Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Adelaida
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Krystyna

widziany: dzisiaj o 08:41

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  5377
 • pliki wideo
  409
 • obrazy
  9448
 • dokumenty
  310

15604 plików
184,03 GB

Ukryj opis Rozwiń
SŁOWO na dziś: „Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce” - Warto wierzyć Jezusowi.( J 3,31-36)
Warto się zdecydować, czy uznaję Jezusa za totalnie prawdomównego. Połowiczność w uwierzeniu Jezusowi niewiele daje. To tak, jakby ktoś brał tylko część leków przepisanych przez lekarzaobrazek i dziwił się, że terapia nie skutkuje. Jakże często o tym, że warto Mu wierzyć, przekonujemy się dopiero po fakcie – gdy pojawiają się złe skutki n. grzechu. Lepiej byłoby dla nas, gdyby nasz grzech i jego skutki nie przekonywały nas o prawdomówności Jezusa, ale same Jego słowa i to, co zrobił dla nas, zwłaszcza śmierć i zmartwychwstanie. Ufajmy Jezusowi! On naprawdę nas kocha, to znaczy chce naszego dobra. Musimy tylko medytować tą szczególną Miłość Boga i nią żyć. o. M*** Serdecznie pozdrawiam! SZCZĘŚĆ BOŻE!

2
„Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.” - Miłosierdzie to sposób na życie wieczne *Ewangelia*
obrazekTo jest wspaniały sposób na życie – Życie Wieczne. To miłosierdzie sprawia, że człowiek zaczyna żyć życiem wiecznym, prawdziwym, Bożym. Staje się podobny do Boga. Jezus poprzez swoją przypowieść odwraca pytanie znawcy Prawa. Nie tyle jest ważne to, „kto jest moim bliźnim”, ile to, „dla kogo ja staję się bliźnim”, czyli tak bliskim, aby zabliźniły się jego rany. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Na cały nowy Tydzień - SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  23
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

23 plików
3,58 MB

Adelaida

Adelaida napisano 21.11.2014 11:44

zgłoś do usunięcia
„Nie róbcie z domu mego Ojca targowiska ”- Jesteś Modlitwa czyni nas pięknymi *Kliknij*
Jeśli jakiś dom, nawet świątynia, przestaje być domem modlitwy i staje się miejscem ciągłego targowania „coś za coś”, to szybko obrazek staje się też miejscem kłótni, agresji, nienawiści, jednym słowem „jaskinią zbójców”. Niech więc nasze domy, a zwłaszcza serca, będą domami modlitwy. Tu chodzi o nasze szczęście, o naszą przyszłość. To nie przez przypadek świątynie są najpiękniejszymi budowlami w naszych miastach i wsiach. Modlitwa czyni nas pięknymi. No chyba że nasza modlitwa też będzie targowaniem się z Panem Bogiem, że „znowu dał za mało”. Wtedy ona nas nie upiększy. o. Mieczysław ☼♥☼ Milutko witam! Życzę Radosnego Weekendu SZCZĘŚĆ BOŻE!
TRADITION

TRADITION napisano 21.11.2014 18:25

zgłoś do usunięcia
obrazek
glomar

glomar napisano 22.11.2014 19:36

zgłoś do usunięcia
__† SZCZĘŚĆ BOŻE †__
obrazek
Tylko Bóg może dać wiarę; jednak ty możesz dać świadectwo. Tylko Bóg może dać nadzieję; jednak ty możesz pogłębić wiarę w sercach swoich braciach. Tylko Bóg może dać miłość; jednak ty możesz uczyć innych jak kochać. Tylko Bóg może dać pokój; jak ty możesz zasiewać zgodę. Tylko Bóg może dać siłę; jednak ty możesz pocieszyć kogoś wątpiącego. Tylko Bóg może dać życie; jednak ty możesz go uczyć innych. Tylko Bóg może dać światło; jednak ty możesz sprawić, by zajaśniało w czyichś oczach. Tylko Bóg jest życiem; jednak ty możesz wzbudzić w innych pragnienie. Tylko Bóg może uczynić coś, co zdaje się niemożliwe; jednak ty możesz uczynić to, co możliwe. Bóg jest samowystarczalny; podoba mu się jednak, gdy może na ciebie liczyć.
Życzę wiele radości błogosławieństwa bożego i opieki Anioła Stróża Bóg zapłać za pamięć i odwiedziny - pozdrawiam

Marian "

magdalenka95

magdalenka95 napisano 22.11.2014 19:57

zgłoś do usunięcia
obrazek
sluga

sluga napisano 22.11.2014 21:11

zgłoś do usunięcia
obrazek
ryk34

ryk34 napisano dzisiaj o 08:11

zgłoś do usunięcia
***DZIEŃ DOBRY ***
Kliknij tutaj

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności