Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

ABC-7.X-Film.3D.HD.AVI.4K / SPORTY ZIMOWE Skoki-Narciarskie / MŚ Seefeld 01.03.2019 Konkurs Indywidualny HS 109 - Dekoracja [PL].mp4
Download: MŚ Seefeld 01.03.2019 Konkurs Indywidualny HS 109 - Dekoracja [PL].mp4

92,03 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Niewarygodne piątkowe popołudnie na Mistrzostwach Świata w Seefeld! Choć mało kto się spodziewał po pierwszej serii, to Dawid Kubacki (27. na półmetku) został mistrzem świata na normalnej skoczni! Zawody zakończyły się polskim dubletem, gdyż po srebro w loteryjnym konkursie sięgnął Kamil Stoch (18. po I serii)! Brąz wywalczył Austriak Stefan Karft.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

WITAM
Znajdziecie tutaj wszystko o skokach narciarskich oraz
innych dyscyplinach narciarskich, a także o najważniejszych imprezach światowych

obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
MŚ w Seefeld - Biegi narciarskie - bieg łączony na 15 km kobiet 2019-02-23.mkv play
Drugą indywidualną konkurencją Mistrzostw Świata w k ...
obrazek
Drugą indywidualną konkurencją Mistrzostw Świata w konkurencjach klasycznych rozgrywanych w austriackim Seefeld były biegi łączone. Panie rywalizowały na dystansie 7,5km klasykiem i 7,5 km łyżwą. Bardzo dobry występ zanotowała Izabela Marcisz. Iza, będąca cały czas juniorką, zadebiutowała w biegu dystansowym na MŚ z bardzo dobrym rezultatem, ponieważ za taki uznajemy 27 miejsce, które zajęła w biegu łączonym. Tytuł Mistrzyni Świata zdobyła Therese Johaug, która nie dała szans rywalkom na trasie dzisiejszego biegu. Z prawie minutową stratą medal srebrny zdobył jej rodaczka Ingvil Fluegstad Osteberg, brąz dla Rosjanki Natalii Njeprajewej. W biegu startowały jeszcze dwie nasze zawodniczki Urszula Łętocha i Weronika Kaleta (obie LKS Markam Wiśniowa Osieczany), zajmując odpowiednio miejsca 48 i 49.
MŚ Seefeld 23.02.2019 - bieg łączony kobiet na 15k m PL.mkv
play
generowanie podglądu
obrazek
Drugą indywidualną konkurencją Mistrzostw Świata w konkurencjach klasycznych rozgrywanych w austriackim Seefeld były biegi łączone. Panie rywalizowały na dystansie 7,5km klasykiem i 7,5 km łyżwą. Bardzo dobry występ zanotowała Izabela Marcisz. Iza, będąca cały czas juniorką, zadebiutowała w biegu dystansowym na MŚ z bardzo dobrym rezultatem, zajmując 27 miejsce. Tytuł Mistrzyni Świata zdobyła Therese Johaug, która nie dała szans rywalkom na trasie dzisiejszego biegu. Z prawie minutową stratą medal srebrny zdobył jej rodaczka Ingvil Fluegstad Osteberg, brąz dla Rosjanki Natalii Njeprajewej. W biegu startowały jeszcze dwie nasze zawodniczki Urszula Łętocha i Weronika Kaleta (obie LKS Markam Wiśniowa Osieczany), zajmując odpowiednio miejsca 48 i 49.
MŚ Seefeld 23.02.2019 konkurs HS 130 - skoki Polaków PL.mp4
play
oglądaj online
Niemiecki dublet na Bergisel! Markus Eisenbichler zo ...
obrazek
Niemiecki dublet na Bergisel! Markus Eisenbichler został mistrzem świata na dużej skoczni (HS130) Seefeld 2019, dzięki skokom na odległość 131,5 m i 135,5 m. Srebrny medal zdobył jego rodak, Karl Geiger. Brąz wywalczył prowadzący na półmetku Szwajcar Killian Peier. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch zajął piąte miejsce. W finale wystąpiło trzech Biało-Czerwonych.
Kombinacja Norweska MŚ Seefeld 22.02.2019 - Skocznia HS 130 10 km - bieg.mkv play
Eric Frenzel zdobył złoty medal mistrzostw świata 20 ...
obrazek
Eric Frenzel zdobył złoty medal mistrzostw świata 2019 w Seefeld w konkursie kombinacji norweskiej (skok na dużej skoczni oraz bieg na 10 kilometrów). 25. lokatę zajął Szczepan Kupczak.
Kombinacja Norweska MŚ Seefeld 22.02.2019 - Skocznia HS 130 10 km - skoki.mkv play
Rundę skoków rozegrano w Innsbrucku na skoczni o wie ...
obrazek
Rundę skoków rozegrano w Innsbrucku na skoczni o wielkości HS130 metrów. Najdalej skoczył Eric Frenzel który uzyskał 130,5 metra. Drugi był Mario Seidl a trzeci Jan Schmid. Czwartą lokatę zajął Franz-Josef Rehrl a piątą Akito Watabe. Najlepszym z Polaków był jak to zazwyczaj bywa Szczepan Kupczak który po skoku na odległość 124 metrów zajmował ósmą lokatę. Paweł Słowiok był 31, Adam Cieślar 33 a Paweł Twardosz 51. Zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon został Jianping Sun.
PŚ Willingen 15.02.2019 - kwalifikacje.mp4
play
Markus Eisenbichler wygrał kwalifikacje do weekendow ...
obrazek
Markus Eisenbichler wygrał kwalifikacje do weekendowych konkursów Pucharu Świata w Willingen (HS145). Reprezentant gospodarzy triumfował po skoku na 146 metr i został liderem turnieju Willingen Five. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła (147 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.