Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
alien28
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Morze ci powiem

widziany: 11.11.2017 15:37

 • pliki muzyczne
  7897
 • pliki wideo
  80482
 • obrazy
  4992
 • dokumenty
  1904

104625 plików
49855,77 GB

Ukryj opis Rozwiń
FolderyFoldery
alien28
~~GRY PC 2011 NOWOSCI I NIETYLKO~~
Bravo Hits Zima 2014
 
CD1
CD2
filmy
FREE HASŁO NA TOP LIŚCIE
GRY
Gry PC nowosci 2011
 
Hirens BootCD 10.6
Homefront PL
Kampanie do gry
Microsoft Office 2011 PL For Mac Business
nowy
Playlisty
radosny-MUZA-FREE
Roma Surrectum II - FULL
WarCraft III - Mapy
ZACHOMIKOWANE OD INNYCH
 
ZDJĘCIA WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
(!!!!!!!!!! Nowo Dodane !!!!!!!!!!)
 
Filmy dokumentalne o ufo
Gry
 
Inne
 
Kawały w mp3
Muzyka
 
NAJWIĘKSZA FILMOTEKA CHOMIKUJ
 
NAJWIĘKSZA FILMOTEKA CHOMIKUJ 1
 
filmy!! Polecam!! Moje ulubione!!
Nowości Filmowe
FILM PRZYRODNICZ Y
 
lektor pl
MASH - Wszystkie serie z lektorem pl
!! Najlepsze filmy!! Polecam!! Moje ulubione!!
!! Najlepsze Horrory !!
!!! Prison Break- Skazany na śmierć IV !!!
!!!!!!!FILM Y - BLUREY
►FILMY (POSEGREGOW ANE WEDŁUG AKTORÓW)
 
FILM DOKUMENTALN Y
 
Filmoteka
 
(Filmy 2011) (Hity kinowe 2011) (Premier y 2011) (chomiku j)
¤¤Bajki
=====FIL MY NOWSZE 2009
===FILMY NOWSZE 2009
==FILMY NOWSZE 2009
==FILMY NOWSZE 2009(1)
=FILMY NOWSZE 2009
★★Filmy AVI ★★
★Filmy HD★
♥_ FILMY SZTUKI WALKI PL
AVI PL
Baza Filmów w Super Jakości
Ciekawe Filmy
Coś do obejzeni a
Dokument alno-Woj enne
Filmy
 
Filmy
Filmy Cz.2
Filmy 2007 i Starsze
Filmy 2008
Filmy 2008 avi lektor
Filmy 2008 napisy
Filmy 2008 rmvb lektor
Filmy 2009
Filmy 2009 avi lektor
Filmy 2009 avi lektor(1 )
Filmy 2009 napisy
Filmy 2009 rmvb lektor
Filmy 2010 avi lektor
Filmy 2010 napisy
Filmy 2010 nowosici !!!!!!
Filmy 2010 rmvb lektor
Filmy 2011 lektor avi
Filmy Animowan e
Filmy avi
FILMY AVI Coloit
Filmy Ciekawe
Filmy Cz.4
FILMY FABULARN E
FILMY HD
Filmy hororry 2009 -2008
Filmy i Bajki Dla Dieci
Filmy Na Czasie
FILMY NOWSZE 2009 8
Filmy Nowsze Listopad 2009
Filmy Polske
filmy Polskie
Filmy polskie starsze
Filmy sci-fi
Filmy Szacholi k1
FILMY W SUPER JAKOSICI
Filmy Wojenne
Filmy z 2010 roku
 
Filmyweb 2010
Horrory
HORRORY 2010
Joanna d'Arc
Kabarety
Nowosici Filmowe
Pola Bitew
Prawda czy fałsz- Pogromcy mitów
 
Samoobro na
MOVIES
Nowe
 
Programy
 
Serious Sam 2
Stare
 
Filmy
Różnosici
XXX
żepak
Pokazuj foldery i treści
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 699,8 MB
 • 28 lis 10 7:24
wojna smokow.jpg

sci-fiStarożytne koreańskie legendy mówią o powrocie na Ziemię nieznanych potworów, które zniszczą planetę. Ethan Kendrick (Jason Behr) jako młody chłopak dowiaduje się od sprzedawcy antyków, że jest wcieleniem duszy wielkiego wojownika sprzed 500 lat. Jako dorosły człowiek zostaje reporterem i zamierza zbadać legendę. Podczas zbierania materiałów spotyka Sarę Daniels (Amanda Brookes), wcielenie jego dawnej miłości. Obydwoje muszą stoczyć walkę przeciwko bezlitosnym potworom, które sieją spustoszenie w Los Angeles...

zachomikowany

 • 522,7 MB
 • 28 lis 10 7:24

akcja sci-fi

Queens of Langkasuka to najdroższa produkcja w dziejach tajskiego kina. Po raz pierwszy wywołała szum prawie rok temu, gdy w sieci pojawił się zwiastun, który zapowiadał rozrywkę, jakiej tajska publiczność jeszcze nie widziała. Potem zapadła cisza, przerywana jedynie informacjami na temat przekładanych dat premiery. Wreszcie Queens of Lungkasuka zawitała na targi odbywające się przy okazji festiwalu w Cannes, a do sieci trafiły plakaty i ostatnio nowy zwiastun. Producenci filmu próbują walczyć z postrzeganiem tajskiej kinematografii jedynie przez pryzmat horrorów i filmów akcji. Jak silny jest to stereotyp, przekonali się we Francji, gdzie produkcja wywołała zainteresowanie, ale i nieufność dystrybutorów. Fabuła tego przygodowego filmu opowiada o próbach zdobycia potężnego działa, strzegącego krainy Langkasuka, przez potężną koalicję sąsiednich królestw i buntowniczych piratów. Swej ojczyzny będą bronić trzy księżniczki, nawet za cenę życia.

zachomikowany

 • 329,6 MB
 • 28 lis 10 7:24

Sci-Fi


Jack Ford dowodzi specjalną jednostką powołaną przez armię USA do schwytania Jake'a Gabriela, żołnierza zarażonego wirusem zmieniającym ludzi w wilkołaki. Niestety Jack nie wie, że trzy kobiety służące w jego oddziale również zostały zakażone i wkrótce zamienią się w krwiożercze bestie.

zachomikowany

 • 296,8 MB
 • 28 lis 10 7:24
Okładka

sci-fi


Robert Neville (Will Smith) to genialny naukowiec, jednak nawet jemu nie udało się opanować straszliwego wirusa, którego nie można powstrzymać ani wyleczyć i który... został stworzony ludzką ręką. Neville, z niewiadomego powodu odporny na działanie wirusa, jest ostatnim żyjącym człowiekiem w mieście – kiedyś zwanym Nowym Jorkiem... – a być może nawet na świecie. Jednak nie jest sam. Otaczają go „Zarażeni” – ludzie, którzy na skutek epidemii zmienili się w mięsożernych mutantów zdolnych do funkcjonowania jedynie w ciemnościach, pożerających i zarażających wszystko i wszystkich na swojej drodze, pozbawionych wszelkich emocji i inteligencji. Ostatnie trzy lata Neville buszował po okolicy w poszukiwaniu pożywienia i zapasów, systematycznie wysyłał w eter wiadomości, wierząc, że dotrą one do innych ocalałych. Jednak Zarażeni cały czas czają się w mroku i czekają, aż zrobi jeden śmiertelny błąd. Będąc jedyną nadzieją ludzkości, Neville ma już tylko jeden cel: znaleźć sposób na odwrócenie działania wirusa. Chce do tego wykorzystać własną, odporną na chorobę krew, na którą jednak wciąż polują Zarażeni. Neville wie, że potwory mają nad nim przewagę, a jego czas nieubłaganie dobiega końca.

zachomikowany

 • 318,0 MB
 • 28 lis 10 7:24

sci-fiWill Smith wciela się w postać sarkastycznego, ciężko pracującego i nierozumianego super bohatera, który stracił szacunek opinii publicznej. Kiedy Hancock, pod wpływem publicysty-idealisty Raya Embreya godzi się na całkowitą przemianę, jego życie i reputacja odradzają się z popiołów. Wszystko wydaje się być w należytym porządku... do czasu, kiedy Hancock spotyka kobietę o podobnych do jego zdolnościach, i która posiada klucz do jego tajemniczej przeszłości.

z chomika Beti_i_Konrad

 • 680,7 MB
 • 28 lis 10 7:24
obrazek


noewoesc3.gifreżyseria: Stuart Gillard
scenariusz: Robert Hewitt Wolfe
premiera: 18 kwietnia 2010 (Świat) 2010-04-18
produkcja: Kanada, USA
gatunek: Sci-FiSłynny odkrywca, sir Richard Francis Burton (Peter Wingfield), budzi się w zupełnie nieznanym mu świecie. Dowiaduje się, że zmartwychwstał w sielankowej dolinie, zwanej Światem Rzeki. Podobny los spotkał wielu innych byłych mieszkańców Ziemi. W tych przedziwnych zaświatach Joanna d’Arc rozmawia z Szekspirem, Napoleon przyjaźni się z Hitlerem, zaś Burton zawiera znajomość z Alice Hargreaves, która zainspirowała Lewisa Carrolla do napisania „Alicji w Krainie Czarów”.


obrazek

zachomikowany

 • 413,0 MB
 • 28 lis 10 7:24
obrazek

Tym razem Blade (Wesley Snipes) staje do walki o ocalenie świata. Chce nim zawładnąć wskrzeszony przez wampiry Dracula, któremu na domiar złego niestraszne jest światło dnia. Wskutek działań wampirów, FBI uznaje Blade'a za groźnego potwora i rusza za nim w pościg. Jak zawsze wspiera go stary przyjaciel Abraham Whistler (Kris Kristofferson), specjalista od wszelkiego rodzaju broni. Osaczony zabójca wamporów musi jednak poszukać także innych sprzymierzeńców. Nawiązuje kontak z grupą Nocnych Łowców.


z chomika Nolan90

 • 699,9 MB
 • 28 lis 10 7:23
SUPER FILM ŚWETNA JAKOŚĆ Z LEKTOREM POLECAM!!! obrazekPhoto Flipbook Slideshow Maker Autostopem przez galaktykę - The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (USA,Wielka Brytania, 2005)
Przygodowy/Akcja/Science-Fiction
czas 110 min. Na kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi, która – jak się okazuje – leży na trasie nowej międzygalaktycznej autostrady, dziennikarz radiowy Arthur Dent zostaje uratowany przez swego sąsiada, Forda Prefecta. Prefect jest kosmitą, który zbiera materiały do nowego przewodnika dla kosmicznych autostopowiczów. Razem na gapę zabierają się przelatującym statkiem kosmicznym. Po drodze spotykają wielu niezwykłych mieszkańców kosmosu. Trafiają w końcu do Millways, restauracji na samym krańcu Wszechświata.

zachomikowany

 • 371,7 MB
 • 28 lis 10 7:23

Serenity

Przygodowy, Sci-Fi

obrazek


Kapitan Malcolm Reynolds, weteran Galaktycznej Wojny Domowej, zarabia na życie podobnie do Hana Solo z Gwiezdnych Wojen: drobne przestępstwa i transport do wynajęcia dzięki swojemu statkowi "Serenity" i eklektycznej załodze. Malcolm zabiera na pokład nowych pasażerów: młodego lekarza i jego siostrę telepatkę - zbiegów ściganych galaktycznym listem gończym. Załoga do tej pory podróżująca po obrzeżach galaktyki, wpada w wir wydarzeń - pomiędzy Galaktycznych Aliantów i dzikich Reaverów. Ścigani przez wrogów zdają sobie sprawę, że największe zagrożenie znajduje się na ich własnym statku "Serenity"

http://GPS-service.pl

zachomikowany

 • 771,9 MB
 • 28 lis 10 7:23
Image.aspx?id=130181775W głębinach środkowego Pacyfiku władze Stanów Zjednoczonych skrywają coś, co może być największą sensacją w historii ludzkości. Jest to statek kosmiczny, który zatonął 300 lat temu. Jakie jest jego pochodzenie? Czy możliwe jest, aby po trzech stuleciach ocalała forma żywej inteligencji? Dustin Hoffman, Sharon Stone i Samuel L. Jackson są członkami elitarnej jednostki podwodnej, której zadaniem jest znalezienie odpowiedzi na te pytania. Reżyserem filmu jest Barry Lewinson, a scenariusz oparto na motywach książki Michaela Crichtona - autora bestsellerów: Jurassic Park i Zaginiony Świat. Zbliżenia kamery i niesamowite efekty dźwiękowe w tym podwodnym świecie czynią Kulę filmem o nowym wymiarze strachu. Członkowie specjalnie powołanej jednostki zostają postawieni oko w oko ze strachem tak bliskim, jak ich własne myśli.SUPER FILM w divx .POLECAM
LEKTOR POLSKI

zachomikowany

 • 295,4 MB
 • 28 lis 10 7:23
obrazekobrazekobrazek
Sci-Fi 2009

obrazekRok 1592. Sir Francis Drake (Adrian Paul) to legendarny korsarz w służbie królowej Anglii. Jego odwiecznym wrogiem i rywalem do miana największego bohatera mórz, jest kapitan Don Sandovate (Temuera Morrison). Obaj żeglarze otrzymują właśnie możliwość dalszego współzawodnictwa i ostatecznego rozstrzygnięcia swego sporu dzięki pewnej propozycji tajemniczego sułtana z Syrii. Władca oczekuje, że Drake i Sandovate wezmą udział w morderczej ekspedycji, której celem jest znalezienie lekarstwa dla jego umierającego syna. Dzielni kapitanowie wraz z swymi załogami wyruszają na wyprawę. W trakcie niej przyjdzie im się zmagać z morskimi potworami, złowieszczą perską czarodziejką i nordyckim bóstwem-smokiem Nidhoggiem. Francis Drake jest postacią autentyczną. Wsławił się on m.in. podróżą dookoła świata w latach 1577-1580, udziałem w walkach z hiszpańską Niezwyciężoną Armadą oraz śmiałymi wyprawami łupieżczymi.

zachomikowany

 • 699,8 MB
 • 28 lis 10 7:23


Fantasy, Akcja


JAKOŚĆ – DVDRip Lektor PL
DATA PREMIERY - 2007-02-08 (Świat)


Starożytne koreańskie legendy mówią o powrocie na Ziemię nieznanych potworów, które zniszczą planetę. Ethan Kendrick (Jason Behr) jako młody chłopak dowiaduje się od sprzedawcy antyków, że jest wcieleniem duszy wielkiego wojownika sprzed 500 lat. Jako dorosły człowiek zostaje reporterem i zamierza zbadać legendę. Podczas zbierania materiałów spotyka Sarę Daniels (Amanda Brookes), wcielenie jego dawnej miłości. Obydwoje muszą stoczyć walkę przeciwko bezlitosnym potworom, które sieją spustoszenie w Los Angeles.

z chomika Arielka01

 • 700,3 MB
 • 28 lis 10 7:23
obrazek
noewoesc3.gifOryginalny Lektor PL
Młody chłopiec imieniem Darren spotyka na pokazie "dziwaków" tajemniczego mężczyzne, który okazuje się być wampirem. Po serii pewnych wydarzeń, Darren musi porzucić swoje dotychczasowe życie i ruszyć w dalszą drogę z Cirque du Freak i stać się wampirem.
. Image and video hosting by TinyPic


obrazek


RMVB W FOLDERZE

z chomika krzychu1001

 • 789,8 MB
 • 28 lis 10 7:22
obrazekZACHOMIKUJ MNIEplaneta_malp_-_2001
Na stacji kosmicznej Oberon przeprowadza się eksperymenty genetyczne na małpach naczelnych, a potem uczy np. sterować pojazdami kosmicznymi. Leo Davidson uczy tego swoją małpkę - szympansa Peryklesa. Jednakże pewnego dnia jakaś burza energetyczna zbliża się do stacji. Perykles zostaje wysłany w misję by zbadać tajemnicze zjawisko. Kiedy jednak nie wraca, Leo postanawia wyruszyć go poszukać. Wkrótce okazuje się, że tajemnicze zjawisko pozwoliło mu przenieść się na inną planetę, na której rządzą małpy człekokształtne, a ludzie są traktowani jak niewolnicy. Jednak niektóre małpy doceniają umiejętności ludzi i chciałyby ich osowbodzenia. Jedną z nich jest Ari. Leo, który przede wszystkim chce wrócić do domu, musi także podjąć walkę z tradycyjnie wrogo nastawionymi do ludzi małpami, walkę która może zmienić ten świat ...

zachomikowany

 • 699,4 MB
 • 28 lis 10 7:22
bsplayer200905311003323.jpgbsplayer200905311003078s.jpgbsplayer200905311003304.jpg
JAKOŚĆ DVDRip
LEKTOR
GATUNEK- sc-fi


Archeolog Nicholas Zavaterro odkrywa we wnętrzu starożytnej wazy niezwykły manuskrypt. Dowiaduje się z niego o istnieniu drugiej arki Noego, o której nie wspomina Biblia. Na jej pokładzie uwięziono potwory, których moc była tak wielka, że nawet potop nie był w stanie ich unicestwić. Statek znajduje się w dolinie Eufratu i Tygrysu, na terenach dzisiejszego Iraku. Nicholas wyrusza na poszukiwania w towarzystwie studentów oraz byłej żony. Odkrywa arkę pełną upiornych istot. Demony wydostają się na zewnątrz. Światu grozi apokalipsa.

z chomika kinio1984

 • 286,4 MB
 • 28 lis 10 7:22
Dobre Kino ! ! !obrazekLektor Ivo PL
Stonehenge Apocalypse

Grupa archeologów wraz z wynajętymi robotnikami odkopuję w pobliżu Stonehenge szczątki człowieka, oraz tajemnicze urządzenie ukryte pod podłożem starożytnego monumentu.
Nie zdając sobie sprawy z możliwości nowo odkrytego artefaktu uruchamiają je, a tym samym zapoczątkowują łańcuch wydarzeń który może doprowadzić do końca cywilizacji jaką znamy dziś.

Zachomikuj Mnie

zachomikowany

 • 700,1 MB
 • 28 lis 10 7:22
Jednostka specjalna żołnierzy podczas ćwiczeń w szkockich górach musi przerwać rutynową operację. Zostają zaatakowani przez dziwne istoty. Walcząc o życie trafiają na pewną farmę, gdzie w domu próbują przetrwać atak

zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 28 lis 10 7:22
Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. – zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej nadzoru specjalna firma Multi-National United nie dba jednak o godziwe warunki dla przybyszy. Prawdziwym celem korporacji są badania nad odebraną im niezwykłą bronią. Do jej obsługi potrzebne jest jednak DNA obcych. Konflikt między gospodarzami a emigrantami wybucha, kiedy pracownik MNU Wikus van der Merwe (Sharlto Copley) przypadkowo zarażony nieznanym wirusem zmienia swój kod genetyczny. Rozpoczyna się polowanie na nową istotę, której DNA pozwoliłoby ludzkości odkryć tajemnice supernowoczesnych, kosmicznych technologii. Napiętnowany i odrzucony mutant podzieli dwa światy. Kto w dystrykcie 9. okaże się jego sprzymierzeńcem a kto wrogiem?

zachomikowany

 • 278,1 MB
 • 28 lis 10 7:22
Naukowcy będący na usługach rządu USA prowadzą tajne badania, które mają doprowadzić do umiejętnego kontrolowania zjawisk atmosferycznych. Eksperyment wymyka się jednak spod kontroli. W samym środku tych wydarzeń znajduje się Charlie - naukowiec pracujący nad powieścią science fiction. LEKTOR PL

zachomikowany

 • 658,3 MB
 • 28 lis 10 7:22
obrazek
reżyseria: Fred Olen Ray
scenariusz: Mark Litton, R.J. Robertson
produkcja: USA
gatunek: Sci-Fi
obrazekobrazek
Fantastyczny film sensacyjny z doskonałymi efektami specjalnymi. Statek kosmiczny ląduje na naszej planecie. Gwiezdni łowcy – to kosmiczne monstra, które dla zabawy rozpoczynają krwawe polowanie na bezbronnych ludzi. Szkolna drużyna piłkarska, wracająca z meczu, staje się celem polowania jednego z nich. Okazuje się jednak, że ofiary mogą być równie niebezpieczne dla łowcy...

z chomika ewik5001

 • 316,0 MB
 • 28 lis 10 7:22
obrazek

Wielka korporacja składa dwóm skazańcom propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność i bogactwo mają dostać się na zniszczoną Ziemię, odnaleźć podziemny kompleks przemysłowy i odzyskać tajne informacje. Do tej pory jednak nikomu nie udało się powrócić z planety...
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 1,37 GB
 • 28 lis 10 7:21
Darmowy hosting zdjęć i obrazkówobrazekobrazekOryginalny Lektor PL
Przygodowy,Sci-Fi

Jack Hunter (Ivan Sergei) wraz z trzema agentami NSA wpływa motorówką na wody Morza Czarnego. Organizacja otrzymała informację o spotkaniu Alberta Littmana (Thure Riefenstein) z jego szefem – niezwykle inteligentnym i bezwzględnym rosyjskim gangsterem, Mikaelem Petrovskim. Liz Johnson (Susan Ward) ma nadzieję, że jej współpracownikom uda się zatrzymać Littmana (Thure Riefenstein) i jednocześnie odnaleźć oko Gwiazdy Niebios. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i w trakcie akcji śmierć ponosi trzech agentów NSA. Teraz Jack zrobi wszystko, aby złapać wroga w swoje ręce. Trzecia i ostatnia część wzorowanej na cyklu o przygodach Indiany Jonesa opowieści o archeologu Jacku Hunterze. Reżyserem tej widowiskowej produkcji jest specjalizujący się w filmach akcji i thrillerach Terry Cunningham (Grupa specjalna, Wirtualny grom, Śmiertelny wirus), a główną rolę zagrał Ivan Sergei (Młodzi gniewni, Wojna płci, Sztuka zrywania).

z chomika zibi2908

 • 700,5 MB
 • 28 lis 10 7:21
Image and video hosting by TinyPic
12 astronautów wyrusza w kosmiczną podróż, która ma ogromne znacznie dla rasy ludzkiej. Na potrzeby załogi stworzono specjalną technologię, która umożliwia tworzenie własnej wirtualnej rzeczywistości. Program zostaje jednak zainfekowany, co zagraża powodzeniu misji.

zachomikowany

 • 237,0 MB
 • 28 lis 10 7:21
obrazek

GATUNEK:Katastroficzny
Data premiery:11.11.2009 - Polska, 13.11.2009 - Świat


Wieki temu Majowie pozostawili nam swój kalendarz, na którym widnieje dokładna końcowa data. W 2012 roku Ziemię czeka seria kataklizmów na niespotykaną skalę, niosąca zagładę setkom milionów ludzi. Przepowiednia, która rozpoczęła swój żywot za czasów Majów, zaczyna się spełniać. Głównym bohaterem jest Jackson Curtis, próbujący ocalić swoją rodzinę przed globalną zagładą.
Oryginalny Lektor PL
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 296,5 MB
 • 28 lis 10 7:21
Image and video hosting by TinyPic

Przyszłość bliżej nieokreślona. Plaga zabija lub przeistacza ludzi w mutanty. Ostatni ocalały przed plagą człowiek jest zmuszony stoczyć z nimi walkę o panowanie nad światem.
LEKTOR PL

zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 28 lis 10 7:21
obrazek

Dwaj agenci rządowi, Tycho 'Ty' Johns (Connor Trinneer) i Lei Chen (James Kyson Lee) mają do wykonania tajną misję polegającą na przetransportowaniu tajemniczej skrzyni z innej planety. Po drodze ich statek się rozbija na nieznanej planecie pełnej potworów, a sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że w skrzyni znajduje się tajemnicza kobieta.
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 692,5 MB
 • 28 lis 10 7:21
obrazek

19 czerwca, o godzinie 9:47 Ziemia wchodzi w zasięg ogona komety Rhea-M. Od tej chwili na całej planecie zaczynają dziać się dziwne i przerażające rzeczy. Wszystkie urządzenia mechaniczne począwszy od tosterów a skończywszy na samolotach buntują się przeciw człowiekowi. Opanowuje je niepohamowana żądza krwi. Ludzie pozbawieni wszelkich zdobyczy cywilizacji zaczynają ginąć jak muchy, zabijani przez samochody, elektryczne piły czy spadające samoloty. W tym czasie grupa straceńców uwięzionych na pewnej stacji benzynowej toczy swój własny bój o przetrwanie z setką wrogo usposobionych ciężarówek i wojskowych pojazdów.
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

zachomikowany

 • 361,0 MB
 • 28 lis 10 7:21
Image and video hosting by TinyPic

„Nie możemy zrobić nic, aby temu zapobiec. Niech Bóg Was błogosławi.” – tymi słowami kończy swoje przemówienie do narodu prezydent USA. W kierunku Ziemi podąża z zawrotną prędkością ogromna kometa. Kiedy uderzy w powierzchnię błękitnej planety, będzie to równoznaczne z końcem świata. Politycy i wojskowi są bezradni. Za kilka dni rasa ludzka przestanie istnieć. Jednak kilkoro młodych naukowców podejmuje desperacką próbę ocalenia planety. Rozpoczyna się wyścig z czasem…

zachomikowany

 • 700,4 MB
 • 28 lis 10 7:21
obrazekobrazek

Sci - FiJeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat - starcie dwóch potworów, które stały się bohaterami serii zaliczanych do najbardziej kasowych w dziejach kina. Punktem wyjścia fabuły filmu jest naukowa wyprawa na Antarktydę. Jej uczestnicy próbują rozwikłać tajemnicę dziwnego źródła energii pod powierzchnią lodu. Okazuje się, że zostali zwabieni przez drapieżnych kosmitów (Predatorów) jako żywiciele dla hodowanych tam agresywnych Obcych...

zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  30
 • pliki muzyczne
  0

31 plików
16,91 GB
FILMY-NOWOSCI-2016

FILMY-NOWOSCI-2016 napisano 14.10.2015 16:04

zgłoś do usunięcia

Quin1234 napisano 14.02.2016 20:57

zgłoś do usunięcia

wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 3.03.2016 18:04

zgłoś do usunięcia
obrazek

elena90 napisano 21.03.2016 14:35

zgłoś do usunięcia
obrazek

Atydonek_07 napisano 22.09.2016 20:38

zgłoś do usunięcia
mizera1995

mizera1995 napisano 25.04.2017 19:14

zgłoś do usunięcia
Filmy-_2017

Filmy-_2017 napisano 4.11.2017 09:02

zgłoś do usunięcia
HoldFastUp-Filmy-Chomikuj

HoldFastUp-Filmy-Chomikuj napisano 15.12.2017 19:36

zgłoś do usunięcia
👨 🆉🅰🅿🆁🅰🆂🆉🅰🅼
anya-filmy-2018

anya-filmy-2018 napisano 13.04.2018 16:53

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (524)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (524)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności