Cities XL 2012 MULTi9 PL.part1.rar
-
! Alex Cross chomikuj(4) -
! Czerwone Ogony chomikuj chomikuj -
! Dobry wieczór z Neo-Nówką 2013 chomikuj(2) -
! Kwiaty wojny chomikuj chomikuj -
! Lincoln chomikuj(4) -
! Miłość i honor chomikuj chomikuj -
! Na tyłach wroga 2 Napisy PL chomikuj -
! Operacja Argo chomikuj(2) -
■ Czara ognia(1) -
■ Deathspank The Baconing 2011 chomikuj -
■ Demigod PL chomikuj -
■ Deus Ex Brakujące Ogniwo 2011 PL chomikuj -
■ Deus Ex Human Revolution PL-O22y chomikuj -
■ Deus Ex PL Antologia chomikuj -
■ Devil May Cry 3 PL chomikuj -
■ Devil May Cry 4 PL chomikuj -
■ Diablo II + Dodatek PL chomikuj -
■ Half-Life Black Mesa Source(1) -
■ Half-Life Blue Shift(1) -
■ Half-Life Opposing Force(1) -
■ Half-Life Source(1) -
■ Harry Potter PC(1) -
■ Insygnia Śmierci 1(1) -
■ Insygnia Śmierci 2(1) -
■ Kamień Filozoficzny(1) -
■ Komnata Tajemnic(1) -
■ Książę Półkrwi(1) -
Cyrus Lektor PL(1) -
Czarna Dziura Lektor PL chomikuj -
Czarna Śmierć Lektor PL chomikuj -
Czas Zbrodni Lektor PL chomikuj -
Czekolada Lektor PL chomikuj -
Człowiek Orkiestra Lektor PL chomikuj -
Człowiek w Żelaznej Masce Lektor PL chomikuj -
Czy leci z nami pilot 2 Lektor PL chomikuj -
Damage chomikuj -
Konwój - Bitwa o Atlantyk chomikuj -
Luftwaffe Ludzie i maszyny chomikuj -
Mein Kampf - Cała prawda o swastyce chomikuj -
Militaria NG chomikuj -
Morderczy Poligon - Szkoła Rangersów chomikuj -
Narkotyki Dopalacze Lektor PL chomikuj -
The Comedy chomikuj -
The Liability chomikuj -
The Man with the Iron Fists chomikuj -
The Perks of Being a Wallflower chomikuj -
The Raid Redemption chomikuj -
To był syn chomikuj -
Trener bardzo osobisty chomikuj chomikuj -
Tylko ciebie chcę chomikuj
Pentium IV 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Cities XL 2012 jest rozbudowanym symulatorem budowy i zarządzania miastem, za którego produkcją stoi francuskie Focus Home Interactive, odpowiadające miedzy innymi za serię TrackMania czy grę Blood Bowl. W 2010 roku Francuzi kupili prawa do marki Cities XL od bankrutującego studia Monte Cristo. Efektem przejęcia było rozwinięcie oraz udoskonalenie stworzonego przez upadłego już dewelopera projektu i wydanie Cities XL 2011, w którym zamiast skupiać się na trybie multiplayer (tak jak zrobił to poprzednik), powrócono do modelu zabawy opartego przede wszystkim na rozgrywce jednoosobowej.
W Cities XL 2012, podobnie jak w Sim City i innych grach z gatunku, celem zabawy jest zbudowanie jak najbardziej zbliżonego do ideału miasta, którego mieszkańcy wiodą sielskie życie, płacąc niskie podatki, nie przejmując się porannymi korkami, kolejkami w przychodni i zanieczyszczeniem powietrza. Wcielamy się w rolę burmistrza, a naszym zdaniem jest nie tylko planowanie urbanistycznego układu metropolii, ale także zadbanie o wydajny i sprawny transport, bezpieczeństwo energetyczne, budowę mieszkań i domów oraz służących zamieszkującym je ludziom instytucji społecznych i miejsc, gdzie mogą spędzić swój wolny czas. W porównaniu z poprzednią częścią do tysiąca wzrosła liczba unikalnych elementów i struktur, które postawimy w naszym mieście, a ich wygląd i styl architektoniczny zależy od miejsca w jakim je wzniesiono. Pojawiają się więc budowle typowe dla górskich miast, portów czy nadmorskich kurortów wypoczynkowych.
Cities XL 2012 oddaje do dyspozycji graczy ponad 60 nowych map. Część z nich jest wiernym odwzorowaniem prawdziwych ziemskich lokacji, takich jak wyspy Kajmany czy leżące w Wielkim Kanionie jezioro Powell, inne natomiast są fantastycznymi lokacjami, które mogą być wyzwaniem dla zdolności graczy lub po prostu odznaczać się atrakcyjnymi wizualnie krajobrazami.
Jedną z najważniejszych nowości dla wielu fanów serii jest z pewnością oficjalne wsparcie dewelopera dla wszelkiej maści twórczości moderskiej. Instalowanie i korzystanie z modów w poprzednich odsłonach gry wiązało się z modyfikacją plików za pomocą edytorów i narzędzi tworzonych przez graczy. Twórcy uprościli ten proces i umieścili w grze szczegółowy poradnik, który pomoże początkującym moderom.
Co prawda Cities XL 2012 jest samodzielnym tytułem nie potrzebującym do działania poprzednich części serii, ale możemy go także nabyć w formie elektronicznego uaktualnienia wersji 2011. Sprawi to, że nie stracimy dostępu do miast, którym poświeciliśmy dziesiątki godzin ciężkiej pracy w poprzedniej odsłonie tytułu.
![](http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/336228468.jpg)
![](http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/336227015.jpg)
![](http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/508376500.jpg)
![](http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/938727109.jpg)
![obrazek](http://s4.ifotos.pl/img/frfrfrpng_nprqhqh.png)
POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: CORE 2 GHz
ROK:2013
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 256 MB
Zręcznościowa gra wyścigowa osadzona w humorystycznym, lekko steampunkowym świecie. Siadamy za kierownicą uzbrojonego pojazdu typu buggy i próbujemy wyeliminować rywali █ [ POLSKA WERSJA GRY - NIE WYMAGA CRACKA ] █
![obrazek](http://s4.ifotos.pl/img/grtgrtgrp_npxehnn.png)
POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: 3 GHz
ROK:2013
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 256 MB
Podobnie jak w pierwowzorze z 2004 roku, gracz ma za zadanie zaprojektować, zbudować i przetestować most. Kampania główna oferuje łącznie 48 scenariuszy. █ [ POLSKA WERSJA GRY - CRACK W ISO FOLDER CRACK ] █
![obrazek](http://s6.ifotos.pl/img/HHHHJJJJK_npspwep.png)
ANGIELSKA WERSJA GRY PROCESOR: CORE 2 GHz ROK:2013 RAM: 3 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 1 GB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ GRĘ 4. SKOPIUJ CRACK Z ISO 5. GRAJZgodnie z wszelakimi prawidłami gatunku, do którego należy Lords of Football, w grze wcielamy się w postać menedżera, który ma za zadanie prowadzić określoną drużynę. █ WERSJA ANGIELSKA [ CRACK W ISO FOLDER CRACK ] █
![obrazek](http://s6.ifotos.pl/img/GRTGRTGRp_nhxxqqa.png)
POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: 2.6 GHz
ROK:2012
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7/8
GRAFIKA: 256 MB
Dostępne w grze pojazdy obejmują kilka rodzajów autobusów, zarówno jedno- jak i wieloczłonowych . Brak oficjalnych licencji uniemożliwił deweloperom umieszczenie oficjalnych logo poszczególnych marek █ [ POLSKA WERSJA GRY - NIE WYMAGA CRACKA ] █