« poprzednia stronanastępna strona »
  • 1,43 GB
  • 6 wrz 20 6:46
obrazek

Podium ponownie biało-czerwone! Dawid Kubacki triumfował w niedzielnym konkursie Letniego Grand Prix na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle! Mistrz świata z Seefeld triumfował dzięki próbom na odległość 131,5 m i 127 m. Drugi był Kamil Stoch, a trzeci Piotr Żyła. Polacy w komplecie wystąpili w serii finałowej.

z chomika Skoki-Narciarskie

• 277,0 MB
obrazek

• 1,82 GB
obrazek

Polska sobota na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle! Dawid Kubacki został zwycięzcą konkursu Letniego Grand Prix. Mistrz świata z Seefeld oddał skoki na odległość 126,5 m i 128 m. Drugi był Kamil Stoch, trzeci Piotr Żyła, czwarty Tomasz Pilch, a szósty Stefan Hula. Po raz pierwszy reprezentanci Polski zajęli całe podium zawodów LGP. W finale wystąpiło dziesięciu Biało-Czerwonych.

• 367,8 MB
obrazek

• 761,1 MB
obrazek

Kamil Stoch został zwycięzcą piątkowego prologu Letniego Grand Prix na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle. Trzykrotny mistrz olimpijski poszybował na odległość 133,5 metra i wywalczył Puchar TVP Sport. Drugi był Dawid Kubacki (131 m), piąty Piotr Żyła (125 m), a siódmy Klemens Murańka (126,5 m).

obrazek

Ryoyu Kobayashi wygrał prolog do czwartkowego konkursu Raw Air na skoczni Granasen (HS138) w Trondheim. Reprezentant Japonii oddał skok na odległość 135 metrów. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła (135 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów, a liderem turnieju pozostał Kamil Stoch. Groźnie wyglądający upadek zaliczył Niemiec Stephan Leyhe, który opuścił zeskok za pomocą opieki medycznej.

obrazek

Kamil Stoch dogonił Janne Ahonena! Reprezentant Polski odniósł 36. zwycięstwo w karierze w zawodach Pucharu Świata, triumfując w konkursie Raw Air w Lillehammer (HS140)! Trzykrotny mistrz olimpijski wygrał dzięki próbom na odległość 131,5 m i 139,5 m, dzięki czemu został nowym liderem norweskiego turnieju. Dawid Kubacki 8. Punktowało czterech Polaków

• 156,4 MB
obrazek

• 1,00 GB
obrazek

Robin Pedersen został zwycięzcą prologu do wtorkowego konkursu Raw Air na olimpijskiej skoczni w Lillehammer (HS140). Reprezentant Norwegii wygrał dzięki próbie na odległość 140 metrów. Do zawodów awansowało sześciu Polaków.

• 80,7 MB
obrazek

• 1,02 GB
  • 9 mar 20 20:09
obrazek

Peter Prevc został zwycięzcą poniedziałkowego konkursu indywidualnego Raw Air na skoczni w Lillehammer (HS140). Reprezentant Słowenii triumfował dzięki skokom na odległość 132 m oraz 125,5 m. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch był siódmy. Do finału awansowało trzech Polaków.