Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ekinoo1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 8.05.2016 11:56

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

0 plików
0 KB

obrazek

Oglądaj: Obce niebo online
Plik: Obce.niebo.online.pl.2015.avi

obrazek

Film Obce niebo online

Opis i Recenzja filmu

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marco (Bartłomiej TOPA) mieszka w Szwecji. Biały przyczyną podejrzenie nadużycia finansowe oraz ruiny doprowadziły do ​​tego, że tajne cnoty Szwecja odmówiła ich ukochanego dziecka i rodziców adopcyjnych zapłacić. Kochający córka do matki przetestowane. Rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, która myśli żadnych ludzkich uczuć. W obliczu koszmaru Barbara i Mark rozwiązać dramatyczną walkę o powrót córki, balansując niebezpiecznie na granicy prawa.

Jeśli kiedykolwiek przyjdzie do głowy, aby zostać z dzieckiem w zagranicznych niebie Szwecji, pamiętaj, aby uruchomić edukacji - w przeciwnym razie może stać się poważnym problemem. Tylko małe nieporozumienie, leży pozornie niewinny, i przegrał pierwszy domina palec. Opieka społeczna będzie miała dziecko, dać im do obcych, a trzeba przygotować nowoczesną wersję "Procesu" Kafki. Wniosek płynący z filmu Dariusza Gajewskiego, nie ma podstaw w rzeczywistości, to nie koliduje z reżyserem umościć wygodne w naturze stereotypów. To jest obraz zainspirowany konkretnej sytuacji całkowicie i nie potępiają absurdalność prawa, podczas gdy nadmierna fantazja, która porywa dzieci i dorośli boją.

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marco (Bartłomiej TOPA) przybył w północnej Szwecji na chleb. On jest trenerem piłki nożnej, który bierze pod swoje skrzydła lokalny zespół dziewcząt, ona zajmuje się domem i dorabia jako fizjoterapeuta. Gajewski, choć czasem pokazać swoje zdjęcia, ale widać, że już odszedł - ich romans i kłamstwa, włamanie, chwile zwątpienia i codziennej porwania pusty. Dziewczyny wąż wydaje się być podstawą tego związku, ale byłoby przesadą stwierdzenie, że jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​postacie z tobą. W skrócie, rodzina współczesnej Polsce CV pokomplikowanym średnią statystyczną. Jej gehenna rozpoczęła się od kłamstw Uli, który następnie umieścić dobrobytu jego przedstawiciela. Otrzymasz Basi i Marka dziewczynę i próbuje wrócić walkę z wiatrakami.

System nieuczciwi ma w filmie Ewa stroną Fröling, Emilia pamiętał "Fanny i Aleksander", Bergman. Aktor, szczelnie zamknąć granicę syrop szalik, grając tę ​​postać za tak cicho, że czasami przypomina bezdusznej, sztucznej inteligencji. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkich, którzy dbają o "społeczny" sprawia wrażenie, że zjechał z linii produkcyjnej Skynet - ludzkie emocje, takie jak empatia, radości lub rozczarowania, są zarezerwowane tylko dla rodaków. Nic dziwnego, że przeciwko Szwecji pojawiły się na polsko-ukraińskiej przyjaźni, związane z mieszanką charakter wschodniej i zbuntowanego.

Chociaż jeden trójwymiarowy widok może doprowadzić do paradoksalnych zrozumiały sprzeciw, korzyści filmowych z gatunku wagi meczu. Czekając na zwycięstwo sprawiedliwości (nie mylić z prawem) nie może się odbyć przed ekran jest bardziej skuteczne niż najbardziej delikatnej zderzenia światopoglądów. Wszystko działa doskonale filmu jako horror. Kamera jest blisko bohaterów, po ich krok po kroku, i krok po kroku Gajewski w napięciu i rozpaczy większy połów. Będzie mu pomóc w tym liście, który został napisany z precyzją i języku potocznym ("Alien Sky" jest jednym z niewielu polskich filmów, w których bohaterowie mówią do siebie jako prawdziwych ludzi). Pomagają one również aktorów - zarówno Topa i Grochowska można "ulepić" charakter czystej krwi nie jest znana.

Gajewski pokręcił trochę film, ale trudno mi się podoba. Zwykle jest zbyt czysty, zbyt jasne w kierowaniu skromne zamiary i założeń. Zbyt szczerze mówiąc z publicznością. Do pewnego stopnia, mówi o wiecznym, ale zwłaszcza w ciągu dnia. Fakt, że nie możemy być razem, bo zawsze lepiej wiedzieć, że system wartości musi być losowy. Fakt, że jesteśmy przekonani, elastyczność norm społecznych, jeśli średnia dla innych. W skrócie, spokojna wiara, że ​​niebo zagraniczna musi być nasze.

cda
film
online
chomikuj
zwiastun
trailer
cały film
zalukaj
obsada

Zwiastun Obce niebo online

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności