Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Adler07
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Ryszard

widziany: dzisiaj o 18:05

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  1360
 • pliki wideo
  3473
 • obrazy
  22802
 • dokumenty
  210

28038 plików
2532,54 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Upadek orłow woj  1989.avi play
Akcja filmu rozpoczyna się w przededniu II wojny światow ...
Major Dundee. Lektor PL.avi play
Gatunek: Western, Wojenny Produkcja: USA Czas trwania: ...
Wielka masakra Siuksów - The Great Sioux Massacre 1965 DVDRip - lektor.avi play
niedostępna dotychczas wersja z lektorem Film pochodz ...
Polowanie Na Drużbów - The Wedding Ringer 2015 PL.BRRiP.XviD-K12 Lektor PL.avi play
Polowanie Na Drużbów - The Wedding Ringer (2015) PL. ...
Szalony zięć 1993 - TVrip Lektor pl.avi play
Pewna bogobojna rodzina żyła sobie spokojnie gdzieś ...
Jean Marais (11.12.1913 - 8.11.1998) to był najlepszy aktor w filmowy z gatunku "płaszcza i szpady". Jego role pamięta się do dziś. Równie wspaniały w roli Fantomasa. Czołówka historii kina francuskiego.

Folder zawiera
1946 PIĘKNA I BESTIA (Jean Marais) (Napisy PL)
1954 HRABIA MONTE CHRISTO (Część 1 i 2) (Jean Marais) (Lektor PL)
1957 BIAŁE NOCE (Jean Marais) (Napisy PL)
1958 KAWALER KRÓLA JEGOMOŚCI (Jean Marais) (Lektor PL)
1959 GARBUS (Jean Marais, Bourvil) (Lektor PL)
1960 TESTAMENT ORFEUSZA (Jean Marais) (Napisy PL)
1960 SERCE I SZPADA (Jean Marais, Bourvil) (Lektor PL)
1961 CUD WILKÓW (Jean Marais) (Lektor PL)
1962 TAJEMNICE PARYŻA (Jean Marais) (Lektor PL)
1962 CZŁOWIEK W ŻELAZNEJ MASCE (Jean Marais, Jean Rochefort) (Lektor PL)
1964 FANTOMAS (Jean Marais, Louis de Funes) (Lektor PL)
1965 FANTOMAS POWRACA (Jean Marais, Louis de Funes, Olivier de Funès) (Lektor PL)
1967 FANTOMAS KONTRA SCOTLAND YARD (Jean Marais, Louis de Funes) (Lektor PL)
1970 KSIĘŻNICZKA W OŚLEJ SKÓRZE (Catherine Deneuve, Jean Marais) (Napisy PL)
1995 NĘDZNICY (Jean-Paul Belmondo, Annie Girardot, Jean Maris) (Lektor PL)
1996 UKRYTE PRAGNIENIA (Liv Tyler, Jean Marais)(Lektor PL)
2003 LOUIS DE FUNES GENIUSZ KOMEDII (Louis de Funes, Jean Marais, Fernandel, Bourvil, Jean Gabin, Charles Chaplin, Michel Galabru, Annie Girardot) (dokument) (Lektor PL)
 • 648,5 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Właściciel floty statków ma trzy córki. Kiedy zostaje porwany przez strasznego potwora (Jean Marais), tylko najmłodsza z nich oferuje się zastąpić go w niewoli. Monstrum zakochuje się w pięknej i szlachetnej dziewczynie, a ona nie odrzuca jego miłości...

NAPISY W FOLDERZE "Jean Marais napisy"

z chomika bourvil

 • 789,7 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Dramatyczne losy młodego marynarza, Edmunda Dantesa (Jean Marais), który na skutek wysłanego z zawiści fałszywego donosu zostaje skazany na dożywocie i wtrącony do lochów zamku If. Dzięki splotowi okoliczności nie tylko udaje mu się po czternastu latach zbiec z więzienia, ale też zdobyć ogromne bogactwa.

z chomika bourvil

 • 591,9 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Mario poznaje młodą Natalię, która fascynuje go swoją zmiennością nastrojów. Kobieta opowiada mu, że zakochała się w swoim sublokatorze Tenantcie (Jean Marais). Ten musiał odjechać, ale obiecał, że wróci za rok, by spotkać się z nią na umówionym moście. Jak dotąd jednak nie przybył. Mario, zakochany w Natalii, usiłuje ją sobie zjednać.

z chomika bourvil

 • 633,2 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Francuzi sprzymierzeni z Bawarczykami prowadzą wojnę przeciwko Austryiakom sprzymierzonym z Anglikami i Turkami. La Tour (Jean Marais) jest komediantem i wraz z towarzyszami z objazdowego teatrzyku zjawia się w obozie armii Ludwika XV. Jego prześmiewcze przedstawienie nie przypada do gustu księciu de St Sever, który każe go wychłostać. La Tour postanawia się zemścić.

z chomika belladonna1

 • 1,45 GB
 • 20 kwi 12 17:40
Fantastyczna opowieść, w której sam reżyser podróżuje w czasie w poszukiwaniu profesora, który jako jedyny może mu pomóc w powrocie do jego epoki.
Błąkając się w nieznanym mu świecie napotyka Cegesta, który wręcza mu kwiat. Poeta ma za zadanie zanieść ten kwiat bogini Minerwie, która wraz z Heurtebisem wchodzi w skład komisji, która ma za zadanie osądzić jego działalność. Poeta zostaje skazany na dalsze życie i kontynuuje swoją wędrówkę wraz z Cegestem.
Jest to trzecia część tryptyku Jeana Cocteau, poprzedzona "Krwią poety" i "Orfeuszem". Film ten jest swego rodzaju rozliczeniem się Cocteau ze swoją twórczością artystyczną a zarazem manifestem jego teorii i przekonań.

NAPISY W FOLDERZE "Jean Marais napisy"

z chomika bourvil

 • 1,37 GB
 • 20 kwi 12 17:40
Francja za panowania Ludwika XIV. Henri de Lagardere (Jean Marais) opiekuje się Aurorą, córką zamordowanego Philippe de Nevers. Aby tego dokonać ukrywa się pod postacią odrażającego garbusa. Po 17-tu latach de Lagardere decyduje się na wyjście wraz z dorosłą już Aurorą z ukrycia.

CIEKAWOSTKA
Reżyserem filmu jest André Hunebelle reżyser filmów: "Serce i szpada", "Kadet Russelle", "Cud wilków", "Tajemnice Paryża", "Taxi, ruletka i corrida" oraz 3 części "Fantomasa".

z chomika bourvil

 • 694,8 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Film "płaszcza i szpady", którego akcja dzieje się w burzliwych czasach regencji Marii Medycejskiej. Królowa nominalnie sprawuje władzę, ale w rzeczywistości rządzi jej faworyt Concini. Do Luwru, kłębowiska intryg, koterii i zdrady przyjeżdża młody szlachcic de Capestang (Jean Marais) szukając tajemniczej kobiety, która niegdyś uratowała mu życie.

CIEKAWOSTKA
Reżyserem filmu jest André Hunebelle reżyser filmów: "Garbus", "Kadet Russelle", "Cud wilków", "Tajemnice Paryża", "Taxi, ruletka i corrida" oraz 3 części "Fantomasa"

z chomika bourvil

 • 1,37 GB
 • 20 kwi 12 17:40
Król Francji Ludwik XI odmawia księciu Burgundii ręki chrześnicy, Jeanne de Beauvais. Rozgniewany książę postanawia uprowadzić wybrankę i oskarża o ten czyn rycerza Roberta de Neuville'a (Jean Marais). Król wierzy w prawdomówność wasala, skazuje de Neuville'a na śmierć. Rycerzowi udaje się zbiec i przedostać na zamek księcia. Z pomocą kilku towarzyszy uwalnia Jeanne. Podczas spotkania w Peronne król pragnie zapewnić księcia o chęci zawarcia pokoju z Burgundią. Mieszkańcy Liege buntują się przeciwko tyranii księcia.

CIEKAWOSTKA
Reżyserem filmu jest André Hunebelle reżyser takich filmów jak: "Serce i szpada", "Garbus", "Kadet Russelle", "Tajemnice Paryża", "Taxi, ruletka i corrida" oraz wszystkich 3 części "Fantomasa".

z chomika Chayka

 • 790,2 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Film oparty na motywach popularnej powieści Eugeniusza Sue. Pewnej nocy przemierzający z ogromną prędkością ulice Paryża powóz markiza Rodolpha de Sombreuil (Jean Marais) potrąca przypadkowego przechodnia. Niestety nie udaje się go uratować; mężczyzna umiera. Jego osierocona córka pozostaje bez opieki i wkrótce wpada w ręce ludzi ze światka przestępczego. Gnębiony wyrzutami sumienia markiz próbuje jej pomóc. Jednak jego zazdrosna kochanka Irene (Dany Robin) nie jest tym zachwycona

CIEKAWOSTKA
Reżyserem filmu jest André Hunebelle reżyser takich filmów jak: "Serce i szpada", "Garbus", "Kadet Russelle", "Cud wilków", "Taxi, ruletka i corrida" oraz wszystkich 3 części "Fantomasa".

z chomika dakota_02

 • 759,9 MB
 • 20 kwi 12 17:40
D'Artagnan (Jean Marais) otrzymuje polecenie sprowadzenia do Paryża brata bliźniaka króla Ludwika XIV. Po jego odnalezieniu, brat króla zostaje wtrącony do więzienia, a jego twarz zakuta w metalową maskę...

z chomika praszczaj

 • 694,8 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Pierwsza z trzech części serii o tajemniczym i nieuchwytnym Fantomasie (Jean Marais). Dziennikarz Fandor (Jean Marais) przeprowadza wywiad z tajemniczym Fantomasem. Ten zaś kieruje organizacją przestępczą. Na jego drodze staje jednak dzielny komisarz Juve (Louis de Funes), który za wszelką cenę będzie się starał pokrzyżować plany przestępcy...

z chomika bourvil

 • 694,7 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Fantomas (Jean Marais) powraca by czynić jeszcze więcej zła, ale znów przyjdzie mu się zmierzyć z dzielnym komisarzem Juve (Louis de Funes). Tym razem jednak podszywa się pod profesora.

CIEKAWOSTKI
JEAN MARAIS występuje tu w 3 rolach: Fandor, dziennikarz / Fantomas / Profesor Lefevre
LOUIS DE FUNES nie był w przewidziany w obsadzie filmu, ale jego oszałamiający sukces sprawił że w ostatniej chwili został zaproszony na plan filmowy.
W tym filmie debiutuje 15 letni wówczas OLIVIER DE FUNES (syn Louisa de Funesa). Gra Michou, brata Hélène.

z chomika bourvil

 • 694,8 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Fantomas (Jean Marais) chce ukraść pieniądze Szkotom. Nie wie jednak, że jego śladem podąża francuski komisarz Juve (Louis de Funes), który zastawia na Fantomasa pułapkę.

CIEKAWOSTKA
LOUIS DE FUNES zajmuje bardzo dużo miejsca w filmie, spychając Jeana Maraisa na drugie miejsce. Krytyka po premierze mówiła, że tytuł filmu powinien brzmieć "FUNES KONTRA DUCHY"

z chomika bourvil

 • 701,5 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Król (Jean Marais) i królowa żyją szczęśliwie. Mają tylko jedno dziecko, śliczną Królewnę (Catherine Deneuve). Pewnego dnia Królowa umiera. Tuż przed śmiercią wymusza na Królu obietnicę, że ten ożeni się ponownie tylko wtedy, jeśli znajdzie kandydatkę na żonę piękniejszą, niż ona. Ministrowie nalegają, aby Król ożenił się po raz drugi i spłodził syna. Jedyną kandydatką, która wydaje się spełniać nałożony przez Królową warunek, jest Królewna. Król postanawia poślubić własną córkę, ale ta opiera się. W zmaganiach i ucieczce pomaga jest matka chrzestna - Liliowa Wróżka (Delphine Seyrig)

NAPISY DO FILMU W FOLDERZE "Jean Marais napisy"

z chomika bourvil

 • 700,1 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Inne spojrzenie na powieść Victora Hugo. Henri Fortin (Jean-Paul Belmondo) na podstawie fałszywych zarzutów zostaje wtrącony do więzienia, skutkiem czego jego żona samotnie wychowuje syna. Po latach, podczas okupacji, syn pomaga wydostać się z Francji żydowskiemu prawnikowi, który zapoznaje go z powieścią Victora Hugo.

z chomika bourvil

 • 700,0 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Lucy (Liv Tyler) przyjeżdża do małej włoskiej mieściny gdzie 19 lat temu przebywała jej matka, zmarła już poetka. Trafia do swoistej bohemy artystycznej , gdzie każdy jest indywidualnością i twórcą. Lucy przyjechała do Włoch w konkretnym celu a mianowicie aby znaleźć swego biologicznego ojca oraz aby spotkać się z chłopcem , w którym zakochała się cztery lata wcześniej a potem utrzymywała z nim tylko skąpy kontakt listowny.

CIEKAWOSTKA
Jest to ostatni film w karierze Jeana Maraisa. Zagrał w nim Guillaume. Miał wtedy 83 lata. Dwa lata później zmarł.

z chomika SamFisher_tc

 • 439,0 MB
 • 20 kwi 12 17:40
Film dokumentalny poświęcony pamięci Louisa de Funesa składający się z archiwalnych wywiadów z komikiem, zdjęciach, fragmentów filmów z jego udziałem oraz nagraniach z planu filmowego.

Oprócz Louis de Funesa w wypowiedziach i zdjęciach archiwalnych: Jean Marais, Fernandel, Bourvil, Jean Gabin, Michel Galabru, Claude Gensac, Olivier de Funès, Patrick De Funès, Charles Chaplin, Annie Girardot, Gérard Oury, Pierre Mondy, Jean Lefebvre, Michel Modo) i wielu wielu innych.

z chomika bourvil

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  17
 • pliki muzyczne
  0

17 plików
13,49 GB

SPOKSIK-I976

SPOKSIK-I976 napisano 7.10.2016 20:50

zgłoś do usunięcia
...
bmm67

bmm67 napisano 9.10.2016 14:13

zgłoś do usunięcia
 
jagoda19441

jagoda19441 napisano 10.10.2016 09:24

zgłoś do usunięcia
.
.
****___WITAM!___**** Wita nas dziś, nowy dzień. To co było jest jak sen... Patrz do przodu, a nie wstecz. Życie, to tak piękna rzecz. POZDRAWIAM. Jagoda[] [] [)] .
Nikita147

Nikita147 napisano 10.10.2016 18:00

zgłoś do usunięcia
"Dym z papierosa" M. Czubaszek - gorąco polecam
teresaczika50

teresaczika50 napisano 16.10.2016 12:22

zgłoś do usunięcia

DZIEŃ DOBRY... Podziękowanie odemnie masz za poświęcony czas. Za wszystkie wpisy i miłe słowa z serca chcę Wam podziękować.. Dziękuję bardzo.. Życzę udanej Niedzieli... Image and video hosting by TinyPicTERENIA..

jagoda19441

jagoda19441 napisano 17.10.2016 10:03

zgłoś do usunięcia

"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jesli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy gdy o nim nie myślisz"[] [] Miłego DNIA ! ; - Phil Bosmans.Samych przyjemności życzę Jagoda.

.
.
.
.
wiedzminXXXx

wiedzminXXXx napisano 17.10.2016 11:07

zgłoś do usunięcia
jagoda19441

jagoda19441 napisano dzisiaj o 11:49

zgłoś do usunięcia

Marzeń nigdy za wiele .. Gdyż życiu dają sens .. W tygodniu czy w niedzielę .. Możesz ich wiele mieć .. Gdy połączone jeszcze .. Z iskierką też nadziei .. Spełnić się mogą wszystkie .. I szare dni odmienić .. Marzenia się spełniają .. Trzeba też wierzyć w to .. Gdy ludzie się kochają .. Przemija wszelkie zło .. I choćby świat się walił .. A słońce zgasło też .. Nie rzucaj w kąt marzeń .. To Życia Twego Sens ... CIEPLUTKO POZDRAWIAM JAGODA.

.
.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności