Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Na Wojtusia z popielnika.avi

B3371 / Karaoke / Na Wojtusia z popielnika.avi
Download: Na Wojtusia z popielnika.avi

10,53 MB

Długość filmu: 3 min 5 s

0.0 / 5 (0 głosów)
Na Wojtusia z popielnika
Iskiereczka mruga.
Chodź, opowiem Ci bajeczkę,
Bajka będzie długa.

Chodź, opowiem Ci bajeczkę,
Bajka będzie długa.

Była sobie Baba Jaga,
Miała chatkę z masła,
A w tej chatce same dziwy,
Cyt!, iskierka zgasła.

A w tej chatce same dziwy,
Cyt!, iskierka zgasła.

Była sobie raz Królewna,
Pokochała grajka.
Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.

Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Okularnicy.avi play
Między nami, po ulicy, Pojedynczo i grupkami, Snują ...
Między nami, po ulicy, Pojedynczo i grupkami, Snują się okularnicy ze skryptami. I z książkami, z notatkami, Z papierami, kompleksami. ..itp.. itd... .. itp... ... itd... ...itd... Uszy mają odmrożone, Nosy w szalik otulone, Spodnie mają zeszłoroczne, Miny mroczne. Taki dzieckiem się nie zajmie, Tylko myśli o Einsteinie. Itp.. itd Itp... itd... itd... Gnieżdżą się w akademiku, Mają każdy po czajniku. I nie dla nich dewolaje, I Paryże, i Szanghaje. I nie dla nich bal i ubaw, Ani Lala, ani Buba. ...Itp... itd... itd... Tylko czasem przy tablicy, Wiosną jakiś okularnik, Skradnie swej okularnicy pocałunek. Wtem okular zajdzie mgłą. Przemarznięte dłonie drżą... Potem razem w bibliotece, I w stołówce, i w kolejce. Itp... itd... itd... Wymęczeni, wychudzeni, Z dyplomami już w kieszeni, Odpływają pociągami, Potem żenią się z żonami. Potem wiążą, koniec z końcem, Za te polskie dwa tysiące... Itp... itd... itd...
Kolęda dla nieobecnych.avi play
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się c ...
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy, kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł Świateczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew, tak zwanej, ironi losu... Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są, dobrze im jest, Bo są z nami... choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być!, Że po głosach tych, Wciaż drży powietrze. Że odeszli po to, by żyć... I tym razem będą żyć wiecznie. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wśród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz, Pozwól cieszyć się Dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są... Puste miejsca przy stole. A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy, kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świateczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironi losu. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wsród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole. Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wsród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole.
Mały biały domek1.avi play
W letnią noc, siedzę sam, Wkoło cisza panuje. Jakiś ża ...
W letnią noc, siedzę sam, Wkoło cisza panuje. Jakiś żal, w sercu mam... Tak mi jakoś źle. Smutną dziś, piosenkę gram, I tęsknota budzi się. Upiór snów mych, Prześladuje mnie. Mały, biały domek, W mej pamięci tkwi. Mały, biały domek, Wciąż mi się śni. Okna tego domku, Dziwnie w słońcu lśnią. Jakby czyjeś oczy Zachodziły łzą... W domku tym przeżyłem Szczęścia tyle i cudownych dni. Gdy wspominam te rozkoszne chwile, Serce moje drży. Mały biały domek, Budzi w sercu żal. Za tym, co minęło I odeszło w dal. Mały, biały domek, W mej pamięci tkwi. Mały, biały domek, Wciąż mi się śni. Okna tego domku, Dziwnie w słońcu lśnią. Jakby czyjeś oczy Zachodziły łzą... Może ktoś, dziwi się, Że ten domek wspominam. Który tak, tkliwi mnie, Nocą czy wśród dnia. Niech więc dziś, każdy wie, Czemu serce moje łka... Bo w nim mieszka ukochana ma. Mały, biały domek, W mej pamięci tkwi. Mały, biały domek, Wciąż mi się śni. Okna tego domku, Dziwnie w słońcu lśnią. Jakby czyjeś oczy Zachodziły łzą... W domku tym przeżyłem Szczęścia tyle i cudownych dni. Gdy wspominam te rozkoszne chwile, Serce moje drży. Mały biały domek, Budzi w sercu żal. Za tym, co minęło I odeszło w dal. Mały, biały domek, W mej pamięci tkwi. Mały, biały domek, Wciąż mi się śni. wst muz. W domku tym przeżyłem Szczęścia tyle i cudownych dni. Gdy wspominam te rozkoszne chwile, Serce moje drży. Mały biały domek, Budzi w sercu żal. Za tym, co minęło I odeszło w dal.
Wspomnienie młodości.avi play
Pociemnieje srebro, straci połysk złoto. W dal ulecą Tw ...
Pociemnieje srebro, straci połysk złoto. W dal ulecą Twoje słowa, miną sny. A na starca, gdzieś z albumu, spojrzy młodość, I cichutko spyta: gdzie są tamte dni!?... Młode lata, które w życiu swym przegrałeś. Wielka miłość, krucha jak na wietrze liść. Miłość, którą życia trudy tasowałeś, I Ta, z którą poprzez życie chciałeś iść. Na ustach śmiech, a serce płacze!, Minęła młodość, minęły sny!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię I nie na próżno w Twych oczach łzy!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię, I nie na próżno w Twych oczach łzy. wst. muz. Kiedy młodość na Twej skroni znaczy lata, Dziś dla Ciebie moje serce niczym kat. Pisze wyrok cichą nocą, gdy powraca, To wspomnienie, tamtych zapomnianych lat. Pociemnieje srebro, straci połysk złoto. Gdzieś ulecą Twoje słowa, miną sny. I usłyszysz tylko duszy swojej skowyt!, I poczujesz, jak Twe serce z żalu drży. Na ustach śmiech, a serce płacze!, Minęła młodość, minęły sny!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię I nie na próżno w Twych oczach łzy!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię I nie na próżno w Twych oczach łzy. wst. muz. Na ustach śmiech, a serce płacze!, Minęła młodość, minęły sny!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię I nie na próżno w Twych oczach łzy!. Dzisiaj spoglądasz na fotografię I nie na próżno w Twych oczach łzy.
Zagraj mi piękny Cyganie1.avi play
muz. Zagraj Mi piękny cyganie, Zagraj Mi piosnkę spr ...
muz. Zagraj Mi piękny cyganie, Zagraj Mi piosnkę sprzed lat !. Zagraj Mi pieśń o miłości... Może ostatni już raz. Zagraj Mi pieśń o miłości... Może ostatni już raz. Gdy cygan z wojska powrócił, Cyganki nie zstał już... Inny Jej w głowie zawrócił, Innego kochała już. Inny Jej w głowie zawrócił, Innego kochała już. muz. Pójdę Ja w daleki świat, Bo mam już 20 lat... Znajdę Ja taką dziewczynę, Która Mi swe serce da. Znajdę Ja taką dziewczynę, Która Mi swe serce da. Odda Mi serce i duszę, Odda Mi wszystko co ma. Dam Jej, na drogę, całusa I pójdę w szeroki świat. Dam Jej, na drogę, całusa I pójdę w szeroki świat. muz.
Tam nad Wisłą1.avi play
Tam, nad Wisłą, w dolinie, Siedziała dziewczyna: Była ...
Tam, nad Wisłą, w dolinie, Siedziała dziewczyna: Była piękna jak różany kawiat. Tam, nad Wisłą, w dolinie, Siedziała dziewczyna: Była piękna jak różany kawiat. Maki i róże, zbierała sobie... Maki i róże, zbierała sobie... Wiła wianki i wrzucała je Do falującej wody, Wiła wianki i wrzucała je do wody. Wiła wianki i wrzucała je Do falującej wody, Wiła wianki i wrzucała je do wody. wst muz A gdy ona, te wianki, Nad Wisłą wiła - Przyszedł do niej rycerzyk młody. A gdy ona, te wianki, Nad Wisłą wiła - Przyszedł do niej rycerzyk młody. Miła, ach miła ! - Tak rzecze do niej. Miła, ach miła ! - Tak rzecze do niej. I udała się z tym młodym rycerzykiem W świat daleki.. I udała się z tym rycerzykiem w świat. I udała się z tym młodym rycerzykiem W świat daleki.. I udała się z tym rycerzykiem w świat. wst muz. I nie uszło, nic więcej, Jak dziewięć miesięcy - Siedzi ona, nad Wisłą - płacze. I nie uszło, nic więcej, Jak dziewięć miesięcy - Siedzi ona, nad Wisłą - płacze. Miłość, ach!, miłość... Zdradziłaś ty mnie. Miłość, ach!, miłość... Zdradziłaś ty mnie. I rzucila się, z rozpaczy, Do tej falującej wody... I rzuciła się z rozpaczy, do tej wody!. I rzucila się, z rozpaczy, Do tej falującej wody... I rzuciła się z rozpaczy, do tej wody!.
Bieszczadzkie anioły.avi play
Anioły są takie ciche, Zwłaszcza te, w Bieszczadach. G ...
Anioły są takie ciche, Zwłaszcza te, w Bieszczadach. Gdy spotkasz takiego, Wiele z Nim nie pogadasz. Najwyżej na ucho Ci powie, Gdy będzie w dobrym humorze, Że skrzydła nosi w plecaku. Nawet przy dobrej pogodzie. Anioły są całe zielone... Zwłaszcza te, w Bieszczadach. Łatwo w trawie się kryją I w opuszczonych sadach. W zielone grają ukradkiem, Nawet karty mają zielone. Zielone mają pojęcie, A nawet zielony kielonek. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię dotkną, Już jesteś ich bratem. Anioły sa całkiem samotne, Zwłaszcza te, w Bieszczadach. W kapliczkach zimą drzemią, Choć może im nie wypada. Czasem taki Anioł, samotny, Zapomni dokąd ma lecieć... I wtedy, całe Bieszczady, Mają szaloną uciechę. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię trącą, Już jesteś ich bratem. Anioły są wiecznie ulotne, Zwłaszcza te, w Bieszczadach. Nas też czasami nosi, Po ich anielskich śladach. One nam przyzwalają, I skrzydłem wskazują drogę. I wtedy w nas się zapala, Wieczny, bieszczadzki ogień. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię musną, Już jesteś ich bratem. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię musną, Już jesteś ich bratem. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię musną, Już jesteś ich bratem. Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzkie Anioły. Dużo w was radości I dobrej pogody. Bieszczadzkie Anioły, Anioły bieszczadzkie. Gdy skrzydłem Cię musną, Już jesteś ich bratem.
Babski świat.mpg play
Czy przypominasz sobie, Stary przyjacielu. Jak powiedzia ...
Czy przypominasz sobie, Stary przyjacielu. Jak powiedziałeś, że: "Z Tą to już, aż po grób"..
Biała mewa.mpg play
Poprzez morza i przez oceany, płynie statek wśród spieni ...
Poprzez morza i przez oceany, płynie statek wśród spienionych fal…
Cygańskie wesele1.mpg play
Z wiatrem w zawody, tabory jadą. Słychać cygańską muzykę ...
Z wiatrem w zawody, tabory jadą. Słychać cygańską muzykę. Ze starej harmonii czardasz wyskoczył...
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności