęte zostaną odpowiednie działania, świat może nie poradzić sobie ze zwalczaniem skrajnego ubóstwa.
Szacuje się, że jeden procent najbogatszych ludzi będzie w dalszym ciągu gromadził wszelkie bogactwa. W ciągu pięciu następnych lat, liczba milionerów na całym świecie wzrośnie do 49 milionów osób, czyli aż o 46%.


obrazek


 • 1,2 MB
 • 23 lis 15 12:35
Prawdopodobnie pojawił się nowy, groźny wirus typu ransomware (ang. ransom – okup, software – oprogramowanie), który wnika do komputera, tym samym blokując wszystkie działania na naszym komputerze, dopóki nie zapłacimy należnej kwoty. W tym przypadku musimy zapłacić chomikowymi punktami!

Jak się przed nim bronić? W przypadku zainfekowania, jak go usunąć? Szczegóły w naszym nowym artykule

To ostrzeżenie BEZ POBIERANIA przeczytasz również na: ODSKOK.pl
Znajdziesz tam również najświeższe komentarze!

Zachomikuj ten plik i przesyłaj oraz udostępniaj go innym!
Niech wszyscy wiedzą o ostrzeżeniu! Razem zneutralizujmy zagrożenie do zera!

Bez Was nie damy rady :)

z chomika CentrumBezpieczenstwa

 • 9 KB
 • 17 paź 15 12:45
Zjawisko, które do niedawna było ośmieszane, dzisiaj jest faktem. Kontrola umysłu, mind control, inaczej otępienie umysłu jest efektywną bronią rządów i korporacji.
To zastosowanie wszelkich metod wpływu na organizm człowieka, którego celem jest zachwianie jego równowagi. Osoby poddane mind control powinny nie reagować impulsywnie na otoczenie, zajmować się własnymi sprawami, nie rozumieć toczącej się gry, wierzyć w przekaz głównych mediów. Innymi słowy, celem korporacji i mocarstw jest uformowanie niemyślącego społeczeństwa, które będzie wykonywać to, co przekażą im autorytety i gwiazdy medialne.

W tym artykule nie zajmuję się dogłębnie problemem mind control. Chcę przedstawić praktyczny poradnik, jak zmniejszyć działanie sygnałów, które wywołują negatywne emocje, apatie, złe samopoczucie.

Opisujemy prosty sposób zmniejszenia uciążliwego promieniowania EM w domu lub mieszkaniu.

Duże źródła niebezpiecznego promieniowania EM są w postaci mikrofal emitowanych przez wieże telefonii komórkowej. Z własnego doświadczenia i po zapoznaniu się z doświadczeniami innych jestem przekonany, że niektóre z tych mikrofal są celowo kierowane na ludzi w celu ogłupiania naszego umysłu, zmieniając nasz fizyczny poziom energii, ograniczając naszą wolę (pogląd autora tekstu).

Mogą być również wykorzystywane do celów monitorowania i inwigilacji.

Niektóre spostrzeżenia dotyczą sygnałów:

1) na ogół są one transmitowane przez okno pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu, zwykle okno z widokiem na ulice,

2) są kierowane docelowo i konkretnie w celu śledzenie osób wewnątrz domu,

3) szybkość śledzenia jest powolna a gdy cel się porusza, sygnał trwa kilka sekund lub minut do czasu wyszukania i znalezienia celu w jego nowej lokalizacji,

4) jeśli cel wchodzi obszar twojego domu a sygnał nie może dotrzeć, wtedy przechodzi w szeroki tryb wyszukiwania, w domyśle „wyszedł z domu i podróżuje po mieście”,

5) kiedy np. okno zostanie zablokowane, sygnał znajdzie inne okno lub cienką ścianę i przeniknie,

6) sygnał może powodować tępy ból głowy lub ucisk w skroniach.

Myślę, że wieże telefonii komórkowej są używane do generowania tych sygnałów. HAARP prawdopodobnie też bierze w tym udział. Wybrana osoba jest śledzona przez jakiś odczyt charakteryzujący rezonansowe właściwości czaszki lub DNA, śledzenie sygnałów emitowanych przez implanty wprowadzone do niej podczas uprowadzeń lub przez jeszcze bardziej wyrafinowane metody. Komputery wykonują obliczenia niezbędne do zmiany sygnału z każdej z trzech częstotliwości telefonów komórkowych na wieżach, tak aby triangulacja sygnału odebrana została z nowej lokalizacji. Kiedy cel się porusza, nowe obliczenia wykonywane są co kilka sekund.

Reszta na:
http://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/mind-control-w-twoim-domu/

z chomika rosmarinus

 • 81 KB
 • 17 paź 15 12:44

z chomika rosmarinus

 • 56 KB
 • 17 paź 15 12:42

z chomika rosmarinus

 • 44,9 MB
 • 7 paź 15 12:17
 • 2,0 MB
 • 5 paź 15 16:26

zachomikowany

 • 17 KB
 • 2 paź 15 20:35
Taka informacja się pojawiła. na wiadomosci24.wroclaw info jest blokowane na bankier.pl tez skasowane.
Wklejam cały post jaki był na bankier.pl
===
29-letnia Polka brutalnie zgwałcona w okolicy ośrodka dla uchodźców

http://wiadomosci24.wroclaw.pl/brutalnie-pobita-przez-imigrantow/

„Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!”
Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówią. – Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia. W specyficznej sytuacji tych ludzi łatwiej o konflikty.”Islamska agresja”
Zajście z ośrodka przez wielu komentatorów oceniane jest jednoznacznie. To argument w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Prawicowy publicysta Łukasz Warzecha wskazał je jako dowód na tezę, że „agresywny islam” zagraża Polsce. „Pokazani na filmie z ośrodka w Lininie Czeczeni nie są zapewne członkami al-Kaidy ani bojownikami Państwa Islamskiego, ale ich sposób rozumowania jest tym bardziej wstrząsający (…). Tam, gdzie mieszkają muzułmanie, ma być po muzułmańsku. Zasada dostosowania się do reguł gospodarza jest w ich kręgu kulturowym obca”
Postawa islamistów pokazuje jeszcze jedną możliwość – wyjazd w celu podboju innego kraju. W celu zagarnięcia jego terytorium i zniewolenia społeczeństwa. Kto się nie podda ten wróg. Rdzenni mieszkańcy dostrzegając zagrożenie, manifestują oraz zrzeszają się pod antymuzułmańskimi hasłami. Unia Europejska, głucha i ślepa próbuje nakazać krajom członkowskim przyjęcie kolejnej porcji wątpliwych chrześcijan – z pobudek rzekomo humanitarnych.
BLASTINGNEWS.COM
Co do zachowania muzułmanów, Piechota przekonuje, że w ośrodku, w którym przebywa 150 osób różnych kultur i wyznań „ciężko jest uniknąć konfliktów”. – Ktoś ma gorszy humor i szuka zaczepki… Poza tym to specyficzna społeczność i specyficzna sytuacja, bo te osoby czekają na rozpatrzenie wniosku o status uchodźcy. W takich warunkach łatwiej o konflikty, które normalnie nie miałyby miejsca – twierdzi.
Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu
Polka odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców
Do ataku doszło w sąsiedztwie obozu dla uchodzców w Lininie:

Gdybym mial karabin wiedzielbym jak go wykorzystac

http://m.bankier.pl/forum/post/18432311
KOMENTARZE MILE WIDZIANE NIE MOŻEMY MILCZEC
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  2
 • obrazy
  5
 • pliki wideo
  4
 • pliki muzyczne
  0

11 plików
364,4 MB

jacekagatka1

jacekagatka1 napisano 29.11.2015 06:25

zgłoś do usunięcia
Witamy pięknie

Niech dzisiejszy dzień cudowne obrazy w Twej pamięci zostawi, do których powrót kiedyś , gdy będzie Ci źle Twój humor i nastrój może choć trochę poprawi...Tylko pięknych chwil, które sprawią, że każdy dzień będziesz rozpoczynać z radością i z nadzieją oczekiwać będziesz każdego następnego....Ciepło pozdrawiamy z uśmiechem...

... Ania i Grześ ...

obrazek
Tadeusz-52

Tadeusz-52 napisano 29.11.2015 08:16

zgłoś do usunięcia
BozeMilosierdzie

BozeMilosierdzie napisano 29.11.2015 11:03

zgłoś do usunięcia
obrazek***Moje dziecko! (...)Oferuje Ci więcej niż mógł Ci dać Twój ziemski ojciec (Ew. Mateusza 7,11) Ponieważ ja jestem doskonałym Ojcem (Ew. Mateusza 5,48) Każdy dar jaki otrzymujesz pochodzi ode mnie (Jakuba 1,17) Ja dbam o Ciebie i znam i zaspokajam Twoje potrzeby (Ew. Mateusza 6,31-33) Moje plany dotyczące Twojej przyszłości zawsze wypełnione są nadzieją (Jeremiasza 29,11) Ponieważ umiłowałem Cię miłością wieczną (Jeremiasza 31,3) Wciąż myślę o Tobie a moich myśli jest tak dużo jak ziarna piasku nad brzegiem morza (Psalm 139,17-18) ***
prezes44444

prezes44444 napisano 29.11.2015 15:08

zgłoś do usunięcia
obrazek
bidder

bidder napisano 29.11.2015 17:01

zgłoś do usunięcia
Image Hosted by FotoZrzut.pl**"*•.¸¦¦¸.•"¨`**" "**¦" Huczy woda po kamieniach", A na głębi cicho płynie - Nie sądź ludzi po zachceniach, Ale prawdy szukaj w czynie. Kto prawdziwie czuć niezdolny,Ten się szumem słowa pieści - Potok głośny a swawolny. Mało wody w sobie mieści. Lecz spokojnej cisza toni. Zwykle wielką głąb zwiastuje - Na wiatr uczuć swych nie trwoni,Kto głęboko w duszy czuje!(A.Asnyk). "**"¨.•.¸¦¦¸.•."**"¦¦¦¦Pozdrawiam serdecznie¦- Janek-¦¦¦¦¦** " " ">.*"¨.•.¸¦¦¸.•******¦¦¦¦****.*"¨.•.¸¦*¦¸.•**.
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 29.11.2015 20:42

zgłoś do usunięcia
rosmarinus

rosmarinus napisano 29.11.2015 21:44

zgłoś do usunięcia
beata471

beata471 napisano dzisiaj o 06:13

zgłoś do usunięcia
Kliknij Tutaj.
Witam pięknie

I choć daleko, tak blisko Ciebi. Kiedy Cię spotkam, tego nikt nie wie. I dziwnym trafem splecione losy, spływają po nas, Jak krople rosy. I może, chociaż dróg los nie złączy, to nasza przyjaźń Tu się nie kończy...Pozdrawiam milutko…

… Beata …

Tadeusz-52

Tadeusz-52 napisano dzisiaj o 08:46

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności