zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Persival
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Persival

widziany: dzisiaj o 17:40

 • pliki muzyczne
  100
 • pliki wideo
  5
 • obrazy
  278
 • dokumenty
  3

494 plików
16,07 GB

obrazekobrazekobrazek
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 118,1 MB
 • 10 kwi 14 18:55
WERSJA STABILNA - 10.04.2014 - Bezpłatny i genialny

obrazek
Baidu Antivirus to bezpłatny, lekki i bardzo szybki program antywirusowy, służący do ochrony systemu operacyjnego przed różnymi zagrożeniami z internetu. Bez problemów wykrywa wirusy, adware, aplikacje szpiegowskie, a także inne złośliwe oprogramowanie. Baidu Antivirus charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem, szybkością działania oraz niewielkim zużyciem zasobów komputerowych. W tym wypadku doskonale się nadaje do zabezpieczania starszej klasy komputerów.Program korzysta z trzech różnych silników – Baidu Antivirus Engine, Avira Antivirus Engine i Baidu Cloud Security Engine. Dzięki temu zapewnia pełną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami z sieci, a także skuteczniej wyszukuje zainfekowane pliki na komputerze. Aplikacja chroni system w czasie rzeczywistym (24 na dobę). Posiada trzy tryby zabezpieczeń – szybki, standardowy i dokładny.

 • 210,6 MB
 • 10 kwi 14 18:30
WERSJA STABILNA - 10 KWIETNIA 2014 - PREMIERA

obrazek
W skład pakietu wchodzą niezależne aplikacje: procesor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, moduł bazodanowy Base, program graficzny Draw, a także program do tworzenia prezentacji Impress. Edytor tekstu, Writer, umożliwia wyświetlanie wielu stron podczas edycji oraz udoskonalone tworzenie notatek.
Pakiet oferuje wsparcie dla formatu OpenDocument (ODF), jak również .oxt oraz mdb w wydaniu dla Windows. Może otwierać dokumenty MS Office 2007 i Office 2008 for Mac OS X (.docx, .xlsx, .pptx, etc.). Wprowadzono też częściową obsługę VBA na tej platformie. Dzięki wykorzystaniu interfejsu API ułatwień dostępu jaki oferuje Mac OS X, jest bardziej przyjazny osobom słabo widzącym. Sporo nowości znajdziemy także w programach Draw oraz Impress.

 • 13,2 MB
 • 10 kwi 14 18:22
WERSJA STABILNA 64 BITY - 9 KWIETNIA 2014 -

obrazek
Microsoft Security Essentials pomaga chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem (malware), wirusami, programami szpiegującymi oraz innym potencjalnie szkodliwym oprogramowaniem.Aplikacja oferuje ochronę w czasie rzeczywistym (Real-time protection) oraz różne typy skanowania. Pierwsza z nich oznacza, że antywirus obserwuje i sprawdza wszystkie pliki i programy związane z Internet Explorer i Microsoft Outlook Express, takie jak ActiveX, itp. Ponadto monitorowane są pliki i programy znajdujące się w systemie, jeżeli MSE wykryje jakąś podejrzaną aktywność poinformuje o tym użytkownika.

 • 10,8 MB
 • 10 kwi 14 18:18
WERSJA STABILNA 32 BITY - 9 KWIETNIA 2014 -

obrazek
Microsoft Security Essentials pomaga chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem (malware), wirusami, programami szpiegującymi oraz innym potencjalnie szkodliwym oprogramowaniem.Aplikacja oferuje ochronę w czasie rzeczywistym (Real-time protection) oraz różne typy skanowania. Pierwsza z nich oznacza, że antywirus obserwuje i sprawdza wszystkie pliki i programy związane z Internet Explorer i Microsoft Outlook Express, takie jak ActiveX, itp. Ponadto monitorowane są pliki i programy znajdujące się w systemie, jeżeli MSE wykryje jakąś podejrzaną aktywność poinformuje o tym użytkownika.

 • 14,4 MB
 • 7 kwi 14 21:46
WERSJA STABILNA - 7 KWIETNIA 2014 -

obrazek
K-Lite Codec Pack Update to paczka zawierająca najnowsze wersje komponentów wchodzących w skład zestawów kodeków z serii K-Lite. Pomimo częstych aktualizacji oferowanych przez producenta, niektóre składniki pakietu mogą stać się przestarzałe pomiędzy standardowymi, oficjalnymi wydaniami (w szczególności mowa o odtwarzaczu Media Player Classic Home Cinema oraz specyficznych filtrach). W takiej sytuacji niezbędne będzie pobranie opisywanego właśnie instalatora, który w szybki i bezkolizyjny sposób sprawi, że w naszym systemie operacyjnym pojawią się najnowsze wersje kodeków, filtrów, pluginów i innego typu oprogramowania.

 • 14,5 MB
 • 7 kwi 14 21:46
WERSJA FULL EXTENDED - 7 KWIETNIA 2014 -

obrazek
XnView to ciesząca się dużą popularnością, bezpłatna do zastosowań domowych przeglądarka graficzna, stanowiąca doskonałą alternatywę dla takich aplikacji jak ACDSee i IrfanView. Przeglądarka oferuje podgląd ponad 500 najpopularniejszych formatów graficznych, pozwalając także na ich konwersję do jednego z 70 formatów z zastosowaniem różnorodnych filtrów (rozmycie, średnia, uwypuklenie...) i efektów (soczewka, fale...).

 • 128,5 MB
 • 6 kwi 14 20:02
WERSJA FULL - 5 KWIETNIA 2014 -

obrazek
Kaspersky Virus Removal Tool to darmowy skaner przeznaczony do wykrywania i usuwania groźnych wirusów, koni trojańskich i innego złośliwego oprogramowania. Program automatycznie skanuje wszystkie najważniejsze lokacje na dysku twardym, w tym również pamięć RAM, pocztę elektroniczną oraz dokładnie katalogi z dokumentami i zainstalowanym systemem operacyjnym. Następnie wykryte szkodniki zostają usunięte lub wysłane do kwarantanny.Program Kaspersky Virus Removal Tool oferuje też możliwość przeprowadzenie ręcznej dezynfekcji, gdy automatyczny skaner okaże się bezskuteczny. W tym celu należy zebrać odpowiednie informacje odnośnie systemu i wszystkich aplikacji działających w tle wraz ze sterownikami. Następnie przesyłamy odpowiedni raport w postaci pliku do przeprowadzenia analizy w usłudze 911 Antivirus Service. Po ukończeniu analizy otrzymamy gotowy skrypt, który należy wkleić do specjalnej opcji i nacisnąć przycisk „Run scripts. Po wykonaniu tej operacji pozbędziemy się wszystkich groźnych wirusów i innych szkodników.

 • 16,5 MB
 • 6 kwi 14 19:30
WERSJA STABILNA - 5 KWIETNIA 2014 -

obrazek
Malwarebytes Anti-Malware to bezpłatne narzędzie do wykrywania i usuwania z komputera robaków wirusów, dialerów, trojanów i innych aplikacji szpiegowskich. Skanowanie systemu przebiega podobnie jak w innych tego typu aplikacjach.

Przyjazny interfejs nie powinien sprawić problemów w obsłudze nawet osobom rzadko korzystającym z tego typu rozwiązań. Niewątpliwą zaletą Anti-Malware jest jego niskie zużycie zasobów systemowych. Znalezione pliki program poddaje kwarantannie lub całkowicie je usuwa z systemu Windows (wymagane ponowne uruchomienie systemu).

 • 5,0 MB
 • 6 kwi 14 18:57
WERSJA PEŁNA - KWIECIEŃ 2014 -

obrazek
ComboFix to darmowe i niezwykle skuteczne narzędzie do tworzenia szczegółowych logów systemu oraz usuwania z komputera wszelakiego rodzaju szkodliwego oprogramowania. Program nie wymaga instalacji, a praca z nim odbywa się za pośrednictwem interfejsu tekstowego. Po uruchomieniu ComboFix tworzy kopię zapasową danych, które przywrócone zostaną w przypadku niepowodzenia. Program podczas działania dokładnie skanuje system, usuwając automatycznie napotkane złośliwe oprogramowanie. Proces ten trwać może różnie w zależności od stopnia zawirusowania komputera i w jego trakcie dostrzec można różne dziwne zachowania (m.in. znikanie ikon z pulpitu, zmiana konfiguracji zegarka na pasku zadań itp.), nie należy się tym jednak przejmować - po zakończeniu pracy wszystko powinno wrócić do pierwotnego stanu.Informacje o efektach pracy programu znaleźć można w wygenerowanym przez niego logu, który ma postać pliku tekstowego.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU - KLIKNIJ

 • 229,8 MB
 • 6 kwi 14 18:50
WERSJA PEŁNA - KWIECIEŃ 2014 - MÓJ TYP !!!

obrazek
360 Internet Security to darmowa aplikacja antywirusowa funkcjonująca w oparciu o trzy silniki zabezpieczające — 360 Cloud Engine i QVM II Engine oraz BitDefender. Program zabezpiecza system przed takimi zagrożeniami jak wirusy, robaki, konie trojańskie czy komponenty szpiegowskie. Program wyśmienity, dla posiadaczy słabszych maszyn wręcz wymarzony. Bardzo niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe już wzbudzają zachwyt poparty tym, iż posiada aż trzy silniki antywirusowe w tym ceniony Bitdefender'owski. Świetnie radzi sobie z blokowaniem zarażonych wszelakim ustrojstwem, stron internetowych. 360 Internet Security oferuje mechanizm kwarantanny, odpowiedzialny za przechowywanie podejrzanych plików bez obawy o rozpowszechnianie się infekcji, a także mechanizm raportowania wszystkich zdarzeń. Producent wyposażył dodatkowo aplikację w moduł anti keyloger oraz system monitoringu dostępu do kamerki internetowej zainstalowanej w systemie.

 • 26,9 MB
 • 6 kwi 14 18:45
WERSJA STABILNA - KWIECIEŃ 2014

obrazek
Panda Cloud Cleaner to zaawansowany skaner antywirusowy do usuwania groźnych wirusów i innego złośliwego oprogramowania. Program bazuje na popularnej technologii Collective Intelligence, która powoduje, że cały proces skanowania komputera odbywa się w tak zwanej chmurze (cloud). Dzięki temu system działa stabilnej i nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych, a także dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo całego komputera.Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie znajdziemy w nim żadnych opcji konfiguracyjnych, a wyłącznie sam skaner, który po zakończeniu pracy – wyświetli użytkownikom szczegółowy raport. Program wykrywa wirusy, aplikacje szpiegowskie, malware oraz rougeware. Warto dodać, że Panda Cloud Cleaner jest dostępna za darmo i nie koliduje z innymi aplikacjami antywirusowymi.

 • 8,9 MB
 • 6 kwi 14 18:33
WERSJA PEŁNA - 6 KWIETNIA 2014

obrazek
Media Player Classic – BE (znany również jako Media Player Classic Home Cinema Black Edition) to bezpłatny, lekki i wygodny odtwarzacz multimedialny przeznaczony do oglądania filmów i odtwarzania muzyki w systemie Windows. Media Player Classic – BE oferuje:
- nowoczesny design,
- wsparcie dla najnowszych technologi, usprawniających odtwarzanie wysokiej jakości filmu HD,
- dodawanie i modyfikowanie obrazu wideo za pomocą filtrów i odcieni oraz shaderów,
- obsługę różnych ścieżek dźwiękowych,
- dodano wsparcie dla przetwarzania MPEG Audio,
- obsługę zewnętrznych napisów.

 • 8,3 MB
 • 6 kwi 14 18:32
WERSJA PEŁNA - 6 KWIETNIA 2014

obrazek
Media Player Classic – BE (znany również jako Media Player Classic Home Cinema Black Edition) to bezpłatny, lekki i wygodny odtwarzacz multimedialny przeznaczony do oglądania filmów i odtwarzania muzyki w systemie Windows. Program bazuje na oryginalnym odtwarzaczu Media Player Classic, a także na programie Media Player Classic Home Cinema. Ddodatkowo został wyposażony w dodatkowe funkcje i inne narzędzia.Media Player Classic – BE zawiera intuicyjny, elegancki i wygodny interfejs użytkownika. Posiada również wbudowany język polski oraz funkcje umożliwiające wybieranie odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, odtwarzanie filmów DVD oraz dołączanie osobnych napisów w formacie TXT, SRT. Obsługuje technologię DXVA (GPU) oraz procesory wielordzeniowe.

 • 60,4 MB
 • 6 kwi 14 18:27
WERSJA FULL - 6 KWIETNIA 2014

obrazek
Plex Media Center to darmowe i niezwykle przydatne oprogramowanie do udostępniania i oglądania plików multimedialnych w sieci. W tym wypadku doskonale nadają serwery typu NAS lub DiskStation.Przy użyciu tego oprogramowania możemy oglądać nasze nagrania, zdjęcia lub słuchać muzyki z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Działa on na zasadzie multimedialnego serwera jak Ps3 Media Server czy XMBC media center. Program oferuje szybki i wygodny w obsłudze interfejs oraz łatwy w obsłudze menadżer zarządzania bazą danych.Użytkownik może oglądać filmy w HD, słuchać muzyki, przeglądać zdjęcia oraz wykonywać wiele innych czynności. Dodatkowo Plex Media Center charakteryzuje się tym, że jest całkowicie darmowy i nie musimy ponosić jakichkolwiek opłat za korzystanie z tego programu. W jego zasobach nie mogło zabraknąć wbudowanego odtwarzacza multimedialnego do oglądania różnych kanałów telewizyjnych z całego świata (MTV, Eurosport i wiele innych).

 • 34,0 MB
 • 28 mar 14 21:34
WERSJA STABILNA- 28 MARCA 2014

obrazek
Free YouTube to DVD Converter służy do łatwego pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube i zapisywania ich na płytach DVD w taki sposób, aby oglądanie było możliwe na każdym stacjonarnym odtwarzaczu. Program dostępny jest w kilku wersjach językowych, w tym po polsku.

Najpopularniejszy na świecie serwis wideo, jakim jest YouTube, zawiera ogromną liczbę najróżniejszych filmów, klipów i innych treści. Chcąc obejrzeć materiał wideo w Internecie, najlepiej zacząć poszukiwania na tej właśnie witrynie. Być może jakieś treści będziemy chcieli obejrzeć np. wspólnie ze znajomymi na telewizorze bądź po prostu lubimy jakiś film na tyle, iż warto by było go zachować w postaci pliku na płycie DVD.

 • 4,6 MB
 • 28 mar 14 21:34
WERSJA STABILNA- MARZEC 2014

obrazek
CCleaner (Crap Cleaner) to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych po codziennej pracy z komputerem przez różnego typu aplikacje. Dzięki tym funkcjom program postrzegany jest jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności. Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych.CCleaner oferuje również kilka innych przydatnych funkcji. Wśród nich możliwość zarządzania programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze. Dodatkowo w module narzędzia udostępniono również możliwość odinstalowywania programów z systemu.

 • 11,1 MB
 • 27 mar 14 16:57
WERSJA PEŁNA- 27 MARCA 2014

obrazek
Stinger to darmowy skaner antywirusowy firmy McAfee. Doskonale nadaje się do rutynowego skanu plików, ponieważ wykrywa najczęściej spotykane wirusy. Oczywiście nie jest w stanie zastąpić pełnego pakietu antywirusowego, ale może służyć jako jego uzupełnienie.Aplikacja umożliwia usunięcie znalezionych wirusów oraz ewidentne kasowanie zarażonych plików. Dodatkowo posiada możliwość skanowania plików spakowanych. Stinger skanuje aktywne procesy, cały rejestr systemowy oraz najważniejsze sektory odpowiedzialne za rozruch systemu operacyjnego.

 • 10,1 MB
 • 27 mar 14 16:57
WERSJA PEŁNA- 27 MARCA 2014

obrazek
Stinger to darmowy skaner antywirusowy firmy McAfee. Doskonale nadaje się do rutynowego skanu plików, ponieważ wykrywa najczęściej spotykane wirusy. Oczywiście nie jest w stanie zastąpić pełnego pakietu antywirusowego, ale może służyć jako jego uzupełnienie.Aplikacja umożliwia usunięcie znalezionych wirusów oraz ewidentne kasowanie zarażonych plików. Dodatkowo posiada możliwość skanowania plików spakowanych. Stinger skanuje aktywne procesy, cały rejestr systemowy oraz najważniejsze sektory odpowiedzialne za rozruch systemu operacyjnego.

 • 26,7 MB
 • 24 mar 14 22:07
WERSJA PEŁNA- 24 MARCA 2014

obrazek
K-Lite Codec Pack Full to popularny zestaw kodeków dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Pakiet jest rozwijany od wielu lat, dzięki czemu zapewnia wysoką kompatybilność i szerokie wsparcie społeczności użytkowników. Paczka zawiera tylko sprawdzone, stabilne kodeki i filtry, które sprawdzą się bardzo dobrze w obsłudze najbardziej typowych formatów multimedialnych.

 • 118,1 MB
 • 20 mar 14 22:06
WERSJA STABILNA- 20 MARCA 2014

obrazek
Baidu Antivirus to bezpłatny, lekki i bardzo szybki program antywirusowy, służący do ochrony systemu operacyjnego przed różnymi zagrożeniami z internetu. Bez problemów wykrywa wirusy, adware, aplikacje szpiegowskie, a także inne złośliwe oprogramowanie. Baidu Antivirus charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem, szybkością działania oraz niewielkim zużyciem zasobów komputerowych. W tym wypadku doskonale się nadaje do zabezpieczania starszej klasy komputerów.Program korzysta z trzech różnych silników – Baidu Antivirus Engine, Avira Antivirus Engine i Baidu Cloud Security Engine. Dzięki temu zapewnia pełną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami z sieci, a także skuteczniej wyszukuje zainfekowane pliki na komputerze. Aplikacja chroni system w czasie rzeczywistym (24 na dobę). Posiada trzy tryby zabezpieczeń – szybki, standardowy i dokładny.Na szczególną uwagę zasługuje zaimplementowany system zapobiegający włamaniom - Host Intrusion Prevention System (HIPS), a także technologia w chmurze (Cloud Security), która błyskawicznie identyfikuje nieznane zagrożenie. Baidu Antivirus automatycznie aktualizuje bazę danych, tworzy raporty i wyniki po zeskanowaniu systemu oraz warto wspomnieć, że jest w pełni kompatybilny z innymi programami zabezpieczającymi.

 • 99,6 MB
 • 10 mar 14 16:20
WERSJA STABILNA- MARZEC 2014 64 BIT

obrazek
Comodo AntiVirus to interesujące rozwiązanie antymalware przygotowane przez firmę Comodo znaną z solidnego, stabilnego oprogramowania. Posiada podstawową funkcjonalność, będącą w stanie zaspokoić potrzeby zwykłego użytkownika komputera. Oprócz standardowej aplikacji skanującej system, pakiet został wyposażony w monitor działający w tle oraz ciekawy moduł Defense+. Zapewnia on bieżącą ochronę przed niebezpiecznymi działaniami (modyfikacja chronionych plików, folderów i kluczy rejestru, dostęp do interfejsów COM, instalacja sterowników, przerywanie pracy procesów).

 • 99,6 MB
 • 10 mar 14 16:19
WERSJA STABILNA- MARZEC 2014 64 BIT

obrazek
Comodo Firewall Pro - darmowa zapora sieciowa chroniąca komputer przed różnymi atakami z sieci. Programos monitoruje każdą uruchomioną aplikacje, dzięki czemu nie ma mowy o przedostaniu się do naszego systemu konia trojańskiego, keyloggera czy malware.

 • 99,6 MB
 • 10 mar 14 16:15
WERSJA STABILNA- MARZEC 2014 64 BIT

obrazek
Comodo Internet Security jest darmowym pakietem zabezpieczającym składającym się z Antywirusa, Firewall-a oraz Defense+. Comodo Antivirus chroni nasz komputer korzystając z wielu technologii skanując na bieżąco naszą pocztę e-mail, monitorując pobierane pliki i blokowanie wykrytego niebezpieczeństwa, oraz skanując pamięć systemową. Comodo Firewall zabezpieczy nasz system przed wszelakimi atakami z sieci. Pakiet COMODO oferuje kompletne zabezpieczenie z częstymi aktualizacjami zupełnie za darmo.

 • 11,2 MB
 • 10 mar 14 16:04
WERSJA STABILNA- MARZEC 2014 32/64 BIT

obrazek

Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo. W jego skład wchodzą kodeki, za pomocą których można odtworzyć szereg najpopularniejszych formatów. K-Lite Mega Codec Pack stworzony został jako rozszerzenie wersji Full z myślą głównie o zaawansowanych użytkownikach i osobach tworzących wideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.

 • 104,0 MB
 • 10 mar 14 15:54
Wersja stabilna - 10 marca 2014

obrazek

Cinebench to aplikacja przeznaczona do testowania wydajności podzespołów komputera, która oparta jest na silniku wielokrotnie nagradzanego oprogramowania do animacji Cinema 4D firmy Maxon.Narzędzie porównuje wydajności procesora (CPU) oraz grafiki (GPU) w różnych systemach i na różnych platformach (Windows i Mac OS X). Największym atutem Cinebench jest to, że jest całkowicie darmowe, zarówno dla użytku domowego jak i komercyjnego.
Test CPU wykorzystuje całą moc procesora do wygenerowania fotorealistycznej sceny 3D. Możliwe jest zmierzenie wydajności do 64 wątków. Generowana scena zawiera około 2000 obiektów, które z kolei zawierają około 300 tysięcy wielokątów. Wynik jest wyświetlany w punktach. Im więcej punktów tym szybszy mamy procesor.Test GPU wykorzystuje dynamiczną scenę 3D pościgu samochodowego, która mierzy wydajność karty graficznej w trybie OpenGL.

 • 0,78 GB
 • 28 lut 14 11:21
Wersja 64-bitowa - 27 lutego 2014

obrazek

Pierwszy pakiet zbiorczych aktualizacji i poprawek przeznaczony dla pakietu biurowego Office 2013 w wersji 32bitowej . Wprowadza on szereg zmian w głównej mierze rozszerzających oferowaną przez pakiet funkcjonalność, zwiększających bezpieczeństwo poszczególnych aplikacji składowych oraz zapewniających większą kompatybilność z systemem Windows 8.1. Poprawiona została obsługa nowoczesnego sprzętu, lepiej więc będą działać touchpady obsługujące charakterystyczne dla nowych systemów Microsoftu gesty (zwane precyzyjnymi płytkami dotykowymi), a programy będą lepiej się prezentować na ekranach o bardzo wysokich rozdzielczościach. Usunięte zostały także błędy kompatybilności z Internet Explorerem 11 oraz Windows 8.1. Ulepszenia trafiły również do wirtualizacji click-to-run, czyli modułu Szybka instalacja, używanego podczas instalacji i aktualizacji aplikacji desktopowych Office 365. Deweloperów zainteresują poszerzone możliwości Apps for Office i nowe API.
Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie Power Map for Excel, stanowiące część Power BI — zestawu narzędzi, mających zrobić z Excela narzędzie analityki biznesowej z prawdziwego zdarzenia. Dzięki Power Map możliwe jest przedstawianie informacji geograficznych oraz czasowych w atrakcyjny sposób, w trzech wymiarach, z pomocą map dostarczonych przez Bing. Możliwa jest także analiza zmian na danym terenie wraz z upływem czasu. Wraz z udostępnieniem Service Pack 1 dla Office'a 2013, Power Mapzostał włączony na stałe do Excela, należącego do Office 360 ProPlus, we wszystkich 40 językach, w których jest dostępny.

 • 668,1 MB
 • 28 lut 14 10:54
Wersja 32-bitowa - 27 lutego 2014

obrazek

Pierwszy pakiet zbiorczych aktualizacji i poprawek przeznaczony dla pakietu biurowego Office 2013 w wersji 32bitowej . Wprowadza on szereg zmian w głównej mierze rozszerzających oferowaną przez pakiet funkcjonalność, zwiększających bezpieczeństwo poszczególnych aplikacji składowych oraz zapewniających większą kompatybilność z systemem Windows 8.1. Poprawiona została obsługa nowoczesnego sprzętu, lepiej więc będą działać touchpady obsługujące charakterystyczne dla nowych systemów Microsoftu gesty (zwane precyzyjnymi płytkami dotykowymi), a programy będą lepiej się prezentować na ekranach o bardzo wysokich rozdzielczościach. Usunięte zostały także błędy kompatybilności z Internet Explorerem 11 oraz Windows 8.1. Ulepszenia trafiły również do wirtualizacji click-to-run, czyli modułu Szybka instalacja, używanego podczas instalacji i aktualizacji aplikacji desktopowych Office 365. Deweloperów zainteresują poszerzone możliwości Apps for Office i nowe API.
Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie Power Map for Excel, stanowiące część Power BI — zestawu narzędzi, mających zrobić z Excela narzędzie analityki biznesowej z prawdziwego zdarzenia. Dzięki Power Map możliwe jest przedstawianie informacji geograficznych oraz czasowych w atrakcyjny sposób, w trzech wymiarach, z pomocą map dostarczonych przez Bing. Możliwa jest także analiza zmian na danym terenie wraz z upływem czasu. Wraz z udostępnieniem Service Pack 1 dla Office'a 2013, Power Mapzostał włączony na stałe do Excela, należącego do Office 360 ProPlus, we wszystkich 40 językach, w których jest dostępny.

 • 1,2 MB
 • 28 lut 14 10:03
Wersja Stabilna + 27 lutego 2014 GENIALNY Polecam !!!

obrazek

AdwCleaner to bardzo skuteczne oprogramowanie do wykrywania i usuwania komponentów typu adware i innych szkodliwych aplikacji. Oprócz tego całkowicie usuwa toolbary (wtyczki do przeglądarek internetowych), a także PUP/LPI – potencjalnie niepożądane oprogramowania.

Program AdwCleaner usuwa paski narzędzi typu Delta Search, Babylon, SweetIM czy Complitly, które utrudniają i zarazem przeszkadzają podczas korzystania z przeglądarki internetowej. Oprócz tego, aplikacja skutecznie oczyszcza całą zawartość dysku twardego, a także przeprowadza dokładną analizę rejestru systemowego – usuwając z niego wszystkie szkodliwe i potencjalnie niebezpieczne wpisy oraz klucze.

Wraz z wydaniem nowej wersji aplikacji (v3.000), pojawił się nowy mechanizm wykrywania i usuwania niechcianych komponentów z komputera. Na ekranie głównym AdwCleanera dodano dziennik zdarzeń – wyświetlający pliki, wpisy w rejestrze oraz inne komponenty, które zostały wykryte podczas skanowania. Użytkownicy mogą teraz odznaczać lub zaznaczać odpowiednie dane bądź elementy, które zamierzają odinstalować z komputera (czyli z dysku twardego, rejestru systemowego lub z zainstalowanych przeglądarek internetowych). Po zakończeniu skanowania, program uruchamia ponownie komputer i wyświetla w pliku tekstowym szczegółowy raport z wynikami. AdwCleaner jest bezpłatną aplikacją do zastosowań niekomercyjnych.

 • 16,0 MB
 • 28 lut 14 9:55
Wersja Stabilna + 28 lutego 2014

obrazek

Baidu PC Faster to kompleksowe oprogramowanie do optymalizacji systemu, przyśpieszania pracy całego komputera i zapewnienia ochrony komputera przed różnymi zagrożeniami z sieci. W programie znajdziemy zaawansowane i niezbędne narzędzia do przeprowadzania diagnostyki systemu operacyjnego i całego komputera.Natomiast przy użyciu specjalnych funkcji w programie, możemy zlokalizować i usunąć wszelkie usterki i inne błędy techniczne w systemie, a także oczyścić komputer ze zbędnych i niepotrzebnych plików zalegających na dysku twardym. Baidu PC Faster posiada również nowoczesny skaner Quick Care, za pomocą którego przeprowadzimy błyskawiczną optymalizacje systemu zaledwie jednym kliknięciem myszki.Baidu PC Faster poza funkcją optymalizacji oferuje również wbudowany skaner antywirusowy, który bazuje na silniku aplikacji Baidu Antivirus 2013. Użytkownik może skanować wybrane lokalizacje, uruchomione procesy, wirusy uruchamiane z grami, dodatki do przeglądarek itp. Wśród opcji oferowanych przez Baidu PC Faster znajdziemy ponadto mechanizm testowania wydajności łącza internetowego, moduł odzyskiwania usuniętych plików z dysku, narzędzie do zarządzania zawartością pulpitu czy mechanizm przyspieszania wydajności PC podczas grania w gry. Baidu PC Faster oferuje również opcję naprawiania wtyczki Flash oraz problemów wynikających z brakiem połączenie Internetowego.

 • 377,8 MB
 • 25 lut 14 14:45
Wersja Stabilna + Instrukcja - 25.O2.2014 - POLECAM

obrazek

Kaspersky Rescue Disk to obraz samo uruchamiającej się płyty zawierającej silnik aplikacji Kaspersky AntiVirus pozwalający w skuteczny sposób usunąć wirusy z komputera bez konieczności uruchomienia systemu operacyjnego. Skaner pozwala na wyszukiwanie i usuwanie szkodliwych komponentów w postaci koni trojańskich, robaków, komponentów adware, dialerów itp. Bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy mają ambicję samodzielnie usunąć infekcje typu "ukash", "policja" i tym podobne. Kaspersky Rescue Disk 10 służy do skanowania i leczenia zainfekowanych komputerów kompatybilnych z architekturą x86 i x64. Aplikacja może zostać użyta, gdy infekcja komputera uniemożliwia wyleczenie go przy użyciu programu antywirusowego, ani specjalnych narzędzi (takich jak Kaspersky Virus Removal Tool), działających pod kontrolą systemu operacyjnego.
Leczenie przy użyciu narzędzia Kaspersky Rescue Disk będzie w takim przypadku znacznie bardziej efektywne, ponieważ szkodliwe programy nie będą mogły przejść kontroli podczas uruchamiania systemu operacyjnego. W trybie krytycznej naprawy możesz uruchomić tylko zadania skanowania obiektów, aktualizacji baz danych, przywracania starych baz i przeglądania statystyk.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU - KLIKNIJ

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

32 plików
3,31 GB

azazelangel2OO0

azazelangel2OO0 napisano 16.04.2014 14:04

zgłoś do usunięcia
.

.
polerkki

polerkki napisano 16.04.2014 14:32

zgłoś do usunięcia
Nowy darmowy serwis pobierania plików za darmo (rejestrujesz się i pobierasz za darmo filmy, muza, gry) Na moim koncie znajdziesz same nowości. Nie płać więcej za transfer zarejestruj się i pobieraj za free, tu usuwają ciągle jakieś pliki tam nie.Spróbuj to nic nie kosztuje. Zajrzyj na moje konto i sprawdź . ( www.megaszafa.com) moja nazwa SZAFY ( izyk ). ZAPRASZAM
Koneser2014

Koneser2014 napisano 16.04.2014 14:58

zgłoś do usunięcia

Filmy_Gry_2013

Filmy_Gry_2013 napisano 16.04.2014 18:22

zgłoś do usunięcia
AZAZEL-ANGEL-TEAM

AZAZEL-ANGEL-TEAM napisano 16.04.2014 19:15

zgłoś do usunięcia
.

.
mmaajjaa_911

mmaajjaa_911 napisano 16.04.2014 19:35

zgłoś do usunięcia
jarojaro77-new

jarojaro77-new napisano dzisiaj o 10:17

zgłoś do usunięcia

obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności