Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Aanabell22
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Anabel

widziany: 31.10.2016 16:29

 • pliki muzyczne
  593
 • pliki wideo
  2639
 • obrazy
  2856
 • dokumenty
  2285

8997 plików
673,46 GB

Ukryj opis
UWAGA!
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową. Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych.
Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!

HASLO do ebookow to nazwa chomikaobrazekobrazekobrazek
 • 3,0 MB
 • 5 lis 14 20:17
obrazek

Opowieść o wilkołakach z Mercy Falls zaczyna się w momencie, gdy jeden ze szkolnych kolegów Grace zostaje zagryziony przez wilki. Jego ciało w tajemniczych okolicznościach znika z kostnicy. Tymczasem Grace, sama jako dziecko zaatakowana przez sforę i cudem uratowana, od lat widuje pod domem wilka o złotych oczach. Mieszkańcy miasteczka wyruszają na polowanie, a Grace odkrywa, że jej wilk to tak naprawdę wrażliwy chłopak Sam, który wkrótce staje się jej bliższy niż rodzice i przyjaciółki, i o którego życie, a nawet zwykłą ludzką postać musi walczyć.

Każdy rozdział zaczyna się podaniem temperatury otoczenia. Gdy zapada zmierzch i robi się coraz zimniej, ludzie stają się wilkami. Zły człowiek pozostaje zły w wilczej skórze, a romantyk – może być wilkiem romantykiem. Jaką osobą okaże się Sam i czy uda się mu zachować ludzką postać…?

„Drżenie” to opowieść o wielkiej miłości, ale także o wielkiej samotności. O tym, jak ważna jest przyjaźń. O potrzebie akceptacji i autorytetów. O współczesnych nastolatkach.

z chomika infernaldream

 • 2,9 MB
 • 5 lis 14 20:17
obrazek

Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nowi bohaterowie, wielka miłość, która musi pokonać wszelkie przeszkody, wielka przyjaźń i prawdziwe poświęcenie.

Nadchodzi wiosna. Sam jest człowiekiem, ale tym razem to z Grace zaczyna się dziać coś dziwnego. W dodatku rodzice próbują ją rozdzielić z Samem – skupieni jak zwykle tylko na sobie, nie zwracają uwagi na to, jak bardzo ranią córkę. Isabel po śmierci brata zaprzyjaźnia się z Grace. Po długiej zimie w domu Sama pojawia się nowy wilk, Cole – niepokojący gość, który odmienia życie każdego z nich.

„Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, żeby powiedzieć żegnaj….”

z chomika infernaldream

 • 1,5 MB
 • 5 lis 14 20:16
obrazek

Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nie tylko wielka miłość, ale także pożegnania i śmierć, ból niezrozumienia i niemożność bycia razem.

Grace i Sam spotykają się w "Drżeniu". W "Niepokoju" walczą o to, żeby być razem. W "Ukojeniu" ich życiu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo. Stawka staje się coraz wyższa. Zaczyna się polowanie na wilki...
Sam zrobi dla Grace wszystko. Ale czy jeden człowiek i jedna miłość mogą naprawdę zmienić wrogi świat? Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zderzają się ze sobą w jednej chwili - chwili śmierci lub powrotu do życia. Czy bohaterowie naszej sagi wreszcie znajdą ukojenie?

z chomika infernaldream

 • 5.0
 • 2,4 MB
 • 21 sie 14 16:22
obrazek


Do przeczytania tej książki nie trzeba było mnie długo namawiać. Oczywiście pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to świetna okładka, wyróżniająca się na tle innych pozycji. Dodatkowo bardzo dobre opinie czytelników (ocena 8.54 na lubimy czytać) i już wiedziałam, że muszę ją mieć. Ta powieść porywa już od pierwszych stron, historia która może wydawać się schematyczna (główni bohaterowie pochodzą z wrogich rodów, nienawidzą się, jednak potem ich relacja pod wpływem wydarzeń zmienia się i zakochują się w sobie) jest napisana w sposób, który nie pozwala się od niej oderwać. Główną zaletą tej książki jest to, że wątek miłosny nie jest główną osią akcji, a czytając ją możemy doświadczać różnych uczuć - śmiechu, złości, szoku, a nawet wzruszenia. Zaskoczyło mnie to jak bardzo „prawdziwi” są bohaterowie, każdy z nich jest oryginalny i niejednoznaczny. Umiejętność opisywania rzeczywistości jaką posiada autorka pozwala nam stać się częścią przedstawionego świata, zagłębić się w niego i stać się obserwatorem wydarzeń. To wszystko, wartka fabuła z nagłymi zwrotami akcji, tajemniczość i oryginalność czyni „Pocałunek Kier” powieścią godną polecenia.
~Marta

zachomikowany

 • 2,3 MB
 • 21 sie 14 16:22
obrazek

Natrafiłam na tę pozycję dawno temu przeglądając jeden z portali internetowych, najpierw mój wzrok przyciągnęła nietuzinkowa okładka, która mi się od razu spodobała, a po przeczytaniu opisu wiedziałam, że to coś dla mnie. Po modnych ostatnio dystopiach i powieściach fantastycznych szukałam czegoś innego, a „Dziewczyna…”, jak się okazało idealnie wpasowała się w moje oczekiwania.
Na początek krótkie streszczenie fabuły. Meg to zbuntowana nastolatka o niebieskich włosach, chce uciec od szarej rutyny małego miasteczka, od nudnych, wiecznie niezadowolonych rodziców, szkolnej rzeczywistości. Zakazy i nakazy nie mają dla niej żadnego znaczenia, łamie je, nie przejmując się konsekwencjami. Jednakże pewnego dnia przekracza granicę. I właśnie wtedy spotyka na swojej drodze Johna, młodego policjanta, którego głównym celem jest przestrzeganie prawa i dopilnowanie, aby inni też to robili. To on postawia dać Meg nauczkę i pokazać, jak powinna postępować.
Żadne z nich nie spodziewa się, jak bardzo to odmieni ich dotychczasowe życie.
„Dziewczyna…” nie jest typową powieścią dla nastolatków. Dzięki przystępnemu językowi czyta się nią łatwo i szybko, opisuje zwykle problemy młodych osób - niezrozumienie z rodzicami, poczucie wyobcowania w otoczeniu, bunt, używki, seks, jednakże zawiera w sobie coś więcej. Każde z głównych bohaterów ma własną tajemnicę i aby mogli odnaleźć spokój muszą ją wyjawić, jednakże to nie jest takie proste. Autorka nie idealizuje, postaci mają zalety, ale także i wady, i jak każdy, popełniają błędy.
Nie jest to może wybitne dzieło, które nie pozwala o sobie zapomnieć przez długi czas i zmusza nas do refleksji, jednakże chwile, jakie spędziłam z książką pani Echols nie były czasem straconym i na pewno zapoznam się też z jej innymi powieśćmi.
~Marta

Przeczytałam tę książkę w zasadzie przez brak zajęcia, ale w żadnym wypadku tego nie żałuję. Jest ona napisana w sposób tak przyjemny, że już od początku przywiązujemy się do bohaterów, przeżywamy te same emocje co oni w danych momentach, cieszymy się ich szczęściem i do końca modlimy się o happy end. Bohaterowie nie są jakimiś nieomylnymi bogami, którzy wszystko robią perfekcyjnie, nie, są jak typowi nastolatkowie popełniają błędy świadomie i czasem nawet wtedy, gdy chcą dobrze. Jak zwykli ludzie mają problemy i własne zmartwienia, ale nie żalą się ciągle w denerwujący dla czytelnika sposób. Dziewczyna, która chciała zbyt wiele jest lekturą wręcz idealną na wakacje, ci którzy jeszcze nie sięgnęli po tę pozycję lub zastanawiają się nad tym, niech nie myślą tyle tylko zabierają się do czytania :)
~Nata

zachomikowany

 • 5.0
 • 2,2 MB
 • 21 sie 14 16:20
obrazekMeg Corbyn jest jasnowidzącą szczególnego rodzaju – widzi przyszłość, jeśli rozetnie sobie skórę i pojawi się krew. Ten dar jest dla niej jednak przekleństwem, gdyż znajduje się w mocy Kontrolera, człowieka, który pragnie mieć stały dostęp do wizji Meg. Postanawia więc uciec, a jedynym bezpiecznym dla niej miejscem okazuje się Dziedziniec w Lakeside – dzielnica handlowa opanowana przez Innych.

Simon Wolfgard, zmiennokształtny, niechętnie zatrudnia Meg na stanowisku łącznika z ludźmi. Od pierwszej chwili wyczuwa, że dziewczyna coś ukrywa, poza tym jej zapach jest inny niż zapach ludzkiej zwierzyny. Jednak instynkt nakazuje mu dać jej tę pracę. Kiedy już pozna prawdę i dowie się, że Meg jest ścigana przez rząd, będzie musiał zdecydować, czy jest warta rozpętania wojny między ludźmi a Innymi.

z chomika DD_TranslateTeam

 • 0,8 MB
 • 21 sie 14 16:19
krótki opis obrazka
Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą.

Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fi ghter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.

Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki uwodzenia.

Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

z chomika WANDA642

 • 0,6 MB
 • 25 paź 11 20:17
Stworzyły to killowa, kati_lady_92 i LizziElizabeth

obrazek

z chomika V-A-M-P-I-R-E

1 komentarz

 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  8
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  1

9 plików
19,85 MB

makary1978

makary1978 napisano 15.10.2015 17:33

zgłoś do usunięcia
═══════════════════════════════════════════════════════ | FILMY | KSIAZKI| FILMY DLA DZIECI ═══════════════════════════════════════════════════════Zapraszam Do Mnie
tukaz

tukaz napisano 1.11.2015 17:36

zgłoś do usunięcia
kandr

kandr napisano 10.11.2015 22:35

zgłoś do usunięcia
OG0NIASTY

OG0NIASTY napisano 8.01.2016 15:32

zgłoś do usunięcia
BAJKI-2013

BAJKI-2013 napisano 15.02.2016 18:43

zgłoś do usunięcia
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 28.02.2016 12:41

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013
PROGRAMY2016

PROGRAMY2016 napisano 31.05.2016 21:53

zgłoś do usunięcia
makary1978

makary1978 napisano 5.09.2016 14:22

zgłoś do usunięcia
═══════════════════════════════════════════════════════ | FILMY | NOWE FILMY | KSIAZKI| FILMY DLA DZIECI | Laptop| >
═══════════════════════════════════════════════════════Zapraszam Do Mnie══════════════════════════════════════════

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności