-
71 -
21679 -
160 -
3080
26032 plików
17601,55 GB
Core 2 Duo 2.4 GHz, 4 GB RAM , karta grafiki 256 MB , Windows XP/Vista/7
Postal III to kolejna odsłona jednej z najkrwawszych i najbardziej brutalnych produkcji w historii elektronicznej rozrywki. Projekt, za którego stworzeniem stoją programiści ze studia Running With Scissors, jak zwykle naszpikowany jest elementami czyniącymi zeń przedmiot kontrowersji nie tylko wśród samych graczy, ale także w środowiskach polityków walczących z przemocą oraz rozmaitych organizacjach społecznych.
Fabuła produktu, tak jak historia opowiadana w poprzednich częściach serii, skupia się na losach Postala Dude’a, sfrustrowanego osobnika, niepotrafiącego poradzić sobie ze znalezieniem stałej pracy. To w niego przychodzi nam się wcielić w kampanii dla pojedynczego gracza. Główny wątek Postal III nawiązuje do wydarzeń, które miały miejsce w Postalu 2 oraz dodatku Apocalypse Weekend. Zniszczenie Paradise City zmusiło głównego bohatera do osiedlenia się w innym miejscu. Postal Dude wyrusza na północ, docierając do miasteczka o nazwie Catharsis.
Wśród opcji przewidzianych do zabawy w trybie singleplayer znalazły się trzy propozycje. Możemy w dalszym ciągu zajmować się eksterminacją niewinnych osób, grając postacią o złych cechach charakteru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby dołączyć do sił policji, stając się pełnoprawnym funkcjonariuszem i zwalczać lokalną przestępczość. Trzecia ścieżka pozwala z kolei na przekształcenie Postal Dude’a w szalonego ekoterrorystę. Możemy uczestniczyć w liniowych misjach, bądź też zająć się swobodną eksploracją miasteczka, połączoną z przyjmowaniem zleceń od postaci niezależnych. Postal III zawiera też kilka zadań treningowych, pozwalających na zapoznanie się z podstawowymi elementami rozgrywki.
Nowością w Postal III jest fakt, że akcję gry obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a nie – jak dotychczas – widząc świat wyłącznie oczami prowadzonej przez siebie postaci. Podczas zabawy możemy wejść w interakcję z blisko 150 mieszkańcami fikcyjnej metropolii. Warto wspomnieć, że na ich potrzeby scenarzyści projektu napisali kilka tysięcy linii dialogowych. Abyśmy jednak nie skupiali swojej uwagi wyłącznie na rozmowach, w produkcji tej nie zabrakło też paru nietypowych gatunków broni. Za najbardziej kontrowersyjną z dostępnych giwer należy uznać mutację piły łańcuchowej i… borsuka. Narzędzie to w założeniach programistów ma szokować odbiorców bardziej niż połączenie strzelby oraz kota, znane z Postala 2.
Oprawa graficzna dziecka Running With Scissors oparta została o znany z Half-Life 2 silnik Source. Engine doczekał się jednakże licznych przeróbek, które sprawiają, że pod względem wizualnym Postal III znacząco odbiega klimatem od widoków, jakie mogliśmy podziwiać w przygodach Gordona Freemana. Dbając o zaplecze techniczne swojego produktu, deweloperzy udostępnili graczom także szeroki wachlarz opcji sieciowych, zawierający nie tylko kilka trybów multiplayera, lecz również możliwość pobierania z Internetu nowych dodatków do gry. Ponadto Postal III oferuje narzędzia do tworzenia nieoficjalnych modyfikacji.
- sortuj według:
-
0 -
1 -
0 -
0
3 plików
1,93 GB