Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.
Wrotka777
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Gośka

widziany: dzisiaj o 04:37

 • pliki muzyczne
  557
 • pliki wideo
  4786
 • obrazy
  17093
 • dokumenty
  3554

27899 plików
1260,78 GB

Ukryj opis

ZAPRASZAM na Nowe tłumaczenie mm - folder: lilah02 - Kim Dare - Pack Discipline 03 - "The Duty of a Beta" :):)obrazek


Co ma zrobić wilk, kiedy do wyboru ma obowiązek i słodką pokusę? Gunnar ma do wykonania zadanie. Został sprowadzony do sfory, by sparować się z Alfredem i to właśnie zamierza zrobić. Bety zawsze przejmowały kontrolę nad awanturnikami w sforze, a Gunnar zamierza spełnić swój obowiązek, nawet jeśli to go zabije. Nie ma powodu, żeby zmienił swoje plany tylko dlatego, że jego wzrok cały czas wędruje do innego wilka. Jego alfy może i wierzą w miłość, ale Gunnar wierzy w obowiązek – nieważne, jak słodką pokusą jest myślenie o kimś zupełnie innym.
>๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑


ZAPRASZAM na Nowe tłumaczenie mm - folder: Misia1090 - T. A. Chase - " Przemiana Anioła" :):)

>๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑


obrazek

Mroczne Anioły to rockowa sensacja. Darius Stone – Dare, jak nazwały go fanki – jest podekscytowany, mogąc uczestniczyć w tym fenomenie jako główny gitarzysta. Chłopaki z kapeli są świetni, szczególnie Angel Luv. Darius zawsze był hetero, więc naprawdę nie ma pojęcia, dlaczego jego serce przyspiesza za każdym razem, gdy w pobliżu znajduje się wokalista. Na scenie Angel flirtuje i całuje Dare'a do utraty tchu. Podróż z Angelem do Bali, mająca na celu dokończenie piosenek na następny krążek, prowadzi ich do układu "kumple z dodatkowymi korzyściami". Ale to i tak nie oznacza, że Dare jest gejem, choć zakochanie się w Angelu może sprawić, że będzie musiał jeszcze raz to przemyśleć. Nie, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, bo słynny Angel Luv nie byłby nim zainteresowany na dłuższą metę... prawda? :)ZAPRASZAM NA CAŁOŚĆTłumaczenie: K-skrzydla / KLIK


๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑Z. Allora - The Dark Angels 02 - Tied Together -obrazek

Jako członkowie rockowej sensacji Mrocznych Aniołów, Josh i Robin Strider mają fanów nazywających ich „bliźniakami”. Chociaż nie są braćmi krwi, dorastanie razem dało im specjalną więź, która zostaje zakwestionowana, kiedy wyrzucono ich z domu. Przetrwanie i ocalenie przed życiem na ulicy, sprawia, że Robin trzyma się braterskich więzi, które nie istnieją.
Jedna noc z przyjaciółmi otwiera drzwi do tego, czego Josh zawsze chciał – ciała i serca Robina.
Jeśli Josh nauczy się kontrolować wewnętrzną uległość Robina, będzie w stanie dać Robinowi bezpieczeństwo, którego pragnie. Ale plotki rozsiewane przez ojca Josha mogą rozplątać więź między Joshem i Robinem.
Czy miłość i obroża wystarczą, aby związać ich razem?ZAPRASZAM NA CAŁOŚĆTłumaczenie: K-skrzydla / KLIK


>๑۩۞۩๑₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪๑۩۞۩๑

 • 112 KB
 • 21 maj 16 19:34
obrazek


Przypadkowe spotkanie zwiastuje zbiegnięcie dwóch dotychczas bardzo rozbieżnych losów.

Odkąd tylko Naeth Orosse ujrzał przystojnego Lorda Ilmaren, zakochał się w nim bez pamięci. A po tym pierwszym spotkaniu w czasie tawernianej burdy w obopłciowej krainie Ylandrii, Reijir Arthanna nie zapomniał osieroconego młodzieńca, który bez wahania przybył mu na ratunek. Kiedy los łączy ich na nowo, Reijir staje się opiekunem Naetha, co okazuje się jednocześnie przekleństwem i błogosławieństwem, kiedy ich wspólne przyciąganie jest szczerze pielęgnowane przez jednego i nieufnie tłumione przez drugiego.

Reijir ma pełne ręce przez próby ignorowania zalotów Naetha i tłumienie uczuć, których dawno się wyparł. Ale na tego enigmatycznego kuzyna ylandryjskiego króla spadło coś więcej, niż tylko tytuł i obowiązki. Niezbyt łaskawa przeszłość pozostawiła piętno na Reijirze, który znany jest ze swojego cynicznego spoglądania na życie, na równi z egzotycznym wyglądem i umiejętnościami łóżkowymi. Przekonanie go do zaryzykowania własnym sercem jest bitwą, której nie podołali Deirzy o wiele bardziej doświadczeni od Naetha.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 114 KB
 • 21 maj 16 19:33
obrazekCzas i okoliczności mogą rozdzielić bratnie dusze, ale więź, jaka ich łączy, nigdy nie zostanie zerwana.

Kiedy Dylen Teris i Riodan Leyhar poznają się w czasie pewnej siarczystej zimy w obopłciowej krainie Ylandrii, żaden nie spodziewa się, że to spotkanie doprowadzi do szybkiego nawiązania przyjaźni i nieprzemijającej miłości. Między nimi znajduje się ogromna przepaść w postaci pozycji społecznej i nie wszyscy Deirzy potrafią sobie wyobrazić, a co dopiero zaakceptować taki związek.


Okoliczności w końcu rozdzielają ich na wydawałoby się wieczność, tylko po to, by spotkali się ponownie w najmniej oczekiwanym miejscu – na dworze Rohyra Essendri, potężnego władcy Ylandrii. Sytuację komplikuje przyciąganie, jakie wciąż się między nimi tli, czekając aż wybuchnie ponownie w miłość. Ale kiedy jeden z nich nie chce zaryzykować znów swojego serca ani wybaczyć do końca temu, który je złamał, być może będzie potrzebna interwencja króla, by złączyć tych kochanków na dobre.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 87 KB
 • 21 maj 16 19:29
obrazek


Większość więzi rozwija się z czasem. Ale te najcenniejsze mają swój początek jeszcze przed narodzinami...


W jednopłciowej krainie Ylandrii, wielka przepaść między wysoko urodzonymi Prawdziwokrwistymi, a Półkrwistymi z niższych sfer, przez większość jest uważana za nie do przeskoczenia. Rohyr Essendri odważył się ją przekroczyć, gdy zabrał młodego Lassena Idanę z jego prowincjonalnego miasteczka i uczynił swoim konkubinem.

Lassen musiał nauczyć się, jak nawigować po zawiłych drogach życia na dworze. Nie spodziewał się jedynie, że zakocha się w Rohyrze, co jest wysoce niewskazane i niepraktyczne, kiedy twój kochanek jest władcą. Ale wszystko to, co się liczy, jest warte walki, zarówno w przenośni i, jak odkrywa Lassen, dosłownie.ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: Kroniki_Ylandrii / KLIK

 • 91 KB
 • 22 sty 16 16:35
obrazek

Właściciel restauracji, Tom Fearnes, kocha swojego partnera Cassa odkąd tylko pamięta, ale przez swoją pracę często żyją oddzielnie. Gdy na tętniących życiem ulicach Camden Town poznaje atrakcyjnego, młodego mężczyznę o imieniu Jake, ich trudne pierwsze spotkanie przybiera dość niespodziewany obrót.

Jake Thompson nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdy budzi się w łóżku Toma, który jest wspaniały, miły i... zajęty. Jego wyjaśnienie dotyczące otwartego związku nieco go odpycha, ale Tom jest zbyt kuszący, a gdy ciężkie czasy zmuszają Jake'a do przyjęcia jego pomocnej dłoni, znajduje się pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy zgubili swoją drogę.

Cass Pearson jest zatroskanym chłopakiem. Kocha Toma z całych sił, ale czasami czuje się, jakby nie miał mu nic do zaoferowania. Jake wydaje się idealnym rozwiązaniem. Cass ryzykuje wszystko, aby połączyć ich ze sobą, ale niepewny Jake opiera się, dopóki nie odzywa się ciemna przeszłość Cassa. Wtedy Jake staje się ostatnim prawdziwym mężczyzną i nadchodzi czas, aby pokopać głęboko w poszukiwaniu światła dla mężczyzny, którego pokochał.

ZAPRASZAM DO CZYTANIA I KOMENTOWANIA


Tłumaczenie: MonicMay / KLIK

3 komentarze

 • 9,1 MB
 • 23 gru 15 9:48

z chomika irishcheetah

1 komentarz

 • 93 KB
 • 8 paź 15 12:06
obrazek

Zapraszam :)

Na nowe tłumaczenie mm na stronie tłumaczki Nuffanilii - pt. "Muscling Through"Tłumaczenie: nuffanilia / KLIKRozdział 11 / 16

Dołączam krótki opis, mam nadzieję, ze to was zachęci do czytania:)


Im stają się więksi, tym mocniej upadają... w miłość (zakochują się). Ale tu może chodzić o to jakby "im bardziej dochodzą... " albo "im więksi się stają... (im większe mają *** w sensie)

Profesor sztuki na Cambridge Larry Morton rzucił jedno przymglone alkoholem spojrzenie na ogromnego, wytatuowanego mężczyznę zbliżającego się w ciemnej uliczce i uznał że jest skończony. Chwilę później odkrył że jest rozbrojony - dosłownie i w przenośni. Następnego ranka nie może zaznać spokoju aż nie zaoferuje przeprosin człowiekowi, który okazał się być bardziej delikatny niż gigantyczny.
Larry planuje odkryć więcej o Alu Fletcherze niż to co widać na pierwszy rzut oka; że posiada naturalny, artystyczny talent który lśni ponad niewyrobioną techniką. Niestety, nikt inny zdaje się nie widzieć wrażliwej duszy pod okazałą, pokrytą bliznami, niezaprzeczalnie seksowną powierzchownością Ala.
Również świadoma swojej klasy rodzina Larry'ego, nie chciałaby nic innego jak rozdzielenia tej niedopasowanej pary.
Czy jest fizyczna? O, tak. jest cudownie fizyczna, a także znaczenie więcej - co czyni następne zadanie Larry'ego takim trudnym. Musi nie tylko przekonać swoich kolegów , przyjaciół i rodzinę, że ich związek nie jest czymś tylko powierzchownym, ale również Ala.
Zawiera (książka) zabawne nieporozumienia, nadużywa materiałów artystycznych i jest niespodziewanie przejmująca.

3 komentarze

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  5
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  1

6 plików
9,56 MB

Fanka-Czytanka

Fanka-Czytanka napisano 27.05.2016 10:23

zgłoś do usunięcia
obrazek
Milutkiego,słonecznego piątku, oraz wspaniałego weekendowego wypoczynku. Pozdrawiam serdecznie Gosiu
OkuLArNIcaM

OkuLArNIcaM napisano 27.05.2016 12:34

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam Gosieńko Ma :* jak tam Twój Dzień Matki minął? Chłopcy pamiętali buziaki Kochana :* obrazek
OkuLArNIcaM

OkuLArNIcaM napisano 27.05.2016 13:06

zgłoś do usunięcia
:* obrazek
OkuLArNIcaM

OkuLArNIcaM napisano 27.05.2016 13:08

zgłoś do usunięcia
obrazek
OkuLArNIcaM

OkuLArNIcaM napisano 27.05.2016 13:09

zgłoś do usunięcia
To przyjemności Gosieńko ,paaaa i dzięki , wiesz .... obrazek
Sevirek12

Sevirek12 napisano 27.05.2016 13:10

zgłoś do usunięcia
obrazek….Każdy z nas miewał poranne mdłości, Nie mamy po co się łudzić Nieważne z kim się kładziesz w pościel Ważne jest z kim się budzisz (...)…...Miłej kontynuacji weekendu Gosiu…..Pozdrawiam cieplutko…
Sky_Tree

Sky_Tree napisano 27.05.2016 23:43

zgłoś do usunięcia
obrazek

──═❃✧❀✧❃✧❀✧❃═──

Magia kobiecej szafy: gdy chcesz włożyć do niej ubrania - to nie ma miejsca; gdy chcesz coś włożyć – to nie ma co.

Sky_Tree

Sky_Tree napisano dzisiaj o 08:45

zgłoś do usunięcia
obrazek

──═❃✧❀✧❃✧❀✧❃═──

Poranek bez kawy jest jak sen.

sklabus

sklabus napisano dzisiaj o 12:04

zgłoś do usunięcia
buziole

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności