Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
myrcha29
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Joannna

widziany: 12.01.2015 10:47

 • pliki muzyczne
  2339
 • pliki wideo
  2361
 • obrazy
  1404
 • dokumenty
  223

6413 plików
555,85 GB

Ukryj opis
 • 415,8 MB
 • 24 lut 12 13:58

Melissa Joan Hart ("Sabrina, nastoletnia czarownica", "Czy boisz się ciemności") w roli żywiołowej i pełnej wdzięku Trudie, która nawet nie podejrzewa, że w ciągu kilku następnych dni w jej życiu zajdą gwałtowne i nieodwracalne zmiany.
Wszystko wskazuje na to, że będą to dla niej kolejne, niezbyt udane święta Bożego Narodzenia. Bo czyż mogą być inne, skoro 23 grudnia traci szansę na lepszą posadę, porzuca ją też chłopak, z którym miała wyjechać na kilka dni, by spędzić święta z rodziną i liczyła, że choć w części uda się jej zmienić opinię osoby nieco szalonej i nieodpowiedzialnej, podejrzewanej o lesbijskie skłonności (wszak ma już 27 lat, a wciąż nie znalazła męża!).Zdesperowana kobieta porywa z restauracji przystojnego Davida, który umówił się ze swoją dziewczyną. Po drodze do górskiego domku Trudie próbuje skłonić związanego młodzieńca, by wobec rodziców udawał zakochanego w niej Nicka.


z chomika Skandalistka

 • 343,5 MB
 • 24 lut 12 12:40
obrazek27 sukienek w szafie Jane. 27 ślubów i wesel. Bycie druhną dla 27 par. Oto życie Jane. Pewnego dnia złośliwy dziennikarz, Kevin, postanawia napisać artykuł o jej "weselnym" życiu ośmieszając to, w co wierzy Jane. Dodatkowo, w tym samym czasie, przyjeżdża jej siostra, Tess - i od razu rozkochuje w sobie szefa Jane. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Jane kocha się w George'u. Kiedy Tess prosi ją o zaplanowanie ślubu, cierpliwość Jane się kończy. Jej, do tej pory skrywane, uczucia zaskakują wszystkich. I być może doprowadzą do wielkich zmian w jej życiu...
Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Anne Fletcher (Taniec zmysłówTaniec zmysłów), na podstawie scenariusza Aline Brosh McKenna (Diabeł ubiera się u Prady), w roli głównej zobaczymy m.in. Katherine Heigl nagrodzoną tegoroczną Emmy za rolę w serialu Chirurdzy, gwiazdę ostatniego hitu kinowego Wpadka.

zachomikowany

 • 446,5 MB
 • 23 lut 12 14:07Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już niedługo szturmem wezmą srebrny ekran. Już niedługo będziemy mogli znów bawić się wraz z Kermitem, Świnką Pigi i resztą kultowych bohaterów wymyślonych przez Jima Hensona. W czasie wakacji w W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół – Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się rozeszły…

obrazek

z chomika lukalos

 • 506,8 MB
 • 23 lut 12 12:38
obrazek

„Przed kobietami, które są dość silne, by marzyć, otwierają się zadziwiające możliwości. To opowieść o jednej z takich marzycielek” – napisała Donna Cross. Ową marzycielką jest postać przez jednych uważana za historyczną, przez innych za legendarną. Młoda Angielka, Joanna, od wczesnej młodości realizuje swoje bardzo „niekobiece” jak na IX wiek zainteresowania. Jest żądna wiedzy, fascynują ją tajemne księgi i filozoficzne rozważania. Waży się na coś, co w średniowieczu jest nie do pomyślenia. Wraz z ukochanym wyjeżdża do Aten, gdzie zataja swoją płeć i zdobywa wszechstronne wykształcenie. Ale to nie koniec. Joanna przenosi się do Rzymu, gdzie stawia wszystko, również wielką miłość i swoje życie prywatne na szali i sięga po najwyższy z możliwych zaszczyt. Zostaje głową Kościoła katolickiego, papieżem Janem VIII...

z chomika bastet-miau

 • 413,0 MB
 • 16 lut 12 18:40
obrazek
Pełna rozmachu francuska produkcja, opowiadająca historię życia Edith Piaf, której dodatkowym atutem jest ścieżka dźwiękowa zawierająca oryginalne nagrania "Francuskiej Róży". Film opowiada o najsłynniejszej piosenkarce znad Sekwany - paryskim "Wróbelku", czyli Edith Piaf. Biografia artystki została po raz pierwszy w historii kinematografii ujęta w kadry filmu. Dzieło prezentuje zarówno bolesne chwile z jej wczesnego dzieciństwa, które spędziła albo na ulicy albo w domu publicznym prowadzonym przez jej babkę, jak i te radośniejsze momenty, kiedy została odkryta przez właściciela nocnego klubu, gdzie zadebiutowała przed publicznością, aż po ostatnie godziny życia tej wyjątkowej piosenkarki.

z chomika korjarek

 • 411,7 MB
 • 16 lut 12 18:16
plakat.jpg
14-letnia córka rodu Habsburgów, Maria Antonina (Kirsten Dunst) zostaje żoną 16-letniego króla, Ludwika XVI (Jason Schwartzman). Po przybyciu do Wersalu wpada w wir intryg i skandali. Znajdująca się w pułapce dworskich konwenansów młoda królowa musi zanleźć sposób na odnalezienie się w obcym jej świecie. Król nie interesuje się żoną. Przygnębiona, młoda królowa szuka azylu w kontaktach z dekadenckim kręgiem francuskiej arystokracji oraz w sekretnym romansie z atrakcyjnym szwedzkim hrabią Fersenem (Jamie Dornan). O jej stylu życia z czasem zaczyna plotkować cała Francja. Film przedstawia autorską interpretację biografii kontrowersyjnej władczyni zmiecionej przez wicher historii - krwawą Rewolucję Francuską.

zachomikowany

 • 53 KB
 • 16 lut 12 15:20

zachomikowany

 • 425,6 MB
 • 16 lut 12 15:18
Biograficzny, Dramat, Romans 1990r
Paryż 1931 r. Anais Nin poznaje Henry'ego Millera i jego żonę June. Zainrygowana parą, zaczyna rozszerzać swoje seksualne horyzonty z mężem Hugo i również z Henry oraz innymi mężczyznami. June kursuje między Paryżem a Nowym Jorkiem i próbuje znaleźć jakąś pracę aktorską, podczas gdy Henry pracuje nad swoją pierwszą poważną pracą pseudo-biografią June. Anais i Hugo pomagają sfinansować książkę, ale June jest niezadowolona z jej portretu jaki stworzył Henry. Anais i Henry mają czeste kłótnie dotyczące stylu pisania za kurtyną życia bohemy paryskiej.

zachomikowany

 • 330,5 MB
 • 16 lut 12 11:00
Photobucketobrazekobrazek<
Po spędzeniu jednej gorącej nocy z Lindą, Gordon znajduje się za kratami, skazany za morderstwo, którego nie popełnił. Niewinny człowiek musi walczyć o przetrwanie kiedy jest niesłusznie więziony. Too Sweet jest zmuszony bronić się przed brutalnym gwałtem. Aby przetrwać, zaczyna szkolenie w walkach bokserskich .

z chomika tomala2222

 • 236,5 MB
 • 12 lut 12 20:38
"Alicja w krainie czarów" dla dorosłych. Dwie atrakcyjne i perwersyjne dziewczyny, Anne i Kim, zwabiają do swojego niezwykłego mieszkania sąsiada. Dla naszego bohatera rozpoczyna się niebezpieczna zabawa- zabawa, w której splatają się seks, przemoc..dziwne pokoje i ciemne korytarze. Skąd się wzięły te dziewczyny..? Czego właściwie chcą....?

zachomikowany

 • 408,6 MB
 • 12 lut 12 18:20

Oryginalny lektor
Wstrząsająca ekranizacja pamiętników Christine F. 14-letnia Christiane, dorastająca w blokowiskach Berlina, nie ma żadnych zainteresowań. Wraz z koleżanką trafia do lokalu, gdzie kwitnie handel narkotykami...

zachomikowany

 • 383,5 MB
 • 11 lut 12 18:31
obrazek
Film opowiada o życiu malarki Fridy Kahlo, która żyła w latach 1907 - 1954.Ta niezwykła kobieta, dotknięta przez los, przez całe życie musiała walczyć z kalectwem - wynikiem wypadku autobusowego. Nie poddała się chorobie i bólowi, chciała życ, być kochaną, malować. Przez całe życie obsesyjnie kochała swego męża - znanego malarza Diego Riverę - ale nie stroniła od romansów tak z mężczyznami jak i kobietami.
Ubrana w tradycyjne indiańskie suknie z tehuan brylowała na salonach Nowego Jorku i Paryża, choć sama najlepiej czuła się w swoim domu w Coyoacán na przedmieściach Meksyku. Jej twórczość była bardzo osobista, stanowiła rodzaj intymnego dziennika, w którym odnotowane zostały emocjonalne rozterki związane z nieudanymi związkami, poczuciem samotności, utratą dziecka i nękającymi ją chorobami. W malarstwie Kahlo odnaleźć można symbole wywodzące się tak z mitologii azteckiej jak i Freudowskiej teorii snów.
Frida Kahlo była jedną z ciekawszych i niewątpliwie kontrowersyjnych artystek pierwszej połowy XX wieku.

z chomika krzys.p

 • 444,1 MB
 • 11 lut 12 18:16
Film Olivera Stone'a stanowi bigrafię lidera grupy The Doors - rockowego zespołu lat 60-tych - Jima Morrisona, od czasów studenckich do jego śmierci w Paryżu w 1971 roku.
Jim Morrison to dziś nie tylko uznany poeta i wokalista The Doors, ale przede wszystkim legenda. Legenda człowieka opętanego śmiercią, nie tylko gloryfikującego ją w swoich wierszach, ale również rozpaczliwie jej poszukującego. Jak wiemy, jego poszukiwania zakończyły się 3 lipca 1971 roku, kiedy 27-letni Jim Morrison zmarł na atak serca.
Pozostała po nim poezja, biografia pełna skandali, alkoholu i narkotyków oraz przede wszystkim wspaniała, niezapomniana muzyka, obok której do dziś nie można przejść obojętnie.

zachomikowany

 • 425,3 MB
 • 11 lut 12 15:46obrazek♥♥♥ INFO O FILMIE ♥♥♥

gatunek: Dramat
premiera: 11 listopada 2011 (Polska)
produkcja: Niemcy, Wielka Brytania
Jakość: :BDRip
Format:RMVB

obrazek
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

Thriller polityczny próbujący odpowiedzieć na pytanie, kto tak naprawdę był autorem dzieł Szekspira. Według jednej z historycznych hipotez autorstwo przypisuje się Edwardowi de Vere, hrabiemu Oksford. Tło historyczne filmu tworzą wydarzenia mające miejsce ponad 400 lat temu, pod koniec panowania królowej Elżbiety I, a przede wszystkim rebelia skierowana przeciw królowej.

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥


zachomikowany

 • 514,9 MB
 • 11 lut 12 15:45
obrazek
gatunek: Kryminał, Thriller
premiera: 13 stycznia 2012 (Polska)
produkcja: Niemcy, Szwecja, USA, Wielka Brytania
Jakość: :DVDSCR
Format:RMVB

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
obrazek
Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki. Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych. Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥zachomikowany

 • 277,1 MB
 • 11 lut 12 15:33obrazek


Detektyw Kate Logan (Tracey Gold) razem ze swoim partnerem, Richardem Walkerem (Jerry Wasserman), prowadzi sprawę zagadkowej serii morderstw w bogatej okolicy. Trop prowadzi ich do zamożnej pary. Próbując dowiedzieć się czegoś więcej funkcjonariusze postanawiają obserwować ich dom. Wkrótce okazuje się, że małżeństwo tylko na pozór jest szczęśliwe. Żona biznesmena, Chloe (Laura Mennell), żyje w nieustannym strachu przed swoim dominującym mężem. Kate ignoruje ostrzeżenia partnera i nawiązuje z zastraszoną kobietą nic porozumienia. Pewnej nocy otrzymuje od niej telefon z prośbą o pomoc. Niespodziewanie wplątuje się w sam środek intrygi poszukiwanego mordercy.


zachomikowany

 • 328,2 MB
 • 11 lut 12 14:19
W katolickiej szkole St. Nicholas w nowojorskim Bronksie charyzmatyczny ksiądz, ojciec Brendan Flynn (Philip Seymour Hoffman) próbuje rozluźnić rygorystyczne obyczaje, na których straży od dawna stoi siostra Aloysius Beauvier (Meryl Streep), dyrektor prowadząca placówkę żelazną ręką i wierząca w siłę strachu oraz dyscyplinę...
obrazek

z chomika sabiii_1988

 • 316,8 MB
 • 11 lut 12 14:04
obrazek Komedia romantyczna

Film opowiada o Tomie i Hannah, najlepszych przyjaciołach od 10 lat. On jest prawdziwym kobieciarzem, ona pragnie wyjść za mąż, ale nie znalazła jeszcze właściwego mężczyzny. Hannah wyjeżdża w podróż służbową do Szkocji. Podczas nieobecności przyjaciółki Tom uświadamia sobie co do niej czuje. Jednak po powrocie Hannah jest już zaręczona z innym...

z chomika marmaris

 • 300,7 MB
 • 11 lut 12 13:53
obrazek

Seks i miłość. Niektórzy tego szukają, niektórzy tego potrzebują, niektórzy to odrzucają, a niektórzy za to płacą, ale to nas wszystkich łączy. Akcja toczy się popołudniem w Hampstead Heath w Londynie. Film bada szczegóły życia siedmiu par. Jest to komediowo-erotyczne, krytyczne spojrzenie na nasze wpadki, pokazujące jak jesteśmy złożeni, mroczni i absurdalnie śmieszni.

z chomika Worang

 • 351,6 MB
 • 9 lut 12 15:57
obrazek.
Lena (Karoline Herfurth) to trudna, zajmująca się drobnymi kradzieżami nastolatka, która nie znajduje wspólnego języka z rodzicami i rówieśnikami. Pewnego razu, przedostawszy się na zamkniętą prywatkę, poznaje bogatą i efektowną Luizę (Nina Hoss) - wampirzycę, dominującą w trio sobie podobnych istot: jest z nią lekkomyślna Nora (Anna Fischer) i rozmarzona Charlotte (Jennifer Ulrich). Luiza postanawia wprowadzić zakompleksioną dziewczynę do swojej szajki. Teraz Lena może poznać blaski i przekleństwa wiecznego życia. Przed nią otwierają się wszystkie drzwi w świecie luksusu i bezgranicznej swobody. Każdej nocy jej nowe przyjaciółki stają się nienasycone, a liczba ofiar wampirów gwałtownie rośnie. Lecz kiedy za zbadanie ich przestępstw zabiera się dawny znajomy Leny, młody policjant Tom Serner (Max Riemelt), przychodzi pora wyrównać rachunki.

zachomikowany

 • 339,0 MB
 • 9 lut 12 15:49
obrazek.
Produkcja: Chile
KOMEDIA
W pewnej szkole rodzice czwartoklasitów muszą rozstrzygnąć sprawę edukacji seksualnej swoich pociech. Niestety okazuje się, że seks jest wstydliwym tematem dla wielu spośród nich... co będzie nie lada wyzwaniem.
obrazek

zachomikowany

 • 347,1 MB
 • 9 lut 12 13:04

GATUNEK:DRAMAT
Romantyczny dramat opowiadający, osadzoną na Brooklynie, historię samotnego mężczyzny rozdartego pomiędzy przyjaciółką rodziny, w której jego rodzice widzą kandydatkę na żonę, a piękną, ale niestałą nową sąsiadką.
.


zachomikowany

 • 444,1 MB
 • 6 lut 12 22:22
Miłość jest wszędzie. Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street? Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość ? Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk ? Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża ? Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole ? Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna ? Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy ? Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos.

z chomika Seiren

 • 368,5 MB
 • 6 lut 12 21:22
obrazekobrazek


Michael, konserwator zabytków i rysownik, jest związany z projektantką mody Lisą. Od pewnego czasu mężczyzna ma problemy z potencją, co psuje ich wzajemne relacje. Kiedy więc otrzymuje służbową propozycję wyjazdu do Indii, nie waha się ani chwili. Lisa pragnie wyjechać razem z nim, mając nadzieję, że wspólny pobyt w egzotycznym kraju uleczy ich miłość. Na miejscu poznają piękną Hinduskę Loni (Rajeshwari Sachdev), która chwali się znajomością Kamasutry, pradawnego indyjskiego traktatu erotycznego. Zaniepokojona Lisa zauważa, że jej partner jest coraz bardziej zafascynowany tajemniczą dziewczyną...

zachomikowany

 • 352,0 MB
 • 6 lut 12 12:34
obrazek.
Produkcja: Wielka Brytania
DRAMAT

Młody chłopak, Dorian Gray (Ben Barnes) przybywa do Londynu. Na miejscu poznaje malarza Basila Hallwarda (Ben Chaplin), który zafascynowany hipnotyczną urodą i niewinnością młodzieńca postanawia namalować jego portret. Na jednym ze spotkań towarzyskich, Dorian poznaje Lorda Henry’ego Wottona (Colin Firth), który urzeka go swoimi oryginalnymi poglądami. I choć teorie Henry'ego na początku budzą w chłopcu sprzeciw, to mimowolnie im ulega. Gdy Dorian po raz pierwszy widzi swój portret, wypowiada pochopne życzenie: oddałby wszystko, żeby zachować młodość i urodę jak te uchwycone na płótnie – nawet za cenę duszy. Od tego momentu życie Doriana zmienia się radykalnie. Z niewinnego chłopca zmienia się w upadłego anioła, choć jeszcze nie wie jaką cenę przyjdzie mu zapłacić.

z chomika ja_sab

 • 320,3 MB
 • 15 sty 12 20:57
obrazek

Akcja

Zoe Saldana („Avatar” i „Star Trek”) w filmie reżysera „Transportera 3”! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był...
obrazek

z chomika orzeszekman

 • 318,7 MB
 • 15 sty 12 19:12
obrazek

Lucy jest studentką, która zatrudnia się jako ekskluzywna prostytutka. W Komnacie Śpiącej Królewny spełnia erotyczne fantazje, które wymagają od niej całkowitej uległości. Praca zaczyna jednak wpływać na jej codzienne życie, a z czasem w Lucy budzi się potrzeba, by dowiedzieć się, co też dzieje się z nią podczas snu.

z chomika InEnemyHands

 • 320,0 MB
 • 14 sty 12 14:14
obrazekobrazek
„Nigdzie nie pojedziesz!” - to właśnie słyszy młody Dito Montiel, gdy rozmawia z ojcem. Jak wielu wrażliwych młodych ludzi, dorastających w trudnych warunkach dzielnicy Astoria w Queens, Dito marzy o ucieczce. Chciałby pojechać do Kalifornii ze swoim najlepszym przyjacielem, ale tak naprawdę mógłby uciec gdziekolwiek, byleby nie zostać w Astorii. Nawet, gdy zakochuje się w pięknookiej Laurie, Dito nie umie przełamać gwałtownej potrzeby ucieczki od hałaśliwych ulic, pełnych przemocy i brutalności.

zachomikowany

 • 500,4 MB
 • 14 sty 12 14:13
obrazekobrazek
Dynamiczna fotograf Claire Jameson utknęła w głębi Ameryki w drodze na wymarzone Święta. Jest zmuszona prosić kogokolwiek o podwiezienie. Gdy Tom Pullman, surowy nauczyciel, a kiedyś artysta, i jego córka Hilly zgadzają się ją zabrać, żadne z nich nie wie, że wspólna podróż odmieni ich życie.

z chomika sweeetch0c0late

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  149
 • pliki muzyczne
  0

150 plików
62,27 GB

freeeeeeee

freeeeeeee napisano 3.02.2015 15:13

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMIKA PO FREE FILMY!!!!!!!

dark53

dark53 napisano 7.02.2015 22:16

zgłoś do usunięcia
neXt_V2

neXt_V2 napisano 15.02.2015 23:05

zgłoś do usunięcia
forczi

forczi napisano 19.02.2015 20:06

zgłoś do usunięcia
sevenmati

sevenmati napisano 7.03.2015 20:34

zgłoś do usunięcia
PROMETEUSZ123

PROMETEUSZ123 napisano 8.03.2015 19:06

zgłoś do usunięcia
KABARETY 2015 = FILMY 2015 = BAJKI = 3D = XXX = LEKTURY = ZPRASZAM
All-Videos

All-Videos napisano 9.03.2015 20:42

zgłoś do usunięcia
ⓏⒶⓅⓇⒶⓈⓏⒶⓂ ♀♂ ⓅⓄ ⓃⓄⓌⓄⓈⒸⒾ ②⓪①⑤ ツ ツ
tukaz

tukaz napisano 13.03.2015 12:01

zgłoś do usunięcia
ginger.86

ginger.86 napisano 24.03.2015 09:44

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności