Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Adelaida
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Krystyna

widziany: dzisiaj o 22:06

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  5379
 • pliki wideo
  409
 • obrazy
  9449
 • dokumenty
  310

15607 plików
184,04 GB

Ukryj opis Rozwiń
SŁOWO na dziś: „Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce” - Warto wierzyć Jezusowi.( J 3,31-36)
Warto się zdecydować, czy uznaję Jezusa za totalnie prawdomównego. Połowiczność w uwierzeniu Jezusowi niewiele daje. To tak, jakby ktoś brał tylko część leków przepisanych przez lekarzaobrazek i dziwił się, że terapia nie skutkuje. Jakże często o tym, że warto Mu wierzyć, przekonujemy się dopiero po fakcie – gdy pojawiają się złe skutki n. grzechu. Lepiej byłoby dla nas, gdyby nasz grzech i jego skutki nie przekonywały nas o prawdomówności Jezusa, ale same Jego słowa i to, co zrobił dla nas, zwłaszcza śmierć i zmartwychwstanie. Ufajmy Jezusowi! On naprawdę nas kocha, to znaczy chce naszego dobra. Musimy tylko medytować tą szczególną Miłość Boga i nią żyć. o. M*** Serdecznie pozdrawiam! SZCZĘŚĆ BOŻE!

2
„Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.” - Miłosierdzie to sposób na życie wieczne *Ewangelia*
obrazekTo jest wspaniały sposób na życie – Życie Wieczne. To miłosierdzie sprawia, że człowiek zaczyna żyć życiem wiecznym, prawdziwym, Bożym. Staje się podobny do Boga. Jezus poprzez swoją przypowieść odwraca pytanie znawcy Prawa. Nie tyle jest ważne to, „kto jest moim bliźnim”, ile to, „dla kogo ja staję się bliźnim”, czyli tak bliskim, aby zabliźniły się jego rany. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Na cały nowy Tydzień - SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  23
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

23 plików
3,58 MB

Adelaida

Adelaida napisano 25.11.2014 12:29

zgłoś do usunięcia
Jeżeli należymy do Chrystusa, nie mamy się czego obawiać *Kliknij* obrazek
„Być kochanym to czuć, jak promienie słoneczne padają na ciebie z każdej strony” przysłowie fińskie. ☼♥☼ Witam i najmilej pozdrawiam! Życzę błogosławionego dnia... By serca zostały napełnione Bożym pokojem i radością... SZCZĘŚĆ BOŻE!
Adelaida

Adelaida napisano 27.11.2014 18:24

zgłoś do usunięcia
„Podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie" *Kliknij*
Kiedy inni będą „mdleć ze strachu”, my chrześcijanie mamy „nabrać ducha i podnieść głowy”. Dla chrześcijanina koniec obrazek świata to powtórne przyjście Chrystusa, czyli wydarzenie ze wszech miar pozytywne. Dla innych ludzi koniec świata to tragedia. Przecież po tej ziemi nastanie „nowa ziemia i nowe niebo”. Stanie się więc powtórne przyjście Chrystusa i nasze zmartwych- wstanie. Perspektywa pełna radości i nadziei. Czy mocny duchem i z podniesioną głową, ciesząc się wiarą czekam na ten dzień? ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Życzę milego wieczoru oraz spokojnej nocki... SZCZĘŚĆ BOŻE!
TRADITION

TRADITION napisano 27.11.2014 21:32

zgłoś do usunięcia
obrazek
Ewa_Pd

Ewa_Pd napisano dzisiaj o 09:16

zgłoś do usunięcia
Tylko_wiedza

Tylko_wiedza napisano dzisiaj o 09:30

zgłoś do usunięcia
Miłego dnia.
Pokora_Zaufanie

Pokora_Zaufanie napisano dzisiaj o 17:35

zgłoś do usunięcia
obrazek
8 GRUDNIA od 12:00 do 13:00

GODZINA ŁASKI DLA ŚWIATA

Jest mym życzeniem, by każdego roku, w dniu 8 grudnia, w południe, obchodzono godzinę łaski dla świata. Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych. Nasz Pan, mój Boski Syn Jezus, ześle swe przeobfite MIŁOSIERDZIE, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci.

Objawienia Matki Bożej w Montichiari "

Pozdrawiam i proszę o przekazywanie tej wiadomości innym.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności