ppt-sho3.part1.rar
-
Access -
Business -
BusinessN -
cert -
Core -
CoreConnectedSingleLanguage -
CoreN -
CoreSingleLanguage -
driver -
Education -
Embedded -
EmbeddedIndustry -
Enterprise -
EnterpriseN -
EnterpriseS -
Excel -
Groove -
InfoPath -
kmscert2010 -
kmscert2013 -
kmscert2016 -
kmscertW10 -
kmscertW6 -
kmscertW7 -
kmscertW8 -
kmscertW81 -
logs -
Lync -
Mondo -
OneNote -
Outlook -
PowerPoint -
Professional -
ProfessionalN -
ProfessionalWMC -
ProjectPro -
ProjectStd -
ProPlus -
Publisher -
ServerDatacenter -
ServerStandard -
SkypeforBusiness -
SmallBusBasics -
sounds -
Standard -
Uninstall -
Visio -
VisioPro -
VisioStd -
Word
Dubbing + Tekst !
Quad Core 1.8 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Trzecia odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2001 roku. Tak jak poprzedniczki gra jest strategią osadzoną w realiach średniowiecza, koncentrującą się na aspekcie ekonomicznym.
Stronghold 3 to osadzona w czasach mrocznego średniowiecza strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest rozbudowa i obrona potężnych zamków. Podobnie jak w przypadku poprzedników, tak i tu kluczem do zwycięstwa jest odpowiednie zadbanie o dobrobyt naszych podwładnych.
Gracz wciela się w pana na włościach. Na początku dysponuje jedynie niewielkim zamkiem i sprawuje władzę nad małą wioską. Rozgrywka polega na zakładaniu i rozwijaniu nowych osad, budowaniu coraz to większych twierdz i toczeniu wojen z konkurencyjnymi lordami. Gra koncentruje się głównie na aspekcie ekonomicznym i budowniczym. Zamczyska można dowolnie projektować i konstruować z szeregu gotowych elementów (wieże, zwodzone mosty, tajemne wejścia, wilcze doły, balisty, kilka rodzajów muru itp.), tak by jak najlepiej pełniły funkcje obronne, umożliwiając mieszkańcom w miarę spokojny żywot nawet podczas oblężenia. Równie bogate możliwości mamy podczas zarządzania osadami. Możemy budować domy mieszkalne, siedziby drwali, targ, farmy itp., słowem struktury, które zapewnią naszym poddanym pracę, jadło i pieniądze. Oczywiście nie zabrakło również bitew, w których położono nacisk na różnorodne techniki oblężnicze. Podczas potyczek pojawiają się jednostki takie jak inżynierowie, saperzy wykonujący podkopy, żołnierze szturmujący mury z drabinami oraz mobilnym sprzętem (wieże oblężnicze, tarany, przenośne tarcze, balisty i katapulty).
Wersje językowe: PL\EN\CZ\RU
1. Wypakuj.
2. Wypal albo zamontuj obraz.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PROPHET do miejsca instalacji.
5. Graj