zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
BasicBartez
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Basia

widziany: 30.09.2014 13:32

 • pliki muzyczne
  465
 • pliki wideo
  145
 • obrazy
  1734
 • dokumenty
  1006

3378 plików
19,92 GB

Ukryj opis Rozwiń

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

krystian6641

krystian6641 napisano 25.09.2014 07:59

zgłoś do usunięcia

obrazek........Refleksja na dziś...... 2014-09-25............Porzucić złudzenia...............Wydaje się nam, że mamy władzę. A jak nie władzę, to przynajmniej kontrolę – nad sobą samym, własnym życiem, nad postępowaniem innych. Powtarzamy sobie i innym: wystarczy się starać, dobrze żyć, modlić się... Jesteśmy zdziwieni, kiedy okazuje się, że nie wystarczy. Kiedy nasze starania napotykają mur. Kiedy wyświadczone dobro nie przynosi spodziewanych owoców. Kiedy modlitwie odpowiada milczenie Boga. Co robić? Jeszcze trochę wytrwałości? Więcej starań, więcej dobra, więcej modlitwy? Nie.Marność nad marnościami, powiada Kohelet. Choćbyś nie wiem co robił, nie wiem do czego się posunął – aby ukochanych ochronić, zatrzymać bieg czasu, utrzymać w ryzach życiowe zawieruchy – to nie wystarczy. Jesteś tym, kim jesteś. Pogódź się z tym. Zaufaj.....................Życzę miłego i błogosławionego czwartku pod opieką P.Jezusa i Maryji.

krystian6641

krystian6641 napisano 25.09.2014 22:28

zgłoś do usunięcia
obrazek...Miłego wieczoru,spokojnej nocy.Dobranoc...
krystian6641

krystian6641 napisano 26.09.2014 10:21

zgłoś do usunięcia
Refleksja na dziś.............. 2014-09-26...........Za kogo Mnie uważacie?.............Przyszedł, aby służyć. Czy to nas dociera? Jezus przyszedł, aby służyć – nam, mnie; służyć sprawie naszego, mojego zbawienia. Jeśli jest jakaś pełnia, którą chcemy osiągnąć – pełnia człowieczeństwa, pełnia szczęścia, spełnienie najgłębszych pragnień – to On zrobi wszystko, aby tak się stało, dołoży wszelkich starań, ba, życie poświęci.Nieudolnie brzmi próba opisu tej miłości, którą Bóg ma ku nam. Łatwo się zgubić w obrazach, kolorach zbyt bladych, zawiłych określeniach. Ale rzeczywistość jest jaka jest. Kiedy czytamy Księgę Koheleta i dostrzegamy, jak marne jest nasze życie – sadzenie i wyrywanie, budowanie i burzenie – tym bardziej uświadamiamy sobie, że „nie pojmie człowiek dzieł, jakich Bóg dokonuje od początku aż do końca”.Jedno możemy na pewno: przyjmować, przyjmować, przyjmować. Pragnąć tej miłości, na nią się otwierać, przekazywać ją innym..... .........Życzę miłego i błogosławionego piątku pod opieką P.Jezusa i Maryji. obrazek
krystian6641

krystian6641 napisano 26.09.2014 20:04

zgłoś do usunięcia

obrazek...Miłego wieczoru,spokojnych snów.Dobranoc...

krystian6641

krystian6641 napisano 27.09.2014 09:07

zgłoś do usunięcia

obrazek...Refleksja na dziś............. 2014-09-27.............Bezbronni..............Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi – czytam i myślę o tych wszystkich skrzywdzonych przez obojętność, wygórowane ambicje, żądzę władzy... O tych wszystkich, których niszczą nasze niecne uczynki. Myślę o Bogu w nich, o tym, czy tego chciał, czy taki ma być ten świat...Oczywiście, nie idzie o to, by namalować kolejny łzawy obrazek, trochę się poroztkliwiać. Ani o to, by ruszyć na kraniec świata cierpieć za miliony... Chodzi o świadomość, że sam Bóg patrzy nam co dzień na ręce. Na nasze ręce – dotykające Jego ciała, Jego braci i sióstr, Jego najbliższych..................Życzę miłej i błogosławionej soboty oraz niedzieli pod opieką P.Jezusa i Maryji...................Do zobaczenia w poniedziałek.

krystian6641

krystian6641 napisano 28.09.2014 18:58

zgłoś do usunięcia

obrazek...Miłego wieczoru,spokojnych snów.Dobranoc...

krystian6641

krystian6641 napisano 28.09.2014 19:01

zgłoś do usunięcia

obrazek...Miłego wieczoru,spokojnych snów.Dobranoc...

krystian6641

krystian6641 napisano 29.09.2014 08:36

zgłoś do usunięcia
obrazek............... Refleksja na dziś.................. 2014-09-29............. Zobaczyć aniołów............Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego J 1......... Natanel otrzymuje od Jezusa obietnicę, że ujrzy więcej niż to, czego doświadczył na modlitwie i rozmowie z Mistrzem, jeśli pójdzie za Nim. Trzeba zawierzyć Bogu, oddać Jemu ster i pozwolić się prowadzić. Zaufać i wierzyć, że wszystko, czego doświadczam, zarówno dobre, jak i trudne momenty, prowadzą mnie ku wiecznej radości, ku nieprzemijalnemu szczęściu. Tylko trzeba z pokorą iść za Nim, a nie starać się Go wyprzedzać. Jezus wskazuje na istnienie innego świata, świata niebieskiego, który ściśle jest związany z ziemią. Te rzeczywistości łączą się ze sobą w Jego osobie. Krocząc za Jezusem można zobaczyć niebiosa otwarte i aniołów Bożych. Posyłając Archaniołów Bóg przybliżał człowiekowi odrobinę nieba. Żeby go dotknąć trzeba pozwolić się Jemu prowadzić...................Życzę miłego i błogosławionego poniedziałku pod opieką P.Jezusa i Maryji oraz Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała.
krystian6641

krystian6641 napisano 30.09.2014 08:02

zgłoś do usunięcia
obrazek................ Refleksja na dziś............... 2014-09-30.............. Modlitwa pełna bólu.............Panie, mój Boże, wołam do Ciebie we dnie,żalę się przed Tobą w nocy.Niech dotrze do Ciebie moja modlitwa Ps 88.........Idący wraz z apostołami do Jerozolimy Jezus napotyka na pewne problemy. Nie przyjęto go w samarytańskim miasteczku, gdzie planował przenocować. Samarytanie często okazywali niechęć wobec Żydów, zwłaszcza względem pielgrzymujących do Jerozolimy. Jan i Jakub, nazywani „synami gromu” domagają się odwetu, ukarania za niegościnność. Jezus jednak zabronił im. Wykazał zrozumienie dla niegościnnych Samarytan. Wyciszył złość apostołów i pokazał, że nie zawsze na przeciwności trzeba reagować złością i niewłaściwymi emocjami. Warto wpierw je wyciszyć, uspokoić, by przypadkiem kogoś nie zranić.I ja, gdy napotykam trudności, czy też ktoś mnie rani, powinnam wpierw wyciszyć złe emocje. Jak? To właśnie pokazuje mi Hiob – powiedzieć o nich Bogu w postawie ufności, ufności w to, że te złe przeżycia są mi potrzebne i konieczne, bym wyciągnęła ku Niemu swe ręce. Hiob buntuje się na swój los, nie oskarża jednak Boga za to co go spotkało. Wyraża swoje uczucia, swój żal i ból, ale nie odchodzi od Niego. Ubolewa nad utratą wszystkiego. Mimo buntu, nie grzeszy, bo nie przypisuje Bogu nieprawości. Nie oskarża też tych, którzy go skrzywdzili. Jak daleko jeszcze mi do takiej miłośc...............Życzę miłego i błogosławionego wtorku pod opieką P.Jezusa i Maryji.
krystian6641

krystian6641 napisano 30.09.2014 20:11

zgłoś do usunięcia

Dobry Wieczór

obrazek

Miłego wieczoru,spokojnych snów.Dobranoc.

(

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności