Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
RobotkiReczne
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Magdalena

widziany: 22.04.2018 17:28

 • pliki muzyczne
  344
 • pliki wideo
  465
 • obrazy
  34941
 • dokumenty
  2835

41432 plików
175,75 GB

FolderyFoldery
RobotkiReczne
✿HARLEQUIN 2013
00
BAJKI
 
Decoupage_technik a serwetkowa
 
Dekoracja ciast-pdf
Dekoracje Ciast - Deagostini
Dekorowanie Tortów
 
Dekorowanie wypieków
DLA DZIECI
 
Dla dzieci kolorowanki - wesołe zwierzaki
 
DO SEGREGACJI
 
DRUTY I SZYDEŁKO
 
dziecinne różności
 
Encyklopedie
FOTO
 
Creative Albums PSD
FRYWOLITKI
HAFT
 
KRZYŻYKOWY
 
Cross Stitch Quick Issue 14
Poradnik-Ha ft krzyżykowy
schematy
Dein Kreuzsti ch
Konie
różne rodzaje haftu
wykończenia brzegów matriału
MUZA
 
Hity 2011
Ich Troje
MUZYKA SAGA ZMIERZCH
 
patchwork
 
PAZURKI
 
Playlisty
PLUSZAKI ROZRABIAKI (gra dla dzieci)
 
PUDEŁKA
 
B
C
RÓZNOŚCI
 
RYSOWANIE
 
Kurs rysunku MANGA (MANGA no tatsujin)
Śmieszna Nuta
SP klasa 1
SZABLONY NA ŚCIANĘ
 
SZYCIE
 
1
-------------- ----1
2
-------------- -------------- 2
2010-01
3
4
-------------- -------------- ----4
5
Akcesoria dla niemowląt
ANIMALES DE MANTA szyte zabaweczki, cudne
Bien Fait
BLUZKA 1
BOLERKO
Boutis Kumiko Nakayama-Gerae rts
Buciki
Ciuchy
ciuszki dla malego dziecka 4- 6 lat
Dzidziuś szyty
FIRANKI-INSTRU KCJE I WZORY-USZYJ SAMA
firany
flores tela, fieltro , liston y mas
flores tela, fieltro , liston y mas(1)
Gałgankowe zabawki
 
GAZETY
 
jak uszyć
Kapcie
kapelusze dzieciece
Kosmetyczki torby
Lalki - jak zrobic, wykroje ciuszków, wzory
 
Odzież dla dorosłych
 
Odzież dla dzieci
 
Czapki
Odzież zimowa
Rękawice polarowe
Odzież dla dzieci(1)
Odzież dla dzieci(2)
Ogólne informacje
Patchwork
 
Plecaki
Podusie dekoracyjne
pokrowce
Pokrowce na fotele,krzesła
POKROWCE na meble
POKROWCE na meble(1)
 
pokrowce
Pokrowce na fotele,krze sła
Projektowanie - wykroje - szycie
revista japonesa
rOLETY
RÓŻNE WYKROJE
SASHIKO
Szycie
 
Szycie dla dzieci
Szycie i krój
 
Szycie krok po kroku
Szycie ubrań
szycie(1)
Szycie-Burda
szyjemy
 
Domowe drobiazgi
Filmiki instr
Kapcie
Modelowanie
szycie
buciki dla dzieci
Torby
SZYJEMY ZASLONY
tela y algo mas
Torby
Torby(1)
Torebki
 
Torebki(1)
ubrania dla baby born
ubrania dla brabie
wykroje
Wykroje burda
Wykroje dla lalek
WYKROJE DO SZYCIA
WYKROJE(1)
WZORY DO PATCHWORKU
wzory do robienia na maszynie
wzory, wykroje
Szycie(1)
 
twórcze inspiracje
 
ZACHOMIKOWANE
 
Zrób to sam - poradniki
Pokazuj foldery i treści
obrazekobrazekJak uszyć placuyazhnoe ubierania się szybko i prosto.Chast numer 1 ...W tym artykule powiem i pokażemy, jak szyć pięć plaży sukienki. Modele, które wybrałam bardzo proste do zrobienia i nie wymagają specjalnej edukacji lub krawiecki umiejętności. Również, bez względu na to, co trzeba było znaków w szkole matematyki i rysunku. Nic tu kompleks nie będzie. Wszystko, czego potrzebujesz - ma na celu zwrócenie mniej lub bardziej płaski prostokąt lub rozłożone na kartce papieru T-shirt i koło to na kontur. Myślę, że każda kobieta poradzi sobie z tym sama lub z przyjaciółmi.


Tak, oto kilka punktów, które chcę określić z góry.
1. Możesz zwrócić część przyszłych płatności bezpośrednio na kredy tkaniny. Lub, jeżeli nie jest to uciążliwe, można narysować na kartce starą tapetę, wyciąć położyć na tkaninie i koła.
2. Suknie, które będziemy tworzyć powinny być symetryczne (tj. lewej części powinny być lustrzanym odbiciem prawej). Aby osiągnąć ten cel, wzór szczegółów razy na pół i zobaczyć, czy pasuje do lewej i prawej połowy wzoru. Na przykład, jak to zrobić: składany na pół, papier z malowanym motywem, aby linia była w centrum krotnie (rys. 3 i rys. 4). I pin przebić zdjęcie po prawej stronie wzorów i przekrojowe automatycznie przebite otwory i lewej części (rys. 5 i 6)

obrazek

Wiele kredy krawieckie malować bezpośrednio na materiał na prawą stronę wzoru, a następnie złożyć w pół, kreda wewnątrz, zatrzaskując dłonią po prawej stronie wzoru jest sam nadruk po lewej stronie.
3. Spadek hojne zasiłki dla szwy, 3-4 cm, - to jest zawsze ponad obrzezany, a potem nagle nie wystarczy (szczególnie, jeśli materiał na cięcie źle walki).
4. Jeśli tkanina musi siedzieć po praniu, umyć materiałem, z góry, a następnie kroite.
5. Jeśli nie masz samochodów - nie martw się, możesz ściegu szwu studio lub w każdym miejscu, odzież naprawy. Iść i prosić bezpośrednio, jeśli "tylko jeden shovchik. Czy warto maksymalnie o 1-2 dolarów. A jeśli mówią, powiedzmy, że twój strój i przyjść odebrać w przyszłym tygodniu, zachować wpisu łapówki-czekolady.
6. W artykule można znaleźć określenie "kuliska, co to jest? Pamiętaj, majtki zwykłe dzieci, one tylko wewnątrz gumy kuliski, to - jeżeli jest do krawędzi tkaniny ściegiem krotnie i tak pozostać wewnątrz puste miejsce, które może wykorzystać gumki lub sznurka. Pierwszy model będzie kuliski zdjęcie - to zrozumiesz.
Cóż, teraz zaczynamy ...
Model 1. sukienka Beach kuliske.
obrazek
Wszystkie potrzebne jest, aby narysować prostokąt - szerokość i długość zależy od tego, czy chcesz długiej sukni lub krótkie, szerokie lub rysunku. Z przodu iz tyłu artykuły mogą być takie same.

obrazek
Jak pokazano na rysunku, należy ścieg szwów bocznych i górnej krawędzi przedniej i tylnej wyciągnąć jak kulisku, które następnie pociągnij za taśmę i krawat to na jego ramieniu.
Jeśli chcesz obcisłą sukienkę od modelu, można po prostu wziąć odcinek tkaniny i musiała trzymać sylwetkę. Lub, jeśli nie uszyć pas, a następnie, do pritalit model, czego potrzebujesz, aby szwy boczne nie są proste lin i zgiąć w pasie linii (jak w naszym obraz jest wyświetlany przez niebieskie przerywane linie). A następnie stać się w obcisłe, ale nie stretch sukienka, do szwach bocznych w pasie, szyć ukryty zamek Invisible.
Model 2. draperie sukni Beach.
obrazek
Najważniejszą rzeczą w tym modelu jest właściwy wybór materiału - powinien być czysty i łatwy w płynie postaci miękkich fałd. Są to właściwości jersey (bielizna tkanki maechnaya), jersey, satyna, jedwab, muślin, niektóre odmiany krepa - dziś wiele mieszanych tkanin powinien po prostu wziąć materiału w ręku, a jeśli jest piękna i strumieni płynących pasuje, to jest tę potrzebę.
I wtedy wszystko jest jasne, na rysunku.
obrazek
Długość prostokąta z 2-3 metrów (w zależności od wielkości i jak "grube" chcesz mieć zmarszczek.) Wysokość zależy od żądanej długości sukienki.
Suknia ma tylko jeden szew na plecach.
W centrum cięcia nożyczkami około 5-10 cm - głębokość jest twój dekolt.
I cała górna krawędź kształt łopatek kulisku, które wykraczają dwie liny taśmy. Końcówki taśmy z powrotem naszyta w szew na plecach i czoła kuliski w centralnej części, a gdy wprowadzenie sukienki, tylko związane za szyję.
Tej samej taśmy tie sukienka w piersi.
Model 3. Szeroki sundress plaży.
obrazek
Zasady wyboru tkanin do tej sukienki jest taki sam jak w poprzednim modelu. Jeśli tkanina nie popłynie, to zamiast się elegancko płynie fałdy, "to kolec" kształcie sundress.
obrazek
Wszystko jest śmiesznie prosta - mieć koszulkę naszego rozmiar, rzucając go na kawałku zbędnego tapetę. I na całym uzyskać kontur zwrócić naszą przyszłość sukni. Nie martw się, jeśli po prawej będzie inna od lewej. Po pierwsze, wyciągnąć co się dzieje, a dopiero potem aż do uzyskania symetrii prawej i lewej stronie, gięcie części środkowej linii bigowania (patrz punkt 2 na początku artykułu).
Inną istotną kwestią: jeśli właściciel wystające piersi w ciąży brzuch, a następnie z przodu dół sukni, aby już (jak pokazano na rysunku powyżej). W przeciwnym wypadku zaderetsya góry - i będzie brzydka. Jako właściciel dużej klatce piersiowej, z podobnego modelu sukienki montażu, jestem często stykają się z faktem, że, wyciągając na jego klatce piersiowej, spódnicy z przodu staje się krótszy od tyłu. Tak na wszelki wypadek, po pierwsze, zwrócić oryginał, a następnie po pierwszym montażu, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak siedzi, doprowadzi do obniżenia nadwyżki.
Tak malowane, rzeźbione, ręcznie szczotkowane i szwy boczne ramię, mierzone i, jeśli wszystkie podobne, szew na maszynie do pisania.
Nasze sundress plaża jest już prawie gotowy: lewy uchwyt szyi i pach. Możesz po prostu zginać krawędzi wewnętrznych i ściegów. Lub w dziale wyrobów włókienniczych kupić slash mozaika (koloru lub kontrastu) i przetwarza je pach i szyi.
Model 4 i 5. sukienka Beach "kwadratowych kamizelki".
obrazek
Powyższe modele są nieco inne, ale są szyte na jednej zasady. Wybór materiałów do gustu: w pierwszym przypadku - materiał jest miękki i płynny, w drugim - bardziej elastyczna.
Tak więc model 4.
obrazek
Wytnij prostokąt z tkaniny, która w istocie składa się z dwóch kwadratów (kwadrat z przodu i z powrotem do kwadratu) - to jest długość prostokąta powinna być 2 razy większa niż jej szerokość.
Znajdujemy się w środku prostokąta i śledzenia linii, która dzieli kwadrat z przodu iz tyłu kwadratu = i okazuje się, ramiona własnej przyszłości sukienki plaży.
Teraz wiersz ten nie szyi. Program I przedstawiono ją jako wąski prostokąt, ale z pewnością nie musi wyciąć prostokąt - można po prostu zrobić nożyczkami przeciąć ramiona. Po pierwsze, zwrócić uwagę na odcinek proponowane cięcia (dziewczyna z fotografii to 30 cm długości) i monitor, że ściśle w centrum (np. tak, że kończy się w równej odległości od krawędzi płótna).
Został oznaczony, przebij się, i umieścić dziurę w głowie i ręce wyciągnięte na boki, spojrzał w lustro - красотища!
Teraz zamiatanie szwy stronie, a inny przykład, jeśli wszystkie spełnione, ściegiem szwy już na maszynie do pisania.
Zrobione, teraz traktowane szyi plasterki, pach i dołu produktu. Jeśli zostały wykonane z tkaniny, cięcia, które nie walka i nie uruchamia strzałki (jak rajstopy), które strony zarządu nie może obsłużyć. Na pewno jesteś cięcia nastolatek koszulę z lnu lub koszulki były one modne szczelinach otwór, a następnie można zauważyć, że materiał na cięcie jak tylko zostanie wyrzucona w cienkie rolki.
Ten model jest tylko sukienka i wykonana jest z takich jersey maechnogo. Nawiasem mówiąc obraz sukienka może być w firmach, które są drukowane na zamówienie obrazy na koszulkach - jest gdzieś 5 dolarów. Należą do nich zdjęcia, można też znaleźć w Internecie harmonogram i przyszedł do nich z obrazem zapisane na dysku.
Model 5.
obrazek
Jak widać, zasada jest taka sama, tylko na rękawach i szyi w kształcie litery V. I zwrócił rękawy w formie trapezu (np. rozszerzenie u podstawy), ale mogą przedstawiać w formie prostokąta (na zdjęciu powyżej, to moim zdaniem tylko prostokątne). Sukienka z obrazu i nie ma więcej przycisków, ale są one jedynie funkcję dekoracyjną, można bez nich.
Sam tworzyć własne spersonalizowane sukienka, i masz prawo do wyboru rodzaju wypełniacz, kształt rękawów, elementów dekoracyjnych, takich jak hafty, guziki.
Czy to możliwe, jak pokazano poniżej, przednie centrum (i jeśli chcesz i tylne) z kwadratu, aby kulisku pod piersią.
Kulisku lub nie, ale po prostu prisborit tkaniny na gumę, szyte w środku.
obrazek
W ogóle, stworzony z radości i emocji niesie ze dumny przyjemności.
Czy wszystkie dostać, mówię wam - Meble nauczał z wielu latach tworzenia ubrań bez skomplikowanych obliczeń matematycznych i rysunków zawiły.obrazek

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 54 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 41 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 65 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 73 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 55 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 59 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 58 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 68 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 87 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 87 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 22 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 16 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 15 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 27 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 36 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 18 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 337 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 24 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 29 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 110 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 30 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 145 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 135 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 9 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

 • 37 KB
 • 21 wrz 11 22:19

z chomika graszkowa

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  32
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

32 plików
1,77 MB
magdalenka95

magdalenka95 napisano 26.09.2014 18:10

zgłoś do usunięcia
obrazek
Dance_Maniac

Dance_Maniac napisano 6.10.2014 20:50

zgłoś do usunięcia
magdalenka95

magdalenka95 napisano 14.10.2014 20:18

zgłoś do usunięcia
obrazek
ana019

ana019 napisano 18.12.2014 18:58

zgłoś do usunięcia
boso
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 14.12.2015 19:09

zgłoś do usunięcia
obrazek
creative-lady

creative-lady napisano 18.01.2016 21:57

zgłoś do usunięcia
lovespeech.pl

lovespeech.pl napisano 22.08.2017 17:56

zgłoś do usunięcia
hosting
alina43

alina43 napisano 4.09.2017 09:44

zgłoś do usunięcia
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 7.09.2017 19:14

zgłoś do usunięcia
obrazek
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 21.12.2017 19:22

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności