TLK (Pilawa - Warszawa Wschodnia) 15.02.2015.mp4
-
Aletta Ocean Live -
Anal Only -
Ask Your Mother -
Autostopowicz -
Bang Adventures -
Bellesa Blind Date -
Bellesa Plus -
Brat Tamer -
Bride 4K -
Cougar Sedustions -
Crazy College GFs -
Cream Her -
Dare Dorm -
Digital Videovision -
Futanari -
Gilf AF -
Girls Rimming -
Hentaied -
It's Anal -
Let's Post It -
Love Her Feet -
Mad Bros -
Meiden Van Holland -
Mommy's Little Man -
My Dirty Vault -
My Fetish -
Niks Indian -
Nookies -
Old Hans -
Only Taboo -
Oye Mami -
Passions Only -
Pie 4K -
Plusk -
Real Girls Fuck -
Reality Sis -
Rekinado -
S3xus -
Slut Inspection -
Sofie Marie XXX -
Sticky Dollars -
Swappz -
Teen From Bohemia -
Tiger Moms -
Titty Attack -
Toy With Me -
Use POV -
Uwolnić orkę -
Vored -
Whorny Films
W tym folderze zamieszczone będą filmy o tematyce kolejowej nakręcone z innych miejsc niż kabina maszynisty (z reguły jest to ostatni wagon pociągu). Filmy pochodzą z pociągów przemierzających najpopularniejsze trasy kolejowe w Polsce (bardzo wysoka jakość - 1080p).
Zapraszam do pobierania i oglądania ;)
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu specjalnego ŻUŁAWY na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- TORUŃ GŁÓWNY - Toruń Miasto - Toruń Wschodni Chełmża - Grudziądz - Kwidzyn - Malbork Tczew - Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa Linie nr: 353, 207, 9, 250 (193,032 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu IC 83100 GÓRSKI na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- WARSZAWA WSCHODNIA - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia Sochaczew - Łowicz Główny - Kutno - Koło - Konin - Słupca Września - Swarzędz - Poznań Główny - Szamotuły Wronki - Krzyż - Dobiegniew - Choszczno Stargard - Szczecin Dąbie - SZCZECIN GŁÓWNY Linie nr: 2, 784, 507, 3, 807, 281, 808, 3, 352, 272, 351 (532,719 km). (postępy w modernizacji linii 351)
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu IC 83100 GÓRSKI na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- SZCZECIN GŁÓWNY - Szczecin Dąbie - Stargard - Choszczno Dobiegniew - Krzyż - Wronki - Szamotuły - POZNAŃ GŁÓWNY Linia nr: 351 (postępy w jej modernizacji / 213,585 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 82102 WYCZÓŁKOWSKI na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- SZCZECIN GŁÓWNY - Gryfino - Chojna - Mieszkowice - Kostrzyn Rzepin - Zielona Góra Główna - Nowa Sól - Bytom Odrzański - Głogów Lubin - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Leśnica - WROCŁAW GŁÓWNY Linie i łącznice nr: 273, 822, 821, 273, 289, 275, 273 (383,386 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 76102 KONOPNICKA na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- ZIELONA GÓRA GŁÓWNA - Nowogród Osiedle - Żary - Żagań Małomice - Rokitki - Legnica - WROCŁAW GŁÓWNY Linie nr: 370, 14, 275, 273 (206,075 km).
Przejazd całej relacji w ostatnim wagonie pociągu TLK 83100 MAGNOLIA na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- SZCZECIN GŁÓWNY - Szczecin Dąbie - Stargard - Choszczno Dobiegniew - Krzyż - Wronki - Szamotuły - Poznań Główny - Środa Wlkp. Jarocin - Pleszew - Ostrów Wielkopolski - Ostrzeszów - Kępno - Kluczbork Lubliniec - Częstochowa Str. - Koniecpol - Miechów - KRAKÓW PŁASZÓW Linie i łącznice nr: 351, 272, 143, 61, 64, 8, 602, 100 (649,754 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 28102 KOCHANOWSKI na odcinku: -------------------------------------------------------------------------- LUBLIN - Lubartów - Parczew - Radzyń Podl. - Łuków - Siedlce - Mrozy Mińsk Maz. - Warszawa Wsch. - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. Sochaczew - Łowicz Gł. - Kutno - Włocławek - Aleksandrów Kuj. - Toruń Gł. Solec Kuj. - Bydgoszcz Wschód - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Główna Nakło nad Notecią - Wyrzysk Osiek - Piła Gł. - Jastrowie - Szczecinek - Białogard - KOŁOBRZEG Linie nr: 7, 30, 2, 3, 18, 405, 404 (776,003 km).
Przejazd w ostatnim wagonie pociągu TLK 38108 GOMBROWICZ na odcinku: --------------------------------------------------------------------- LUBLIN - Lubartów - Parczew - ŁUKÓW Linie nr: 7, 30 (110,765 km).