Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
pover5
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Łukasz

widziany: 20.02.2018 15:48

 • pliki muzyczne
  177
 • pliki wideo
  423
 • obrazy
  1227
 • dokumenty
  6

2330 plików
128,5 GB

Tu podaj tekst alternatywny

Jak zainstalować nowe motywy na telefon Samsung GT-S5230.

-------------------------------------------------- --------------------------------------

Ostrzeżenie: Wszystkie firmware na telefon Samsung GT-S5230, które są opisane w tej instrukcji, gwarancji automatycznie usuwane z telefonu (jeśli telefon jest na gwarancji, pomyśl dwa razy) !, jak i na własne ryzyko Ważne jest, aby przestrzegać wszystkie instrukcje dokładnie.

-------------------------------------------------- --------------------------------------


1. należy sprawdzić wersję oprogramowania w telefonie poprzez wybranie kod * # 1234 #2. Na podstawie wersji musimy pliki firmware do Samsung GT-S5230 (można użyć standardowego lub zmodyfikowany firmware). 3 Utwórz folder Res mapować telefonu i skopiować trzy pliki do folderu:

gadget.swf - Dokonywanie Pulpit

Menu.swf - menu

MyFiles.swf - Moje pliki4. następnie pobrać pakiety wymagane do flashowaniaPobierz AllFiles.rar

W archiwum:

Multiloader V5.60 - program do flashowania

MXEIL2 - Patch.rc2 i Apps_patch.bin dla wersji MXEIL2

XEII4 - Patch.rc2 i Apps_patch.bin wersji XEII4

Standard stick MXEIL2 - wersji MXEIL2

Standard stick XEII4 - XEII4 wersji . 5 Konwersja telefonu w trybie flash (off stłumienia grommkosti dół przycisk + przycisk na telefonie) pojawi się w telefonie DOWNLOAD6. Otwórz program Multiloader 5,60 , podłącz telefon do komputera.7. Wybierz Apps_patch.bin dla firmware (MXEIL2 lub ​​XEII4), z archiwumAllFiles.rar zaznacz pole wyboru, jak pokazano.

Tu podaj tekst alternatywny

8. Kliknij Pobierz w programie, i ładowane restartuje telefon Apps_patch.bin zamknij MultiLoader programu9. Ponownie, wyłączyć telefon i przełożyć się na tryb lampy błyskowej, naciśnij i przytrzymaj przycisk głośności i przycisk zasilania, gdy telefonu.10. ponownie otwierać MultiLoader programowej 5,6011. Wybierz Patch.rc2 dla firmware (MXEIL2 lub ​​XEII4), z archiwum AllFiles.rar , Podłącz telefon i postawić znak wyboru w zdjęciu.


Tu podaj tekst alternatywny

12. Kliknij Pobierz w programie, a telefon uruchomi Patch.rc2 ponowne obciążenie po zdjęciu zmiany obciążenia odłączyć, ponownie firmware over!Teraz, aby zmienić temat na telefon Samsung GT-S5230, po prostu usuń folder Res stary Menu.swf lub gadget.swf i skopiować nowy lubisz i zrestartuj telefon.

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,0 MB
 • 7 lut 13 20:39
Tu podaj tekst alternatywny

Styl Grey xXx (MXEL2, XEII4) - doskonała czarno-biały motyw dla Samsung S5230 dla dwóch najbardziej popularnych oprogramowania telefonu. Poprzez rozwój tego tematu był nowy gadżet i menu, które całkowicie zmieni oblicze Samsung GT-S5230. Przy wyborze kolorów, autor zastosował ciekawy schemat oświetlenia - odcienie szarości, co jest bardzo rzadkie.

Niektóre cechy nowego gadżetu (gadget.swf):
- po dotknięciu ekranu, aby wyświetlić dodatkowe menu
- z ekranem dotykowym jest drugim podmenu (wyjścia z których dotknięcie górnej części ekranu)
- tapety zmiana poprzez ustawienia (wcześniej w folderze tapety na Copy tapeta 1.jpg, 2.jpg , itp.)
- aby przenieść widgety wokół ekranu dotykając krótko,
- aby ustawić widżet zegara, trzeba dotknąć tekst (będzie ustawić czas).

Niektóre cechy nowego menu (menu.swf):
- tło Menu zestaw opcji (po wybraniu tła, naciśnij głośności)
- naciśnięcie rocker głośności w dół - latarka
- Naciśnięcie połączenia zadzwonisz listę.

 • 234 KB
 • 7 lut 13 20:32
Tu podaj tekst alternatywny


Dark Light HTC (XEII4) - pakiet składający się z wizualnym zmiany na pulpicie i menu telefonu Samsung GT-S5230. Kolory tego tematu składa się z dwóch kontrastujących kolorach czerni i bieli, w wyniku których w przeciwieństwie zabawy i stylowy. Wadą jest brak gadżet animacji, oprócz odtwarzacza animacji i dźwięk jest tylko jedna tabela w menu. W ogóle, z zastrzeżeniem GT-S5230 wygląda nawet bardzo złe, ale sam w sobie jest bardzo prosta i bez dodatkowych innowacji.

 • 1,0 MB
 • 3 lut 13 19:44
Tu podaj tekst alternatywny


Czarny Waite by Death - wielki temat sławnego autora dla telefonu Samsung GT-S5230 (pulpit pasuje tak dobrze do S5233T). Wątek zebrano komplet w archiwum nowy pulpit, moje pliki i menu. Brane pod uwagę przy opracowywaniu tematu bardzo ważnego punktu, aby ułatwić zadanie telefon do pracy było zminimalizowanie zużycia procesora i pamięci telefonu, motywem luźne bez utraty jakości! Ponadto obiekt posiada wiele ciekawych rzeczy, np. stacjonarnych tematów do wyboru (z folderu Ustawienia danych / images / i wykorzystanie żywo tapety * swf -. Zainstalować poprzez zastąpienie jej dane pliku / flash_wallpaper.swf (domyślnie flash_wallpaper.swf wyświetla Desktop Tapety danych / flash / interwały na przemian 30 minut)), jak chcesz, możesz zmienić przycisk w temacie, graficzny plików - Dane / botton.jpg obejmować dane gracza / album.jpg i tło pod ikoną Danych / mainmenu.jpg. Oprócz modernizacji pojemność płuc w temacie Czarnej Waite przedstawi swoją blokadę, latarkę i resetowania PHONE.

 • 2,7 MB
 • 3 lut 13 19:39
Tu podaj tekst alternatywny


Theme Neon - czarny motyw, który pojawił się na raz na trzy telefony marki Samsung S5230, S5230W, S5233T. W zestawie znajduje się uniwersalny gadget.swf który stwierdza autor pracuje na wszystkich trzech modeli telefonów i 3 menu.swf - (. Menu, w różnych modelach, jeśli zmienisz nazwę S5230W menu__5230W.swf w menu.swf i rzucać w OZE instalacji motywu) W temat Neon Theme na pulpicie istnieje duża zegar wykonany w tym samym stylu, dodano powiadomienia o nieodebranych połączeniach, zmienić motyw tła jest od ustawień telefonu i blokada jest aktywowana przez naciśnięcie górnej granicy.

 • 0,7 MB
 • 3 lut 13 19:26
Tu podaj tekst alternatywny


Neon przez TIHON_666 (MXEIL2) - kolejny temat w czerni i bieli dźwięków telefonu GT-S5230 na firmware MXEIL2. Niektóre funkcje tego motywu: mini odtwarzacz zminimalizowany sztukę ikony, po prostu stoczył menu strzałki, restart telefonu poprzez naciśnięcie sieci w lewym rogu, zmienić profil, klikając na ikonę obok profilu baterii, zmienić tło - kliknij na dobę. Ukończ wszystkie 3 swf i 3 tapety.

 • 1,4 MB
 • 3 lut 13 19:21
Tu podaj tekst alternatywny


iNAV NESmedia v1.1 (wszystkie z wyjątkiem XEII4) - temat dla telefonu S5230 zawiera tylko nowy Menu.swf pliku - za menu telefonu, ale ma kilka ciekawych funkcji: Mod zawiera wiele pulpitów, które można przełączać przycisków lub przewiń , posiada również motyw własnego odtwarzacza Flash i gry swf wsparcia (wraz z motywem 16 gry swf)

 • 12,7 MB
 • 3 lut 13 19:09
Tu podaj tekst alternatywny


Hi-Tech Style by superadmin (MXEIL2) - Temat dla telefonu Samsung GT S5230 w stylu Hi-Tech w temacie istnieją swf menu plików, plików, flash player (swf, który gra 32 gry, które są w zestawie), a kalkulator, wszystko odbywa się to w tym samym stylu, znajduje się również motyw animowany przewijania własne LED, akumulator i grafikę - GPRS, EDGE, 3G. Blokowanie tematów również zmienione, autor został dodany do pierwotnego baterii, który pokazuje naładować telefon.

 • 362 KB
 • 3 lut 13 19:06
Tu podaj tekst alternatywny


Style by Caro Eliza 24 - temat na telefon Samsung S5230 jest bardzo oryginalny, a nie jak inne tematy, style, autor bardzo wyjątkowy i dlatego jest interesujący. Jeśli chcesz wybrać telefon do innego Samsung GT-S5230 to ten temat jest dla Ciebie.

W archiwum znajdują się dwa pliki Menu.swf - menu oraz Gadget.swf - Gadget odpowiednio.

 • 386 KB
 • 3 lut 13 18:43
Tu podaj tekst alternatywny

Black Death Theme (MXEIL2) - Black Theme for telefonu Samsung GT-S5230 ma kilka ciekawych funkcji: Wbudowany w odtwarzaczu (zwijanie, postęp, tom, tytuł przewijanie), profile (wyświetlacz prądu, wszystko jest możliwe 5), latarka, tapety do pobrania (z menu Ustawienia z jpg, swf), jak również tematem zainteresowania jest obecny przejść do menu.

 • 2,2 MB
 • 22 sty 13 10:49
Tu podaj tekst alternatywny


GlasSatin 1,0 - na ekranie nie jest bardzo widoczny, ale jest to bardzo wysokiej jakości Android-jak temat dla telefonu Samsung GT-S5230. Wątek ma pięć biurka z płynnego przewijania, trzynaście nowych widgetów przemywać (w tym obecnych widget nieodebranych zdarzeń) i własne ikony, które można przenieść i własny zamek.

1 komentarz

 • 12,7 MB
 • 21 maj 12 14:44
Tu podaj tekst alternatywnyTu podaj tekst alternatywny
Pulpitu i menu - Android Zielone [Gadget, Menu, Moje pliki, Kalkulator, Flash Player] (MXEIL2, MXEJF1 [S5230] TXEJF1 [S5233TV]).
Biurko z odmiennych grafiki.
Co jest w menu:
- Płynne przewijanie menu;
- Zmiana bloku tła (11sht.);
- 3 godziny w menu blokowania widget ust dwóch widget nowy jest analogowy zegar w stylu widżet i Android godzin HTC z pogodą), możesz umieścić swoje widgety (zegary, kalendarze, itd. .. po prostu zastąpić folder w widgecie, nie zapomnij również zmienić ich nazwy, ale nie więcej niż 3 jednostki w tym samym czasie).;
- Widgety zegara może być dowolnie przenoszone;
- Moje pliki i kalkulator wykonany w tym samym stylu;
- Menu dla właścicieli telefonów S5233T ust TXEJF1), archiwum ma szczegółowe instrukcje dotyczące łatanie i wszystkie niezbędne poprawki do 5233T.

 • 3,3 MB
 • 21 maj 12 7:21
Tu podaj tekst alternatywnyTu podaj tekst alternatywny
Tabela:
- szybka zmiana tła
- odtwarzacz
- Strona Pogoda Menu: - 2 stoły z płynnego przewijania - na drugim stole odtwarzacza flash - szybka zmiana tła

 • 5,6 MB
 • 20 maj 12 22:17
Tu podaj tekst alternatywny
Trzy Przesuwne tabeli. W centralnym ikon może być usunięty za to, aby przeciągnąć ikonę na ikonę Kosz w celu przywrócenia go, przechodząc do kliknięcia koszyka na jej temat.
Po prawej tabeli na szybki zbiór pięciu liczb. Rozdzielczość obrazu 200h270 rzucać w folderze o nazwie im kontakt1.jpg Res i tak dalej.
nie wymyślić umieścić tablicę po lewej umieścić błysk powrotem zabawka kostki Rubika-, ale także rzuca w nie Res nazw.
Jeśli długo naciskać na górze ekranu pojawi się u dołu kontrolą gracza i radio. Przełączanie pomiędzy nimi jest depresji długoterminowego w lewym przycisku. Klikając na prawej stronie możesz rozwinąć swój odtwarzacz lub radio. Gracz ma piosenkę pasek postępu.
niepotrzebnie opisane, nie wszystkie pronazhimayte wszystkie przyciski w tabeli, aby zobaczyć, co ich rozpoczęciem.
czcionka jest taka sama jak telefon

 • 1,1 MB
 • 27 kwi 12 14:39
Tu podaj tekst alternatywny
Gracz dodał, do tyłu, przewijanie tytułów piosenek, zmiana tapety pierwszego obrazu jest ładowany na podstawie ich preferencji, a następnie wszystkich zwykłych folderów

 • 7,7 MB
 • 11 kwi 12 10:57
obrazekTu podaj tekst alternatywnyOstateczna wersja tematu dla Neon Theme Samsung S5230 - z widgetem stacjonarnego odtwarzacza dodał - malowanie widget będzie brakuje - menu powiedział wskaźnik ładowania i siła sygnału - tło do menu systemu jest aktualizowana poprzez kliknięcie na jego górnej granicy - efekt naciskając ikonę w menu jest taki sam jak teraz w tabeli - dodał nowy budzik i zegar (ten, który pojawia się podczas wykończenia czas) - dodano "My Files" - dodał kalkulatora - wymienić kilka ikon, aby dopasować
 • 13,0 MB
 • 19 mar 12 13:32
 • 4,2 MB
 • 19 mar 12 9:53
Firmware - MXEIL2  Co znajduje się w archiwum:  1) Pulpit HTC Sense 2) Menu HTC Sense [MXEIL2]  Desktop: Zmiany od poprzedniej wersji: A. Dodano wibracje i dźwięk. Dwa. Zmieniono widget kalendarza pod naszym systemie tygodnia. Trzy. Dodano pełnoekranowego odtwarzacza z tyłu (długa retencja zapukać do przodu, dzięki za skrypt nvzvd Roxx). Dodane wyświetlanie pseudo-album obejmuje (rzucać obraz o rozdzielczości 200x200 w folderze o nazwie Art. 1, 2, 3 ...). 4. Ikony Player oraz Opera przenieść trzymając znak.  Menu: A. Zmiana wyglądu menu Dwa. Teraz dużo ikon - cztery z rzędu. 3 Używaj płynnego przewijania.

Firmware - MXEIL2

Co znajduje się w archiwum:

1) Pulpit HTC Sense
2) Menu HTC Sense [MXEIL2]

Desktop:
Zmiany od poprzedniej wersji:
A. Dodano wibracje i dźwięk.
Dwa. Zmieniono widget kalendarza pod naszym systemie tygodnia.
Trzy. Dodano pełnoekranowego odtwarzacza z tyłu (długa retencja zapukać do przodu, dzięki za skrypt nvzvd Roxx).
Dodane wyświetlanie pseudo-album obejmuje (rzucać obraz o rozdzielczości 200x200 w folderze o nazwie Art. 1, 2, 3 ...).
4. Ikony Player oraz Opera przenieść trzymając znak.

Menu:
A. Zmiana wyglądu menu
Dwa. Teraz dużo ikon - cztery z rzędu.
3 Używaj płynnego przewijania.

1 komentarz

 • 3.0
 • 2,3 MB
 • 19 mar 12 8:22
obrazek

1 komentarz

 • 181 KB
 • 15 mar 12 14:16
Tu podaj tekst alternatywny
 • 12,7 MB
 • 15 mar 12 13:29
Tu podaj tekst alternatywny
 • 7,7 MB
 • 29 lut 12 9:40
Tu podaj tekst alternatywny
 • 3,3 MB
 • 2 lut 12 11:32
Tu podaj tekst alternatywny
 • 337 KB
 • 27 sty 12 23:43
Tu podaj tekst alternatywny
 • 0,8 MB
 • 27 sty 12 23:39
Tu podaj tekst alternatywny
 • 3,3 MB
 • 9 sty 12 10:20
Tu podaj tekst alternatywny
 • 2,1 MB
 • 9 sty 12 9:35
Tu podaj tekst alternatywny
 • 355 KB
 • 25 gru 11 20:50
Tu podaj tekst alternatywny
 • 8,8 MB
 • 25 gru 11 20:41
Tu podaj tekst alternatywny
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

32 plików
139,16 MB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności