Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.
Wrotka777
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Gośka

widziany: 26.10.2016 01:31

 • pliki muzyczne
  532
 • pliki wideo
  5034
 • obrazy
  17538
 • dokumenty
  3739

29321 plików
1395,32 GB

Ukryj opis
๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑obrazek

Mroczne Anioły to rockowa sensacja. Darius Stone – Dare, jak nazwały go fanki – jest podekscytowany, mogąc uczestniczyć w tym fenomenie jako główny gitarzysta. Chłopaki z kapeli są świetni, szczególnie Angel Luv. Darius zawsze był hetero, więc naprawdę nie ma pojęcia, dlaczego jego serce przyspiesza za każdym razem, gdy w pobliżu znajduje się wokalista. Na scenie Angel flirtuje i całuje Dare'a do utraty tchu. Podróż z Angelem do Bali, mająca na celu dokończenie piosenek na następny krążek, prowadzi ich do układu "kumple z dodatkowymi korzyściami". Ale to i tak nie oznacza, że Dare jest gejem, choć zakochanie się w Angelu może sprawić, że będzie musiał jeszcze raz to przemyśleć. Nie, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, bo słynny Angel Luv nie byłby nim zainteresowany na dłuższą metę... prawda? :)ZAPRASZAM NA CAŁOŚĆTłumaczenie: K-skrzydla / KLIK


๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑Z. Allora - The Dark Angels 02 - Tied Together -obrazek

Jako członkowie rockowej sensacji Mrocznych Aniołów, Josh i Robin Strider mają fanów nazywających ich „bliźniakami”. Chociaż nie są braćmi krwi, dorastanie razem dało im specjalną więź, która zostaje zakwestionowana, kiedy wyrzucono ich z domu. Przetrwanie i ocalenie przed życiem na ulicy, sprawia, że Robin trzyma się braterskich więzi, które nie istnieją.
Jedna noc z przyjaciółmi otwiera drzwi do tego, czego Josh zawsze chciał – ciała i serca Robina.
Jeśli Josh nauczy się kontrolować wewnętrzną uległość Robina, będzie w stanie dać Robinowi bezpieczeństwo, którego pragnie. Ale plotki rozsiewane przez ojca Josha mogą rozplątać więź między Joshem i Robinem.
Czy miłość i obroża wystarczą, aby związać ich razem?ZAPRASZAM NA CAŁOŚĆTłumaczenie: K-skrzydla / KLIK


>๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑

 • 34 KB
 • 3 paź 16 12:36

Joyee Flynn - Purrfect Mates 02 - " My Little Kitty "obrazek+18 m/m/m


Opis własny :

Kolejna część przygód z rodziną Donovan.

Trey Donovan podczas przyjęcia na cześć powrotu brata do domu, wyczuwa w tłumie swojego partnera. Addison Cambell zakończył ostatnio trudny związek, który zostawił go ze złamanym sercem.

Z kolei Jasper Knight – drugi partner Trey’a jest tak zdesperowany, żeby znaleźć swoją drugą połówkę, że spakował wszystko, co miał i ruszył w świat.

Czy Trey poradzi sobie z tym, że Addison nie jest idealny? Czy zachowanie Addisona wpłynie na Trey’a w takim stopniu, że nie będzie chciał swojego drugiego partnera, powielając tym samym błąd Addisona. Czy pozwoli, żeby relacje z jednym partnerem wpłynęły na nawiązanie więzi z drugim?ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Purr_Kitty_Kitty / KLIK

 • 97 KB
 • 28 cze 16 19:40
obrazek


Kiedy nie pomaga nic innego, wytrwałe serce jest jedynym, co stoi między nadzieją, a rozpaczą.


Potomkowie najpotężniejszego domu w Ylandrii, Ashrian Mithani i Eiren Sarvan byli kimś więcej, niż tylko kuzynami – byli długoletnimi kochankami. Ich więź mogłaby być powodem zazdrości, gdyby nie jedna rysa – niezdolność Ashriana do całkowitego oddania się Eirenowi. Pomimo obaw niektórych i kpin pozostałych, Eiren znosił jego niestałość, okazując wierność, jakiej Ashrian nie potrafił odwzajemnić. Wszystko zmieniło się, kiedy Ashrian przekroczył pewną linię, której Eiren nie potrafił mu wybaczyć.


W wyniku żalu i wyrzutów sumienia, Ashrian pragnie pogodzić się z Eirenem i go odzyskać. Ale coś stoi mu na drodze. A raczej ktoś. Największą ironią jest to, że Ashrian mimowolnie zaprzyjaźnia się z Deirem, który jest jego rywalem o serce najukochańszego uzdrowiciela Ylandrii.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 112 KB
 • 21 maj 16 19:34
obrazek


Przypadkowe spotkanie zwiastuje zbiegnięcie dwóch dotychczas bardzo rozbieżnych losów.

Odkąd tylko Naeth Orosse ujrzał przystojnego Lorda Ilmaren, zakochał się w nim bez pamięci. A po tym pierwszym spotkaniu w czasie tawernianej burdy w obopłciowej krainie Ylandrii, Reijir Arthanna nie zapomniał osieroconego młodzieńca, który bez wahania przybył mu na ratunek. Kiedy los łączy ich na nowo, Reijir staje się opiekunem Naetha, co okazuje się jednocześnie przekleństwem i błogosławieństwem, kiedy ich wspólne przyciąganie jest szczerze pielęgnowane przez jednego i nieufnie tłumione przez drugiego.

Reijir ma pełne ręce przez próby ignorowania zalotów Naetha i tłumienie uczuć, których dawno się wyparł. Ale na tego enigmatycznego kuzyna ylandryjskiego króla spadło coś więcej, niż tylko tytuł i obowiązki. Niezbyt łaskawa przeszłość pozostawiła piętno na Reijirze, który znany jest ze swojego cynicznego spoglądania na życie, na równi z egzotycznym wyglądem i umiejętnościami łóżkowymi. Przekonanie go do zaryzykowania własnym sercem jest bitwą, której nie podołali Deirzy o wiele bardziej doświadczeni od Naetha.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 114 KB
 • 21 maj 16 19:33
obrazekCzas i okoliczności mogą rozdzielić bratnie dusze, ale więź, jaka ich łączy, nigdy nie zostanie zerwana.

Kiedy Dylen Teris i Riodan Leyhar poznają się w czasie pewnej siarczystej zimy w obopłciowej krainie Ylandrii, żaden nie spodziewa się, że to spotkanie doprowadzi do szybkiego nawiązania przyjaźni i nieprzemijającej miłości. Między nimi znajduje się ogromna przepaść w postaci pozycji społecznej i nie wszyscy Deirzy potrafią sobie wyobrazić, a co dopiero zaakceptować taki związek.


Okoliczności w końcu rozdzielają ich na wydawałoby się wieczność, tylko po to, by spotkali się ponownie w najmniej oczekiwanym miejscu – na dworze Rohyra Essendri, potężnego władcy Ylandrii. Sytuację komplikuje przyciąganie, jakie wciąż się między nimi tli, czekając aż wybuchnie ponownie w miłość. Ale kiedy jeden z nich nie chce zaryzykować znów swojego serca ani wybaczyć do końca temu, który je złamał, być może będzie potrzebna interwencja króla, by złączyć tych kochanków na dobre.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 87 KB
 • 21 maj 16 19:29
obrazek


Większość więzi rozwija się z czasem. Ale te najcenniejsze mają swój początek jeszcze przed narodzinami...


W jednopłciowej krainie Ylandrii, wielka przepaść między wysoko urodzonymi Prawdziwokrwistymi, a Półkrwistymi z niższych sfer, przez większość jest uważana za nie do przeskoczenia. Rohyr Essendri odważył się ją przekroczyć, gdy zabrał młodego Lassena Idanę z jego prowincjonalnego miasteczka i uczynił swoim konkubinem.

Lassen musiał nauczyć się, jak nawigować po zawiłych drogach życia na dworze. Nie spodziewał się jedynie, że zakocha się w Rohyrze, co jest wysoce niewskazane i niepraktyczne, kiedy twój kochanek jest władcą. Ale wszystko to, co się liczy, jest warte walki, zarówno w przenośni i, jak odkrywa Lassen, dosłownie.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 91 KB
 • 22 sty 16 16:35
obrazek

Właściciel restauracji, Tom Fearnes, kocha swojego partnera Cassa odkąd tylko pamięta, ale przez swoją pracę często żyją oddzielnie. Gdy na tętniących życiem ulicach Camden Town poznaje atrakcyjnego, młodego mężczyznę o imieniu Jake, ich trudne pierwsze spotkanie przybiera dość niespodziewany obrót.

Jake Thompson nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy budzi się w łóżku Toma, który jest wspaniały, miły i... zajęty. Jego wyjaśnienie dotyczące otwartego związku nieco go odpycha, ale Tom jest zbyt kuszący, a gdy ciężkie czasy zmuszają Jake'a do przyjęcia jego pomocnej dłoni, znajduje się pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy zgubili swoją drogę.

Cass Pearson jest zatroskanym chłopakiem. Kocha Toma z całych sił, ale czasami czuje się, jakby nie miał mu nic do zaoferowania. Jake wydaje się idealnym rozwiązaniem. Cass ryzykuje wszystko, aby połączyć ich ze sobą, ale niepewny Jake opiera się, dopóki nie odzywa się ciemna przeszłość Cassa. Wtedy Jake staje się ostatnim prawdziwym mężczyzną i nadchodzi czas, aby pokopać głęboko w poszukiwaniu światła dla mężczyzny, którego pokochał.

ZAPRASZAM __ na CAŁOŚĆ !!!!__ TŁUMACZENIA


Tłumaczenie: MonicMay / KLIK

4 komentarze

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  6
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

6 plików
0,52 MB

sabatin123

sabatin123 napisano 24.10.2016 20:01

zgłoś do usunięcia

regin-ka

regin-ka napisano 25.10.2016 07:12

zgłoś do usunięcia

Nawet w taką pluchę przejażdżka na motorze nie wydaje się złym pomysłem இڿڰۣ—

obrazek

Wspaniałego dnia, Goś ❤ Buziaczki ®

Sky_Tree

Sky_Tree napisano 25.10.2016 07:46

zgłoś do usunięcia
obrazek

──═❃✧❀✧❃✧❀✧❃═──

Kiedy naprawdę zapragniesz miłości, będzie ona czekać na Ciebie. - Oskar Wilde

a_z

a_z napisano 25.10.2016 19:42

zgłoś do usunięcia
obrazek
Sky_Tree

Sky_Tree napisano 25.10.2016 21:22

zgłoś do usunięcia
obrazek

──═❃✧❀✧❃✧❀✧❃═──

Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość. - Louise L. Hay

Amy_

Amy_ napisano 26.10.2016 00:58

zgłoś do usunięcia
Spokojnej nocki Gosieńko :***** obrazek
moni1973

moni1973 napisano dzisiaj o 07:01

zgłoś do usunięcia
Bry pięknego dnia

obrazek

Delacroix

Delacroix napisano dzisiaj o 07:52

zgłoś do usunięcia
Bardzo dziekuje za pamiec Gosiu i życze udanego dnia
maggnolia5

maggnolia5 napisano dzisiaj o 12:56

zgłoś do usunięcia
Gosiu dawaj ten prezencik na teraz Przyjemności Kochana! <3

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności