NFS Most Wanted - Unique.exe
-
- ♛ Multimedialne Poradniki 2013 PL -
- ♛ Encyklopedie ♛ -
! Supernatural -
~~ Android World ~~ -
~~ Było sobie... [Cała Kolekcja] ~~ -
► Supernatural - sezon 2 - lektor -
► Supernatural - sezon 3 - lektor -
► Supernatural - sezon 4 - lektor -
► Supernatural - sezon 5 - wgrane napisy -
► Supernatural - sezon 6 - wgrane napisy -
► Supernatural - sezon 7 7 - wgrane napisy -
► Supernatural - sezon 8 - wgrane napisy rmvb -
◕ Windows 8 -
●FRANCUSKI -
007 Legends (2012) MULTi4 + crack (iso) -
007 Legends (2012) MULTi4 + crack (rar) -
Anna (2012) (rar) -
Anna Multi7 -
Audio Tuner -
call of duty black ops 2 2012 crack -
call of duty black ops 2 2012 crack(1) -
call of duty black ops 2 2012 Spolszczenie -
Call of Duty Black Ops II 2012 PL (iso) -
Call of Duty Black Ops II 2012 PL (rar) -
Druga strona nocy 3 -
filmy2012 -
Francuski -
Fretboard Master -
Galeria -
Gry 2012 -
Jak to narysować -
jak to narysować(1) -
jak to narysować(2) -
jezyk francuski -
Mówimy po Francusku Podręcznik + Kasety Audio -
MULTIKURS JĘZYKOWY -
Muzyczne Hity 2012 ;) PolecaM -
muzyka2012 -
NAUKA RYSOWANIA -
Nauka rysowania(1) -
Pimsleur - Język francuski - I, II, III -
Plemiona -
Podroz do krainy umarlych 1 -
Super przepisy na ALKOHOLE -
TuxGuitar -
ukanio11 -
Windows 8 -
Windows 8 z pendrive USB -
windows8 pro PL aktywator -
Ziemia ludzi zapomnianych 2
Skoki narciarskie 2004 to kolejna edycja, dobrze znanej naszym rodzimym graczom, serii symulatorów skoków narciarskich. Wedle zapewnień jej twórców, nowa gra bije na głowę wszystkie poprzednie części cyklu (w tym edycje 2001 i 2002 tworzone przez zespół niemiecki i edycję z roku 2003 stworzoną przez polskich programistów). Przy jej tworzeniu postawiono duży nacisk na dopracowaną oprawę graficzną, rozbudowane opcje rozgrywki i dużą grywalność o regulowanym stopniu trudności. Poza tym autorzy gwarantują stabilność działania programu i bezawaryjne działanie nowych Skoków (to właśnie niestabilność była największym mankamentem odsłony 2003). Dzięki takiemu podejściu do tematu nowa gra jest lepiej dopasowana do potrzeb i oczekiwań fanów skoków, na co dowodem jest fakt, że oprócz Polski, gra zadebiutowała jednocześnie w siedmiu innych krajach, na mocy kontraktów z zachodnimi wydawcami.
Parodia polskiej edycji popularnego teleturnieju Milionerzy, gdzie oprócz pieniędzy możesz zarobić siniec pod okiem i złamany nos.
W grze wybieramy jednego z pięciu „miliarderów” i zaczynamy odpowiadać na pytania prowadzącego show. Jeżeli udzielimy poprawnej odpowiedzi, możemy walnąć wybranego miliardera i zabrać mu pieniądze. A gdy odpowiedź będzie zła, sami dostaniemy po nosie tracąc wygraną. Podsumowując, naszym celem jest zostawienie posiniaczonych przeciwników na placu boju bez grosza przy duszy.
Grafika postaci wzorowana jest na animowanych kreskówkach, natomiast całe otoczenie teleturnieju dokładnie naśladuje rzeczywiste, znane z ekranów TV. Przebieg samej gry jest również taki sam, jak w rzeczywistości, gdzie od głównej wygranej dzieli nas 15 pytań o wzrastającym stopniu trudności. W razie potrzeby możemy oczywiście skorzystać z trzech kół ratunkowych: pół na pół, telefon do przyjaciela lub pomoc publiczności.
ZAJRZY DO FOLDERU GRY.... COS DLA KAZDEGO
cRPG
02 października 2009 ( światowa data premiery )
FULL-RIP 1,7 GB GRA SPRAWDZONA DZIAŁA NA 100%.
wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows XP/Vista
Akcja tytułu rozpoczyna się na wyspie, której centralnym punktem jest czynny wulkan. Wokół niego ukształtował się zróżnicowany krajobraz, w którym można dostrzec góry, tereny bagniste czy kamieniste wybrzeża. Obszar obfituje w zróżnicowane gatunki fauny i flory (m.in. trujące rośliny) oraz liczne, przemieszczające się częstokroć w grupach potwory. Wulkaniczną wyspę zamieszkują też ludzie i przedstawiciele innych ras. Próżno jednak szukać tu orków, krasnoludów czy elfów.
Pobierz