Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Adelaida
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Krystyna

widziany: 2.05.2016 21:57

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  3845
 • pliki wideo
  286
 • obrazy
  10240
 • dokumenty
  303

14732 plików
110,21 GB

Ukryj opis Rozwiń
„Kto z was jest bez grzechu? Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz” (J 8,1-11)
obrazekNa świecie ciągle zbyt wielu jest tych, którzy potępiają, a za mało jest ludzi prawdziwie miłosiernych. Jeśli zajmujesz się sądzeniem innych, to znaczy, że zapominasz o tym, iż sam jesteś grzesznikiem. Szkoda czasu i energii na porównywanie się z innymi, na sądzenie ich. A przede wszystkim szkoda nie skorzystać z łaski przebaczenia, którą Bóg każdego dnia chce nas obdarzać. * Błogosławionego Dnia Pańskiego! SZCZĘŚĆ BOŻE!

2
„Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.” - Miłosierdzie to sposób na życie wieczne *Ewangelia*
obrazekTo jest wspaniały sposób na życie – Życie Wieczne. To miłosierdzie sprawia, że człowiek zaczyna żyć życiem wiecznym, prawdziwym, Bożym. Staje się podobny do Boga. Jezus poprzez swoją przypowieść odwraca pytanie znawcy Prawa. Nie tyle jest ważne to, „kto jest moim bliźnim”, ile to, „dla kogo ja staję się bliźnim”, czyli tak bliskim, aby zabliźniły się jego rany. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Na cały nowy Tydzień - SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
Odtąd począł Jezus nauczać i mówić: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie”

obrazek
KOMENTARZ:
Wezwanie do nawrócenia to pierwsze słowa wypowiedziane publicznie przez Jezusa. Nawrócenie jest pierwszym skutkiem przyjęcia Jego orędzia. Jest ono ukazane jako przejście z ciemności do światła, od niezrozumienia do rozumienia, od buntu do akceptacji, od złości do pojednania, od nienawiści do miłości. ☼♥☼ MILUTKO WITAM I POZDRAWIAM- SZCZĘŚĆ BOŻE!

3
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  28
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

28 plików
3,9 MB

Adelaida

Adelaida napisano 26.04.2016 20:06

zgłoś do usunięcia
«Pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję» (J 14,27-31)
obrazek
Ten świat może nam dać co najwyżej spokój, ale nie pokój. Wewnętrzny pokój to wielkie dzieło. Jest bowiem całe mnóstwo spraw, które nam go zabierają. Jezus rozprawia się z nimi wszystkimi. Aby jednak pokój stał się w nas faktem, musimy go przyjąć od Jezusa. Sami, bez Jego pomocy, nie osiągniemy pokoju. Tym bardziej, że pokój nie oznacza wcale spokoju. A jednocześnie spokój nie jest niezbędny dla pokoju. Spokój i pokój to dwie różne sprawy. o.M. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM - SZCZĘŚĆ BOŻE!
MAJER47

MAJER47 napisano 29.04.2016 10:08

zgłoś do usunięcia
POKÓJ I DOBRO!... Życie jest jak salamandra, Zmienia barwę dnia każdego, Każdy dzień to inna barwa, Nie dnia jednakowego! Choćby nawet się zdawało, Że jest nudne ,nieciekawe, Życie gra barw kolorami, Dobrą z nami ma zabawę! Bywają dni ciemne, ponure, Kiedy ciężko nam i źle, Lecz wystarczy jeden uśmiech, Żeby dzień rozjaśnił się! To Ty w ręku masz paletę, Co dnia masz pomysły nowe, Więc tak barwy dni dobieraj, Żeby były kolorowe!... Błogosławionego Weekendu . Pozdrawiam Marta.
Adelaida

Adelaida napisano 29.04.2016 17:43

zgłoś do usunięcia
„Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi”obrazek
"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom". Poznanie Boga to sprawa serca. Pod względem możliwości poznania Boga już tu na ziemi i zjednoczenia się z Nim wszyscy są równi. Poznanie Boga to bowiem głównie sprawa serca, a nie intelektu. Bóg pragnie naszego szczęścia. Chce nas obdarować potęgą Swej miłości. Trzeba tylko, abyśmy się na to dobrze przygotowali. ☼♥☼ POZDRAWIAM WIOSENNIE! Błogosławionego Weekendu życzę - SZCZĘŚĆ BOŻE!
ania1121

ania1121 napisano 30.04.2016 22:17

zgłoś do usunięcia

🌷🍃🐝🍃🐦🍃🐝🍃🌷

Zatrzymaj się na chwilkę i usiądź wygodnie… zamknij zmęczone oczy, niech myśli płyną swobodnie… Do miejsc o których marzysz, do serca którego pragniesz, odwiedź je w wyobraźni, tam je wszystkie odnajdziesz…

niezapomnianej podróży po zakątkach wyobraźni...

 

____________________________________

 

____________________________________

TRADITION

TRADITION napisano 1.05.2016 17:28

zgłoś do usunięcia
obrazek
Adelaida

Adelaida napisano 1.05.2016 21:44

zgłoś do usunięcia
„Chwalcie z nami Panią świata..."
obrazek Maryja jest jak gwiazda, która rozświetla nasze ścieżki. I to Ona pokaże ci bezpieczną drogę do Ojca Niebieskiego. Św. Ojciec Pio. ☼♥☼ SERDECZNIE POZDRAWIAM! Błogosławionego Świętowania – z Jezusem, Maryją i św. Józefem! SZCZĘŚĆ BOŻE!
syster65

syster65 napisano 2.05.2016 08:43

zgłoś do usunięcia

Milutko pozdrawiam.

Szczęść Boże!

Ewa_Pd

Ewa_Pd napisano 2.05.2016 11:02

zgłoś do usunięcia
Deebra

Deebra napisano 2.05.2016 11:53

zgłoś do usunięcia
J 15, 26-16, 4a
obrazek
Duch Prawdy będzie świadczył o Jezusie
Słowa Ewangelii według świętego Jana
Jezus powiedział do swoich uczniów:
«Gdy przyjdzie Pocieszyciel, którego Ja wam poślę od Ojca, Duch Prawdy, który od Ojca pochodzi, On będzie świadczył o Mnie.
Ale wy też świadczycie, bo jesteście ze Mną od początku.
To wam powiedziałem, abyście się nie załamali w wierze. Wyłączą was z synagogi.
Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu.
Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie.
Ale powiedziałem wam o tych rzeczach, abyście, gdy nadejdzie ich godzina, pamiętali o nich, że Ja wam to powiedziałem».
Oto słowo Pańskie.
TRADITION

TRADITION napisano dzisiaj o 08:25

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności