Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
kama1989
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Kamila

widziany: 14.08.2017 07:55

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  239
 • pliki wideo
  1999
 • obrazy
  138
 • dokumenty
  488

3702 plików
590,06 GB

Ukryj opis
 • 1,1 MB
 • 3 kwi 14 21:45
obrazekRiley Blackthorne just needs a chance to prove herself - and that's exactly what the demons are counting on.

Seventeen-year-old Riley, the only daughter of legendary Demon Trapper, Paul Blackthorne, has always dreamed of following in her father's footsteps. The good news is, with human society seriously disrupted by economic upheaval and Lucifer increasing the number of demons in all major cities, Atlanta's local Trappers' Guild needs all the help they can get - even from a girl. When she's not keeping up with her homework or trying to manage her growing crush on fellow apprentice, Simon, Riley's out saving distressed citizens from foul-mouthed little devils - Grade One Hellspawn only, of course, per the strict rules of the Guild. Life's about as normal as can be for the average demon-trapping teen.

But then a Grade Five Geo-Fiend crashes Riley's routine assignment at a library, jeopardizing her life and her chosen livelihood. And, as if that wasn't bad enough, sudden tragedy strikes the Trappers' Guild, spinning Riley down a more dangerous path than she ever could have imagined. As her whole world crashes down around her, who can Riley trust with her heart - and her life?

z chomika pchlaszachraika

 • 5.0
 • 1,6 MB
 • 3 kwi 14 21:45
obrazek
Wampiry potrafią nieźle namieszać w życiu nastolatki… Świat Jessiki staje na głowie, gdy w szkole pojawia się osobliwy uczeń z wymiany międzynarodowej, Lucjusz Vladescu. Jest arogancki, natrętny i, no cóż, nieziemsko przystojny. Na domiar złego twierdzi, że Jessica to rumuńska wampirza księżniczka i że na mocy paktu między ich rodami są zaręczeni! Dziewczyna nie chce wierzyć w te rewelacje, jednak kiedy zaczyna wertować „Przewodnik dla nastoletnich wampirów po miłości, zdrowiu i emocjach”, nachodzą ją wątpliwości… Czy przeciętna nastolatka to dobry materiał na czarującą wampirzą księżniczkę?

z chomika Lillan

 • 5.0
 • 3,8 MB
 • 9 lip 13 17:27
pdf, epub, mobi
obrazekKontynuacja jednej z najgłośniejszych powieści ostatnich lat wydanej w 34 krajach i filmowanej przez Warner Bros., który spodziewa się, że film powtórzy sukces Harry’ego Pottera.

Diana Bishop, młoda doktor historii z potężnej czarnoksięskiej rodziny, i Matt hew Clairmont, fascynujący i nieśmiertelny naukowiec, połączeni wielkim zakazanym uczuciem rozpoczęli walkę o niebezpieczną tajemnicę, która zmieni świat.

Idąc tropem zaginionej zaklętej księgi, której szukają wszystkie magiczne rasy, przenieśli się w czasie do elżbietańskiego Londynu. Teraz wędrują dalej, do XVI-wiecznej cesarskiej Pragi, gdzie Diana pozna szokującą prawdę o swoim ukochanym.

z chomika zolzarenata

 • 2,0 MB
 • 9 lip 13 17:26
obrazekPorywająca, niezapomniana przygoda i zupełnie nowe spojrzenie na to, co znaczy kochać.

Lauren Kate, autorka Upadłych

Osiemnastoletnia Eve nigdy nie wyszła za pilnie strzeżony teren zamkniętej szkoły, gdzie ona i dwieście innych dziewcząt przygotowuje się do roli elity Nowej Ameryki. Ale w przeddzień ukończenia nauki odkrywa szokującą prawdę o jej prawdziwym celu – i o przerażającym losie, jaki ją czeka.

Zostawia jedyny dom, jaki znała, i zaczyna długą, ryzykowną wędrówkę w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Ale za bramą szkoły nie ma bezpiecznych miejsc. Czy Caleb, twardy, buntowniczy chłopak, który wie, jak przeżyć, pomoże Eve je znaleźć? Czy Eve mu zaufa, chociaż zawsze wpajano jej śmiertelny strach przed mężczyznami? I co zrobi, gdy przyjdzie jej wybierać pomiędzy życiem a miłością…

z chomika zolzarenata

 • 0,9 MB
 • 2 lis 12 22:55
obrazekMagia, nieśmiertelność i poszukiwanie swojego miejsca w życiu w kontynuacji powieści, która zachwyciła polskie czytelniczki

Żeby być razem, chcą zmienić przeszłość. Ale nawet wieczność to za mało, żeby zmienić siebie…

Nastasya wygląda jak każda inna siedemnastolatka, ale żyje od wieków – bez sensu, bez celu, bez radości.

Zmęczona swoim wiecznym życiem wypełnionym imprezowaniem, zaszywa się w miejscu przeznaczonym dla takich jak ona nieśmiertelnych, którzy chcą coś zmienić. Tu uczy się panować nad swoją magią. Znajduje spokój. I miłość do seksownego i tajemniczego Reyna. Ale dawne życie upomina się o Nastasyę i wciąga w mrok gęstniejący w jej nieśmiertelnej duszy. Mrok, który może pochłonąć ją i Reyna…

z chomika Nemezis10

 • 1,4 MB
 • 21 sie 11 18:53
obrazek

Najwyższa magia to ludzka chemia Naina, studentka Państwowego Uniwersytetu Magii, ma nie tylko wybitny talent do pakowania się w kłopoty. Jej nadnaturalne zdolności doceniają szychy z ministerstwa i wydziału magii bojowej. Lokują w niej nawet nadzieję na powodzenie eksperymentu "Demiurg". Sama Naina uważa, że najlepiej wychodzi jej wszelaka destrukcja. Z łatwością zdematerializuje samochód. Z trudem opiera się "nieznośnemu" urokowi arcyciekawego faceta z przeszłością... Aha, jeszcze jedno. Tylko tu znajdziesz satysfakcjonującą odpowiedź na pytanie: dlaczego nie można wyczarować monet, banknotów, złota ani diamentów?

z chomika Pinavela

 • 1,9 MB
 • 20 cze 11 18:58
obrazekTa książka to fenomen.
Połączyła to co najlepsze w największych bestsellerach ostatnich lat:
Suspens, przygodę i poszukiwanie wielkiego sekretu historii Kodu Leonarda da Vinci
Miłość wielką i nieziemską Zmierzchu
Magię Harry’ego Pottera
Tajemnicę, nastrój i piękno opowieści Cienia wiatru
Księga Wszystkich Dusz łączy w sobie liczne gatunki literatury. Tak jak świat w niej przedstawiony łączy istoty ludzkie i nieludzkie.
Księga Wszystkich Dusz sama jest potężna jak zaginiona zaklęta księga, wokół której toczy się akcja.
Piękna i młoda doktor historii Diana Bishop studiuje alchemiczne księgi w oksfordzkiej Bibliotece Bodlejańskiej. Jeden manuskrypt promieniuje dziwnym lśnieniem. Brakuje mu kilku stron. A spod pisma wyłania się niemożliwy do odczytania inny tekst.
Diana wie, że by go odczytać, musiałaby użyć swoich magicznych mocy. Pochodzi bowiem z potężnej rodziny o wielowiekowych czarnoksięskich tradycjach. Z rodziny pierwszej czarownicy straconej w Salem. Diana boi się swojej magii. Broni się przed nią
Wraca jednak do księgi. Ale okazuje się, że manuskryptu nie ma w bibliotece, bo zaginął przeszło sto lat wcześniej…
Tymczasem Oksfordem wstrząsają tajemnicze morderstwa. A Bibliotekę Bodlejańską zaludniają niebezpieczne czarownice, czarnoksiężnicy, demony i wampiry. Wszyscy poszukują księgi…
Wśród tych istot, których nie sposób odróżnić od ludzi, jest urzekający Matthew Clairmont – tajemniczy światowej sławy profesor biochemii i neurologii.
Diana wie, że nie wolno jej złamać zakazu wchodzenia w intymne związki z przedstawicielami innych ras. Wie, że tę miłość może przypłacić życiem.
Tak rozpoczyna się przebogata opowieść o zakazanej potężnej miłości, wśród walki o tajemnicę, która być może zmieni świat…

z chomika Nemezis10

 • 1,6 MB
 • 20 cze 11 18:56
obrazekJest seksowna i niebezpieczna.

Niepokonana w obliczu zła i bezradna wobec niepokojącej przepowiedni… i nieziemskiej namiętności.

Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumowin nawiedzających świat śmiertelników.

Teraz musi odnaleźć nastolatkę uprowadzoną w zaświaty. I staje się celem najgroźniejszych paranormali. Wprawdzie posługuje się z równą wprawą różdżką jak pistoletem, ale potrzebuje sojuszników – i znajduje ich: w uwodzicielskim czarowniku i olśniewająco przystojnym zmiennokształtnym. Lecz żaden z nich nie ocali jej przed największym niebezpieczeństwem - jakie kryje się w samej Eugenie. I w mrocznych mocach, które budzą się w niej do życia…

z chomika Nemezis10

 • 1,6 MB
 • 20 cze 11 18:49
obrazekByli władcami mroku i przez całą wieczność poszukiwali pań światła…

Nieznajomy bez słów wzywał ją zza mórz, szepcząc o wiecznej męce, o nienasyconym głodzie, o niebezpiecznych żądzach. Shea O’Halloran, lekarka z Ameryki, w niepojęty sposób wyczuwała jego cierpienie, rozumiała dręczącą go samotność. Coś przyciągnęło ją w odległe Karpaty, gdzie spotkała niezwykłego mężczyznę. I w jego płonących oczach rozpoznała nieznajomego, który już zdążył stać się częścią jej samej. Lecz czy pisane jej jest zostać jego uzdrowicielką, czy… ofiarą?

z chomika Nemezis10

 • 1,2 MB
 • 20 cze 11 18:48
obrazekJacinda tęskni za wolnością i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, mającą zdolność do przybierania ludzkiej postaci. Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie ludzi, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są myśliwymi, których za wszelką cenę powinna unikać. Smocza natura Jacindy powoli usycha, a jeżeli umrze, pozostanie jej tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dragonka stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

z chomika Nemezis10

 • 1,2 MB
 • 14 sie 10 9:52
obrazek

Alea otrzymuje niezwykłą moc, kiedy zdejmuje pierścień z palca zmarłego druida. Teraz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. By przeżyć, musi zrozumieć pradawną legendę i sny, w których pojawia się tajemnicza biała wilczyca. Tymczasem nad krainą Alei zbierają się złowrogie chmury wojny.
 • 0,8 MB
 • 21 maj 10 16:23
obrazek

Pół wampirzyca Catherine Crawfield poluje na nieumarłych szukając zemsty i mając nadzieje, że pewnego dnia jedna z tych śmiercionośnych bestii okaże się jej ojcem. Tym, który jest odpowiedzialny za zrujnowanie życia jej matki.

Podczas jednego z wypadów zostaje pojmana przez Bones'a "Kości" wampirzego łowce nagród i jest zmuszona do zawiązania z nim układu.

W zamian za pomoc w odnalezieniu ojca, Cat zgadza się trenować pod okiem seksownego nocnego łowcy aż jej refleks będzie tak szybki jak szybko wampir może wgryźć się w szyję ofiary.

Sama Cat jest zdziwiona, że nie została jego obiadem - czy jest prawdopodobne istnienie dobrych wampirów? W niedługim czasie Bonsowi udaje się ją przekonać, że bycie w pół nieżywą nie jest wcale takie złe, a wręcz przeciwnie może być zaletą. Ale zanim Cat może się nacieszyć swoim nowym statusem "kick-ass" wymiatającej pogromczyni demonów musi wraz z Bonsem stawić czoła prześladującej ich grupie wampirów. Teraz nadejdzie czas, w którym Cat będzie musiała wybrać stronę po której będzie walczyć...., a na domiar tego Bones okazuje się tak samo kuszący jak każdy przystojny mężczyzna z bijącym sercem.
 • 1,7 MB
 • 20 maj 10 17:57
obrazek

Kiedy Czarny Smok zaczął nękać Głębię Ylferdun, młody Gareth wyruszył w odległe Zimowe Krainy, żeby odszukać Johna Aversina, Zgubę Smoków - jedynego żyjącego człowieka, któremu udało się zabić smoka. W zamian za obietnicę króla, iż udzieli pomocy Zimowym Krainom, Aversin zgodził się ponownie dokonać prawie niemożliwego czynu. W drogę udała się także Jenny Waynest, niedouczona czarodziejka i matka synów Aversina.
Na pogrążonym w dekadencji dworze nic nie działo się zgodnie z oczekiwaniami. Krajowi zagroziła rebelia. Zyerne, czarodziejka dysponująca nieograniczoną z pozoru mocą, opętała króla złym czarem i dlatego nie chciał się spotkać z podróżnikami. Tymczasem smok pożerał kolejnych rycerzy, którzy odważyli się rzucić mu wyzwanie.
Ostatecznie Aversin, Jenny i Gareth musieli potajemnie opuścić pałac, aby stawić czoło Morkelebowi, największemu i najmądrzejszemu ze smoków. Był to jednak dopiero początek niebezpieczeństw, które na nich czyhały.
Dalsze dzieje bohaterów opisane są w powieści Smoczy cień .
 • 0,7 MB
 • 17 maj 10 8:21
obrazek

W mieście kolegium Morganville, wampiry i współistnienia ludzi w (stosunkowo) harmonii bezkrwawy. Potem przychodzi biskup, kapitan wampira, który grozi do zniesienia wszelkich zamówień, ożywienia sił Evil Dead, i niech rządów chaosu. But Bishop isn't the only threat. Jednak biskup nie tylko zagrożenia.

Violent czarne chmury unoszą się cyklonu, obiecując burzy niszczących proporcje jako student Claire Danvers i jej przyjaciele przygotowują się do obrony przed Morganville elementy zarówno naturalne i nienaturalne.
 • 1,7 MB
 • 16 maj 10 21:47
obrazek Gemma Doyle opuszcza Akademię Spence i wyjeżdża na ferie świąteczne do Londynu, gdzie wesoło spędza czas z przyjaciółkami, chodzi na bale w sukniach z głębokimi dekoltami i flirtuje z przystojnym Simonem Middletonem. Wśród wszystkich tych rozrywek coraz częściej miewa przerażające wizje. Pojawiają się w nich trzy dziewczyny w bieli, którym przydarzyło się coś strasznego, a zagadkę ich losu może rozwiązać tylko wizyta w międzyświecie.

Pokusa jest silna i wkrótce już Gemma, Felicity oraz Ann przemieniają kwiaty w motyle w zaczarowanej rzeczywistości. Ku swojej wielkiej radości spotykają tam też Pippę, za którą bardzo tęskniły i która gotowa jest znów dołączyć do ich grona.

Ale nie wszystko w międzyświecie – i wokół niego – układa się dobrze. Kartik nalega, żeby Gemma poskromiła magię, inaczej dojdzie do okropnej katastrofy. Dziewczyna chce to zrobić, gdyż w ten sposób może stanąć twarzą w twarz z najlepszą przyjaciółką swojej nieżyjącej mamy, a wielkim wrogiem Gemmy – Kirke. Dopóki Kirke nie zostanie zniszczona, Gemma nie może spełnić swojego przeznaczenia. Lecz odnalezienie Kirke okazuje się niezwykle niebezpiecznym zadaniem…
 • 0
 • 0 KB
 • 10 maj 10 11:58
obrazek

Tajemniczy i małomówny Daniel, przyciąga uwagę Luce od momentu, kiedy widzi go w swój pierwszy dzień w Sword & Cross - szkoły z internatem w parnej Savannah, w stanie Georgia. Pojawia się on w miejscu, gdzie telefony komórkowe są zabronione, uczniowie noszą urządzenia naprowadzające i wszędzie są kamery, które obserwują każdy ich ruch.

Mimo, że Daniel nie chce mieć nic wspólnego z Luce - i wyraźnie dąży do tego by się tego trzymać - ona nie odpuszcza. Coś ją ciągnie do niego, jak ćme do ognia i chce się dowiedzieć tego, co Daniel tak desperacko stara się zachować przed nią w tajemnicy - nawet gdyby miało ją to zabić....

NIEOFICJALNE TŁUMACZENIE DZIĘKI CHOMIKOWI: wika_2
 • 0,7 MB
 • 7 maj 10 16:57
obrazek

Wspaniały portret epoki wiktoriańskiej, pełen szeleszczących spódnic, tańczących cieni i niebezpieczeństw czyhających w nocy. Niepokojący klimat, aura tajemniczości.

Gemma Doyle to osóbka uparta i przekorna. Ma 16 lat, kiedy trafia do londyńskiej Akademii Spence po tragedii, która spotyka jej rodzinę w Indiach. Jest samotna, dręczy ją poczucie winy i nękają ponure wizje przyszłości. W nowej szkole Gemma zawiera przyjaźń z najbardziej wpływowymi dziewczętami, odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności, a także dowiaduje się o dawnych powiązaniach swojej matki z mrocznym stowarzyszeniem nazywanym Zakonem.
 • 1,2 MB
 • 7 maj 10 15:56
obrazek

Roman Draganesti jest czarujący, przystojny, bogaty... i jest wampirem. Wampirem, który stracił właśnie kieł, wgryzając się w coś, w co nie powinien. Teraz ma jedną noc na znalezienie dentysty, zanim zostanie skazany na wieczność z krzywym zgryzem. Sprawy Shanny Whelan też nie układają się za dobrze. Potym jak była świadkiem morderstwa,jest następna do likwidacji na mafijnej liście. A jej dentystyczna kariera stoi pod znakiem zapytania, bo Shanna boi się widoku krwi. Kiedy Roman ratuje ją przed zabójcą, Shanna zastanawia się, czy znalazła mężczyznę, który sprawi, że jej życie nabierze kolorów. Czy jednak – choć wzajemne zauroczenie jest natychmiastowe i namiętne – zdoła przezwyciężyć strach i wyleczy Romana? A jeśli tak, to co powstrzyma zakochanego Romana… przed jego naturą?
 • 6,5 MB
 • 7 maj 10 15:44
obrazek

"Łowczyni"
"Czarny Świt"
"Światło nocy"

Jez, o ognistorudych włosach i srebrno niebieskich oczach, jest zwykłą wampirzą nastolatką. Jeździ motocyklem i ściga skinheadów po lasach. Ona i Morgead cały czas spierają się o przywódctwo gangu. Jez myśli, że przystojny, ciemnowłosy wampir jej nienawidzi. Ale nagle świat Jez się zmienia. Odkrywa, że wcale nie należy do Świata Nocy, gdyż jedno z jej rodziców było człowiekiem. Jez trafia w ręce Łowców Wampirów i przejmuje od nich zadanie: znaleźć jedną z czterech Dzikich Mocy, która będzie mogła walczyć w Apokalipsie, końcu świata. Żeby to jednak zrobić, musi wyzwać wroga, żeby stać się przywódczynią, wiedząc, że jest tylko półwampirzycą.
 • 1,4 MB
 • 3 maj 10 17:02
obrazek

Drugi tom trylogii katalońskiej autorki, Maite Carranzy, kontynuacja losów Anaid, bohaterki "Klanu Wilczycy". Anaid, ta, której nadejście zapowiedziało proroctwo, niezwykła córka rudowłosej Selene, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W samym środku urodzinowej imprezy, nastoletnia wybranka musi opuścić przyjaciół, rozpłynąć się w powietrzu, zniknąć bez śladu. Nie ma czasu na przygotowania! U boku znienawidzonej przez czarownice Odish matki, dziewczyna wyrusza w podróż, której cel pozostaje zagadką dla niej samej.
 • 442 KB
 • 3 maj 10 16:59
obrazek

Pierwszy tom cyklu Błękitna krew zaledwie wprowadza czytelników w złożony świat, łącząc barwną i atrakcyjną teraźniejszość z zawikłaną i mroczną przeszłością. Zestawienie klasycznych wątków niepozbawionej humoru i elementów romansu powieści obyczajowej z motywami nadprzyrodzonymi wypada doskonale i przekonująco. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej, niż tylko „kolejnego powieścidła o wampirach”.
 • 1,4 MB
 • 2 maj 10 22:57
obrazek

Nieśmiertelna wojowniczka i łowca wampirów w mrocznej powieści bestsellerowej autorki urban fantasy.
Jest piękna, władcza i wieczna. Rozkazuje płomienią i rządzi nocą. Nagle w jej świat wkracza człowiek - legendarny łowca wampirów. Danaus nie zamierza jednak unicestwiać Miry. Chce, by połączyli siły w obliczu wspólnego wroga i nadciągającej ciemności, która wkrótce okryje dni ludzi i wampirów...
 • 257 KB
 • 2 maj 10 21:58
obrazek

Kaitlyn is an artist, but not an ordinary one. She draws pictures of things that are going to happen in the future. Everything she draws come true—but sometimes she can’t figure out what she’s drawn until it’s too late. Kait is only too happy when Dr. Xetes, a scientist who is studying psychic abilities, invites her to come to California and join his school of similarly talented individuals. There Kaitlyn meets golden boy Rob, a healer, and the dark lone wolf Gabriel who apparently wants nothing to do with her. But with so much supernatural energy going around, it’s hardly surprising that the psychics develop a telepathic link that can’t be broken.
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  23
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

25 plików
70,22 MB

TyraNex

TyraNex napisano 27.09.2016 15:41

zgłoś do usunięcia
Gra nie działa! Podczas instalacji wyskakuje błąd, próbowałem na wiele sposobów jednak nic nie działało. Pobierałem to z kilku źródeł, ale tylko tutaj znalazłem w 100% działającą, pełną wersję po polsku:
Pobierz
mariogiorgio

mariogiorgio napisano 18.02.2017 20:15

zgłoś do usunięcia
obrazek
ChomikowyManiak94

ChomikowyManiak94 napisano 25.02.2017 16:20

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do mnie! Mnóstwo nowych flmów i jeszcze więcej filmów XXX obrazek

anya.filmy.2017 napisano 26.02.2017 15:51

zgłoś do usunięcia
Smok545

Smok545 napisano 30.04.2017 18:25

zgłoś do usunięcia

Gandek1989a

Gandek1989a napisano 16.06.2017 16:50

zgłoś do usunięcia

''DWIE PRAWDY 2016'' [LEKTOR PL]

Filmy2017

Filmy2017 napisano 13.08.2017 14:35

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności