zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Mozilla Firefox.jar

rafalwww / GRY / Gry na kom / Mozilla Firefox.jar
Download: Mozilla Firefox.jar

164 KB

0,0 / 5  (0 głosów)
Opis:
Przeglądarka internetowa Firefox.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Opis: Targeo Mobi to aplikacja umożliwiająca korzystanie z map Targeo na telefonie komórkowym. Jedną z głównych funkcji jest wyszukiwarka adresów i interesujących punktów pogrupowanych w kilkadziesiąt kategorii takich jak bankomaty, apteki, hotele, restauracje, etc. Targeo.mobi wykorzystuje mapy zawierające prawie dwa miliony budynków z dokładną numeracją, co pozwala na wskazanie szukanego miejsca z dokładnością do pojedynczych metrów. Dzięki współpracy z Gazeta.mobi, dostępna jest też wyszukiwarka kin, filmów z możliwością przeglądania repertuarów w całej Polsce!
Opis: Nawigacja GPS w telefonie za darmo. Program używa połączenia z internetem w celu pobrania map. Pełna polska wersja językowa z polskim głosem! Pełna mapa Polski. Dostępne również na inne platformy. Strona producenta: http://www.amazegps.com/wap.php?referrer=&language=international
Opis: Aplikacja daje możliwość oglądania tv w telefonie.
Opis: Jest to wiedza w pigułce. Xlator jest aplikacją posiadającą ogromny zasób słów, pojęć, itp. z zakresu wiedzy ogólnej, wyrazów obcych, tablic rejestracyjnych, itp.
Opis: Aplikacja SkyMap to prawdziwa mapa nieba w Twoim telefonie komórkowym. Program prezentuje aktualną pozycję na niebie dla blisko 10000 gwiazd, wszystkich planet Układu Słonecznego, Słońca, Księżyca czy innych obiektów jak mgławice i galaktyki. W SkyMap wbudowano listę ponad 2000 miast, które mogą zostać wybrane jako punkt obserwacyjny. Użytkownik może wprowadzić też własne współrzędne geograficzne lub określić je przy pomocy GPS jeśli telefon ma taką możliwość. Aplikacja umożliwia prezentację mapy nieba w trybie nocnym, chroniącym oczy zaadaptowane do widzenia w ciemności. Posiada też wyszukiwarkę pozwalającą na łatwe odnalezienie dowolnego obiektu na niebie.
Opis: Program zawiera 122 skecze o zajączku - nie koniecznie takim wielkanocnym, pogrupowanych tematycznie w dziewięciu działach: Na polanie, Nieprzyzwoite, Przyjaciele, Różne, W Afryce, W barze, W lesie, W podróży, W sklepie.
Opis: Odtwarzacz muzyki.
Opis: Kalkulator naukowy pozwalający użyć do obliczeń wartości złożonych wyrażeń bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego. Posiada wszystkie najpotrzebniejsze funkcje dla telefonów komórkowych: *funkcje trygonometryczne *stopnie *radiany *funkcje wykładnicze *logarytmy, itd.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności