Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Florentia
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Basia

widziany: 1.12.2016 21:38

 • pliki muzyczne
  4102
 • pliki wideo
  10241
 • obrazy
  7728
 • dokumenty
  959

23088 plików
4083,95 GB

Ukryj opis

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

SERENA60

SERENA60 napisano 29.11.2016 09:13

zgłoś do usunięcia
***Lista potrzeb... Potrzeba nam uśmiechu na co dzień, tak po prostu... zawracając twarz ku niebu by nie spaść z życia mostu. Potrzeba nam radości takiej, co bezinteresownie bawić będzie gości bez potyczki słownej. Potrzeba nam przyjaźni która dźwięków mową, sprawi że świat raźniej powieje nad głową. Potrzeba nam nadziei która nie gasnącą mocą, rozświetli w tunelu nasze ścieżki nocą. Potrzeba nam miłości wyzutej z cierpienia, by życie w całości spełniło pragnienia. Potrzeba nam wiary by z braku zwątpienia, nie ponosić kary w świecie przeznaczenia. Dzień dobry !!! Niech każdy dzień będzie spełnieniem,a każde jutro dzisiejszym marzeniem...Miłego dnia życzę.Serdeczne pozdrowienia przesyłam.♥♥Krysia ♥♥ SZCZĘŚĆ BOŻE

obrazek

SERENA60

SERENA60 napisano 30.11.2016 07:59

zgłoś do usunięcia

*Piękno Drobnych Chwil.... Kto nakreśli i pokaże to, co trwa od tysiącleci - piękno drobnych chwil i marzeń, zwykłych dni i małych rzeczy? Wśród natłoku tych mamideł, gdzie są same "wielkie sprawy" - kto dostrzeże drżenie skrzydeł u motyla, na źdźbłu trawy? Kto rozumie jeszcze ciszę ceni słowa te najprostsze? Kto ma czas, by jeszcze słyszeć drżenie serca i łzę dostrzec? Nie umiemy już w tym pędzie tęsknić, kochać, wierzyć, czekać. Tyle ludzi, tłoczno wszędzie, a tak trudno o człowieka. Dzień dobry !!! Otulam Cię ciepłymi myślami życząc;- Przyjaznej pogody, cudownych spacerów i podziwiania jesiennego piękna ,po prostu pięknych chwil z uśmiechem na ustach...Miłego dnia życzę.Cieplutko pozdrawiam.. Krysia. SZCZĘŚĆ BOŻE!
SERENA60

SERENA60 napisano 1.12.2016 06:39

zgłoś do usunięcia
***Człowiek jest - jak ciekawa książka, w której spisano - notatki z życia. Jest zbiorem - pięknych opowiadań, choć czasem - ma coś do ukrycia. Jest przygodą - co trwa aż do końca, mądrą lekcją - co uczy przetrwania. Jest powieścią - o treści miłosnej, nawet bajką - czytaną do spania. Jest w rozdziałach - spisanym dramatem, kiedy życie - nie tak się układa.Są zapiski o dniach - tak zwyczajnych, ale o nich też - wspomnieć wypada. Zapisując się - w karty historii, pisząc słowa - tak strona po stronie. Czyli żyjąc jak można - najpiękniej, jest człowiek - w najlepszej odsłonie. Dzień dobry !!! Piękno to miłość - miłość to dobro, dobro to człowiek - a człowiek to TY.Miłego dnia życzę. Przesyłam pozdrowienia.♣♣ Krysia ♣♣ SZCZĘŚĆ BOŻE!

obrazek

syster65

syster65 napisano 1.12.2016 08:58

zgłoś do usunięcia
Witam Cię najmilej. Serdecznie pozdrawiam.

Szczęść Boże!

Deebra

Deebra napisano 2.12.2016 12:45

zgłoś do usunięcia
Mt 9, 27-31
obrazek
Uzdrowienie niewidomych, którzy uwierzyli w Jezusa
Słowa Ewangelii według świętego Mateusza
Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: «Ulituj się nad nami, Synu Dawida».
Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał:
«Wierzycie, że mogę to uczynić?».
Oni odpowiedzieli Mu: «Tak, Panie».
Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: «Według wiary waszej niech się wam stanie».
I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: «Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie».
Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.
Oto słowo Pańskie.
SERENA60

SERENA60 napisano 2.12.2016 16:52

zgłoś do usunięcia

*Jak odnaleźć się w tym świecie, gdy czas pędzi jak szalony, czy iść w prawo, albo w lewo, czy też wybrać inne strony? Jak odnaleźć się wśród ludzi, gdzie się zmienia styl i moda, czy usunąć się w cień życia, może jednak jeszcze szkoda?... Czy poderwać się raz jeszcze, z trudnościami wziąć za bary, bo nie młodym jest się przecież, lecz też nie za bardzo starym. I tak cieszyć się z tych rzeczy, co są zwykłe, nawet miłe, rozradować swoje serce, choć na moment, choć przez chwilę....

Dzień dobry !!!Dużo uśmiechu,radości oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości. Miłego dnia życzę.Pozdrawiam cieplutko.✿✿Krysia ✿✿. SZCZĘŚĆ BOŻE!

obrazek

SERENA60

SERENA60 napisano dzisiaj o 08:24

zgłoś do usunięcia

*Mówi radość do smutku - Zamieńmy się rolami.Chcę po-prostu spróbować,co znaczy zalewać się łzami... A smutek na to poważnie -to nie może się zdarzyć.Jakże staremu smutkowi z uśmiechem będzie do twarzy? Ale po chwili dyskusji, radość go przekonała, więc smutek się uśmiechał, no a radość płakała... Straszny zamęt się zrobił. ludzie się pogubili. Lecz po pewnej refleksji, wszyscy zgodnie stwierdzili, że dobrze im zrobiła ta zmiana niespodziewana... Nie zawsze smutek jest smutny, a radość mile widziana. Trzeba dobrze odróżnić, by się nie smucić na nic - a także, by swą radością, przypadkiem kogoś nie zranić.

Dzień dobry !!! Dobrego nastroju i pogodnych myśli na cały dzień życzę.Pozdrawiam bardzo cieplutko.✿✿Krysia ✿✿ SZCZĘŚĆ BOŻE!

obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (126)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (126)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności