zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Love_Vampires
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Gosia

widziany: 16.07.2014 13:14

 • pliki muzyczne
  896
 • pliki wideo
  2131
 • obrazy
  5795
 • dokumenty
  166

9001 plików
328,4 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
The Vampire Diaries 1x07 Haunted Napisy PL.avi play
7 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów - PolowanieStefa ...
The Vampire Diaries 4x23 Graduation Napisy PL.avi play
23 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Żywe trupyZ ...
komentarz1
The Vampire Diaries 4x22 The Walking Dead Napisy PL.avi play
22 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Żywe trupyZ ...
The Vampire Diaries 4x21 Shes Come Undone Napisy PL.avi play
21 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - PierwotniZ ...
The Vampire Diaries 4x20 The Originals Napisy PL.avi play
20 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - PierwotniZ ...
komentarz1
The Vampire Diaries 4x19 Pictures Of You Napisy PL.avi play
19 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Twoje zdjęc ...
The Vampire Diaries 4x18 American Gothic Napisy PL.avi play
18 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Amerykański ...
komentarz1
The Vampire Diaries 4x17 Because The Night Napisy PL.avi play
17 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Bo NocZ napi ...
The Vampire Diaries 4x16 Bring It On Napisy PL.avi play
16 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Zrób toZ na ...
komentarz1
The Vampire Diaries 4x15 Stand By Me Napisy PL.avi play
15 odcinek 4 sezonu Pamiętników Wampirów - Zostań przy ...
komentarz1

Cztery miesiące po tragicznym wypadku samochodowym, w którym giną rodzice 17-letniej Eleny Gilbert i jej 15-letniego brata Jeremiego ciągle próbują poradzić sobie ze smutkiem i iść naprzód. Elena zawsze była gwiazdą; piękna, popularna i zaangażowana w życie szkolne i przyjaciół, ale teraz stara się walczyć żeby ukryć przed światem jej smutek.Z początkiem nowego roku szkolnego, Elena i jej przyjaciele są zafascynowani nowym przystojnym i tajemniczym uczniem Stefanem Salvatore.Stefan i Elena natychmiast zwracają na siebie uwagę, Elena nie ma pojęcia, że Stefan jest półtora wiecznym wampirem, starającym się żyć spokojnie wśród ludzi, kiedy jego brat Damon jest uosobieniem przemocy i brutalnego wampira. teraz Ci dwaj wampirzy bracia - jeden dobry, drugi zły - toczą wojnę o duszę Eleny i jej przyjaciół, rodziny i mieszkańców małego miasteczka Mystic Falls, w stanie Virginia.


 • 348,6 MB
 • 10 cze 10 21:22

obrazek

22 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Dzień Założycieli

Dzień Założycieli w końcu nadszedł i każdy jest zajęty ostatnimi przygotowaniami platform i fajerwerków. Stefan czuje się skrępowany nowym nastawieniem Damona wobec Eleny, ale ta jest bardziej skoncentrowana na naprawianiu stosunków z Jeremym. Jeremy martwi się o Annę, ale nie jest pewny czy ma miejsce w jej planach na przyszłość. Podczas, gdy Caroline przyjemnie spędza dzień jako Królowa uroczystości, próbuje również pomóc Mattowi i Tylerowi sprowadzić ich przyjaźń na właściwy tor. Ostatecznie, pomimo iż Damon i Alaric robią co w ich mocy, by powstrzymać Johnathana Gilberta, ten wciela swój plan w życie, doprowadzając Dzień Założycieli do końca, wśród chaosu, zniszczeń i śmierci.

Polska premiera: 7 Czerwiec 2010


z chomika house_venus

 • 351,7 MB
 • 7 cze 10 15:21

obrazek

21 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Isobel

Isobel wraca do miasta i zadziwia Alarica swoją postawą i żądaniami o zorganizowanie spotkania z Eleną. Gdy matka i córka w końcu się spotykają, Isobel odmawia odpowiedzi na większość z pytań Eleny, ale wyjawia, że nie powstrzyma się przed niczym, by odnaleźć tajemniczy wynalazek, którego poszukuje Jonathana Gilberta. Niebezpieczne działania Isobel sprawiają, że Stefan, Damon i Bonnie wkraczają, aby pomóc Elenie uporać się z sytuacją.

Polska premiera: 31 Maj 2010


z chomika house_venus

 • 386,2 MB
 • 27 maj 10 23:20

obrazek

20 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Bracia krwi

Podczas gdy Stefan usiłuje pogodzić się z własną przeszłością, zarówno on jak i Damon ujawniają kawałki swojej historii Elenie, aż do momentu gdy poznaje ona prawdę o tym jak Stefan i Damon stali się wampirami. Pearl ma nieprzyjemną konfrontację z Johnem Gilbertem. Damon i Alaric starają się znaleźć tajemniczy wynalazek zanim zrobi to John. Przyjaźń i flirt między Jeremym i Anną rozwijają się.

Polska premiera: 24 Maj 2010


z chomika house_venus

 • 350,0 MB
 • 19 maj 10 0:21

obrazek

19 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Miss Mystic Falls

Na gali z okazji Founder's Day Elena i Caroline rywalizują o tytuł "Miss Mystic Falls" wraz z innymi dziewczynami z miasteczka, takimi jak Tina Fell i Amber Bradley. Elena cieszy się z powrotu Bonnie, lecz jej przyjaciółka wciąż musi zmierzyć się z pewnymi problemami. John Gilbert stara się zastraszyć Damona, lecz jego plan nie prowadzi do pożądanego efektu. Damon odkrywa, że Stefan skrywa niebezpieczny sekret, który mógłby silnie wpłynąć na wszystkich w miasteczku.

Polska premiera: 17 Maj 2010


z chomika house_venus

 • 350,0 MB
 • 18 maj 10 22:17

obrazek

18 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Pod kontrolą

Gdy Stefan stara się zapanować nad swoją nową sytuacją, Elena i Jeremy zostają zaskoczeni wizytą ich wuja, Johna Gilberta. Alaric przeprowadza niezręczną rozmowę z Eleną na temat Isobel. Na przyjęciu z okazji Founder's Day Stefan prezentuje rzadką u niego imprezową postawę. Podjęta przez Damona próba odkrycia dlaczego wujek John powrócił do miasta przybiera groźny obrót. Incydent na imprezie prowadzi do konfliktu Matta z Tylerem. Relacje Matta z Kelly ulegają znacznemu pogorszeniu. W tym samym czasie starania Eleny mające na celu pocieszyć Jeremy'ego okazują się niepowodzeniem. Chłopak postanawia wziąć sprawy we własne ręce.

Polska premiera: 10 Maj 2010


z chomika house_venus

 • 350,0 MB
 • 2 maj 10 20:13

obrazek

16 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Nadchodzą sąsiedzi

Anna składa Damonowi wizytę, przyprowadzając ze sobą niespodziewanego gościa. Elena i Stefan idą na niezręczną podwójną randkę z Caroline i Mattem. Stefan i Matt odkrywają jednak, iż są zdolni znaleźć wspólny język. Jenna spotyka się po latach ze swoją starą przyjaciółką Kelly. Związek Jeremy'ego z Anną przybiera niespodziewany obrót.

Polska premiera: 26 Kwiecień 2010


z chomika skarlet21

 • 350,0 MB
 • 2 maj 10 20:13

obrazek

15 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Kilku fajnych facetów

Matt i Caroline są zdziwieni z powodu nagłego powrotu mamy Matta - Kelly. Stefan i Elena martwią się nowym podejściem Damona. Damon został poproszony przez Szeryfa Forbes o wzięcie udziału jako kawaler w aukcji. Alaric odkrywa szokujące informacje z swojej przeszłości. Z pomocą Jenny i Stefana, Elena chce się dowiedzieć wszystkiego co ona może wiedzieć o jej matce, ale prawda może być gorsza niż myśli.

Polska premiera: 19 Kwiecień 2010


z chomika skarlet21

 • 350,1 MB
 • 2 maj 10 20:13

obrazek

14 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Drugi raz nie dam się nabrać

Stefan pomaga Elenie i Bonnie wybrnąć z niebezpiecznej sytuacji w jakiej się znaleźli. Nieświadomy jej zamiarów, Jeremy zaprasza Annę na imprezę w lesie. Stefan, Damon i Elena pracują wraz z Bonnie i jej babcią - Sheilą Bennett, nad otwarciem grobowca. Wszyscy są w szoku odkrycia, którego dokonali po jego otwarciu.

Polska premiera: 12 Kwiecień 2010


z chomika skarlet21

 • 350,0 MB
 • 14 kwi 10 2:19

obrazek

13 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Dzieci przeklętych

We wspomnieniach, Stefan i Damon przywołują dawno podjęte działania przez tamtejszą miejską ludność, w tym ich ojca Guiseppe Salvatore oraz Pearl, które doprowadziły tych dwoje do rozłamu łączących ich relacji. W czasach obecnych, Bonnie umawia się na randkę z Benem, która przybiera przerażający obrót. Elena pomaga Stefanowi, który z kolei obiecał pomóc Damonowi, odnaleźć zaginiony pamiętnik, który należał do przodka Eleny. Stefan poznaje powód zainteresowania Alarica, zarówno pamiętnikiem, jak i historią miasta. Damon odkrywa, że do miasta powrócił stary znajomy, z oczywistych powodów.

Polska premiera: 5 Kwiecień 2010


 • 350,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

12 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

To nie Pleasantville

Stefan i Damon próbują ustalić tożsamość nowego wampira w mieście, Stefan daje Elenie biżuterię z werbeną ,by chronić jej rodzinę i przyjaciół. Mając problemy finansowe, Matt podejmuje pracę w Mystic Grill, gdzie dawna gwiazda footbolu z liceum - Ben, pracuje jako barman. Ben przychodzi Bonnie z pomocą, gdy zauważa, że Damon naprzykrza się jej. Damon i Stefan towarzyszą Elenie na szkolnej potańcówce z lat 50tych, gdzie Alaric zapoznaje się z Damonem.

Polska premiera: 29 Marzec 2010


z chomika Alexx171

 • 350,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

11 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Więzy krwi

Damon odbywa podróż do Georgii, gdzie zaskakuje go dawna miłość, Bree. Prosi ją aby pomogła mu w otworzeniu grobu. Damon staje twarzą w twarz z kimś, kto jest zdeterminowany aby zapłacił za swoje czyny. Stefan stara się pomóc Bonnie pokonać jej lęki i zaakceptować swoje moce. Podczas pobytu w bibliotece publicznej, Jeremy spotyka uroczą dziewczynę o imieniu Anna, która ma własne teorie na temat folkloru Mystic Falls. Kiedy Damon wraca z Georgii, Stefan czeka z wiadomością, która zmieni ich świat.

Polska premiera: 22 Marzec 2010


z chomika Alexx171

 • 353,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

9 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Historia lubi się powtarzać

Jeremy poznaje nowego, tajemniczego nauczyciela historii, Alarica Saltzmana (Matt Davis) i przedstawia go Jennie. Bonnie ma przerażające sny o jednej z jej przodków. Pomimo prób Eleny, załagodzenia sporu pomiędzy Bonnie i Caroline, dziewczyny nie mogą dojść do porozumienia w sprawie medalionu. Aby dowiedzieć się czegoś więcej, przyjaciółki urządzają seans spirytystyczny, którego skutki okazują się być przerażające. Gdy Caroline potrzebuje przyjaciela, Matt przychodzi jej z pomocą. Damom w końcu wyjawia Stefanowi powód, dla którego powrócił do Mystic Falls.

Polska premiera: 28 Grudzień 2009


z chomika dominik496

 • 350,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

8 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

162 Świece

W swoje urodziny Stefan jest zaskoczony wizytą Lexi, jednej z jego najstarszych przyjaciół. Wciąż zdenerwowana wydarzeniami w Halloween, w nawiedzionym domu, Elena stwierdza, że najlepiej będzie trzymać się z dala od Stefana, ale Lexi daje jej kilka dobrowolnych rad. Elena i Jenna są zaskoczone zmianą zachowania Jeremy'ego. Damon nalega by Caroline zdobyła jego medalion z powrotem od Bonnie. W końcu Damon oferuje pomoc Sheriff Forbes co ma nagłe i tragiczne skutki.

Polska premiera: 21 Grudzień 2009


z chomika dominik496

 • 353,4 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

7 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Polowanie

Stefan i Damon uczą Vicki jak ma postępować, każdy na swój sposób. W końcu dziewczyna ucieka i zaprasza Jeremy'ego na szkolny bal z okazji Haloween. Idzie też Elena, Matt, Caroline i Bonnie, która dostała od Caroline naszyjnik skradziony przez Damona. Okazuje się, że naszyjnik ten należał kiedyś do czarownic. Impreza kończy się tragedią - Stefan zabija Vicki, która zaatakowała Elenę.

Polska premiera: 14 Grudzień 2009


z chomika dominik496

 • 353,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

6 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Zaginiona dziewczyna

Elena żąda by Stefan wyjaśnił jej przerażające zdarzenia, które miały miejsce w Mystic Falls. We wspomnieniach, Stefan wyjaśnia jak rozpoczęła się jego rywalizacja z Damonem. W teraźniejszości, Damon pod wpływem impulsu przejmuje kontrolę nad przyszłością Vicki, która zdezorientowana i przerażona ucieka. W końcu, Sheriff Forbes i Burmistrz Lockwood podejmują kroki by chronić miasto.

Polska premiera: 7 Grudzień 2009


z chomika dominik496

 • 353,0 MB
 • 12 kwi 10 22:52

obrazek

5 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Jesteś dla mnie nieśmiertelny

Stefan jest pełen nadziei, że jego plan pozbycia się Damona działa. Elena i Jenna są zaniepokojone związkiem Jeremy'ego i Vicki. Stefan decyduje ujawnić część swojej przeszłości Elenie. Na zbiórce funduszy przez mycie samochodów, Bonnie jest zaskoczona swoimi zdolnościami o których nie wiedziała i szuka porady u swojej babci. W końcu, Elena wysłuchuje niepokojącej historii rodziny Salvatore od nieznajomego.

Polska premiera: 30 Listopad 2009


z chomika dominik496

 • 353,0 MB
 • 12 kwi 10 22:51

obrazek

4 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Więzy rodzinne

Elena prosi Stefana by towarzyszył jej na corocznym przyjęciu założycieli miasta. Vicki przyjmuje zaproszenie na przyjęcie od Tylera, po czym zarzuca mu ukrywanie ich związku przed jego rodziną. Zach wyjawia Stefanowi przydatny rodzinny sekret. Na przyjęciu Damon opowiada Elenie historię o przeszłości rodziny Salvatore'ów, zostawiając ją z pytaniami, na które Stefan odmawia odpowiedzi. W końcu, Stefan podejmuje działania, by pozbyć się Damona ze swojego życia na dobre.

Polska premiera: 23 Listopad 2009


z chomika dominik496

 • 350,0 MB
 • 12 kwi 10 22:51

obrazek

3 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Gorączka piątkowej nocy

Elena próbuje ignorować ostrzeżenia Bonnie o niepokojących przeczuciach na temat Stefana. Tyler próbuje zakłopotać Stefana rzucając w niego piłką, lecz Stefan bez najmniejszego wysiłku łapie piłkę i ją odrzuca, robiąc wrażenie na każdym, swoimi umiejętnościami. Pan Tanner niechętnie pozwala Stefanowi dołączyć do drużyny futbolowej. Elena zaprasza Stefana i Bonnie na kolację, lecz wieczór jest zakłócony przez niespodziewany i niezręczny przyjazd Damona i Caroline. Ostatecznie, miasto jest wstrząśnięte aktem przemocy.

Polska premiera: 16 Listopad 2009


z chomika dominik496

 • 359,9 MB
 • 12 kwi 10 22:51

obrazek

1 odcinek 1 sezonu Pamiętników Wampirów -

Pilot

Cztery miesiące po tragicznym wypadku samochodowym, w którym giną rodzice 17-letniej Eleny Gilbert i jej 15-letniego brata Jeremiego ciągle próbują poradzić sobie ze smutkiem i iść naprzód. Elena zawsze była gwiazdą; piękna, popularna i zaangażowana w życie szkolne i przyjaciół, ale teraz stara się walczyć żeby ukryć przed światem jej smutek.Z początkiem nowego roku szkolnego, Elena i jej przyjaciele są zafascynowani nowym przystojnym i tajemniczym uczniem Stefanem Salvatore.Stefan i Elena natychmiast zwracają na siebie uwagę, Elena nie ma pojęcia, że Stefan jest półtora wiecznym wampirem, starającym się żyć spokojnie wśród ludzi, kiedy jego brat Damon jest uosobieniem przemocy i brutalnego wampira. teraz Ci dwaj wampirzy bracia - jeden dobry, drugi zły - toczą wojnę o duszę Eleny i jej przyjaciół, rodziny i mieszkańców małego miasteczka Mystic Falls, w stanie Virginia.

Polska premiera: 2 Listopad 2009


z chomika dominik496

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  19
 • pliki muzyczne
  0

19 plików
6,55 GB

cobcob

cobcob napisano 11.07.2014 18:00

zgłoś do usunięcia
FILMY_VIP_CHOMIKUJ

FILMY_VIP_CHOMIKUJ napisano 15.07.2014 09:52

zgłoś do usunięcia
Najnowsze-filmy-gry-chomikuj

Najnowsze-filmy-gry-chomikuj napisano 16.07.2014 16:03

zgłoś do usunięcia
FREE TRANSFER na całego chomika PREMIERY KINOWE NAJNOWSZE GRY KLASYCZNE BAJKI FILMY ANIMOWANE wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu ZAPRASZAM
free transfer - kliknij
LektorPl_

LektorPl_ napisano 18.07.2014 19:03

zgłoś do usunięcia
BOSS_2015

BOSS_2015 napisano 21.07.2014 09:07

zgłoś do usunięcia
Queen.of.Damned

Queen.of.Damned napisano 21.07.2014 21:41

zgłoś do usunięcia
banner

NIDAREEL.

Istota spłodzona przez demona, zrodzona przez człowieka, a co najistotniejsze stworzona do mordowania. Od tysiąca lat osaczona i wyżynana przez Nefilimy z rozkazu Aniołów.

Lave zabijanie ma we krwi, lecz chcąc żyć w spokoju nie zamierza przyznawać się do swojego pochodzenia. Co się stanie gdy dostanie propozycję nie do odrzucenia? Czy wyjawi sekret skrywany od dwudziestu czterech lat?

ZAPRASZAM NA ROZDZIAŁ PIERWSZY

Klilknij na banner, aby się przenieść

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności