Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Adelaida
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Krystyna

widziany: dzisiaj o 12:35

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  3957
 • pliki wideo
  286
 • obrazy
  9707
 • dokumenty
  304

14312 plików
110,67 GB

Ukryj opis Rozwiń
SŁOWO na dziś: „Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce” - Warto wierzyć Jezusowi.( J 3,31-36)
Warto się zdecydować, czy uznaję Jezusa za totalnie prawdomównego. Połowiczność w uwierzeniu Jezusowi niewiele daje. To tak, jakby ktoś brał tylko część leków przepisanych przez lekarzaobrazek i dziwił się, że terapia nie skutkuje. Jakże często o tym, że warto Mu wierzyć, przekonujemy się dopiero po fakcie – gdy pojawiają się złe skutki n. grzechu. Lepiej byłoby dla nas, gdyby nasz grzech i jego skutki nie przekonywały nas o prawdomówności Jezusa, ale same Jego słowa i to, co zrobił dla nas, zwłaszcza śmierć i zmartwychwstanie. Ufajmy Jezusowi! On naprawdę nas kocha, to znaczy chce naszego dobra. Musimy tylko medytować tą szczególną Miłość Boga i nią żyć. o. M*** Serdecznie pozdrawiam! SZCZĘŚĆ BOŻE!

2
„Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.” - Miłosierdzie to sposób na życie wieczne *Ewangelia*
obrazekTo jest wspaniały sposób na życie – Życie Wieczne. To miłosierdzie sprawia, że człowiek zaczyna żyć życiem wiecznym, prawdziwym, Bożym. Staje się podobny do Boga. Jezus poprzez swoją przypowieść odwraca pytanie znawcy Prawa. Nie tyle jest ważne to, „kto jest moim bliźnim”, ile to, „dla kogo ja staję się bliźnim”, czyli tak bliskim, aby zabliźniły się jego rany. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Na cały nowy Tydzień - SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
Odtąd począł Jezus nauczać i mówić: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie”

obrazek
KOMENTARZ:
Wezwanie do nawrócenia to pierwsze słowa wypowiedziane publicznie przez Jezusa. Nawrócenie jest pierwszym skutkiem przyjęcia Jego orędzia. Jest ono ukazane jako przejście z ciemności do światła, od niezrozumienia do rozumienia, od buntu do akceptacji, od złości do pojednania, od nienawiści do miłości. ☼♥☼ MILUTKO WITAM I POZDRAWIAM- SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  25
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

25 plików
3,71 MB

Adelaida

Adelaida napisano 24.11.2015 20:48

zgłoś do usunięcia
⊰✿⊱Witam pięknie⊰✿⊱
obrazek
☼♥☼ Maryja, Ave Maryja, U Boga nam wybłagaj zdroje łask, By świat lepszy był, By w miłości żył. O Maryjo miej w opiece dzieci swe... Pozdrawiam najserdeczniej. Błogosławionej nocy!
syster65

syster65 napisano 27.11.2015 08:54

zgłoś do usunięcia

Najserdeczniej pozdrawiam. Życzę udanego weekendu.

Szczęść Boże!

Adelaida

Adelaida napisano 27.11.2015 15:59

zgłoś do usunięcia
„Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą” (Mk 13,31)
obrazek
Piękno świata i wspaniałe dzieła człowieka mogą jedynie przybliżyć nam niebo, no bo jak wyobrazić sobie, że będziemy równi aniołom? Niestety, przejęci problemami doczesnymi, rzadko rozmyślamy o sprawach duchowych, nawet nie staramy się wyobrazić sobie niebo. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę Błogosławionego Weekendu – z Jezusem i Maryją!
TRADITION

TRADITION napisano 27.11.2015 19:09

zgłoś do usunięcia
obrazek
Adelaida

Adelaida napisano 29.11.2015 12:27

zgłoś do usunięcia
„A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie...” Łk 21,28
obrazek
Ewangelia dz. kreśli adwentowy program w trzech poleceniach: „nabierzcie ducha, podnieście głowy i czuwajcie!” Adwent wymaga od nas pewnego programu, który pomoże dobrze przeżyć ten czas. Te trzy postawy mobilizują do pewnego duchowego wysiłku, który w tym wypadku jest konieczny. Czy według tych wskazań przeżywam pierwszy adwentowy dzień? ☼♥☼ POZDRAWIAM! Życzę miłej niedzieli - SZCZĘŚĆ BOŻE!
BozeMilosierdzie

BozeMilosierdzie napisano dzisiaj o 07:47

zgłoś do usunięcia
obrazek***Moje dziecko!(...)Cieszę się Tobą ze śpiewaniem (Sofoniasza 3,17) Nigdy nie przestanę Ci dobrze czynić (Jeremiasza 32,40) Ponieważ Jesteś moim drogocennym dzieckiem (2 Moj. 19,5) Chcę Ci pokazać rzeczy wielkie i dziwne (Jeremiasza 33,3)***
Ewa_Pd

Ewa_Pd napisano dzisiaj o 09:13

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności