zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Na Wojtusia z popielnika.avi

B3371 / Karaoke / Na Wojtusia z popielnika.avi
Download: Na Wojtusia z popielnika.avi

10,53 MB

Długość filmu: 3 min 5 s

0,0 / 5  (0 głosów)
Na Wojtusia z popielnika
Iskiereczka mruga.
Chodź, opowiem Ci bajeczkę,
Bajka będzie długa.

Chodź, opowiem Ci bajeczkę,
Bajka będzie długa.

Była sobie Baba Jaga,
Miała chatkę z masła,
A w tej chatce same dziwy,
Cyt!, iskierka zgasła.

A w tej chatce same dziwy,
Cyt!, iskierka zgasła.

Była sobie raz Królewna,
Pokochała grajka.
Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.

Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Stokrotka polna.avi play
Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła Maj, Sokr ...
Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła Maj, Sokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. Sokrotka rosła polna, A nad nią szumiał gaj. Zielony gaj. W tym gaju tak ponuro, Że aż przeraża mnie. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle. Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej żle. Samotnej źle. Wtem harcerz idzie z wolna, Stokrotko witam cię !. Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą, czy nie?!. Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą, czy nie. Czy nie, czy nie. Stokrotka się zgodziła, I poszli w ciemny las. A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. A harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. Po pas, po pas. Glori, glori, alleluja. Glori, glori, alleluja. Glori, glori, alleluja... Czy chcesz być mą, Czy nie, czy nie, czy nie. (x7)
Upływa szybko życie.avi play
Upływa szybko życie, Jak potok płynie czas. Za rok, ...
Upływa szybko życie, Jak potok płynie czas. Za rok, za dzień, za chwilę, Razem nie będzie nas. Za rok, za dzień, za chwilę, Razem nie będzie nas. I nasze młode lata, Popłyną szybko w dal. A w sercu pozostanie: Tęsknota, smutek, żal. A w sercu pozostanie: Tęsknota, smutek, żal. Więc póki młode lata, Póki wesołe dni, To niech przynajmniej teraz, Nie płyną gorzkie łzy. To niech przynajmniej teraz, Nie płyną gorzkie łzy. wst.muz. Choć pamięć po nas zginie, Już za niedługi czas, Niech piosnka w dal popłynie, Póki jesteśmy wraz. Niech piosnka w dal popłynie, Póki jesteśmy wraz. A jeśli losów koło, Złączy zerwana nić, Będziemy znów, pospołu, Śpiewać, i marzyć. Śnić. Będziemy znów, pospołu, Śpiewać, i marzyć. Śnić.
Jak dobrze nam.avi play
Jak dobrze nam, zdobyć góry, I młodą piersią wchłaniać ...
Jak dobrze nam, zdobyć góry, I młodą piersią wchłaniać wiatr. Prężnymi stopy deptać chmury I palce ranić ostrzem Tatr. Hejże hej!, hejże ha!, Żyjmy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2) Jak dobrze nam, głęboką nocą, Wędrować jasną wstęgą szos. Patrzeć, jak gwiazdy niebo złocą I czekać, co przyniesie los. Heje hej!, hejże ha!, Żyjemy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2) Jak dobrze nam, Po wielkich szczytach, Wracać w doliny, progi swe. Przyjaciół jasne twarze witać, O młoda duszo, raduj się!. Heje hej!, hejże ha!, Żyjemy więc, póki czas. Bo kto wie, bo kto zna, Kiedy znowu ujrzę Was. (x2)
Czarny Ali Baba.avi play
Ali Baba, Arab z bajki, Nie chce wina, ani fajki. Ali ...
Ali Baba, Arab z bajki, Nie chce wina, ani fajki. Ali Baba śpi, Choć gra muzyka. Ali Baba, chrapie w barze, Choć arlekin tańczyć każe. Chociaż prosi go W tę noc księżniczka. Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztkę snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. Obudź się Czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Półksiężyc już na niebie zgasł I słychać ptaków gwizd. Kto zatrzyma czas? - Tylko twist. Twist....! Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztki snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. wst.muz. Wtem księżniczka znika blada I skończona maskarada. Na ulicy śnieg i wicher śwista. Ali Baba w paltociku, Bez czterdziestu rozbójników, Idzie sobie w świat I gwiżdże twista. Obudź się czarny Ali Babo, Zdmuchnij z brody resztkę snu. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tam i tu i tam i tu. Obudź się... czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Półksiężyc już na niebie zgasł I słychać ptaków świst. Kto zatrzyma czas? - Tylko twist. Twist....! Obudź się czarny Ali Babo, Razem dobrze będzie nam. Obudź się czarny Ali Babo, Zatańcz ze mną tu i tam i tu i tam. Ali Baba ! (...)
Róże czerwone są.avi play
W ostatni szkoły dzień, Przyszło się rozstać nam. Pami ...
W ostatni szkoły dzień, Przyszło się rozstać nam. Pamiętnik dałaś mi, Wpisałem tak: Róże czerwone są, A fioletowe bzy. Cukier ma słodki smak - Lecz słodsza jesteś Ty. Minęło parę lat. Słyszałem, męża masz. Gdy list przysłałaś mi, Odrzekłem tak: Róże czerwone są, A fioletowe bzy. Cukier ma słodki smak, Lecz słodsza jesteś Ty. Wiem, że córeczkę masz. Oczy jak Twoje ma. I teraz chłopak Jej, Pisuje tak: Róże czerwone są, A fioletowe bzy. Cukier ma słodki smak, Lecz słodsza jesteś Ty. Róże czerwone są, A fioletowe bzy. Cukier ma słodki smak, Lecz słodsza jesteś Ty.
Na Wojtusia z popielnika.avi play
Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga. Chodź, o ...
Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga. Chodź, opowiem Ci bajeczkę, Bajka będzie długa. Chodź, opowiem Ci bajeczkę, Bajka będzie długa. Była sobie Baba Jaga, Miała chatkę z masła, A w tej chatce same dziwy, Cyt!, iskierka zgasła. A w tej chatce same dziwy, Cyt!, iskierka zgasła. Była sobie raz Królewna, Pokochała grajka. Król wyprawił im wesele... I skończona bajka. Król wyprawił im wesele... I skończona bajka.
obrazek Jest to zbiór 2238 plików karaoke zapisanych w formacie KAR wykonawców polskich różnego gatunku muzyki oraz program do odtworzenia tych pliczków... ;)
Dzięki KaraFun będziemy mogli zaśpiewać jakąkolwiek piosenkę nie znając wcześniej jej tekstu. Program wyświetla tekst piosenki na animowanym tle, wykorzystując do tego nowoczesny silnik 3D, posiada wbudowany edytor piosenek, wspiera formaty .KAR i .CDG oraz .KFN. Image and video hosting by TinyPic
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności