-

0 -

421 -

4 -

3
621 plików
633,41 GB
Foldery
Ostatnio pobierane pliki


Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 8.4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
W grze powracamy na planetę Cybertron, aby jeszcze raz wziąć udział w odwiecznej wojnie dobrych Autobotów ze złymi Decepticonami. Kolejna historia została opowiedziana w kampanii solowej, w której przejmujemy kontrolę nad reprezentantami obu frakcji. W ten sposób ukazano ostatnie wydarzenia przed exodusem Transformersów z ich ojczystego świata i jego ostateczną zagładą z perspektywy obu stron konfliktu.
Transformers: Fall of Cybertron to gra akcji, w której wcielamy się w różne roboty i walczymy z przeciwnikami. Każda z maszyn może funkcjonować w dwóch stanach (jako pojazd lub człekokształtny robot), a także dysponuje unikalnymi typami broni. Cliffjumper może stawać się niewidzialny, Jazz dysponuje liną z hakiem, Vortex atakuje wrogów z góry jako helikopter, a Grimlock przeobraża się w tyranozaura. Poszczególne karabiny czy działa można ulepszać w specjalnych punktach i w ten sposób zwiększać ich siłę ognia.
Twórcy poprawili wiele elementów rozgrywki względem poprzedniej odsłony serii, czyli Wojny o Cybertron. Przeciwnicy lepiej zachowują się na polu bitwy i potrafią śledzić ruchy gracza. Gra jest więc ciekawszym wyzwaniem, w którym przy okazji nie brakuje widowiskowych scen (w jednej z nich całe miasto przeobraża się w potężnego robota). Kolejną zmianą jest przejście na typowy system zdrowia, które regeneruje się automatycznie. Sporo uwagi poświęcono też temu, aby roboty były lepiej widoczne na tle lokacji.



PEŁNA NAZWA: Transformers: Upadek Cybertronu [SKIDROW] [PC][2012][ENG]
10% Danych Naprawczych
1. Wypakować.
2. Zamontować obraz.
3. Zainstalować.
4. Przekopiować zawartość folderu SKIDROW do folderu z grą.
5. Grać! ;]
- sortuj według:
-

0 -

0 -

0 -

0
9 plików
8,64 GB
Chomikowe rozmowy















Pokaż wszystkie
Pokaż ostatnie





