Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Florentia
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Basia

widziany: 23.08.2016 21:40

 • pliki muzyczne
  4137
 • pliki wideo
  10506
 • obrazy
  7728
 • dokumenty
  959

23389 plików
4221,12 GB

Ukryj opis

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

SERENA60

SERENA60 napisano 19.08.2016 17:12

zgłoś do usunięcia

***Szczęście jak wiatr.. płynie.. odbija falami .. o burty życia... Nieraz schowane w głębinie.. czeka..by wyjść z ukrycia...Budzi się z nadzieją.. maluje.. tęczą obrazy na.. których widok... nasze oczy się śmieją.. i by trwało.. każdy marzy...Chwyć je w dłonie..ciesz się.. każdą chwilą...i wierz.. że nie przeminie..Najpiękniejsze rzeczy w życiu to...robienie tego..co Cię uszczęśliwia i bycie z Kimś..kto sprawia.. że się uśmiechasz... obrazek

**Dzień dobry !!!W życiu chodzi o coś więcej niż tylko bycie szczęśliwym. Chodzi o odczuwanie całej gamy emocji: szczęścia, smutku, złości, żalu, miłości, nienawiści. Jeśli spróbujesz stłumić jedną z nich, stłumisz je wszystkie.Miłego dnia życzę.. Serdecznie pozdrawiam..Krysia.SZCZĘŚĆ BOŻE!

SERENA60

SERENA60 napisano 20.08.2016 07:47

zgłoś do usunięcia

*Może kiedyś powiesz na mecie swego życia, że życie nic nie warte, że życie jest bez życia,może wtedy powiesz, że czas Ci nie sprzyja,że wszystko nie tak,że wszystko przemija.że wokół tyle zła,zawiści,milczenia,miłości za mało, za dużo cierpienia, radości niewiele,ciepłego spojrzenia, bliskości człowieka,złudnego marzenia.A może to, co powiesz, inaczej będzie brzmiało,że życie było warte, że żyć się życiem chciało,bo czas był sprzyjając i nic nie przegapiłaś/eś, że dobro było wokół,a ciszę gdzieś zgubiłaś/eś,że miłość Ci pomogła, przetrwałaś/eś ciężkie chwile, a radość niosła szczęściei ciepłych spojrzeń tyle,że ludzie byli z Tobą,a nie obok Ciebie, że żyłaś/eś tu na ziemi,a było Ci jak w niebie.

Dzień dobry !!! Życie ludzkie kształtują bowiem nie tylko decyzje, lecz także okazje, które przechodzą nam koło nosa.Uśmiech przesyłam.✿✿Krysia ✿✿.SZCZĘŚĆ BOŻE!

obrazek

SERENA60

SERENA60 napisano 22.08.2016 07:28

zgłoś do usunięcia
obrazek
*** Popatrz, jak kwiat się uśmiecha...Czy to prawda, że kwiaty się śmieją? Jakoś ciepło na sercu się robi, taka chwila napawa nadzieją. Popatrz, słońce promieniem dotyka...Czy to prawda, że słońce ma dłonie?Lekki wietrzyk rozwiewa mi włosy,ciepłym tchnieniem całuje me skronie. Popatrz sercem,bo serce nie kłamie.Choć tak łatwo jest słowom uwierzyć.To co widzisz, dotykasz...czy czujesz? Patrząc sercem,da piękno się przeżyć.... Dzień dobry !!! Słów kilka życzliwych i uśmiech zostawiam za pamięć Ci Dziękuję, Serdecznie Cię Pozdrawiam ♥ ♥ Krysia ♥ ♥ SZCZĘŚĆ BOŻE!
SERENA60

SERENA60 napisano 23.08.2016 07:50

zgłoś do usunięcia

*Ktoś zostawił znowu,ślad na mojej duszy...Wszedł sobie i został,moje serce wzruszył...Takich śladów w sobie, mam już bardzo wiele...Lecz wrogów tam nie ma, a są przyjaciele...Każdy z nich jest inny i nie powtarzalny... jeden kocha morze,a drugi wiatr halny...Ścieżki im wyznaczać,nie moje zadanie...Bo i tak na innej,własnej ścieżce stanie...Każdy z nich na drodze, po coś mojej staje... doświadczenia niesie i ślad po nim zostaje... Dla każdego uśmiech, swój serdeczny dam...:I miłość podzielę,której tyle mam !!! Dzień dobry !!! Dnia pełnego radości i słońca Myśli pogodnych, uśmiechu na twarzy,muzyki w duszy a w sercu miłości...Cieplutko pozdrawiam.. Krysia. SZCZĘŚĆ BOŻE!
SERENA60

SERENA60 napisano 24.08.2016 08:06

zgłoś do usunięcia
*** Życie to gra“… Gdy przed losu staniesz ścianą i przyszłością Ci nieznaną, to zastanów się, czy warto atutową zagrać kartą…Masz ją przecież tylko jedną gdy ją rzucisz – to na pewno z mocy jej – rzecz oczywista, nigdy później nie skorzystasz…Lecz z przeciwnej patrząc strony będziesz strasznie zawiedziona/y jeśli nią nie zagrasz wtedy,gdy uniknąć można biedy…Grając musisz znać reguły…los na prośby jest nieczuły,łzy też argumentem nie są, gdy ktoś zajmie się Twą kiesą…Kiedy z życiem gra się toczy głową myśl i… wysil oczy,lecz swe karty chowaj w ręce byś mógł/a ugrać jak najwięcej ***Dzień dobry !!!.Przepięknego dnia Ci życzę.Niech szczęście zawsze uśmiecha się do Ciebie..Pozdrawiam serdecznie.♥♥ Krysia ♥♥ SZCZĘŚĆ BOŻE!

obrazek

syster65

syster65 napisano 24.08.2016 09:00

zgłoś do usunięcia

Bardzo serdecznie Cię witam.

Pozdrawiam najmilej.

Szczęść Boże!

SERENA60

SERENA60 napisano 25.08.2016 08:06

zgłoś do usunięcia

* Życie tak szybko biegnie a my w tym zgiełku mijamy się nie wiedząc o sobie nic... I tylko cichutkie pukanie serca próbuje coś powiedzieć...Wytężamy wzrok chcąc wyłowić z tłumu "Bratnią duszę" ulepioną z tej samej gliny, z marzeniami i celami podobnymi...I tylko cichutkie pukanie serca mówi, że właśnie stoimy 0bok siebie...

obrazek

* Dzień dobry !! Chociaż nie każdy dzień nas słońcem rozpieszcza. A pogodny nastrój nie zawsze dopisuje. Uśmiech i dobre słowo jest dobrym lekarstwem. Jeżeli ktoś je nam z serca i szczerze ofiaruje.Krysia SZCZĘŚĆ BOŻE!

syster65

syster65 napisano 25.08.2016 12:48

zgłoś do usunięcia

Witam Cię i pozdrawiam najserdeczniej.

Szczęść Boże!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności