zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
CZAREK46
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Czarek

widziany: 20.03.2014 00:42

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  6655
 • pliki wideo
  60
 • obrazy
  576
 • dokumenty
  10

7370 plików
53,48 GB

« poprzednia stronanastępna strona »
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  64

64 plików
244,35 MB

gabinek

gabinek napisano 3.04.2014 17:29

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Dzięki Ci Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie. Prawda jedyna słowa Jezusa z Nazaretu, że swego syna posłał z niebios Bóg na świat. Aby niewinnie cierpiąc zmarł za nasze grzechy i w pohańbieniu przyjął winy wszystkich nas. Dzięki Ci Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie. Uwierz w Jezusa przecież On za Ciebie umarł i z miłości do nas przyszedł na ten świat. Błogosławiony ten, co wierzy choć nie widział zaufaj dziś Bogu a na wieki będziesz żył. Dzięki Ci Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie. Wspieraj, mnie, Panie, w każdej życia chwili, osłaniaj tarczą Twojego Imienia, bym się pod jarzmem rozpaczy nie schylił, abym nie upadł niżej swego cienia. Spłyń żywym wiałem na ludzkie jałowce, co schną w jałowym nieprawości borze. Nie daj nam —ślepym — zbłądzić na manowce, lecz wskaż nam drogę do bram Twoich, Boże.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 4.04.2014 14:57

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
CZUWAJCIE I MÓDLCIE SIĘ!!!
Doświadczenie człowieka stare jak świat. Gdzie jest Bóg, skoro cierpię? Czemu nie reaguje na moje krzywdy? Nie mam już siły walczyć, nie mam siły się zmagać! Nie mam już siły. Bóg o mnie zapomniał ! - mówię. Nie jestem pierwsza. Dokładnie ten sens wyraża skarga Izraela: Zakryta jest moja droga przed Panem i prawo me przed Bogiem przeoczone. Doświadczenie człowieka stare jak świat. Gdzie jest Bóg, skoro cierpię ? Czemu nie reaguje na moje krzywdy ? - Naprawdę uważasz, że nie widzę lub nie jestem w stanie ci pomóc ? - pyta Bóg. - Naprawdę myślisz, że zasnąłem, że odwróciłem wzrok, że inni zbyt mnie zajęli ? Bóg się nie męczy ani nie nuży. Ale Jego mądrość jest niezgłębiona. Nie zawsze pokrywa się z ludzką. On dodaje mocy zmęczonemu i pomnaża siły omdlałego. Nie bój się. Wierz tylko. Wystarczy ci sił, jeśli zaczerpniesz od Niego. Wszyscy, którzy jesteście utrudzeni, przyjdźcie ! - woła Jezus - Ja was pokrzepię. Weźcie wraz ze mną ten ciężar, który na was przypada. On nie jest przeklęty. Przyniesie błogosławieństwo. Uwierz mi, a to co przygniata cię do ziemi stanie się lekkim.
Błogosławionego Weekendu z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do usłyszenia do PONIEDZIAŁKU z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 7.04.2014 15:25

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Stoi samotny przy polnej drodze krzyż, stary i pochylony na kogo czeka kogo wygląda zapomniany i opuszczony. Maleńka kępka polnych chwastów smagana wiatrem drzewo pieści . Na krzyżu Zbawca tego świata pełen cierpienia i boleści .Mijają lata znacząc swój ślad i pory roku się zmieniają one tak jak wszystko na świecie biegną zbyt szybko przemijają i tylko ten krzyż wciąż taki sam przy polnej drodze samotnie czeka pełen nadziei ,pełen miłości na serce każdego człowieka.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
Slodka_Aga

Slodka_Aga napisano 7.04.2014 21:33

zgłoś do usunięcia
gabinek

gabinek napisano 8.04.2014 15:39

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Z cierni koronę uplotły grzechy i przewinienia i jeszcze czekały bezwstydne Twojego przebaczenia. Zawistne myśli i złości wbiły w niewinne ciało okrutne gwoździe boleści i ciągle im było mało. Miłości wiekuista krew na krzyżu przelałaś za oprawców i katów swoje życie oddałaś i ja jestem Ci katem winnym Twego cierpienia bólu co ranił serce wstydu i poniżenia . Przebacz i dozwól uklęknąć u Twych stóp w cieniu krzyża bo drzewo ofiarnej męki do Boga mnie przybliża.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 9.04.2014 15:06

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Bardzo zachłanni są na świecie ludzie, dążą do tego by mieć jak najwięcej. Nie wszystko zawsze zdobywają w trudzie, czasem działają plamiąc sobie ręce. Rzadko się modlą sądząc, że nie muszą wciąż prosić Stwórcę, póki dają radę. A dobry człowiek, taki z czystą duszą, nie będzie dla nich wzorem i przykładem. Kiedy już wreszcie kolana zginają, aby ukorzyć się przed samym Bogiem. Zamiast modlitwy po prostu żądają, chcą by bogactwo było tuż za progiem. O jedno błagać będę Ciebie Boże, niechaj mi zdrowie nie ucieknie z wiekiem. I jeszcze pozwól, a to przecież możesz, bym nie zapomniał, że jestem CZŁOWIEKIEM..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 10.04.2014 19:33

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Panie wybrałeś drogę życia dajesz mądre przesłanie uczysz kochać bliźniego to nie jest trudne Panie. Chcesz bym była cierpliwa znosiła ból i strapienie ja też pragnę miłości gdzie jest jej przeznaczenie? Do wszystkich drzwi ciągle pukam szukam nadziei i wiary czy tam na końcu przełęczy światełko moje się pali? Dałeś aż tyle wiedzy obiecałeś mi jeszcze szczęście ja jestem z Tobą zawsze lecz czy Ty ze mną jesteś? Wciąż staram się być dzielna odważnie stąpam po ziemi bądź przy mnie do końca żywota chcę wiedzieć, jak mnie ocenisz?
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 11.04.2014 16:10

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
O Najświętszej Męce Pana Jezusa.!
Niech Twoja Jezu, Najświętsza Męka, nie będzie daremną, niech będzie zbawiona cała moja rodzina, razem ze mną. Niech kiedyś w Niebie spotkam mego sąsiada i sąsiadkę, o wstawiennictwo w tej intencji, proszę dziś Bolesną Matkę. Niech Twoja Jezu Najświętsza Krew, całą Ziemię zrosi, niech każdy otrzyma łaski, o które Ciebie z ufnością prosi. Niech Twoja Jezu Najświętsza Męka, zwycięsko działa, niech przez Nią będzie zbawiona, tej Ziemi ludność cała. Niech obfite Krople Krwi, które po Twym Ciele spływały, ochronią przed niszczącym działaniem zła, ten świat cały. Niech Ból, który Cię Jezu przeszywał aż do szpiku kości, uwolni nas wszystkich, od wszelkiej nienawiści i złości. Niech Twoja Droga Krzyżowa, która na Golgotę zmierza, uświęci Franciszka Pierwszego, nowo wybranego Papieża. Przez Najświętszą Krew, która zalewała, Twoje Jezu Oczy, niech Papież z Bożym Ludem, do Nieba bezpiecznie kroczy. By Jego pontyfikat, był wolny od masońskiego planu, oddajemy tą intencję, konającemu na Golgocie Panu. Przez Najświętszą Mękę Jezusa, dziś błagamy Pana, niech chroni każdego chrześcijanina, od kata muzułmana. Łączymy Najśw. Krew, z niewinną krwią chrześcijanina, niech muzułmanin, nigdy głów chrześcianom nie ścina. Niech Twoja Jezu okrutna śmierć, zwycięży nad szatanem, tylko Ty bądż naszym Królem, tylko Ty bądż naszym Panem.
Błogosławionych dni z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
NAGŁY WYJAZD do USŁYSZENIA po ŚWIĘTACH z Panem Bogiem i Maryją.
polerkki

polerkki napisano 17.04.2014 11:06

zgłoś do usunięcia

Nowy darmowy serwis pobierania plików za darmo (rejestrujesz się i pobierasz za darmo filmy, muza, gry)

Na moim koncie znajdziesz same nowości.

 

 

Nie płać więcej za transfer zarejestruj się i pobieraj za free, tu usuwają ciągle jakieś pliki tam nie.

Spróbuj to nic nie kosztuje.

Zajrzyj na moje konto i sprawdź .

 

 

[Link usunięty - dowiedz się więcej] moja nazwa SZAFY ( izyk ).

ZAPRASZAM

www.MegaSzafa.com

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności